Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

  • alt-icon
  • alt-icon

Jaunumi no ECA par 2020. gada sacensību kalendāru

  • font size

 ECA ( Eiropas kanoe asociācija) direktoru padome rīkoja tiešsaistes sanāksmi un  vienojās par jauno ieteikto kalendāru 2020. gada sezonai, tomēr pagaidām tas nav oficiāli apstiprināts. Valde ir nolēmusi sazināties ar visām Eiropas Nacionālajām federācijām un lūgt viņus aizpildīt anketu, lai noskaidrotu, vai viņiem būs iespēja apmeklēt sacensības jaunajos ierosinātajos datumos.

“Lai tos nosauktu par ECA čempionātiem, to valstu robežām, kuras parasti piedalījās noteiktā disciplīnā, ir jābūt atvērtām,” norādīja Alberts Vuds OBE, Eiropas Kanoe asociācijas prezidents. Stāvoklis ir ļoti grūts, jo šobrīd neviens nevar paredzēt nākotni un to, vai Eiropas valstu robežas būs atvērtas visiem un, kas ir svarīgi, bez ierobežojumiem.

Valde vienojās, ka ECA 2020 kanoe slaloma Eiropas čempionāta jaunā vieta ir Prāga, un, ja valstu federāciju atsauksmes būs pozitīvas, čempionātus varētu organizēt Čehijas Republikā septembrī. Tajā pašā mēnesī tiek piedāvāts arī Eiropas čempionāts junioru un U23 kanoe sprintā, savukārt oktobrī varētu tikt organizēti Eiropas čempionāti junioru un U23 kanoe slalomā, kanoe maratons un senioru kanoe sprints. Junioru un U23 meistarsacīkstes kanoe airēšanā ir pārceltas uz novembri.

Pēc atsauksmēm no Nacionālajām federācijām ECA direktoru padome atkal tiksies un novērtēs situāciju, lai redzētu, kādās sacensībās, iespējams, piedalīsies visas vai vairākums Nacionālo federāciju.

Direktoru padome arī noteiks termiņus katram no ierosinātajiem Eiropas čempionātiem, kad beidzot tie tiks apstiprināti, vai čempionāti tiks organizēti vai atcelti. Jaunākā informācija par ECA čempionāta datumiem un sacensībām drīzumā tiks publicēta.

https://www.canoe-europe.org/news/new-proposal-of-eca-2020-calendar-awaits-feedback-from-the-national-federations-1627