Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe izlase

Smaiļošana un kanoe izlase 2020

  • font size
Izlase:
1. Roberts Akmens 
2. Kristaps Laube 
3. Aldis Artūrs Vilde 
4. Madara Aldiņa 
5. Roberts Lagzdiņš 
6. Jurijs Ševcovs 
7. Nils Mediņš 
8. Jūlija Gutova 
9. Daniels Mežeckis
10. Augusts Melderis
11. Lauris Jansons
12. Valters Mančass
13. Kristofs Zaļupe
14. Kristaps Vīksne
15. Ralfs Kariņš
16. Jānis Kaurāts
17. Juris Alsbergs
18. Ričards Vagulis
19. Sabīne Pīlāga
20. Krista Bērziņa
21. Katrīna Smiltniece
22. Santa Strode
23. Sammera Pojarkova
24. Elizabete Vīksne
25. Vanesa Pojarkova
26. Aeluta Imaka
27. Daniīls Rafaels Siders
28. Daniels Suhanovs
29. Kārlis Grunte
30. Artūrs Ikšelis
31. Valters Mārtinsons
32. Jēkabs Kalenda
33. Zigmārs Cinovskis
34. Ingus Justs
35. Otto Gerbers
36. Kārlis Dumpis
37. Aleksandra Počtarenko
38. Linda Breidaka
Treneri:
1. Genādijs Zujevs
2. Sergejs Bobkovs
3. Raivo Aglenieks
4. Aleksandrs Timoškevics
5. Lelde Laure
6. Aivars Mackevičs
7. Juris Lauris
8. Rūta Šauberga
9. Artis Barons
10. Vladimirs Timošenko
11. Kaspars Močāns 
12. Andriana Bogdanova
13. Igo Ažuks
14. Ojārs Burkovskis 
Apkalpojošais personāls:
1. Arnis Jansons

2020.gada izlases kandidāti.

Pieaugušie:
Juniori:
Jaunieši
Juniori U23:
Aldis Artūrs Vilde
Aleksejs Rumjancevs
Kaspars Tīklenieks
Deniss Volkovs
Egils Kalns
Mārtiņš Veispals
Artūrs Derkusovs
Roberts Pumpa
Rūdolfs Segliņš
Gints Markavičs
Aivis Tints
Ansis Grišāns
Gatis Pranks
Roberts Lagzdiņš
Satņislavs Leščinskis
Rinalds Ozolnieks
Vitālijs Upenieks
Boriss Lonskis
Kārlis Rušmanis
Laura Skukauska
Madara Aldiņa
Katrīna Smiltniece
Margarita Oša
Reina Rituma
Santa Strode
Elizabete Vīksne
Linda Breidaka
Sammera Pojarkova
Sabīne Cirša
Jūlija Gutova
Agnija Bērziņa
Alīna Mihailova
Romina Grīnvalde
Elīna Getnere
Jekaterina Stefanoviča
Līga Kariņa
Katrīna Smiltniece
Sigita Monta Dreimane
Linda Breidaka
Reina Rituma
Margarita Oša
Elizabete Vīksne
Sammera Pojarkova
Santa Strode
Margarita Sokolova
Valērija Kleine
Aigars Cīrulis
Nauris Tomsons
Zigmārs Cinovskis
Henrijs Horsts
Ričards Vagulis
Edvards Ceipe
Otto Gerbers
Jēkabs Kalenda
Ingus Justs
Kristaps Leinišs
Aleksejs Ševcovs
Jurijs Ševcovs
Iļja Lučenkovs
Nils Mediņš
Antons Kalatiņins
Arturs Ikštelis
Valters Mārtinsons
Aleksejs Čikuns
Kārlis Grunte
Kims Čerkašins
Elīna Getnere
Alīna Mihailova
Romina Grīnvalde
Valters Mančas
Juris Alsbergs
Kārlis Dumpis
Mihails Mihaljans
Dāvis Zujevs
Otto Gerbers
Ivans Jurinovs
Kristaps Matiass Knops
Lauris Jansons
Jānis Kaurāts
Elizabete Vīksne
Santa Strode
Sammera Pojarkova
Margarita Sokolova
Aelita Imaka
Rozanna Ieva Kanajeva
Vanesa Pojarkova
Terēze Priedola
Vineta Krausa
Sanija Strode
Valters Mārtinsons
Antons Kalatiņins
Artūrs Ikštels
Daniels Mežeckis
Kārlis Grunte
Artūrs Daniels Uzulnieks
Artis Žube
Andrejs Fomenko
Gļebs Vasiļjevs
Aleksis Engelbrehts
Laura Skukauska
Sabīne Cirša
Santa Dreimane
Eva Altrofa
Līva Parfenkova
Kitija Puškeire
Jūlija Gutova
Roberts Akmens
Aldis Artūrs Vilde
Egils Kalns
Rūdolfs Segliņš
Kristofers Lamberts
Kristaps Laube
Roberts Altmanis
Jānis Renārs Bronka
Gints Markavičs
Hedijs Vents Brunēvics
Ansis Grišāns
Matīss Ozols
Roberts Lagzdiņš
Rinlds Ozolnieks
Reinis Grundulis
Vitālijs Upenieks
Kārlis Rušmanis
Boriss Lonskis
Ginters Kublinskis