Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Airēšanas slaloma kalendārs

Airēšanas slaloma kalendārs 2022

  • font size

Sacensību nosaukums

Sacensību 

datums

Sacensību

 vieta

Sacensību 

valsts

LKF Slēpošanas sacensības

19.februāris

Ķekavas novads

LAT

Baltic Cup Estonia airēšanas slalomā

2.-3.aprīlis

Jagala

EST

Krakow International airēšanas slaloms

9.-10.aprīlis

Krakova

POL

Baltic Cup Latvia airēšanas slalomā

15.-16.aprīlis

Iecava vai Bauska

LAT

Segre Cup airēšanas slaloms

15.-16.aprīlis

La Seu

ESP

Liptov International airēšanas slaloms

23.-24.aprīlis

Liptovski Mikulāša

SVK

Krakow Mayors Cup airēšanas slaloms

30.aprīlis - 1.maijs

Krakova

POL

Tatra International airēšanas slaloms

7.-8.maijs

Liptovski Mikulāša

SVK

Ķekavas novada kauss airēšanas slalomā

14.maijs

Ķekava

LAT

5.Baldones pilsētas čempionāts airēšanas slalomā

15.maijs

Baldone

LAT

Eiropas čempionāts airēšanas slalomā

26.-29.maijs

Liptovski Mikulāša

SVK

Treniņi I - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

30.maijs - 3.jūnijs

Augsburga

GER

Burtnieku čempionāts airēšanas slalomā

4.jūnijs

Burtnieki

LAT

ICF Ranking Race Augsburg airēšanas slalomā

4.-5.jūnijs

Augsburga

GER

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Prague

10.-12.jūnijs

Prāga

CZE

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Krakow

17.-19.jūnijs

Krakova

POL

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Ljubljan

24.-26.jūnijs

Ļubļana

SLO

Nordic Cup Estonia airēšanas slalomā

25.-26.jūnijs

Sindi

EST

Pasaules Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

5.-10.jūlijs

Ivrea

ITA

Treniņi II - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

14.-18.jūlijs

Augsburga

GER

Treniņi, oficiālie - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

19.-25.jūlijs

Augsburga

GER

Paralēlais airēšanas slaloms

23.jūlijs

Valmiera

LAT

Mēmeles kauss airēšanas slalomā

24.jūlijs

Bauska

LAT

Pasaules čempionāts airēšanas slalomā

26.-31.jūlijs

Augsburga

GER

Eiropas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

11.-14.augusts

Česke Budejovice

CZE

Latvijas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

20.-21.augusts

Valmiera vai Bauska

LAT

Sindi Cup airēšanas slalomā

27.-28.augusts

Sindi

EST

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Pau

26.-28.augusts

Po

FRA

Pasaules kausa fināls airēšanas slalomā - La Seu

2.-4.septembris

La Seu

ESP

Kauņas čempionāts airēšanas slalomā

24.-25.septembris

Kauņa

LTU

Olimpiskās cerības kauss airēšanas slalomā

1.oktobris

Bauska

LAT

Latvijas čempionāts airēšanas slalomā

2.oktobris

Bauska

LAT

Latvijas kauss airēšanas slalomā

22.oktobris

Smiltene

 LAT