Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

default

Smaiļošana un kanoe izlase 2022

  • 15 Maijs 2022 |
  • Publicēts default
LR pieaugušo izlase smaiļošanā un kanoe airēšanā:
  1. Aleksejs Rumjancevs
  2. Aldis Artūrs Vilde
  3. Roberts Akmens
  4. Roberts Pumpa
  5. Roberts Lagzdiņš
  6. Madara Aldiņa
  7. Kristaps Laube
  8. Katrīna Smiltniece
  9.  Melānija Čamane
  10.  Santa Strode
  11.  Sammera Pojarkova
  12.  Elizabete Vīksne
  13.  Kaspars Tīklenieks
  14.  Deniss Volkovs
  15.  Ansis Grišāns
  16.  Kārlis Dumpis
  17.  Juris Albergs

 Junioru izlase:

  1. Jānis Kaurāts
  2. Sabīne Pīlāga
  3. Vanesa Pojarkova
  4. Krista Bērziņa
  5. Melānija Čamane
  6. Daniels Rafaels Siders
  7. Artūrs Ikšelis
  8. Viktorija Paune
  9. Aleksandra Počtarenko

U23 izlase:

  1. Juris Alsbergs
  2. Katrīna Smiltniece
  3. Sammera Pojarkova
  4. Kristaps Laube
  5. Elizabete Vīksne
  6. Roberts Lagzdiņš
  7. Ansis Grišāns
  8. Kārlis Dumpis
  9. Edvards Ceipe
Lasīt vairāk...

Airēšanas slaloma kalendārs 2022

  • 05 Decembris 2021 |
  • Publicēts default

Sacensību nosaukums

Sacensību 

datums

Sacensību

 vieta

Sacensību 

valsts

LKF Slēpošanas sacensības

19.februāris

Ķekavas novads

LAT

Baltic Cup Estonia airēšanas slalomā

2.-3.aprīlis

Jagala

EST

Viļņas čempionāts un Lietuvas kauss airēšanas slalomā

9.-10.aprīlis

Griģišķe

LTU

Baltic Cup Latvia airēšanas slalomā

18.aprīlis

 Bauska

LAT

Liptov International airēšanas slaloms

23.-24.aprīlis

Liptovski Mikulāša

SVK

Baldones pilsētas čempionāts airēšanas slalomā

14.maijs

Baldone

LAT

Lietuvas Jaunatnes līgas sacensības airēšanas slalomā

15.maijs

Kaltenena

LTU

Eiropas čempionāts airēšanas slalomā

26.-29.maijs

Liptovski Mikulāša

SVK

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Prague

10.-12.jūnijs

Prāga

CZE

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Krakow

17.-19.jūnijs

Krakova

POL

Jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā

18.jūnijs

Ķekava

LAT

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Ljubljan

24.-26.jūnijs

Ļubļana

SLO

Nordic Cup Estonia airēšanas slalomā

25.-26.jūnijs

Sindi

EST

Pasaules Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

5.-10.jūlijs

Ivrea

ITA

Treniņi II - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

14.-18.jūlijs

Augsburga

GER

Latvijas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

15.-16.jūlijs

Valmiera 

LAT

Treniņi, oficiālie - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

19.-25.jūlijs

Augsburga

GER

Mēmeles kauss airēšanas slalomā

24.jūlijs

Bauska

LAT

LSVS pasvaldību 59.sporta spēļu finālsacensības airēsanas slalomā

24.jūlijs

Pārcelts uz

20.augustu

Bauska

LAT

Pasaules čempionāts airēšanas slalomā

26.-31.jūlijs

Augsburga

GER

Eiropas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

11.-14.augusts

Česke Budejovice

CZE

LSVS pasvaldību 59.sporta spēļu finālsacensības airēsanas slalomā

20.auguts

Bauska 

LAT

Sindi Cup airēšanas slalomā

27.-28.augusts

Sindi

EST

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Pau

26.-28.augusts

Po

FRA

Pasaules kausa fināls airēšanas slalomā - La Seu

2.-4.septembris

La Seu

ESP

Kauņas čempionāts airēšanas slalomā

24.septembris

Kauņa

LTU

Latvijas čempionāts airēšanas slalomā

25.septembris

Bauska

LAT

Olimpiskās cerības kauss airēšanas slalomā

22.oktobris

Bauska

LAT

 

Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe kalendārs 2022

  • 05 Decembris 2021 |
  • Publicēts default

 2022.gada LKF Atlases Smaiļošanā un kanoe

 2022.gada LKF kopējie noteikumi smaiļošanā un kanoe

DATUMS *

SACENSĪBAS *

VIETA*

19.02.2022.

LKF Slēpošanas sacensības

Ķekavas novads

19.03.2022.

Sporta skolas "SPARS" airētāju sacensības  VFS

VENTSPILS

23.04.2022.

 

Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā

VENTSPILS

01.05.2022.

 

LR čempionāts garajās distancēs 

Pavasara kauss

JELGAVA

19.-22.05.2022.   

 

PASAULES KAUSS- I

ČEHIJA/RAČICE

 20.-23.05.2022.

PASAULES VETERĀNU SPĒLES

JAPĀNA/KANSAI 

21.05.2022.

Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes un LR kauss

(Atlase uz Eiropas junioru U23 čempionātu K-1, C-1)

BROCĒNI

21.-22.05.2020.

Atlase uz Eiropas junioru U23 čempionātu

BROCĒNI

26.-29.05.2022.

PASAULES KAUSS – II

POZNAŅA/ POLIJA

 28.05.2022.

 

Salacgrīvas Sprints 2022 SALACGRĪVA
10.-11.06.2022.

Sudraba airi

LIMBAŽI
18.06.2022.

Veterānu čempionāts

JELGAVA
22.-26.06.2022.

EIROPAS JUNIORU &U23 ČEMPIONĀTS

BELGRADA/SERBIJA
01.07.2022.

Brocēnu pilsētas čempionāts

BROCĒNI 
08.-10.07.2022.

Latvijas Čempionāts

(Atlase uz PČ neolimpiskajās distancēs)

LIMBAŽI
 08.-09.07.2022. Salacgrīvas Supersprints 2022  SALACGRĪVA
16.07.2022.

 

Daugavpils kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā, veltīts B.Prirodina piemiņai 

 

DAUGAVPILS

20.07.2022.

OC Limbaži sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā mazajiem airētājiem

LIMBAŽI

 29.07.-01.08.2022.   Latvijas Junioru & U23 čempionāts

Atlase uz Pasaules Junioru & U23 čempionātu

(01.08.2022.Rezerves diena sliktu laika apstākļu dēļ)

LIMBAŽI
02.08.2022.

OC Limbaži sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā mazajiem airētājiem

LIMBAŽI 
 03.-07.08.2022.  PASAULES ČEMPIONATS KANĀDA/KALIFAX 
 10.-11.08.2022.  

Latvijas Jaunatnes čempionāts

BROCĒNI 
 11.08.2022.

 Studentu Universiāde

(Informācija tiks precizēta par sacensībām)

BROCĒNI 
18.-21.08.2022.  MULTISPORTA EIROPAS ČEMPIONĀTS VĀCIJA/MINHENE
20.08.2022. Ventspils čempionāts VENTSPILS
01.-04.09.2022. PASAULES JUNIORU &U23 ČEMPIONĀTS UNGĀRIJA/SEGEDA
 08.-11.09.2022. Olympic hopes  SLOVĀKIJA/BRATISLAVA 
 08.-11.09.2022.  PASAULES UNIVERSIĀDE POLIJA/BYDGOSCZ 
17.09.2022. Salacgrīvas Kauss 2022 SALACGRĪVA
24.09.2022. Lucavsalas kauss 2022 RĪGA
01.10.2022. LR Čempionāts maratonā un Zemgales maratons JELGAVA
08.10.2022. Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības VENTSPILS
10.12.2022. Sporta skolas ‘’ Spars’’ airētāju sacensības vispārējā fiziskā sagatavotībā VENTSPILS

 

*Kalendārs var tikt mainīts sakarā ar Covid-19 situāciju valstī un noteiktajiem ierobežojumiem.

Lasīt vairāk...