Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

BRONZAS medaļa Olympic Hopes Regatta

  • font size

Latvijas smaiļotāji no 17.09.- 20.09.2020. Ungārijas pilsētā Segedā aizvadīja Olympic Hopes 2020 sacensības. Apsveicam visus sportistus ar labiem rezultātiem un lepojamies ar 3.vietu K-4 Mixed (jaukto) 500m distancē U15-U17 sportistu grupā ( Valters Mančas, Elizabete Vīkne, Juris Alsbergs, Samera Pojarkova).

1000m distances rezultāti:

 C-1 vīriešiem 1000m U15 A finālā - Daniels Rafaels Siders izcīnīja 5.vietu

K-1 vīriešiem 1000m U17 B finālā – Otto Gerbers izcīnīja 1.vietu, kas kopvērtējumā viņam deva 10.vietu savā grupā

K-1 sievietēm 1000m U17 A finālā-  Elizabete Vīksne ierindojās 6.vietā un Santa Strode 7. Vietā

K-2 vīriešiem 1000m U17 A finālā -  Kārlis Dumpis ar Juri Alsbergu ierindojās 6.vietā

K-2 sievietēm 1000m U15 - U16 A finālā - Aelita Imaka ar Vanesu Pojarkovu ierindojās 5.vietā

500m distances rezultāti:

C-1 sievietēm 500m U15 A finālā – Aleksandra Poctarenko  8.vieta

C-1 vīriešiem 500m U15 A finālā – Daniels Rafaels Siders  8.vieta

C-1 vīriešiem 500m U16 A finālā – Artūrs Ikšelis 6.vieta

C-1 vīriešiem 500m U17 A finālā – Valters Martinsons 9.vieta

K-1 vīriešiem 500m U17 A finālā – Otto Gerbers  9.vieta

K-1 vīriešiem 500m U18 B finālā- Zigmārs Cinovskis 3.vieta un Ingus Justs 4.vieta

K-2 sievietēm 500m U15-U16 A finālā – Aelita Imaka ar Vanesu Pojarkovu 5.vieta

K-2 sievietēm 500m U17 A finālā – Elizabete Vīksne ar Sammeru Pojarkovu 4.vieta

K-2 vīriešiem 500m U17 A finālā – Kārlis Dumpis ar Juri Alsbergu 5.vieta

200m distances rezultāti:

K-1 vīriešiem 200m U16 B finālā – Lauris Jansons 4.vieta, kas viņam kopvērtējumā deva 13.vietu, bet Jānis Kaurāts 9.vieta un kopmvērtējumā 18.vieta

K-1 vīriešiem 200m U17 B finālā – Valters Mančass 2.vieta, kopvērtējumā 11.vieta

K-1 vīriesiem 200m U18 B finālā – Zigmārs Conovskis  2.vieta, kopvērtējumā 11.vieta

K-1 vīriesiem 200m U18 A finālā – Jēkabs Kalenda 9.vieta

K-1 sievietēm 200m U16 A finālā – Aelita Imaka 9.vieta

K-1 sievietēm 200m U17 A finālā – Santa Strode 7.vieta un Sammera Pojarkova 9.vieta

Sacenscību rezultāti:

 OLYMPIC HOPES REGATTA 2020 | ICF - Planet Canoe

 Olympic Hope 2020 rezultāti.pdf