Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Statūti

07 Jūn

Jaunumi no ECA par 2020. gada sacensību kalendāru

  • 07 Jūnijs 2020 |
  • Publicēts Ziņas

 ECA ( Eiropas kanoe asociācija) direktoru padome rīkoja tiešsaistes sanāksmi un  vienojās par jauno ieteikto kalendāru 2020. gada sezonai, tomēr pagaidām tas nav oficiāli apstiprināts. Valde ir nolēmusi sazināties ar visām Eiropas Nacionālajām federācijām un lūgt viņus aizpildīt anketu, lai noskaidrotu, vai viņiem būs iespēja apmeklēt sacensības jaunajos ierosinātajos datumos.

“Lai tos nosauktu par ECA čempionātiem, to valstu robežām, kuras parasti piedalījās noteiktā disciplīnā, ir jābūt atvērtām,” norādīja Alberts Vuds OBE, Eiropas Kanoe asociācijas prezidents. Stāvoklis ir ļoti grūts, jo šobrīd neviens nevar paredzēt nākotni un to, vai Eiropas valstu robežas būs atvērtas visiem un, kas ir svarīgi, bez ierobežojumiem.

Valde vienojās, ka ECA 2020 kanoe slaloma Eiropas čempionāta jaunā vieta ir Prāga, un, ja valstu federāciju atsauksmes būs pozitīvas, čempionātus varētu organizēt Čehijas Republikā septembrī. Tajā pašā mēnesī tiek piedāvāts arī Eiropas čempionāts junioru un U23 kanoe sprintā, savukārt oktobrī varētu tikt organizēti Eiropas čempionāti junioru un U23 kanoe slalomā, kanoe maratons un senioru kanoe sprints. Junioru un U23 meistarsacīkstes kanoe airēšanā ir pārceltas uz novembri.

Pēc atsauksmēm no Nacionālajām federācijām ECA direktoru padome atkal tiksies un novērtēs situāciju, lai redzētu, kādās sacensībās, iespējams, piedalīsies visas vai vairākums Nacionālo federāciju.

Direktoru padome arī noteiks termiņus katram no ierosinātajiem Eiropas čempionātiem, kad beidzot tie tiks apstiprināti, vai čempionāti tiks organizēti vai atcelti. Jaunākā informācija par ECA čempionāta datumiem un sacensībām drīzumā tiks publicēta.

https://www.canoe-europe.org/news/new-proposal-of-eca-2020-calendar-awaits-feedback-from-the-national-federations-1627

Lasīt vairāk...
07 Jūn

LKF Jaunatnes meistarsacīkstes un LR kauss I

  • 07 Jūnijs 2020 |
  • Publicēts Ziņas

Sacensību norises vieta Brocēni 20.06.2020.

PIETEIKUMUS un veidlapa pa distancēm jānosūta līdz 16.06.2020 elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Piesakot dalībniekus pieteicējs izvērtē dalībnieka startu, lai sacensību dienā nebūtu jāveic izmaiņas.

Pieteikuma veidlapas skatīt šiet:

PIET.VEIDL.-LKF-jaunatnes-meistarsac.-20.06.2020.xls.

PIET.VEIDL.-LR-kauss-I-20.06.2020.xls.

 

 

 

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed