Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

Krievijas Starptautiskā Olimpiskā universitāte izsludina pieteikšanos mācībām 2021/2022 mācību gadam

  • font size

Krievijas Starptautiskās Olimpiskā universitāte (RIOU) aicina pieteikties mācībām Maģistra studiju programmā 2021/2022 mācību gadā.Maģistra studiju programma sporta menedžmentā (MSA) ir starptautiska augstākā līmeņa studiju programma angļu valodā. MSA piedāvā iespējas uzlabot zināšanas un iemaņas sporta menedžmentā, saistībā ar Olimpisko kustību un Olimpiskajām spēlēm.
Nacionālo Olimpisko komiteju asociācija (ANOC) izsludina konkursu uz trijām RIOU stipendijām, mācību maksas, dzīvošanas un ceļa izdevumu segšanai. Pieteikties laipni aicināti Nacionālo Olimpisko komiteju, Sporta federāciju administratori kā arī sportisti un citi interesenti ar Bakalaura grādu.ANOC trīs stipendiju ieguvējus nosauks 2021. gada aprīļa sākumā, kad stipendiju ieguvējiem būs jāpabeidz pieteikšanās studijām RIOU mājas lapā elektroniski.
Pieteikšanās termiņš Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK) ir līdz  2021. gada 18. martam.

Pieteikums jāiesūta uz e -pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Pieteikuma dokumenti:

 Student Application Form.docx
- Pieteikuma forma 
- CV (angļu valodā);
- Motivācijas vēstule (angļu valodā);
- Pases kopija;
- Izglītības diploma un sekmju izraksta kopija (angļu valodā);
- Angļu valodas prasmju apliecinošs dokuments (minimālais līmenis C1);

Latvijas Olimpiskā komiteja atbalstīs vienu kandidātu.

Plašāka informācija par RIOU MSA programmu http://www.olympicuniversity.ru/en/web/msa-eng1/home
Informācija par pieteikšanos un pieteikuma dokumentiem
Maruta Taima (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālrunis 26423519)