Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Jaunatnes Olimpiādes sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā 2015

  • font size

Sacensību veidi

Jaunieši (8)

K-1 200m
K-1 1000m
K-2 200m
K-2 1000m
K-4 1000m
C-1 200m
C-1 1000m
C-2 1000m

Jaunietes (4)

K-1 200m
K-1 500m
K-2 500m
K-4 500m

Sacensību laiks un vieta

2015.gada Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā notiks 3., 4. un 5.jūlijā Limbažos, Olimpiskajā centrā “Limbaži”.

Sacensību vadība

Sacensības vada LKF apstiprināta tiesnešu kolēģija. Sacensību dalībnieki Olimpiādē sacensībās piedalās Latvijas Republikas pilsētu un novadu (turpmāk pašvaldību) komandas. Olimpiādē piedalās Latvijas Republikas pilsoņi un valsts pastāvīgie iedzīvotāji. Olimpiādē piedalās tikai akreditētie dalībnieki, kurus apstiprina Akreditācijas komisija saskaņojot ar attiecīgā sporta veida federāciju. Dalībnieks var pārstāvēt tikai vienu pašvaldību. Olimpiādes dalībnieka statuss tiek piešķirts akreditētiem treneriem, apkalpojošam personālam, mediķiem, komandas vadībai un delegācijas – komandas vadītājam. Komandas vadītāju apstiprina un pilnvaro attiecīgā pašvaldība. Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs. Sacensību organizatori nenes atbildību par iespējamo sacensību dalībnieku traumām un nelaimes gadījumiem. Sacensībās var piedalīties dalībnieki, kuri dzimuši 1997.-2000.gadā. Sacensībās var piedalīties pa 3(trīs) laivām katrā disciplīnā no vienas pašvaldības.

Pieteikumi

Olimpiādes pieteikumi dalībai Olimpiādes sacensībām jāiesūta Akreditācijas komisijai līdz 2015.gada 29.maijam plkst.24:00 atbilstoši pieteikuma elektroniskai formai Olimpiādes mājas lapā www.latvijasolimpiade.lv , sadaļā Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2015 / pieteikumi. Dalībniekus saskaņā ar Nolikumu Olimpiādes sacensībām piesaka pašvaldības komandas vadītājs. Pieteikuma elektroniskās formas un parole pašvaldības komandas vadītājam tiks nosūtīta 2015.gada martā.

Akreditācija

Olimpiādes dalībniekus akreditē attiecīgās pašvaldības komandas vadītājs. Veicot akreditāciju, komandas vadītājs Akreditācijas komisijai uz Olimpiādes laiku iesniedz pasu vai dzimšanas apliecības kopijas tiem Olimpiādes dalībniekiem, kuri piedalīsies Olimpiādē. Akreditācijas komisijas darba laiks: Rīgā, Latvijas Olimpiskajā komitejā, Elizabetes ielā 49, no 2015.gada 15.jūnija– 1.jūlijam plkst.10:00 – 16:00, iepriekš piesakoties pa tel:67519207; Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, Rīgas ielā 91, 2015.gada 2.jūlijā no plkst.12:00 – 20:00.

Sacensību norise

Sacensības notiek saskaņā ar smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Apbalvošana

Pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar medaļām un diplomiem, ceturtā – sestā vieta ar diplomiem.

Dopinga kontrole

Dopinga kontroli veic Sporta medicīnas valsts aģentūras pilnvarotie dopinga kontrolieri. Dopinga kontrolei var tikt pakļauts jebkurš sacensību dalībnieks pēc dopinga kontroliera izvēles. Dopinga kontroles procedūra notiek atbilstoši Pasaules Antidopinga kodeksā noteiktajām prasībām. Antidopinga noteikumu pārkāpuma gadījumā attiecīgā sporta veida federācija izskata pārkāpuma apstākļus un pieņem lēmumu par sankcijām.

SACENSĪBU PROGRAMMA 03.07.2015.

12:00 LJO atklāšana

1.br. 13:00 K - 1 1000 m jaunieši 1.p.br. 1. FIN 2.-7. p/f

2 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta
3 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils pilsēta
4 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads
5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas pilsēta
6 Kristaps Laube 1999 Rīgas pilsēta
7 Gints Markavičs 2000 Brocēnu novads
8 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu novads

2.br. 13:07 K - 1 1000 m jaunieši 2.p.br.

2 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils pilsēta
3 Egils Milnis 1999 Brocēnu novads
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta
5 Nikita Nečajevs 1998 Jūrmalas pilsēta
6 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils pilsēta
7 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads
8 Santis Pupuriņš 1998 Rīgas pilsēta

3.br. 13:15 K - 1 1000 m jaunieši 3.p.br.

2 Tomass Kovaļenko 1999 Salacgrīvas novads
3 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta
4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta
5 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta
6 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta
7 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu novads

4.br. 13:22 C - 1 1000 m jaunieši 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

1 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta
2 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu novads
3 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils pilsēta
4 Dāvids Kudrjavcevs 2000 Talsu novads
5 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta
6 Artūrs Belāns 1999 Rīgas pilsēta
7 Alvis Veldre 1998 Limbažu novads
8 Kristiāns Kacars 2000 Salacgrīvas novads

5.br. 13:30 C - 1 1000 m jaunieši 2.p.br.

2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu novads
3 Artis Vītiņš 1997 Rīgas pilsēta
4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas pilsēta
5 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils pilsēta
6 Alekss Podenskis 1997 Limbažu novads
7 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu novads
8 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils pilsēta

6.br. 14:00 K - 2 1000 m jaunieši 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

2 Gregors Nīss 1999 Rīgas pilsēta
  Jurijs Avkštols 1999  
3 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads
  Rolands Šakals 1997  
4 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas pilsēta
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999  
5 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils pilsēta
  Gustavs Ķēniņš 1999  
6 Kristofers Lamberts 2000 Rīgas pilsēta
  Reinis Kalnarājs 1999  
7 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads
  Dāvis Ciršs 1997  
8 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta
  Adam Adamovič 1997  

7.br. 14:07 K - 2 1000 m jaunieši 2.p.br.

2 Toms Andersons 2000 Brocēnu novads
  Gints Markavičs 2000  
3 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta
  Aleksandrs Saipulajevs 1998  
4 Artis Veldre 2000 Limbažu novads
  Uvis Arbidāns 2000  
5 Kristians Horsts 1997 Jūrmalas pilsēta
  Danils Fomins 1999  
6 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīgas pilsēta
  Artjoms Apsītis 1997  
7 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta
  Roberts Ernests Levics 1999  

8.br. 14:15 C - 2 1000 m jaunieši 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas pilsēta
  Igors Miļuhins 1999  
3 Artūrs Belāns 1999 Rīgas pilsēta
  Artis Vītiņš 1997  
4 Natanaēls Siders 2000 Ventspils pilsēta
  Daniils Serins 2000  
5 Matīss Ozols 2000 Jelgavas pilsēta
  Boriss Lonskis 1997  
6 Linards Baumanis 1998 Talsu novads
  Jānis Dombrovskis 2000  
7 Kristiāns Kacars 2000 Salacgrīvas novads
  Edvarts Zaķis 2000  

9.br. 14:22 C - 2 1000 m jaunieši 2.p.br.

3 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu novads
  Uvis Zemturis 1998  
4 Alvis Veldre 1998 Limbažu novads
  Silvestrs Valdis Subocs 2000  
5 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novads
  Mārtiņš Grundmanis 2000  
         
6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta
  Miks Galvanovskis 1997  
7 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils pilsēta
  Marks Aleksejevs 2000  

Pusfināli

10.br. 15:00 K - 1 1000 m jaunieši 1.p/f 1.-3. FIN

11.br. 15:07 K - 1 1000 m jaunieši 2.p/f

12.br. 15:15 C - 1 1000 m jaunieši p/f 1.-3. FIN

13.br. 15:40 K - 2 1000 m jaunieši p/f 1.-3. FIN

14.br. 15:47 C - 2 1000 m jaunieši p/f 1.-3. FIN

Fināli

15.br. 16:15 K - 1 1000 m jaunieši FIN

16.br. 16:25 C - 1 1000 m jaunieši FIN

17.br. 16:40 K - 4 500 m jaunietes FIN

3 Līva Parfenkova 1999 Rīgas pilsēta
  Amanda Opolā 1997  
  Eva Altrofa 1999  
  Justīne Andersone 1998  
4 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads
  Santa Dreimane 1999  
  Amanda Krūmiņa 1999  
  Keita Gruznova 1999  
5 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta
  Baiba Petrrovska 1998  
  Daiga Liepiņa 1998  
  Valērija Makare 1999  
6 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads
  Samanta Ganiņa 1997  
  Sandija Megi 1999  
  Līga Kariņa 1999  
7 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils pilsēta
  Linda Krilovska 1999  
  Megija Kūle 1999  
  Kristīne Bulačņikova 1997  

18.br. 17:00 K - 2 1000 m jaunieši FIN

19.br. 17:10 C - 2 1000 m jaunieši FIN

20.br. 17:50 K - 4 1000 m jaunieši FIN

2 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta
  Emīls Kalenda 1998  
  Sandris Kozlovskis 1998  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998  
  Gustavs Ķēniņš 1999  
3 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta
  Adam Adamovič 1997  
  Romāns Kotikovs 1997  
  Nikita Nečajevs 1998  
4 Santis Pupuriņš 1998 Rīgas pilsēta
  Artūrs Kleins 1997  
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999  
  Kristaps Laube 1999  
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta
  Roberts Altmanis 1999  
  Roberts Ernests Levics 1999  
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999  
6 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads
  Māris Cilinskis 1999  
  Aldis Artūrs Vilde 1997  
  Edgars Andžs 1997  
7 Kristofers Lamberts 2000 Rīgas pilsēta
  Reinis Kalnarājs 1999  
  Roberts Napituhins 1999  
  Kristaps Ceriņš 1999  

SACENSĪBU PROGRAMMA 04.07.2015.

1.br. 10:00 K - 1 200 m jaunieši 1.p.br. 1. FIN 2.-7. p/f

1 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta
2 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīgas pilsēta
4 Adam Adamovič 1997 Jūrmalas pilsēta
5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta
6 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads
7 Tomass Kovaļenko 1999 Salacgrīvas novads
8 Kristers Rutkis 1999 Talsu novads

2.br. 10:05 K - 1 200 m jaunieši 2.p.br.

2 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta
4 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu novads
5 Emīls Kalenda 1998 Ventspils pilsēta
6 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta
7 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads
8 Egils Milnis 1999 Brocēnu novads

3.br. 10:10 K - 1 200 m jaunieši 3.p.br.

2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu novads
3 Santis Pupuriņš 1998 Rīgas pilsēta
4 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta
5 Rolands Šakals 1997 Brocēnu novads
6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu novads
7 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils pilsēta
8 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas pilsēta

4.br. 10:15 C - 1 200 m jaunieši 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

1 Artūrs Belāns 1999 Rīgas pilsēta
2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu novads
3 Kristiāns Kacars 2000 Salacgrīvas novads
4 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas pilsēta
5 Edvarts Zaķis 2000 Salacgrīvas novads
6 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils pilsēta
7 Artūrs Krasnoluckis 2000 Rīgas pilsēta
8 Alvis Veldre 1998 Limbažu novads
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta

5.br. 10:20 C - 1 200 m jaunieši 2.p.br.

1 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu novads
2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novads
3 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils pilsēta
4 Alekss Podenskis 1997 Limbažu novads
5 Uvis Zemturis 1998 Talsu novads
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta
7 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils pilsēta
8 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu novads
9 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu novads

6.br. 10:25 K - 1 200 m jaunietes 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

1 Līva Parfenkova 1999 Rīgas pilsēta
2 Sandija Megi 1999 Salacgrīvas novads
3 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta
4 Santa Dreimane 1999 Limbažu novads
5 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta
6 Luīze Jerohova 1997 Jūrmalas pilsēta
7 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads
8 Linda Krilovska 1999 Ventspils pilsēta
9 Baiba Petrrovska 1998 Jelgavas pilsēta

7.br. 10:30 K - 1 200 m jaunietes 2.p.br.

1 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novads
2 Megija Kūle 1999 Ventspils pilsēta
3 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta
5 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta
6 Eva Altrofa 1999 Rīgas pilsēta
7 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads
8 Laura Reine 1997 Talsu novads

8.br. 11:00 K - 1 200 m jaunieši 1.p/f 1.-3. FIN

9.br. 11:05 K - 1 200 m jaunieši 2.p/f

10.br. 11:10 C - 1 200 m jaunieši p/f 1.-3. FIN

11.br. 11:15 K - 1 200 m jaunietes p/f 1.-3. FIN

K - 2

12.br. 11:40 K - 2 200 m jaunieši 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

2 Artis Veldre 2000 Limbažu novads
  Māris Cilinskis 1999  
3 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta
  Adam Adamovič 1997  
4 Toms Andersons 2000 Brocēnu novads
  Gints Markavičs 2000  
5 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīgas pilsēta
  Artjoms Apsītis 1997  
6 Kristers Rutkis 1999 Talsu noavds
  Kristaps Kristians Ozoliņš 1998  
7 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads
  Dāvis Ciršs 1997  
8 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas pilsēta
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999  

13.br. 11:45 K - 2 200 m jaunieši 2.p.br.

2 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads
  Rolands Šakals 1997  
3 Kristaps Ceriņš 1999 Rīgas pilsēta
  Roberts Napituhins 1999  
4 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta
  Dāvis Pupuriņš 1997  
5 Kristians Horsts 1997 Jūrmalas pilsēta
  Danils Fomins 1999  
6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta
  Roberts Ernests Levics 1999  
7 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils pilsēta
  Emīls Kalenda 1998  
8 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu novads
  Matīss Niks Vērmanis 2000  

14.br. 12:25 K - 2 200 m jaunieši p/f 1.-3. FIN

15.br. 16:00 K - 1 200 m jaunieši FIN

16.br. 16:05 C - 1 200 m jaunieši FIN

17.br. 16:10 K - 1 200 m jaunietes FIN

18.br. 17:00 K - 2 200 m jaunieši FIN

17:15 APBALVOŠANA (1000m un 200m)

SACENSĪBU PROGRAMMA 05.07.2015.

1.br. 10:00 K - 1 500 m jaunietes 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

2 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novads
3 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads
4 Gunta Zeile 1998 Jelgavas pilsēta
5 Luīze Jerohova 1997 Jūrmalas pilsēta
6 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta
7 Laura Reine 1997 Talsu novads
8 Justīne Andersone 1998 Rīgas pilsēta

2.br. 10:05 K - 1 500 m jaunietes 2.p.br.

2 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta
4 Līga Kariņa 1999 Salacgrīvas novads
5 Eva Altrofa 1999 Rīgas pilsēta
6 Marija Prohorova 1998 Rīgas pilsēta
7 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads
8 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads

3.br. 10:30 K - 2 500 m jaunietes 1.p.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

3 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta
  Megija Kūle 1999  
4 Justīne Andersone 1998 Rīgas pilsēta
  Aleksandra Denafa 1999  
5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas pilsēta
  Debora Zemzare 1999  
6 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads
  Santa Dreimane 1999  
7 Tatjana Tokareva 1998 Rīgas pilsēta
  Marija Prohorova 1998  

4.br. 10:35 K - 2 500 m jaunietes 2.p.br.

3 Baiba Petrrovska 1998 Jelgavas pilsēta
  Valērija Makare 1999  
4 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta
  Līva Parfenkova 1999  
5 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads
  Samanta Ganiņa 1997  
6 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta
  Daiga Liepiņa 1998  
7 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils pilsēta
  Linda Krilovska 1999  

5.br. 11:00 K - 1 500 m jaunietes p/f 1.-3. FIN

6.br. 11:30 K - 2 500 m jaunietes p/f 1.-3. FIN

7.br. 12:00 K - 1 500 m jaunietes FIN

8.br. 13:00 K - 2 500 m jaunietes FIN

13:15 APBALVOŠANA

REZULTĀTI 200 m

K - 1 200 m jaunieši

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads 0:40,45   0:38,13
2 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads 0:40,20   0:39,51
3 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas pilsēta 0:40,59   0:40,50
4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīgas pilsēta 0:41,66 0:40,47 0:40,68
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 0:43,05 0:41,47 0:40,87
6 Santis Pupuriņš 1998 Rīgas pilsēta 0:42,02 0:43,56 0:41,46
7 Māris Cilinskis 1999 Limbažu novads 0:42,72 0:40,65 0:42,00
8 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta 0:47,23 0:45,14 0:42,36
9 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 0:44,07 0:42,83 0:43,25
10-11 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 0:47,32 0:44,50  
  Kārlis Karlštrems 1999 Talsu novads 0:46,05 0:45,92  
12-13 Emīls Kalenda 1998 Ventspils pilsēta 0:47,73 0:44,67  
  Tomass Kovaļenko 1999 Salacgrīvas novads 0:47,55 0:46,49  
14-15 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu novads 0:49,69 0:47,36  
  Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta 0:48,75 0:46,79  
16-17 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta 0:49,26 0:48,47  
  Egils Milnis 1999 Brocēnu novads 0:49,23 0:47,13  
18-19 Adam Adamovič 1997 Jūrmalas pilsēta 0:47,63 0:48,85  
  Rolands Šakals 1997 Brocēnu novads 0:49,90 0:47,68  
20-21 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils pilsēta 0:45,42 0:49,94  
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta 0:45,90 0:59,64  
22 Kristers Rutkis 1999 Talsu novads 0:53,17    

C - 1 200 m jaunieši

1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 0:46,36   0:46,33
2 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils pilsēta 0:45,39   0:46,56
3 Alekss Podenskis 1997 Limbažu novads 0:47,12 0:48,26 0:47,21
4 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas pilsēta 0:47,45   0:48,71
5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 0:47,55   0:48,86
6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novads 0:46,94   0:49,43
7 Alvis Veldre 1998 Limbažu novads 0:50,04 0:47,85 0:50,30
8 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu novads 0:48,05   0:51,47
9 Uvis Zemturis 1998 Talsu novads 0:54,01 0:48,39 izst.
10 Artūrs Belāns 1999 Rīgas pilsēta 0:49,15 0:49,51  
11 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu novads 0:51,01 0:51,07  
12 Kristiāns Kacars 2000 Salacgrīvas novads 0:52,79 0:52,23  
13 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils pilsēta 0:55,02 0:53,40  
14 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils pilsēta 0:53,10 0:55,13  
15 Artūrs Krasnoluckis 2000 Rīgas pilsēta 0:56,06 0:55,75  
16 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu novads 0:58,36    
17-18 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu novads 1:01,07    
  Edvarts Zaķis 2000 Salacgrīvas novads 1:00,04    

K - 1 200 m jaunietes

1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta 0:47,15   0:46,97
2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads 0:50,45   0:49,08
3 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 0:50,82   0:50,67
4 Līva Parfenkova 1999 Rīgas pilsēta 0:50,52   0:50,74
5 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads 0:52,34   0:51,50
6 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas pilsēta 0:51,20 0:50,33 0:51,76
7 Sandija Megi 1999 Salacgrīvas novads 0:52,24 0:50,96 0:52,79
8 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta 0:52,23   0:55,46
9 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads 0:52,05 0:50,52 izst.
10 Santa Dreimane 1999 Limbažu novads 0:54,28 0:52,22  
11 Eva Altrofa 1999 Rīgas pilsēta 0:52,95 0:53,18  
12 Megija Kūle 1999 Ventspils pilsēta 0:55,99 0:54,00  
13 Linda Krilovska 1999 Ventspils pilsēta 1:02,03 0:56,80  
14 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta 0:57,19 0:57,26  
15 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novads 1:07,10 1:03,02  
16 Laura Reine 1997 Talsu novads 1:11,15    

K - 2 200 m jaunieši

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads 0:39,06   0:35,02
  Dāvis Ciršs 1997        
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta 0:39,69   0:37,76
  Roberts Ernests Levics 1999        
3 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 0:41,18   0:39,70
  Dāvis Pupuriņš 1997        
4 Artis Veldre 2000 Limbažu novads 0:40,73   0:40,77
  Māris Cilinskis 1999        
5 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas pilsēta 0:41,22   0:41,67
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
6 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils pilsēta 0:41,41   0:41,85
  Emīls Kalenda 1998        
7 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 0:41,99 0:43,31 0:42,07
  Adam Adamovič 1997        
8 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 0:42,24 0:42,63 0:42,27
  Rolands Šakals 1997        
9 Toms Andersons 2000 Brocēnu novads 0:44,11 0:45,34 0:44,11
  Gints Markavičs 2000        
10 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīgas pilsēta 0:56,12 0:48,78  
  Artjoms Apsītis 1997        
11 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu novads 0:48,41 0:49,03  
  Matīss Niks Vērmanis 2000        
12 Nikita Ņečajevs 1998 Jūrmalas pilsēta 0:49,54 0:49,80  
  Romāns Kotikovs 1997        
13 Kristaps Ceriņš 1999 Rīgas pilsēta 0:53,79 0:55,38  
  Roberts Napituhins 1999        
14 Kristers Rutkis 1999 Talsu noavds 0:52,72 0:56,96  
  Kristaps Kristians Ozoliņš 1998        

REZULTĀTI 500 m

K - 1 500 m jaunietes

1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta 2:17,39   2:13,77
2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads 2:18,13   2:17,04
3 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads 2:27,46   2:20,71
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta 2:20,71   2:26,18
5 Eva Altrofa 1999 Rīgas pilsēta 2:24,81   2:27,00
6 Justīne Andersone 1998 Rīgas pilsēta 2:28,25   2:29,61
7 Marija Prohorova 1998 Rīgas pilsēta 2:42,33 2:37,66 2:42,46
8 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novads 2:54,88 2:47,50 2:52,98
9 Līga Kariņa 1999 Salacgrīvas novads 2:52,51 2:43,00 2:53,47
10 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads 2:30,34 2:49,98  
11 Laura Reine 1997 Talsu novads 2:54,38 2:50,54  
12 Gunta Zeile 1998 Jelgavas pilsēta 2:31,49 2:50,73  

K - 2 500 m jaunietes

1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta 2:09,11 2:07,11
  Daiga Liepiņa 1998      
2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads 2:14,14 2:08,22
  Santa Dreimane 1999      
3 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads 2:10,71 2:11,32
  Samanta Ganiņa 1997      
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas pilsēta 2:11,10 2:12,36
  Valērija Makare 1999      
5 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 2:12,73 2:17,14
  Līva Parfenkova 1999      
6 Gunta Zeile 1998 Jelgavas pilsēta 2:18,10 2:18,21
  Debora Zemzare 1999      
7 Justīne Andersone 1998 Rīgas pilsēta 2:17,93 2:19,01
  Aleksandra Denafa 1999      
8 Tatjana Tokareva 1998 Rīgas pilsēta 2:28,52 2:33,04
  Marija Prohorova 1998      
* Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta izst.  
  Megija Kūle 1999      

REZULTĀTI 1000 m

K - 1 1000 m jaunieši

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads 4:17,64   4:01,37
2 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads 4:09,30   4:06,47
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta 4:10,97   4:13,25
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 4:25,99 4:21,64 4:18,00
5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas pilsēta 4:12,72 4:35,00 4:22,09
6 Santis Pupuriņš 1998 Rīgas pilsēta 4:29,78 4:20,33 4:23,19
7 Kristaps Laube 1999 Rīgas pilsēta 4:18,92 4:29,84 4:26,03
8 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 4:17,40 4:23,43 4:35,87
9 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta 4:29,96 4:36,11 4:48,06
10-11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 4:35,13 4:40,93  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu novads 4:44,43 4:43,73  
12-13 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu novads 4:37,36 4:43,96  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils pilsēta 4:49,28 4:51,32  
14-15 Tomass Kovaļenko 1999 Salacgrīvas novads 4:47,90 4:44,53  
  Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu novads 4:47,79 4:55,17  
16-17 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta 4:52,51 5:10,35  
  Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils pilsēta 5:06,91 5:15,54  
18 Nikita Nečajevs 1998 Jūrmalas pilsēta 5:31,02 5:21,74  
* Egils Milnis 1999 Brocēnu novads izst.    

C - 1 1000 m jaunieši

1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas pilsēta 4:27,91   4:27,19
2 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils pilsēta 4:26,74   4:32,28
3 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:52,65   4:34,66
4 Alekss Podenskis 1997 Limbažu novads 4:30,81 5:00,47 4:38,59
5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 4:52,30   4:38,80
6 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu novads 4:28,04   4:46,97
7 Artūrs Belāns 1999 Rīgas pilsēta 4:53,66 5:02,75 5:09,50
8 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu novads 5:04,23 4:59,75 5:09,72
9 Alvis Veldre 1998 Limbažu novads 4:52,12   5:19,91
10 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu novads 5:15,91 5:03,16  
11 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils pilsēta 5:10,12 5:03,60  
12 Kristiāns Kacars 2000 Salacgrīvas novads 5:13,94 5:05,57  
13 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils pilsēta 5:30,13 5:25,60  
14 Artūrs Krasnoluckis 2000 Rīgas pilsēta 5:37,66 5:56,41  
15 Dāvids Kudrjavcevs 2000 Talsu novads 7:01,53    

K - 2 1000 m jaunieši

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu novads 3:46,78   3:45,87
  Dāvis Ciršs 1997        
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas pilsēta 4:04,26   3:51,50
  Roberts Ernests Levics 1999        
3 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas pilsēta 3:53,10   3:51,87
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
4 Kristofers Lamberts 2000 Rīgas pilsēta 4:07,19   4:15,09
  Reinis Kalnarājs 1999        
5 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 4:16,66 4:24,12 4:19,87
  Adam Adamovič 1997        
6 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta 4:13,87   4:20,22
  Aleksandrs Saipulajevs 1998        
7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 4:39,19 4:29,12 4:23,56
  Rolands Šakals 1997        
8 Artis Veldre 2000 Limbažu novads 4:19,30 4:30,65 4:29,22
  Uvis Arbidāns 2000        
9 Toms Andersons 2000 Brocēnu novads 4:18,89   4:30,12
  Gints Markavičs 2000        
10 Gregors Nīss 1999 Rīgas pilsēta 4:41,94 4:32,75  
  Jurijs Avkštols 1999        
11 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīgas pilsēta 4:40,40 4:53,62  
  Artjoms Apsītis 1997        
12 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils pilsēta 5:12,44 4:54,00  
  Gustavs Ķēniņš 1999        

C - 2 1000 m jaunieši

1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas pilsēta 4:20,60   4:08,81
  Boriss Lonskis 1997        
2 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 4:38,25   4:13,10
  Miks Galvanovskis 1997        
3 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu novads 4:31,57   4:14,28
  Uvis Zemturis 1998        
4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas pilsēta 5:00,06   4:17,06
  Igors Miļuhins 1999        
5 Alvis Veldre 1998 Limbažu novads 4:49,04 5:00,15 4:40,88
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novads 4:35,85   4:44,50
  Mārtiņš Grundmanis 2000        
7 Artūrs Belāns 1999 Rīgas pilsēta 5:03,20   5:12,44
  Artūrs Krasnoluckis 2000        
8 Linards Baumanis 1998 Talsu novads 5:09,66 5:38,78 5:25,63
  Jānis Dombrovskis 2000        
9 Kristiāns Kacars 2000 Salacgrīvas novads 5:22,79 5:33,44 5:38,47
  Edvarts Zaķis 2000        
10 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils pilsēta 5:29,66 5:39,60  
  Marks Aleksejevs 2000        
11 Natanaēls Siders 2000 Ventspils pilsēta 5:31,51 5:41,05  
  Daniils Serins 2000        
               

K - 4 1000 m jaunieši

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads 3:23,03
  Māris Cilinskis 1999    
  Aldis Artūrs Vilde 1997    
  Edgars Andžs 1997    
2 Santis Pupuriņš 1998 Rīgas pilsēta 3:29,47
  Artūrs Kleins 1997    
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999    
  Kristaps Laube 1999    
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 3:31,16
  Roberts Altmanis 1999    
  Roberts Ernests Levics 1999    
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999    
4 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils pilsēta 3:56,59
  Emīls Kalenda 1998    
  Sandris Kozlovskis 1998    
  Aleksandrs Saipulajevs 1998    
5 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 4:00,25
  Adam Adamovič 1997    
  Romāns Kotikovs 1997    
  Nikita Nečajevs 1998    
6 Kristofers Lamberts 2000 Rīgas pilsēta 4:01,53
  Reinis Kalnarājs 1999    
  Roberts Napituhins 1999    
  Kristaps Ceriņš 1999    

K - 4 500 m jaunietes

1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas pilsēta 1:52,03
  Baiba Petrrovska 1998    
  Daiga Liepiņa 1998    
  Valērija Makare 1999    
2 Līva Parfenkova 1999 Rīgas pilsēta 1:57,06
  Amanda Opolā 1997    
  Eva Altrofa 1999    
  Justīne Andersone 1998    
3 Anete Neretniece 1998 Salacgrīvas novads 1:59,38
  Samanta Ganiņa 1997    
  Sandija Megi 1999    
  Līga Kariņa 1999    
4 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils pilsēta 2:04,85
  Linda Krilovska 1999    
  Megija Kūle 1999    
  Kristīne Bulačņikova 1997    
5 Sabīne Cirša 1999 Limbažu novads 2:05,21
  Santa Dreimane 1999    
  Amanda Krūmiņa 1999    
  Keita Gruznova 1999