Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Ētikas kodeks

07 Mai

Limbažu VFS pārbaudes sacensības

JUNIORES 1995.-1996. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Laura Skukauska 1996 "Rīdzene" 27 I 30 I 1:00,2 I 2:56,8 I
2 Santa Kupča 1996 "Rīdzene" 1 III 1 5. 1:03,5 II 3:12,0 II
3 Līga Poplavska 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 0   29 II 01:07.2 III 3:34,9 III
4 Elvīra Kelpša 1996 "Rīdzene" 4 II 28 III 1:16,9 5. 4:35,1 4.
5 Linda Baumane 1995 Talsu NSS 0   9 4. 1:09,9 4. 4:11,2 5.

JAUNIETES 1997.-1998. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Amanda Opolā 1997 "Rīdzene" 8 III 41 II 01:00.7 I 03:06.6 I
2 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 3 4.-5. 63 I 01:01.3 II 03:46.5 7.
3 Elvīra Bartuša 1998 "Rīdzene" 14 I 14 15. 01:06.3 12. 03:46.9 8.
4 Tatjana Tokareva 1998 "Rīdzene" 10 II 29 5.-6. 01:03.5 4.-5. 03:51.1 9.
5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 1 6.-8. 18 12.-13. 01:03.6 7. 03:20.1 II
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 0   19 11. 01:06.6 13. 03:21.0 III
7 Marija Prohorova 1998 "Rīdzene" 0   37 III 01:16.2 15. 04:37.2 12.
8 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 1 6.-8. 34 4. 01:03.0 III 03:41.4 6.
9 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 3 4.-5. 25 8. 01:03.5 6. izst.
10 Zane Tīkleniece 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 0   29 5.-6. 01:16.0 14.    
11 Anete Neretniece 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 0   20 10. 01:04.3 9. 03:52.7 11.
12 Undīne Melikidze 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 1 6.-8. 24 9. 01:03.5 4.-5. 03:37.2 5.
13 Darja Jefremova 1997 "Rīdzene"     18 12.-13. 01:05.5 10. 03:51.6 10.
14 Beāte Grīsle 1997 "Rīdzene" 0   26 7. 01:05.6 11. 04:39.8 13.
15 Laura Reine 1997 Talsu NSS 0   17 14. 01:03.8 8. 03:36.5 4.

MEITENES 1999.-2000.g.dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 19 I 77 I 1:04,07 II 03:06.9 I
2 Līva Parfenkova 1999 "Rīdzene" 5 5. 54 4.-5. 1:03,22 I 03:21.8 4.
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 7 4. 57 III 1:06,91 6. 03:08.5 II
4 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 9 III 67 II 1:18,09 13. 03:49.0 11.
5 Jekaterina Horkova 1999 "Rīdzene" 13 II 54 4.-5. 1:07,37 7. 03:41.7 9.
6 Elza Elena Lavčinovska 2000 "Rīdzene" 1 7. 32 7. 1:06,48 5. 03:09.0 III
7 Sandija Megi 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   26 10. 1:05,72 III 03:41.3 8.
8 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 0   30 9. 1:05,83 4.    
9 Nadīna Ozoliņa-Mennika 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   31 8. 1:17,97 12.    
10 Līga Kariņa 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   23 11. 1:13,32 10. 03:43.4 10.
11 Laura Krisanova 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 0   19 12. 1:11,29 9. 03:34.7 6.
12 Betija Niemiro 2000 Ventspils 0   39 6. 1:10,34 8. 03:26.6 5.
13 Uļjana Reuckija 2000 Ventspils 3 6. 11 13. 1:14,45 11. 03:35.1 7.

MEITENES 2001. g. dz. un jaunākas

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Ance Gintere 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 14 I 63 I 00:47.8 4. 03:28.0 II
2 Una Kreišmane 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 1 5.-7. 43 8. 00:46.3 I 04:02.0 10.
3 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 9 II 53 4.-5. 00:47.5 II 03:25.9 I
4 Kitija Gērena 2001 Ventspils 2 4. 60 II 00:47.5 III 04:00.3 9.
5 Margarita Oša 2002 "Rīdzene" 1 5.-7. 53 4.-5. 00:48.5 5. 03:39.8 III
6 Sofija Paune 2001 "Rīdzene" 0   56 III 00:51.6 8. 03:52.7 5.
7 Santa Garklāva 2003 Limbažu un S-grīvas NSS 4 III 33 9.-11. 00:50.0 7. 03:57.8 8.
8 Sanija Garklāva 2003 Limbažu un S-grīvas NSS 0   33 9.-11. 00:53.6 10. 03:52.3 4.
9 Laura Dārziņa 2001 Limbažu un S-grīvas NSS     47 6. 00:51.9 9. 03:56.8 6.
10 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 "Rīdzene" 0   44 7. 00:48.6 6. 04:12.0 11.
11 Silvija Līna Cielava 2003 "Rīdzene" 1 5.-7. 33 9.-11. 00:56.6 11. 03:57.1 7.

JUNIORI 1995.-1996. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS 14 24. 45 14.-15. 00:55.7 13. 5:33,4 14.
2 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 18 18. 63 4. 00:59,4 25. 5:45,5 17.
3 Dāvis Vasariņš 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 19 17. 26 25. 00:53,5 7. 5:33,0 12.
4 Alberts Vinklers 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 24 11. 52 9. 00:53,1 4. 5:44,6 16.
5 Emīls Ziemelis 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 17 19.-21. 25 26.-27. 00:55,9 14. 5:53,4 21.
6 Daniels Ostapko 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 6 29. 16 33. 1:02,1 29.    
7 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 25 9.-10. 67 III 1:04,4 30. 6:43,0 28.
8 Valters Veispāls 1995 SASS/MSĢ 47 III 41 16.-17. 0:53,4 6. 5:54,9 22.
9 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 25 9.-10. 47 13. 1:00,9 28. 5:24,6 8.
10 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu un S-grīvas NSS     82 II        
11 Hedijs Brunēvics 1996 Limbažu un S-grīvas NSS 46 4. 56 7.-8. 0:53,3 5. 5:00,7 I
12 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un S-grīvas NSS 42 5. 45 14.-15. 0:58,7 23. 6:15,07 25.
13 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un S-grīvas NSS 50 I 39 18. 0:59,0 24. 5:08,35 III
14 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 32 6. 60 6. 1:15,4 32. 5:29,2 10.
15 Nauris Zablovskis 1995 Ventspils 27 7.-8. 56 7.-8. 0:55,1 11. 5:26,6 9.
16 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 21 12.-14. 20 32. 0:50,1 I 5:20,2 5.
17 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 20 15.-16. 23 29.-30. 0:53,0 III 5:33,0 13.
18 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 27 7.-8. 22 31. 0:58,1 21. 5:22,9 7.
19 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 20 15.-16. 49 10.-11. 0:54,4 8. 5:32,5 11.
20 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 12 26. 23 29.-30. 0:52,8 II 5:18,1 4.
21 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 11 27. 30 23. 0:58,7 22. 6:29,7 26.
22 Sergejs Fjodorovs 1996 "Rīdzene" 10 28. 23 28. 00:57.4 17.    
23 Aksels Kozlovskis 1995 "Rīdzene"     48 12. 00:54.1 9. 5:06,8 II
24 Krists Vorkals 1996 "Rīdzene"     32 22. 00:57.5 18. 6:48,5 29.
25 Eduards Birznieks 1996 "Rīdzene" 15 22.-23. 38 19. 00:56.2 16. 5:49,3 18.
26 Edgars Kušķis 1995 "Rīdzene" 21 12.-14. 33 21. 00:54.5 10. 5:52,4 19.
27 Nauris Jasičūnas 1996 "Rīdzene" 17 19.-21. 25 26.-27. 01:00.0 27. 5:52,8 20.
28 Rahmats Stromanis 1995 Talsu NSS 48 II 87 I 01:11.1 31. 5:55,6 23.
29 Guntars Kundziņš 1996 Talsu NSS 15 22.-23. 34 20. 00:56.2 15. 6:35,1 27.
30 Guntis Kundziņš 1996 Talsu NSS 13 25. 41 16.-17. 00:55.4 12. 7:06,4 30.
31 Toms Donis 1996 Talsu NSS 1 30. 49 10.-11. 00:59.5 26. 5:42,1 15.
32 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 17 19.-21. 27 24. 00:57.5 19. 6:02,4 24.
33 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu NSS 21 12.-14. 61 5. 00:57.9 20. 5:20,2 6.

JAUNIEšI 1997.-1998. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 17 12. 66 5.-6. 00:57.9 12. 2:45,9 16.
2 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 11 23.-25 27 27.-28. 01:02.9 29. 3:08,9 31.
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 9 31.-32. 48 12. 00:53.2 I 2:35,9 7.
4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 20 10. 51 10. 00:55.0 4. 2:36,8 8.
5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 24 8. 43 14.-16. 01:00.2 19. 3:05,0 25.
6 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 9 31.-32. 27 27.-28. 01:01.9 27. 3:03,7 23.
7 Artūrs Sviķis 1998 Jelgavas BJSS 2 41. 13 40. 01:09.8   3:15,1 35.
8 Alvis Veldre 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 14 16.-17. 40 19. 00:59.1 17. 2:41,3 10.
9 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 1 42. 43 14.-16. 01:09.4 41 izst.
10 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 13 18.-21. 7 42. 01:07.4 39 3:31,9 41.
11 Ņikita Nečajevs 1998 SASS/MSĢ 0   37 21.-22. 01:21.2 46 4:29,5 46.
12 Edgars Andžs 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 42 III 71 4. 00:58.2 13. 2:26,1 II
13 Linards Landsmanis 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 41 4. 44 13. 01:11.1 43. 3:10,8 33.
14 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 43 II 103 I 00:57.6 11. 2:43,7 12.
15 Aldis Vilde 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 47 I 78 II 00:55.0 5. 2:29,9 5.
16 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 25 7. 49 11. 01:01.9 28. 2:51,1 20.
17 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 13 18.-21. 31 25. 00:57.3 9. 2:42,1 11.
18 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 18 11. 34 23. 00:57.1 8. 3:08,7 30.
19 Atis Lauva 1998 Ventspils 4 39.-40. 17 38.-39. 01:05.3 35. 3:15,2 36.
20 Emīls Kalenda 1998 Ventspils 16 13.-14. 17 38.-39. 01:00.6 20. 2:54,9 21.
21 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 11 23.-25 25 29.-32. 01:07.2 38. 3:14,2 34.
22 Dāvis Pupuriņš 1997 "Rīdzene" 15 15. 66 5.-6. 00:58.6 14. 2:26,5 III
23 Santis Pupuriņš 1998 "Rīdzene" 13 18.-21. 57 7.-8. 00:57.5 10. 2:31,6 6.
24 Pauls Garančs 1998 "Rīdzene" 10 26.-30. 25 29.-32. 01:01.4 26. 3:16,5 37.
25 Nils Garančs 1998 "Rīdzene" 6 37. 23 34. 01:07.6 40. 3:56,6 45.
26 Arturs Žebers 1998 "Rīdzene" 8 33.-34. 24 33. 01:04.1 33. 3:07,5 27.-28.
27 Kārlis Andrejs Lācis 1997 "Rīdzene" 14 16.-17. 39 20. 01:01.0 24. 2:45,6 15.
28 Konstantīns Mihailovs 1997 "Rīdzene" 10 26.-30. 37 21.-22. 01:06.1 36. 2:57,1 22.
29 Konstantīns Hitrovs 1997 "Rīdzene" 35 6. 43 14.-16. 00:58.8 16. 2:28,5 4.
30 Antons Jerjomins 1998 "Rīdzene" 8 33.-34. 18 37. 01:16.1 44. 3:48,3 43.
31 Ernests Rajeckis 1997 "Rīdzene" 7 35.-36. 42 17.-18. 01:00.9 22.-23. 2:48,5 18.
32 Vasilijs Galkins 1998 "Rīdzene" 0   28 26. 01:20.2 45. 3:51,9 44.
33 Rondijs Viņķelis 1998 "Rīdzene" 10 26.-30. 12 41. 01:03.0 31. 3:08,0 29.
34 Niks Mediņš 1997 "Rīdzene" 16 13.-14. 55 9. 00:55.6 7. 2:47,4 17.
35 Rolands Belverts 1997 "Rīdzene" 12 22. 57 7.-8. 00:55.4 6. 2:45,1 14.
36 Oskars Kalniņš 1997 "Rīdzene"     25 29.-32.     2:44,2 13.
37 Kaspars Griķis 1998 "Rīdzene" 10 26.-30. 0   01:00.9 21. 3:04,0 24.
38 Reinārs Brakāns 1998 "Rīdzene"     0   01:01.3 25. 3:07,5 27.-28.
39 Oskars Raudiņš 1997 "Rīdzene" 11 23.-25 25 29.-32. 00:54.8 III 2:38,8 9.
40 Harijs Graudulis 1997 "Rīdzene" 13 18.-21. 22 35. 00:59.8 18. 3:09,5 32.
41 Guntis Rubīns 1998 "Rīdzene" 7 35.-36. 2 44. 01:00.9 22.-23. 3:06,0 26.
42 Lauris Bogomazovs 1998 "Rīdzene" 0   5 43. 01:06.9 37. 3:35,7 42.
43 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 4 39.-40. 32 24. 01:03.3 32. 3:20,2 39.
44 Edgars šteins 1998 Talsu NSS 5 38. 42 17.-18. 01:03.0 30. 3:18,5 38.
45 Dāvis Iļjins 1998 Talsu NSS 39 5. 72 III 00:54.0 II 2:24,4 I
46 Kristaps Ozoliņš 1998 Talsu NSS 23 9. 0   01:05.0 34. 3:22,3 40.
47 Raitis Stromanis 1997 Talsu NSS 10 26.-30. 20 36. 00:58.7 15. 2:50,8 19.

ZĒNI 1999.-2000.g.dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 23 II 57 4. 00:59.1 III 02:56.4 I
2 Ruslans Muiziniks 1999 Jelgavas BJSS 11 8.-11. 47 10.-11. 01:02.8 10.-11. 03:18.2 13.
3 Artjoms Druz 1999 Jelgavas BJSS 3 21.-27. 12 34. 01:02.9 12. 03:37.4 23.
4 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 11 8.-11. 22 27.-29. 01:09.4 24. 03:18.4 14.
5 Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS 3 21.-27. 67 I 01:11.4 30. 03:54.1 31.
6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 18 4.-5. 52 7. 01:01.1 6. 03:11.3 9.
7 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 20 III 47 10.-11. 01:03.2 14. 03:13.9 10.
8 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 17 6. 49 9. 00:56.9 I 02:58.5 II
9 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu un S-grīvas NSS     51 8. 01:11.3 29.    
10 Heino Vāravs 1999 Limbažu un S-grīvas NSS         01:10.8 27. 03:42.9 28.
11 Artis Veldre 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 7 15.-16. 54 5.-6. 00:57.6 II 02:58.8 III
12 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 18 4.-5.     01:02.9 13. 03:00.4 4.
13 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu un S-grīvas NSS     63 II 01:06.7 19.-20.    
14 Dāvis Landers 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 2 28.-30. 32 18. 01:09.6 25.    
15 Krists Ķeizars-Baltacis 1999 Sp.kl."Lucav-salas airi" 0   8 35. 01:18.0 39. 04:03.3 32.
16 Arno Vallers 2000 Sp.kl."Lucav-salas airi" 3 21.-27. 30 21. 01:01.3 7. 03:52.7 30.
17 Tomass Bantersons 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 3 21.-27. 24 26. 01:06.7 19.-20.    
18 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 9 12.-14. 26 24. 01:13.2 34. 03:41.7 27.
19 Edvards Zaķis 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 0   27 22.-23. 01:21.7 40.    
20 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 11 8.-11. 31 19.-20. 01:06.5 18. 03:19.3 15.
21 Imants Ignatovs 2000 Limbažu un S-grīvas NSS                
22 Ziedonis Andrējevs 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 2 28.-30. 13 33. 01:14.9 36. 03:37.2 22.
23 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils 9 12.-14. 36 17. 00:59.3 4. 03:02.3 7.
24 Viesturs Lauva 2000 Ventspils 1   22 27.-29. 01:06.8 21. 03:31.9 18.
25 Reinis Grundulis 2000 Ventspils 3 21.-27. 25 25. 01:12.1 32. 03:38.2 24.
26 Valdis Lenkevics 2000 Ventspils 0   22 27.-29. 01:15.6 37. 04:04.0 33.
27 Kārlis Drieks 2000 Ventspils 4 18.-20. 3 37.-38. 01:14.6 35. 03:31.1 17.
28 Kristaps Laube 1999 "Rīdzene" 11 8.-11. 42 12. 01:02.8 9. 03:01.7 6.
29 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 27 I 54 5.-6. 01:03.6 15. 03:38.9 26.
30 Artjoms Sidorovs 2000 "Rīdzene" 3 21.-27. 15 31.-32. 01:11.3 28. 03:15.2 12.
31 Arsēnijs Nitijevskis 1999 "Rīdzene" 1   40 13.-14. 01:11.9 31. 04:04.4 34.-35.
32 Sergejs Nikonovs 1999 "Rīdzene" 3 21.-27. 62 III 01:10.2 26. 03:30.9 16.
33 Ņikita Miļčonoks 2000 "Rīdzene" 4 18.-20. 19 30. 01:17.0 38. 04:04.4 34.-35.
34 Roberts Kristofers Napituhins 1999 "Rīdzene" 0   27 22.-23. 01:06.0 17. 03:32.4 19.
35 Sebastjans Zants 1999 "Rīdzene" 12 7. 39 15. 01:02.8 10.-11. 03:04.1 8.
36 Jānis Priede 2000 "Rīdzene" 0   3 37.-38. 01:29.4 41. izst.
37 Arturs Krasnoluckis 2000 "Rīdzene" 7 15.-16. 15 31.-32. 01:09.0 23. 03:36.6 21.
38 Patriks Zviedrāns 2000 "Rīdzene" 0   0   01:08.6 22. 03:34.5 20.
39 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 "Rīdzene" 4 18.-20. 38 16. 01:00.8 5. 03:14.5 11.
40 Aleksandrs Jevsejevs 1999 "Rīdzene" 5 17. 31 19.-20. 01:05.7 16. 03:47.7 29.
41 Vjačeslavs Mičulens 2000 "Rīdzene" 2 28.-30. 5 36. 01:12.7 33. 03:38.6 25.
42 Arnis Stromanis 2000 Talsu NSS                
43 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 9 12.-14. 40 13.-14. 01:01.5 8. 03:01.4 5.

ZĒNI 2001. g. dz. un jaunāki

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Aleksis ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 8 4. 47 II 00:45.7 11. 03:16.6 8.
2 Jurijs ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 4 14.-15. 36 9.-10. 00:47.2 17. 03:29.4 15.
3 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 3 16.-17. 1 38. 00:48.2 23.-24. 04:25.5 35.
4 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 0   32 15. 00:44.0 III 03:26.0 12.
5 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 1 23. 30 16.-21. 00:47.8 22. 03:16.9 7.
6 Rihards Zapaļskis 2001 Limbažu un S-grīvas NSS     41 4.-5. 00:54.4 36.    
7 Andrejs Paimetovs 2001 Limbažu un S-grīvas NSS         00:46.6 12.-13. 04:10.4 33.
8 Aleks Jānis Padans 2001 Limbažu un S-grīvas NSS         00:48.9 25. 03:51.3 25.
9 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 2 18.-22. 49 I 00:56.2 38. izst.
10 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 37 7.-8. 00:47.2 18. 04:06.1  
11 Ralfs Karlāns 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 15 I 24 25. 00:47.4 21. 03:08.6 II
12 Anatolijs Koļesņevs 2003 Limbažu un S-grīvas NSS 0   41 4.-5. 00:58.7 39.    
13 Aleksandrs Mičulens 2002 Sp.kl. "Lucav-salas airi" 0   10 37. 00:50.0 27. 04:09.7 31.
14 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 30 16.-21. 00:45.6 9. 03:19.1 9.
15 Raivo Ramba 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 9 III 28 22. 00:46.9 15. 03:26.7 13.
16 Ralfs Vasilis 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 0   20 26.-29. 00:50.9 31. 04:04.3 27.
17 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 0   18   00:49.2 26. 03:40.5 22.
18 Ralfs Kariņš 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 36 9.-10. 00:50.2 28.-29. 03:36.5 19.
19 Rainers švecs 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 11 II 39 6. 00:45.5 8. 03:11.3 4.
20 Reinis Brunevics 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 43 III 00:43.7 I 03:15.8 6.
21 Raivis Girgensons 2002 Limbažu un S-grīvas NSS     27 23.-24. 00:47.3 20. 03:10.8 III
22 Kristiāns Bitkovs 2001 Ventspils 6 11.-13. 34 13. 00:45.3 6. 03:06.9 I
23 Igors Pietuhs 2002 Ventspils 2 18.-22. 17 32. 00:54.8 37. 04:05.0 28.
24 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils 4 14.-15. 13 35.-36. 00:44.8 4. 03:40.3 21.
25 Lenards Brūvelis 2001 Ventspils 7 5.-10. 20 26.-29. 00:43.9 II 03:26.9 14.
26 Danils Reuckijs 2002 Ventspils 6 11.-13. 14 34. 00:51.3 34. 03:42.9 24.
27 Rihards Kārlis Lavčinovskis 2001 "Rīdzene" 6 11.-13. 20 26.-29. 00:46.8 14. 03:42.5 23.
28 Linards Cīrulis 2001 "Rīdzene" 0   30 16.-21. 00:51.2 33. 04:40.0 36.
29 Gatis Vēgners 2002 "Rīdzene" 3 16.-17. 37 7.-8. 00:45.6 10. 03:29.5 16.
30 Artūrs Leitis 2001 "Rīdzene" 0   20 26.-29. 00:48.2 23.-24. 04:09.3 30.
31 Matīss Krauze 2001 "Rīdzene" 0   30 16.-21. 00:45.4 7. 03:36.3 18.
32 Dāvids Cēbergs 2001 "Rīdzene" 7 5.-10. 30 16.-21. 00:46.6 12.-13. 03:25.5 11.
33 Eduards Kāpostiņš 2001 "Rīdzene" 2 18.-22. 15 33. 00:50.5 30. 04:03.1 26.
34 Edvards Ceipe 2001 "Rīdzene"     35 11.-12.     03:15.1 5.
35 Elgars Jevsejevs 2001 "Rīdzene" 0   13 35.-36. 00:46.9 16. 03:31.0 17.
36 Pēteris šlosbergs 2002 "Rīdzene" 0   30 16.-21. 00:51.0 32. 04:10.4 32.
37 Artūrs Skukausks 2001 "Rīdzene" 0   35 11.-12. 00:50.2 28.-29. 03:38.5 20.
38 Norberts Rajeckis 2002 "Rīdzene" 2 18.-22. 27 23.-24. 00:47.3 19. 03:25.1 10.
39 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 0   33 14. 01:02.2 40. 04:12.9 34.
40 Ričards Ivanovs 2001 Talsu NSS 0   19 30. 00:51.8 35. 05:22.1 37.
Lasīt vairāk...
07 Mai

Ventspils pils. sezonas atklāšanas sacensības 2013

NOLIKUMS

Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensībām
smaiļošanā un kanoe airēšanā

Vieta un laiks

Sacensības notiks Ventspilī, airēšanas bāzē, 2013.gada 27.aprīlī.

Sacensību sākums plkst. 12.00.

Dalībnieki un programma

Sacensībās piedalās pilsētu un klubu komandas:

1996.g.dzim. un vecāki           K- 1,C-1          3000m
1997./98.g.dzim.                    K- 1,C-1          3000m
1999./2000.g.dzim.                 K- 1,C-1          2000m
2001. g.dzim. un jaunāki         K- 1,C-1          1000m
Meitenēm un zēniem distances vienādas. Katrā komandā jābūt trenerim-pārstāvim un kvalificētam tiesnesim.

Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Ventspils pilsētas sporta skolas “Spars” airēšanas nodaļa.

Visi izdevumi, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās - uz komandējošo organizāciju rēķina.

Uzvarētāju noteikšana un apbalvošana

Sacensības individuālas. Uzvarētāju un godalgoto vietu ieguvējus katrā vecuma grupā un laivu klasē apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām.

Pieteikumi

Iepriekšējie pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesūta līdz 25.04.2013. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vārdiskie pieteikumu labojumi sacensību vietā sacensību dienā līdz pīkst. 11.00 airēšanas bāzē “Dampeļos”.

 

PIELIKUMS NR.l. NOLIKUMAM

Ventspils airēšanas bāzes „Dampeļi” atklāšanas svētkiem

        Ventspils pilsētas smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļas sezonas atklāšanas sacensību laikā tiks atklāta jaunuzceltā airēšanas bāze „Dampeļi”.

        Jaunas airēšanas bāzes uzbūvēšana ir lieli svētki visai Latvijas airēšanas saimei.

        Par godu šim pasākumam, Ventspils Olimpiskais Centrs organizē paraugdemontrējumu braucienus. Paraugdemonstrējumu braucienos piedalīsies uzaicinātie aktīvie sportisti, kā arī veterāni, kuri piedalījušies Olimpiskajās spēlēs, Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un izcīnījuši augstas vietas.

Programma:

 

K-l

200 m

Vīrieši

Aktīvie

K-l

200 m

Vīrieši

Veterāni

C-l

200 m

Vīrieši

Aktīvie

C-l

200 m

Vīrieši

Veterāni

K-l

200 m

Sievietes

Aktīvās

K-l

200 m

Sievietes

Veterānes

C-l

200 m

Sievietes

 

Apbalvošana:

Godalgoto vietu ieguvējus apbalvo ar dāvanu kartēm un piemiņas medaļām.

Ventspils airēšanas bāzes „Dampeļi” atklāšanas sacensības 27.04.2013.

 

REZULTĀTI

1.brauciens K-1 200 m vīrieši

  1. Mārtiņš Upītis 1982.g. Jelgava KC                                         35,22
  2. Kaspars Tīklenieks 1993.g. Salacgrīva                                    35,62
  3. Krists Straume 1986.g. Rīdzene                                             36,12
  4. Mārtiņš Veispāls 1990.g. SASS                                              36,44
  5. Deniss Volkovs 1994.g. Brocēni                                            36,87
  6. Sergejs Nemnaševs 1988.g. Jelgava KC                                 38,66
  7. Marks Ozolinkevičs 1994.g. Jelgavas BJSS                           39,09
  8. Edgars Zablovskis 1991.g. Ventspils                                     39,43
  9. Peter Paul Panov 1995.g. Tartu                                              40,09
  10. Aleksandrs Malašonoks 1987.g. Ventspils                             41,34
  11. Toms Kozlovskis 1995.g. Ventspils                                        42,31
  12. Endijs Bikovičs 1991.g. SASS                                               47,03

2.brauciens C-1 200m vīrieši

  1. Dagnis Iļjins 1992.g. Ventspils                                               40,69
  2. Gatis Pranks 1986.g. Jelgava BJSS                                        41,38
  3. Arvis Iļjins 1994.g. Talsi                                                         42,16
  4. Antons Knesis 1987.g. Jelgava BJSS                                     43,04
  5. Aivis Tints 1987.g. Lucavsalas Airi                                        43,32
  6. Mārtiņš Burkovskis 1993.g. Ventspils                                    44,72
  7. Staņislavs Leščinskis 1993.g. Rīdzene                                   45,97
  8. Krišs Jansons 1995.g. Ventspils                                              47,16
  9. Jefimijs Kļementjevs Klubs Kļementjevi                                47,69
  10. Oto Dzenis 1988.g. Rīdzene                                                   55,82

3.brauciens K-1 200m sievietes

  1. Lāsma Liepa 1988.g. Rīdzene                                                            43,97
  2. Digna Tuča 1988.g. Ventspils                                                 45,84
  3. Madara Aldiņa 1994.g. Rīdzene                                             46,19
  4. Laura Skukauska 1996.g. Rīdzene                                         49,06
  5. Marta Kondratova 1995.g. SASS                                           50,47
  6. Amanda Opolā 1997.g. Rīdzene                                            51,47
  7. Daniela Kondratoa 1997.g. SASS                                          51,97
  8. Paula Kondratova 1994.g. SASS                                           52,25
  9. Karīna Laure 1994.g. Jelgava BJSS                                        54,91

4.brauciens C-1 200m sievietes

  1. Elīna Ēdole 1990.g. Jelgava BJSS                                          56,68
  2. Marija Šutova 1992.g. Rīdzene                                              1:16.18

5.brauciens K-1 200m vīrieši veterāni

  1. Andris Valters 1980.g. Ventspils                                            40,53
  2. Alens Baibekovs 1978.g. Ventspils                                        41,06
  3. Juris Jegorovs 1959.g. Jelgava                                                43,09
  4. Oskars Rikters 1977.g. SASS                                                 44,90
  5. Vasilijs Rums 1959.g. Jelgava                                                47,00
  6. Ēriks Meiers 1950.g. Rīga                                                       52,03

6.brauciens C-1 200m vīrieši veterāni

  1. Dagnis Vinogradovs 1981.g. Limbaži                                    46,87
  2. Ramiro Grandāns 1969.g. Jelgava                                          50,00
  3. Imants Orna 1954.g. Liepāja                                                  51,97
  4. Sergejs Bobkovs 1962.g. Jelgava BJSS                                  1:11,65

7.brauciens K-1 200m sievietes veterānes

  1. Marika Junkere 1964.g. Ventspils                                           1:03,50
  2. Ildze Blumbaha 1951.g. Liepāja                                             1:06,22
  3. Ludmila Lazdeniece 1959.g. Rīdzene                                                1:10,53
  4. Inguna Ruma 1961.g. Jelgava                                                 1:19,22
  5. Iveta Antīpina 1966.g. Jelgava                                               1:20,37

8.brauciens K-1 1000m D grupas zēni 2001.g.dz. un jaunāki

  1. Kristiāns Bitkovs 2001.g. Ventspils                                       7:44,00
  2. Jēkabs Kalenda 2002.g. Ventspils                                          7:46,00
  3. Danils Reuckis 2002.g. Ventspils                                           8:45,00

9.brauciens K-1 1000m D grupas meitenes 2001.g.dz. un jaunākas

  1. Kitija Gērena 2001.g. Ventspils                                              7:46,00

C-1 1000m D grupas zēni 2001.g.dz. un jaunāki

  1. Ļoša Ševcovs 2001.g. Jelgava BJSS                                       8:07,00
  2. Ņikita Kuļikovs 2002.g. Jelgava BJSS                                   9:53,00
  3. Andis Kranciņš 2001.g. Ventspils                                          10:28,00

10.brauciens K-1 2000m C grupas jaunieši 1999./2000.g.dz.

  1. Roberts Altmanis 1999.g. Jelgava BJSS                                 11:48,00
  2. Artūrs Derkusovs 1999.g. Jelgava BJSS                                11:56,00
  3. Sergejs Nikonovs 1999.g. Rīdzene                                         12:20,00
  4. Kārlis Karlštrems 1999.g. Talsi                                               12:24,00
  5. Rihards Kraulis 1999.g. Jelgava BJSS                                    13:40,00
  6. Viesturs Lauva 2000.g. Ventspils                                           14:09,00
  7. Toms Andersons 2000.g. Brocēni                                           14:16,00
  8. Helmuts Zīle 2000.g. Brocēni                                                 14:21,00
  9. Valts Vīgerts 1999.g. Ventspils                                              14:38,00
  10. Gustavs Ķēniņš 1999.g. Ventspils                                          15:05,00
  11. Ralfs Jātnieks 1999.g. Ventspils                                             15:06,00

11.brauciens C-1 2000m C grupas jaunieši 1999./2000.g.dz

  1. Roberts Lagzdiņš 1999.g. Jelgavas BJSS                               13:06,00
  2. Rihards Ozolnieks 2000.g. Talsi                                             13:51,00
  3. Ansis Grišāns 2000.g. Brocēni                                                15:15,00
  4. Reinis Grundulis 2000.g. Ventspils                                        18:53,00
  5. Kristers Frišenfelds 1999.g. Ventspils                                    27:10,00

Mārtiņš Grundmanis 2000.g. Brocēni                                     izstājās

C-1 2000m sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Elīna Ēdole 1990.g. Jelgava                                                    11:48,00

12.brauciens K-1 2000m C grupas jaunietes 1999./2000.g.dz

  1. Sabīne Cirša 1999.g. Limbaži                                                 12:00,00
  2. Santa Dreimane 1999.g. Limbaži                                            12:28,00
  3. Amanda Krūmiņa 1999.g. Limbaži                                        12:30,00
  4. Valērija Makare 1999.g. Jelgavas BJSS                                  13:18,00
  5. Jekaterina Horkova 1999.g. Rīdzene                                      13:55,00
  6. Linda Krilovska 1999.g. Ventspils                                         14:32,00
  7. Betija Niemiro 2000.g. Ventspils                                            14:41,00
  8. Kristiāna Gūtmane 1999.g. Ventspils                                     15:53,00
  9. Uļjana Reucka 2000.g. Ventspils                                            16:57,00

13.brauciens K-1 2000m veterāni

  1. Vasilijs Rums 1959.g. Jelgava                                                12:14,00
  2. Eduards Juhnēvičs Talsi                                                          13:20,00

C-1 2000m veterāni

  1. Imants Orna Liepāja                                                               11:46,00
  2. Ramiro Grandāns 1969.g. Jelgava                                          12:07,00
  3. Sergejs Stepanovs Liepāja                                                      16:01,00

K-1 2000 veterānes

  1. Ildze Blumbaha 1951.g. Liepāja                                                         13:57,00

14.brauciens K-1 3000m B grupas jaunieši 1997./1998.g.dz

  1. Aldis Vilde 1997.g. Limbaži                                                  14:29,00
  2. Dāvis Ciršs 1997.g. Limbaži                                                   14:42,00
  3. Edgars Andžs 1997.g. Limbaži                                              15:07,00
  4. Artūrs Kleins 1997.g. Rīdzene                                               15:55,00
  5. Linards Landsmanis 1997.g. Limbaži                                     16:46,00
  6. Dāvis Pupuriņš 1997.g. Rīdzene                                             17:15,00
  7. Santis Pupuriņš 1998.g. Rīdzene                                            18:40,00,
  8. Eduards Krūtainis 1997.g. Brocēni                                        18:53,00,
  9. Eduards Sauja 1997.g. Brocēni                                              19:01,00
  10. Kristaps Redviņš 1997.g. Ventspils                                        19:03,00
  11. Aldis Veldre 1998.g. Limbaži                                                            19:38,00
  12. Sandris Kozlovskis 1998.g. Ventspils                                    19:57,00
  13. Emīls Kalenda 1998.g. Ventspils                                            20:23,00
  14. Atis Lauva 1998.g. Ventspils                                                 20:34,00
  15. Aleksandrs Saipulajevs 1998.g. Ventspils                              22:15,00

Dāvids Čihradze 1998.g. Ventspils                                        izstājās

15.brauciens C-1 3000m B grupas jaunieši 1997./1998.g.dz

  1. Boriss Lonskis 1997.g. Jelgavas BJSS                                    17:44,00
  2. Uvis Zemturis 1998.g. Talsi                                                    18:22,00
  3. Kārlis Rušmanis 1997.g. Jelgavas BJSS                                 18:39,00
  4. Dmitrijs Bazarnijs 1997.g. Jelgavas BJSS                              18:45,00
  5. Aleks Podenskis 1997.g. Limbaži                                           19:06,00
  6. Carl Daniel Haidar 1998.g. Tartu                                           19:37,00
  7. Miks Galvanovskis 1997.g. Jelgavas BJSS                             19:42,00
  8. Konstantīns Hitrovs 1997.g. Rīdzene                                     20:54,00
  9. Linards Baumanis 1998.g. Talsi                                              21:05,00
  10. Artūrs Karaņevskis 1998.g. Liepāja                                        22:44,00
  11. Edgars Šteins 1998.g. Talsi                                                     22:50,00
  12. Antons Jerjomins 1998.g. Rīdzene                                         24:07,00
  13. Raimonds Krasņickis 1997.g. Ventspils                                 26:25,00

16.brauciens K-1 3000m B grupas jaunietes 1997./1998.g.dz

  1. Daniela Kondratova 1997.g. SASS                                        16:41,00
  2. Samanta Ganiņa 1997.g. Salacgrīva                                       18:30,00
  3. Dace Jēkabsone 1997.g. Ventspils                                          18:50,00
  4. Amanda Opolā 1997.g. Rīdzene                                            18:54,00
  5. Kristīne Bulačņikova Ventspils                                              20:22,00
  6. Baiba Petrovska 1998.g. Jelgavas BJSS                                 20:40,00
  7. Gunta Zeila 1998.g. Jelgavas BJSS                                        21:30,00

8.   Elvīra Bartuša 1998.g. Rīdzene                                              23:13,00

9. Beāte Grīsle 1997.g. Rīdzene                                                   23:21,00

Daiga Liepiņa 1998.g. Jelgavas BJSS                                     izstājās

Laura Reine 1997.g. Talsi                                                       izstājās

17.brauciens K-1 3000m vīrieši 1996.g.dz. un vecāki

  1. Mārtiņš Veispāls 1990.g. SASS                                              14:05,00
  2. Marks Ozolinkēvičs 1994.g. Jelgavas BJSS                           14:15,00
  3. Artūrs Āboltiņš 1995.g. Limbaži                                            14:16,00
  4. Peter Paul Panov 1995.g. Tartu                                              14:16,00
  5. Endijs Bikovičs 1991.g. SASS                                               14:30,00
  6. Sergejs Nemnaševs 1987.g. Jelgava                                        14:53,00
  7. Edgars Tīklenieks 1994.g. Salacgrīva                                     14:54,00
  8. Edgars Zablovskis 1991.g. Ventspils                                      15:08,00,
  9. Hedijs Brunēvics 1996.g. Limbaži                                          15:09,00
  10. Toms Kozlovskis 1995.g. Ventspils                                        15:30,00
  11. Roberts Akmens 1996.g. Talsi                                                15:33,00
  12. Ģirts Ločmelis 1989.g. Ventspils                                            15:34,00
  13. Raivis Ozoliņš 1996.g. Limbaži                                              15:41,00
  14. Valters Veispāls 1995.g. SASS                                              15:55,00
  15. Kevin Kriisa 1995.g. Tartu                                                     15:56,00
  16. Jānis Liepiņš 1983.g. Barons-Jelgava                                     16:17,00
  17. Silvestrs Sebris 1996.g. Limbaži                                             16:27,00
  18. Vasilijs Andriško 1995.g. Brocēni                                          16:55,00
  19. Aksels Kozlovskis 1995.g. Rīdzene                                       17:30,00
  20. Sergejs Fjodorovs 1996.g. Rīdzene                                        17:40,00
  21. Toms Donis 1996.g. Talsi                                                       19:09,00
  22. Rinalds Lasmanis 1996.g. Jelgavas BJSS                               izstājās
  23. Roberts Brālis 1996.g. Talsi                                                    izstājās

18.brauciens C-1 3000m vīrieši 1996.g.dz. un vecāki

  1. Dagnis Iļjins 1992.g. Ventspils                                               15:16,00
  2. Gatis Pranks 1986.g. Barons_Jelgava                                     15:55,00
  3. Aivis Tints 1987.g. Liepāja                                                     16:35,00
  4. Rahmats Stromanis 1995.g. Talsi                                            16:46,00
  5. Krišs Jansons 1995.g. Ventspils                                              16:54,00,
  6. Mārtiņš Burkovskis 1993.g. Ventspils                                    16:56,00
  7. Arkādijs Jefrēmovs 1995.g. Jelgavas BJSS                            17:08,00
  8. Kaspars Eihvalds 1995.g. Jelgavas BJSS                               17:15,00
  9. Staņislavs Leščinskis 1993.g. Rīdzene                                   17:22,00
  10. Dāvids Alijevs 1995.g. SASS                                                 17:34,00
  11. Ģirts Jansons 1996.g. Ventspils                                              17:59,00
  12. Raivo Jēkabsons 1996.g. Ventspils                                         18:02,00
  13. Martin Elmet 1994.g. Tartu                                                    18:40,00
  14. Rūdolfs Segliņs 1996.g. Limbaži                                            18:42,00
  15. Toms Izmailovs 1996.g. Ventspils                                          18.46,00
  16. Roberts Mantajs 1991.g. Liepāja                                            18:53,00
  17. Ivo Jēkabsons 1995.g. Ventspils                                             20:04,00
  18. Aleksandrs Novickis 1996.g. Liepāja                                     24:00,00

19.brauciens K-1 3000m sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Lāsma Liepa 1988.g. Rīdzene                                                            15:49,00
  2. Digna Tuča 1988.g. Ventspils                                                 16:03,00
  3. Madara Aldiņa 1994.g. Rīdzene                                             16:33,00
  4. Laura Skukauska 1996.g. Rīdzene                                         16:44,00
  5. Līga Poplavska 1995.g. Salacgrīva                                         17:31,00
  6. Paula Kondratova 1994.g. SASS                                           18:15,00
  7. Karīna Laure 1994.g. Jelgavas BJSS                                      18:49,00
  8. Santa Blumberga 1994.g. Ventspils                                        19:37,00
  9. Linda Baumane 1995.g. Talsi                                                 21:17,00
  10. Santa Kupča 1996.g. Rīdzene                                                            21:30,00

Galvenais tiesnesis: Rūta Šauberga (Republikas kategorija)

Galvenā sekretāre: Elīna Romane

Lasīt vairāk...
07 Mai

LR kauss-I, LKF jaunatnes kausa izcīņa 2013

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I

Vieta un laiks:

Brocēni, 11.05.2013. - PĀRCELTAS (norises datums tiks paziņots atsevišķi)

Mērķis:

  1. Smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta popularizēšana;
  2. Sportistu meistarības paaugstināšana.

Sacensību vadība:

Sacensības organizē LKF. Sacensības notiek saskaņā starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas

Pārstāvju sanāksme: 11.00

Sacensību sākums:

11.05. pīkst. 12.00

Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās 1994.g.dz. un vecāki sportisti

Vīrieši                 K-l 1000m,

Vīrieši                 C-l 1000m.

Sievietes            K-l 1000m.

Sievietes            C-l 1000m.

Starts pēc handikapa sistēmas ik pēc 30 sekundēm, visām grupām. 9 labākie laiki finālā.

Braucieni C-l 1000 m sievietēm notiks, ja sacensībās piedalīsies vismaz 2 dalībnieces.

Apbalvošana:

1 .-3. vietu apbalvo ar kausiem.

Pieteikumi:

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz š.g.03.maijam pl. 16:00 uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .(nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Sacensību laikā notiks laivu svēršana. Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem. Informācija par naktsmītnēm Brocēnu novada BJSS. Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija. Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJAS JAUNATNES KAUSA IZCĪŅA

Vieta un laiks:

Brocēni, 11.05.2013. - PĀRCELTAS (norises datums tiks paziņots atsevišķi)

Mērķis:

Noteikt sporta skolu, klubu labākos individuālos airētājus.

Sacensību vadība: Sacensības organizē LKF. Sacensības notiek saskaņā starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas

Pārstāvju sanāksme plkst.11.00

Sacensību sākums:

11 .maijā pīkst. 12.00

Sacensību dalībnieki un programma:

          A grupa       1995. - 1996.g.dz

          B grupa       1997. - 1999.g.dz

 

Starts pēc handikapa sistēmas, ik pēc 30 sekundēm. 9 labākie rezultāti piedalās finālbraucienā.

          A grupas jauniešiem

                   K-l; C-l 1000m

          B grupas zēniem

                   K-l; C-l 1000m

          A jaunietēm un B grupas meitenēm

                   K-l; C-l 1000m

 

Apbalvošana:

1.-3. vietu ieguvējus apbalvo ar medaļām.

 

Pieteikumi:

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz š.g. 03.maijam pīkst. 16.00 uz e-pasta Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. adresi: (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Izdevumus, saistītus ar komandējumu, sedz komandējošā organizācija. Komandas savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Lasīt vairāk...
07 Mai

LR čempionāts garajās distancēs 2013

Nolikums

Pavasara kausa sacensībām
Latvijas, Baltijas čempionātam garajās distancēs,
A. Avdejeva balvas izcīņai smaiļošanā un kanoe airēšanā. 

Vieta un laiks.

Sacensības notiks 2013. gada 11. maijā Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N 3 Sacensību sākums plkst. 12.00.

Sacensību vadība.

Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

Sacensību dalībnieki un programma. 

Sacensības notiek distancē starp šosejas un dzelzceļa tiltiem. Katra apļa garums aptuveni 2000m

1994.g.dz. un vecāki vīrieši K-1, C-1 3 apļi sievietes K-1 2 apļi
1995.-96.g.dz.. juniori K-1, C-1 3 apļi juniores K-1 2 apļi
1997.-98.g.dz. Jaunieši K-1, C-1 2 apļi jaunietes K-1 1 aplis
1999.-2002.g.dz.  Zēni K-1, C-1 2. apļi meitenes K-1 1 aplis
visi veterāni vīrieši K-1, C-1 1 aplis sievietes 1 aplis

 

 

Ja jaunieši vēlas cīnīties par Latvijas čempionātu medaļām, viņiem jāstartē junioru grupā! Medaļas izcīna tajā grupā, kurā sportists pieteikts!

 

Pieteikumi.

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  līdz 27.aprīlim.Izmaiņas  sacensību dienā līdz plkst. 10.45

Apbalvošana.

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām, Latvijas pieaugušo un junioru čempionāta godalgoto vietu ieguvēji - ar medaļām.

Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163

Pavasara kauss, Latvijas, Baltijas čempionāts garajās distancēs

A. Avdejeva balvas izcīņa vīriešiem

 

2013.gada 11. maijā Jelgavā  
           
           
K - 1 vīrieši 3 apļi    
           
1 Kaarel Alupere 1993 Tartu 21:20,82  
2 Tarmo Tootsi 1982 Tartu 21:45,07  
3 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 21:49,50  
4 Marks Ozolinkevicš 1994 Jelgavas BJSS 21:54,39  
5 Kaspar Sula 1990 Tartu 22:26,65  
6 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 22:35,09  
7 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 22:38,93  
8 Endijs Bikovačs 1991 SASS/MSĢ 22:49,43  
9 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 23:13,12  
10 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva SS 23:29,49  
11 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 23:29,66  
12 Ģirts Ločmelis 1998 Ventspils 23:40,54  
13 Kristjan Oras 1983 Tartu 23:41,78  
14 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 24:11,83  
15 Jānis Liepiņš 1983 JŪSK Barons 24:21,19  
16 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 24:23,46  
17 Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 24:27,30  
18 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgavas BJSS 24:36,61  
19 Allan Aim 1991 Tartu 24:51,87  
20 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 25:40,03  
21 Mārtiņš Kaija 1987 AK Kaija 25:44,29  
22 Ranar Jantson 1993 Pērnava 26:16,39  
23 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 27:07,34  
24 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 28:23,42  
25 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva SS 28:27,07  
  Andis Priede 1985 Lucavsalas airi izstājās  
  Denis Volkovs 1994 Brocēnu BJSS izstājās  
  Rihards Čakstiņš 1993 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
C - 1 vīrieši 3 apļi    
           
1 Gatis Pranks 1986 JŪSK Barons 24:08,03  
2 Aivis Tints 1987 Liepāja 24:45,75  
3 Arvis Iļjins 1994 Talsi 24:50,18  
4 Tanel Heli 1987 Viljandi 25:42,40  
5 Rahmats Stromanis 1995 Talsi 26:17,46  
6 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene 26:36,53  
7 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 26:49,87  
8 Antons Knesis 1987 JŪSK Barons 26:52,96  
9 Andrejs Masļakovs 1992 BJSS Rīdzene 30:04,50  
10 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 33:03,18  
  Roberts Zīmelis 1992 Talsi izstājās  
  Jevgēnijs Ļeonovs 1992 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 sievietes 2 apļi     
           
1 Digna Tuča  1988 Ventspils 15:54,00  
2 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene 16:12,45  
3 Natalja Tortsova 1984 Narva 16:45,69  
4 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 16:46,75  
5 Karīna Laure 1994 Jelgavas BJSS 18:10,35  
6 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ 18:31,33  
7 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS 20:36,80  
  Darja Belousova 1991 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K-1 zēni (1999.-2002.)  2 apļi    
           
1 Daniel Rudõk 1999 Tallina 16:37,24  
2 Lukas Šakalys 1999 Paneveža 17:14,35  
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 17:25,47  
4 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 17:39,72  
5 Mārtiņš Grazdžiauskis 1999 BJSS Rīdzene 18:52,86  
6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 19:00,02  
7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 19:02,17  
8 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 19:16,72  
9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 19:21,07  
10 Matas Lukošius 1999 Paneveža 19:38,58  
11 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 20:38,67  
12 Andris Buske 2001 Jelgava KC 20:54,12  
13 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 20:55,26  
14 Rainers Švecs 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 21:33,75  
15 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbaži/Salacgrīva SS 21:48,17  
16 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 21:51,19  
17 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 21:51,86  
18 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 22:38,58  
19 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 22:42,85  
20 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 22:49,82  
21 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 23:16,66  
22 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 23:39,88  
23 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 24:08,73  
24 Arsēnijs Ņitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 24:25,97  
25 Artjoms Sidorovs 2000 BJSS Rīdzene 29:11,99  
  Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS izstājās  
  Vitali Tšervjakov 2001 Tallina izstājās  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS izstājās  
  Rihards Kārlis Lavčinovskis 2001 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 meitenes (1999.-2002.) 1 aplis    
           
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 9:06,56  
2 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 9:17,68  
3 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 9:27,72  
4 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 9:53,22  
5 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 9:55,30  
6 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 10:01,00  
7 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 10:26,15  
8 Viktorija Petrušenkova 1999 Brocēnu BJSS 10:41,82  
9 Betija Niemiro 2000 Ventspils 10:51,92  
10 Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 11:07,40  
11 Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 11:09,49  
12 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 11:22,39  
13 Margarita Oša 2002 BJSS Rīdzene 11:24,30  
14 Vika Altrofa 2002 BJSS Rīdzene 11:36,38  
15 Sofija Paune 2001 BJSS Rīdzene 12:55,07  
16 Reina Rituma 2002 BJSS Rīdzene 13:09,13  
  Valērija Kačane 2000 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 veterāni 1 aplis    
           
1 Mārcis Laidiņš 1974 Jelgavas KC 8:26,64  
2 Ernests Kondratovs 1962 SASS 8:28,97  
3 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsalas airi 9:10,54  
4 Sergejs Koļesņevs 1972 Limbaži 13:11.0  
           
C - 1 veterāni 1 aplis    
           
1 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 8:56,70  
2 Sergejs Stepanovs 1949 Liepāja 11:47,77  
           
K - 1 veterānes 1 aplis    
           
1 Aleksandra Cechova 1962 Paneveža 9:56,68  
2 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 10:23,41  
           
C-1 zēni (1998.-2002.) 2 apļi    
           
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 19:51,93  
2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 20:46,60  
3 Kirils Sokolovskis 2000 BJSS Rīdzene 21:21,39  
4 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 22:38,53  
5 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 22:56,34  
6 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 25:30,82  
7 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 27:24,57  
8 Ņikita Kuļikovs 2000 Jelgavas BJSS 28:52,18  
9 Ralfs Naumovs 1999 Ventspils 29:15,17  
10 Reinis Grundulis 2000 Ventspils 29:15,75  
11 Jurijs Ševcovs 2000 Jelgavas BJSS 29:47,04  
12 Andis Kranciņš 2001 Ventspils 32:02,00  
  Artūrs Belans 1999 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
C-1 sievietes 2 apļi    
           
1 Elīna Ēdole  1990 JŪSK Barons 19:37,66  
2 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 31:34,45  
  Marija Šutova 1992 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K-1 juniori (1995.-1996.)  3 apļi    
           
1 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 22:15,12  
2 Hedijs Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 22:17,96  
3 German Orlov 1995 Tallina 22:19,30  
4 Peter- Paul Panov 1995 Tartu 22:20,07  
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 23:30,53  
6 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 23:57,86  
7 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 23:58,49  
8 Tomass Sārts 1995 BJSS Rīdzene 23:59,08  
9 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 23:59,90  
10 Nikita Murin 1996 Tallina 24:12,78  
11 Edvard Lall 1995 Narva 24:17,71  
12 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 24:28,12  
13 Otto Kurg 1996 Tallina 24:33,18  
14 Gytis Vasilenko 1995 Paneveža 24:33,47  
15 Alberts Vinklers 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 24:57,25  
16 Benediktas Pauliukas 1995 Paneveža 24:58,76  
17 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 25:01,37  
18 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 25:29,47  
19 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS 25:44,40  
20 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 25:46,09  
21 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 25:47,08  
22 Artjom Virunen 1995 Narva 26:26,76  
23 Mattias Meriste 1996 Tartu 26:32,65  
24 Reinis Beķeris 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 27:16,72  
25 Toms Donis 1996 Talsi 28:04,51  
  Kevin Kriisa 1995 Tartu izstājās  
  Vitali Kuzmin 1995 Narva izstājās  
  Aksels Kozlovskis 1995 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
C-1 juniori (1995.-1996.) 3 apļi    
           
1 Joosep Karlson 1995 Pērnava 24:59,13  
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 25:20,69  
3 Andreas Baum 1995 Pērnava 25:39,66  
4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 26:09,78  
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils 26:29,91  
6 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 26:37,00  
7 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 26:56,88  
8 Dmitri Fjodorov 1996 Narva 26:57,28  
9 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 27:14,60  
10 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 27:36,53  
11 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS 27:43,28  
12 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 28:12,16  
13 Davids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 28:36,82  
14 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 29:36,78  
15 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 29:54,54  
16 Andris Krūmkalns 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 30:15,97  
17 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 32:54,57  
18 Ričards Celms 1995 BJSS Rīdzene 42:12,48  
  Vsevolods Ļeonovs 1995 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 juniores (1995.-1996.) 2 apļi     
           
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 16:25,87  
2 Daniela Kondratova  1997 SASS/MSĢ 16:53,09  
3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 17:09,93  
4 Bernadeta Kairytė 1995 Paneveža 17:58,09  
5 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ 18:26,70  
6 Linda Baumane 1995 Talsi 19:42,42  
7 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 21:08,29  
8 Elvīra Kelpša 1996 BJSS Rīdzene 21:43,74  
           
C-1 jaunieši (1997.-1998.) 2 apļi    
           
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 17:31,13  
2 Boris Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 17:46,81  
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 18:19,03  
4 Uvis Zemturis 1998 Talsi 18:22,09  
5 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 18:42,03  
6 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 18:48,10  
7 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 19:31,71  
8 Carl Daniel Haidak 1998 Tartu 19:52,83  
9 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 20:11,65  
10 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 20:18,41  
11 Linards Baumanis 1998 Talsi 20:56,85  
12 Artūrs Karaņeckis 1998 Liepāja 21:10,03  
13 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 21:51,03  
14 Maksims Medvedevs 1997 Pērnava 22:11,07  
15 Edgars Šteins 1998 Talsi 23:12,84  
16 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 23:47,88  
17 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 25:32,91  
18 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils 28:10,75  
19 Demids Sičs 1998 BJSS Rīdzene 28:42,97  
  Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Romāns Stepanovs 1997 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 jaunietes (1997.-1998.) 1aplis     
           
1 Lauryna Paulauskaitė 1997 Paneveža 8:25,51  
2 Anette Baum 1998 Pērnava 8:36,42  
3 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 8:39,03  
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 8:40,83  
5 Amanda Opolā 1997 BJSS Rīdzene 9:06,08  
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 9:26,26  
7 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 9:37,03  
8 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva SS 9:39,78  
9 Carmen Rootsi 1997 Tartu 9:49,77  
10 Laura Reine 1997 Talsi 13:28,43  
  Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS izstājās  
  Lada Čechova 1997 Paneveža izstājās  
  Marija Proharova 1998 BJSS Rīdzene izstājās  
  Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K-1 jaunieši (1997.-1998.) 2 apļi    
           
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 15:29,49  
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 15:44,27  
3 Artūrs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 15:49,31  
4 Artur Jevgratov 1997 Tallina 16:08,36  
5 Linards Landsmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 16:13,46  
6 Maksim Mavrovski 1998 Tallina 16:18,01  
7 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 16:42,71  
8 Romans Morozovs 1997 Pērnava 16:54,11  
9 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 17:21,43  
10 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 17:36,14  
11 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 17:47,96  
12 Kārlis Andrejs Lācis 1997 BJSS Rīdzene 18:02,49  
13 Nikita Kužilnõi 1997 Tallina 18:04,18  
14 Ugnius Samuolis 1998 Paneveža 18:21,35  
15 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 18:24,71  
16 Vjačeslavs Borisovs 1998 Pērnava 18:26,21  
17 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 18:30,34  
18 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils 18:36,79  
19 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 18:38,64  
20 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 18:52,36  
21 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 19:10,64  
22 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 19:23,88  
23 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 19:43,84  
24 Armands Arnolds Miruškins 1998 BJSS Rīdzene 20:10,08  
25 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 21:07,45  
26 Nikita Ničajevs 1998 SASS/MSĢ 22:36,98  
27 Arturs Žebers 1998 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
           
Galvenais tiesnesis: ILZE BOME (Starptautiskā kategorija)  
           
Galvenā sekretāre: MAIJA ACTIŅA (Nacionālā kategorija)  
Lasīt vairāk...
07 Mai

LR Kauss-II, atlase EJU23+EČ 2013

ATLASE  EJU23+EČ
      2013.gada 25. maijā, Brocēnos  
  K-1 1000m vīrieši U23    
1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS 4:08,05
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Barons 4:23,67
3 Endijs Bikovičs 1991 SASS 4:25,60
4 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 4:42,29
5 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 4:52,45
         
  K-1 1000m juniori      
1 Artūrs Āboltiņš 1995 MSĢ 4:08,05
2 Aldis Vilde 1997 Limbaži 4:30,60
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 4:33,95
4 Valters Veispals 1995 SASS 4:36,38
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Barons 4:44,70
6 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 4:45,04
7 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži 4:46,02
8 Linards Landsmanis 1997 Limbaži 5:13,29
         
  C-1 1000m vīrieši    
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 4:15,58
2 Gatis Pranks 1986 Barons 4:20,45
         
  C-1 1000m juniori      
1 Arnolds Kudrjavcevs 1995 Talsi 4:36,42
2 Krišs Jansons 1995 Ventspils 4:55,26
3 Kaspars Eihvalds 1995 Barons 4:59,26
4 Rūdolfs Segliņš 1996 MSĢ 5:01,38
5 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 5:14,13
6 Kārlis Rušmanis 1997 Barons 5:18,49
7 Aleks Podenskis 1997 Limbaži 5:47,82
         
  K-2 1000m vīrieši U23    
1 Edgars Tīklenieks 1994 MSĢ 3:55,78
  Edgars Zablovskis 1991    
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS 4:00,82
  Juris Apters 1993    
         
  C-2 1000 m juniori      
1 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 4:43,48
  Boriss Lonskis 1997    
2 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 4:53,98
  Aleks Podenskis 1997    
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 MSĢ 4:25,58
  Dāvids Aļijevs 1995    
         
  K-4 1000m juniori      
1 Edgars Andžs 1997 Limbaži 3:35,60
  Dāvis Ciršs 1997    
  Hedijs Brunevics 1996    
  Raivis Ozoliņš 1996    
2 Tomass Sārts 1995 Rīdzene/Jelgavas BJSS 3:38,36
  Aksels Kozlovskis 1995    
  Filips Ozolinkevičs 1997    
  Rinalds Lasmanis 1997    
         
  K-1 500m juniori      
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži 2:01,93
2 Hedijs Brunevics 1996 MSĢ 2:03,95
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 2:05,10
4 Valters Veispals 1995 SASS 2:12,16
5 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS 2:16,48
6 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži 2:21,60
7 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas KC 2:24,00
8 Linards Landsmanis 1997 Limbaži 2:33,51
9 Rinalds Lasmanis 1996 Barons 2:37,54
         
  C-1 500m juniori      
1 Dāvids Aļijevs 1995 MSĢ 2:20,02
2 Kaspars Eihvalds 1995 Barons 2:27,07
3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 2:29,36
4 Andris Krūmkalns 1995 Limbaži 2:31,29
5 Kārlis Rušmanis 1997 Barons 2:32,16
6 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 2:37,26
7 Aleks Podenskis 1997 Limbaži 2:37,57
         
  K-1 500 m vīrieši U23    
         
1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS 1:53,02
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Barons 1:55,20
3 Endijs Bikovičs 1991 SASS 2:11,02
4 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 2:14,16
5 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 2:16,13
         
  C-1 500 m vīrieši U23    
1 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 2:16,67
2 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene 2:18,32
         
  K-2 500m juniori      
1 Edgars Andžs 1997 Limbaži 1:49,35
  Dāvis Ciršs 1997    
2 Hedijs Brunevics 1996 Limbaži 1:50,92
  Raivis Ozoliņš 1996    
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1:52,67
  Rinalds Lasmanis 1996    
         
  C-2 500m juniori      
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 2:04,80
  Guntis Kundziņš 1996    
2 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavs BJSS 2:07,07
  Boriss Lonskis 1997    
3 Krišs Jansons 1995 Ventspils 2:09,82
  Ģirts Jansons 1996    
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 2:26,76
  Aleks Podenskis 1997    
         
  K-2 500m vīrieši U23    
1 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 1:45,95
  Ģirts Alksnis 1994    
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS 1:54,45
  Juris Apters 1993    
         
  K-1 200m juniori      
1 Roberts Akmens 1996 Talsi 36,86
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 38,86
3 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīva 39,29
4 Hedijs Brunevics 1996 MSĢ 39,57
5 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 41,23
6 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 42,10
7 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS 42,36
8 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži 42,92
9 Valters Veispals 1995 SASS 43,45
10 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži 45,89
11 Linards Landsmanis 1997 Limbaži 51,42
         
  C-1 200m juniori      
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsi 45,26
2 Dāvids Aļijevs 1995 MSĢ 50,20
3 Andris Krūmkalns 1995 Limbaži 51,57
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 53,86
5 Kārlis Rušmanis 1997 Barons 54,51
6 Kaspars Eihvalds 1995 Barons 56,29
7 Aleks Podenskis 1997 Limbaži 1:02,02
         
  K-1 200m vīrieši U23    
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 36,82
2 Mārtiņš Veispals 1990 SASS 37,36
3 Deniss Volkovs 1993 MSĢ 37,57
4 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 45,70
5 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1:02,60
         
  C-1 200m vīrieši U23    
1 Miķelis Ežmalis 1990 Rīdzene 45,76
2 Arvis Iļjins 1994 Talsi 51,48
         
  K-1 200m vīrieši    
1 Aleksejs Rumjancevs   Limbaži OC 38,00
2 Mārtiņš Upītis   Jelgava KC 38,27
3 Krists Straume   Rīdzene 38,50
         
  K-2 200m juniori      
1 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 36,36
  Roberts Akmens 1996    
2 Edgars Andžs 1997 Limbaži 38,45
  Dāvis Ciršs 1997    
3 Linards Lasmanis 1996 Barons 39,39
  Filips Ozolinkevičs 1997    
         
  C-1 200m vīrieši    
1 Gatis Pranks 1986 Barons 44,10
2 Miķelis Ežmalis 1990 Rīdzene 44,40
3 Arvis Iļjins 1994 Talsi 52,73

 

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II
        2013.gada 25. maijā, Brocēnos
  K-1 500m vīrieši          
1 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu-Salacgrīvas SS/MSĢ 2:18,23 2:07,70 1:57,57
2 Oskars Rikters 1977 MSĢ/SASS 2:04,07   1:58,36
3 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 2:05,16   1:59,51
4 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 2:07,85   2:01,57
5 Andrejs Birjukovs 1989 MSĢ/SASS 2:09,80 2:08,54 2:02,48
6 Toms Smirnovs 1989 BJSS Rīdzene 2:10,00 2:04,46 2:03,23
7 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 2:13,38 2:06,54 2:04,00
8 Ģirts Ločmelis 1989 "Uz viļņa" 2:11,64 2:11,16 2:12,36
9 Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 2:09,73 2:12,76 2:14,76
10 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 2:20,60 2:12,29 2:08,26
11 Jānis Liepiņš 1983 Barons 2:14,17 2:15,54 2:11,36
12 Rihards Čakstiņš 1993 BJSS Rīdzene 2:24,04 2:33,28 2:12,82
13 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 2:19,86 2:25,13 2:14,51
14 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgavas BJSS 2:16,80 2:20,25 2:18,73
15 Artjoms Vaščenko 1994 MSĢ/SASS 2:39,67 2:36,82 2:29,54
16 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 2:48,14 2:38,98 2:33,82
17 Agris Tolčaņicins 1992 BJSS Rīdzene 2:34,60 2:40,92 2:34,26
18 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC 2:35,51 2:44,92 2:39,29
  Sergejs Seļaņins 1993 MSĢ/SASS nest.    
  Renāts Abasovs 1993 MSĢ/SASS nest.    
             
  K-1 500m sievietes          
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene 2:13,45    
2 Digna Tuča 1988 "Uz viļņa" 2:15,26    
3 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 2:20,85    
4 Karīna Laure 1994 Jelgavas BJSS 2:36,14    
5 Paula Kondratova 1994 MSĢ/SASS 2:37,14    
6 Santa Blumberga 1994 Ventspils 2:47,42    
7 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS 2:49,08    
8 Simona Laura Kozlovska 1994 Ventspils 3:50,23    
             
  C-1 500m vīrieši          
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 2:05,36    
2 Aivis Tints 1987 Liepāja 2:15,48    
3 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 2:22,73    
4 Roberts Mantajs 1991 Liepāja 2:23,57    
5 Andrejs Masļakovs 1992 BJSS Rīdzene 2:34,57    
6 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu BJSS 2:35,32    
7 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene 2:36,16    
8 Roberts Zīmelis 1992 Talsi 2:54,42    
             
  C-1 500m sievietes          
1 Elīna Ēdole 1990 Barons 2:51,10    
2 Marija Šutova 1992 Rīdzene 3:59,57    
Lasīt vairāk...
07 Mai

Sudraba Airi 2013

STARPTAUTISKĀS  SACENSĪBAS 
SMAIĻOŠANĀ  UN  KANOE  AIRĒŠANĀ
"SUDRABA AIRI"
          Limbaži, 2013. gada 1. jūnijs  
               
      REZULTĀTI      
               
k - 1    200m    vīr.  94. +              
1 Ignas Navakauskas 89 Trakai 0:36,24 0:35,28 0:35,60
2 Aleksejs Rumjancevs 86 OC "Limbaži" 0:39,57 0:37,55 0:36,17
3 Mārtiņš Upītis 82 Jelgava KC 0:40,16 0:38,90 0:36,46
4 Denis Volkovs 94 Brocēni/MSĢ 0:38,60 0:38,71 0:37,57
5 Mārtiņš Veispals 90 SASS  0:37,90 0:37,25 0:37,92
6 Vitalij Seja 88 Trakai 0:38,30 0:36,95 0:38,24
7 Kaspar Sula 88 Tartu 0:41,91 0:37,99 0:39,05
8 Toms Smirnovs 89 "Rīdzene" 0:40,93 0:37,58 0:39,72
9 Sergejs Nemņaševs 88 Jelgava KC 0:41,26 0:37,92 0:40,13
10-12 Edgars  Zablovskis 91 Ventspils 0:39,61 0:39,50  
  Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:40,82 0:39,76  
  Andis Priede 85 Lucavsalas airi 0:43,05 0:39,89  
13-16 Oskars Rikters 77 SASS  0:40,05 0:38,27  
  Jānis Geidāns 89 Jelgava KC 0:42,78 0:40,04  
  Juris Apters 93 "Rīdzene" 0:40,64 0:40,35  
  Andrejs Birjukovs 89 SASS 0:40,43 0:40,85  
17-20 Dāvis Veikšāns 92 "Rīdzene" 0:42,37 0:39,85  
  Andrejs  Šimko 83 Jelgava KC 0:42,35 0:41,27  
  Rodžers Matvejevs 84 Jelgava KC 0:42,25 0:41,69  
  Virginijus Gelgota 93 Marijampole 0:42,05 0:41,70  
21-24 Jānis Bērziņš 81 Lucavsalas airi 0:44,85 0:42,11  
  Roberts Mērpolis 93 "Rīdzene" 0:43,63 0:42,59  
  Ģirts Ločmelis 89 Sm.kl. "Uz Viļņa" 0:45,90 0:43,44  
  Endijs Bikovičs 91 SASS 0:41,51 0:45,85  
25-28 Rihards Čakstiņš 93 "Rīdzene" 0:47,13 0:42,75  
  Māris Lihačs 92 Limbaži/S-grīva 0:45,33 0:44,03  
  Raivo Ločmelis 92 Jelgava KC 0:43,91 0:45,52  
  Kārlis Šorecs 94 Jelgava KC 0:46,07 0:46,09  
29-31 Rannar Jantson 93 Pērnava 0:44,65 0:46,36  
  Dāvis Melnalksnis 93 Limbaži/S-grīva 0:41,71 0:45,59  
  Elvis Zauls 94 Brocēni 0:43,39 0:46,33  
32-33 Artjoms Vaščenko 93 SASS  0:47,67 0:50,63  
  Edgars Rudko 93 Jelgava KC 0:51,99 0:51,32  
               
               
               
c - 1    200m     94.+ vīr.               
1 Jevgenij Miasniankin 83 Vilnius 0:42,22   0:41,67
2 Henrikas  Zustautas 94 Vilnius 0:43,32 0:43,70 0:41,98
3 Arturas Giliasevicius 91 Vilnius 0:43,37 0:42,90 0:42,40
4 Dagnis Iļjins 92 Ventspils "Spars" 0:42,24   0:42,79
5 Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ 0:42,74   0:43,36
6 Aivis Tints 87 Liepāja/ Lucs.airi 0:41,88   0:43,63
7 Vytautas Prunskas 88 Vilnius 0:42,54   0:44,05
8 Antons Knesis 87 "Barons" 0:43,00   0:44,43
9 Mārtiņš Burkovskis 93 Ventspils "Spars" 0:43,70 0:45,26 0:45,76
10 Tanel Heli 87 Viljandi 0:47,28 0:45,95  
11 Madis Vitsus 90 Pērnava 0:58,50 0:46,70  
12 Valentīns Lagzdiņš 75 Jelg.air.kl. "Zemgale" 0:47,41 0:48,25  
13 Mihkel Vitsut 91 Pērnava 0:47,67 0:48,74  
14 Staņislavs Ļeščinskis 93 "Rīdzene" 0:46,63 0:50,14  
15 Ēriks Urbāns 94 Brocēni 0:50,24 0:50,58  
16 Roberts Zimelis 92 Talsi 1:05,08    
               
k-1      200m    94. + siev.          
1 Madara Aldiņa 94 "Rīdzene"     0:43,13
2 Paula Kondratova 94 SASS     0:47,50
3 Santa Blumberga 94 Ventspils     0:49,34
4 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     0:51,39
5 Anastasija Kostenko 93 "Rīdzene"     0:51,71
6 Simona Kozlovska 94 Ventspils     0:57,76
7 Eva Pričiņa 94 Jelgava KC     0:58,29
8 Inese Silkina 94 Jelgava KC     1:06,82
               
k - 1   200m    95.-96. g.dz.  j-ri              
1 Roberts Akmens 96 Talsi 0:40,94 0;40,28 0:38,62
2 Arturas Seja 96 Visaginas 0:39,89 0:38,41 0:39,85
3 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva 0:43,49 0:40,63 0:40,12
4 Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 0:40,36 0:39,29 0:40,97
5 Vasilijs Andriško 95 Brocēni 0:42,48 0:41,86 0:41,25
6 Tomass Sārts 95 "Rīdzene" 0:40,97 0:40,28 0:41,55
7 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:42,60 0:40,01 0:41,92
8 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva 0:41,88 0:41,08 0:42,27
9 Peter Paul Panov 95 Tartu 0:42,23 0:40,47 0:42,62
10-12 Valters Veispals 95 SASS 0:43,58 0:40,97  
  Benediktas Pauliukas 95 Šauļi 0:42,34 0:42,02  
  Nauris Zablovskis 95 Ventspils 0:48,31 0:42,13  
13-15 Emīls Budrevics 96 Jelgava KC 0:42,72 0:41,27  
  Mārtiņš Pumpa 96 SASS 0:42,20 0:42,41  
  Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:46,99 0:42,49  
               
16-18 Raivis Ozoliņš 96 OC "Limbaži" 0:42,62 0:42,56  
  Tomas Zukauskas 96 Šauļi 0:42,72 0:42,98  
  Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva 0:43,29 0:45,22  
19-21 Alberts Saulītis 95 Ventspils 0:44,01 0:43,40  
  Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 0:43,51 0:45,23  
  Edgars Bižans 96 SASS 0:47,71 0:47,03  
22-24 Aksels Kozlovskis 95 "Rīdzene" 1:12,20 0:43,84  
  Toms Donis 96 Talsi 0:49,95 0:47,79  
  Daniels Ostapko 96 Limbaži/S-grīva 0:50,20 0:55,84  
25-26 Sergejs Fjodorovs 96 "Rīdzene" 0:46,45 0:44,15  
  Roberts Bralis 96 Talsi 0:50,27 0:50,22  
               
 c - 1    200m     95.-96. g.dz.   j-ri              
1 Rahmats Stromanis 95 Talsi 0:44,61   0;42,92
2 Osvaldas Murzas 95 Šauļi 0:45,18 0:45,90 0:43,96
3 Guntars Kundziņš 96 Talsi 0:44,64   0:44,33
4 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ 0:44,66   0:44,80
5 Joosep Karlson 95 Pērnava 0:47,61 0:45,25 0:45,06
6 Žygimantas Jusys 96 Pnevezys 0:48,10 0:45,73 0:45,46
7 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:50,89 0:46,87 0:46,15
8 Dāvids Alijevs 95 SASS 0:47,61 0:46,87 0:46,42
9 Krišs Jansons 95 Ventspils 0:48,41 0:47,14 0:47,19
10-11 Ģirts Jansons 96 Ventspils 0:50,18 0:47,71  
  Tomas Turauskas 95 Pnevezys 0:48,93 0:47,83  
12-13 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 0:51,84 0:48,69  
  Andreas Baum 95 Pērnava 0:49,92 0:50,03  
14-15 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 0:49,61 0:49,79  
  Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 0:51,47 0:51,05  
16-17 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 0:51,16 0:50,16  
  Ralfs Pomilovskis 95 Ventspils 0:50,97 0:51,32  
18-19 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS 0:50,24 0:50,61  
  Vsevolods Ļeonovs 95 "Rīdzene" 0:52,25 0:51,98  
20-21 Raivo Jēkabsons 96 V-pils 0:51,62 0:52,36  
  Ričards Celms 95 "Rīdzene" 1:16,05 1:38,24  
22-23 Vytautas Saulius 96 Šauļi 0:52,65    
  Toms Klammers 96 "Rīdzene" 1:08,57    
  Dāvis Iļjins 98 Talsi izst.    
 k - 1    200m     95.-96. g.dz.   j-res          
1 Laura Skukauska 96 "Rīdzene"/MSĢ     0:48,07
2 Marta Kondratova 95 SASS     0:52,06
3 Evelīna Omeļusika 95 SASS     0:55,82
4 Violeta Omeļusika 96 SASS     0:58,82
5 Santa Kupča 96 "Rīdzene"     1:02,84
6 Madara Šoreca 96 Jelgava KC     1:03,43
7 Diāna Grinberga 96 Jelgava KC     1:08,20
 k - 1   200m    97.-98.g.dz.  j-ši              
1 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva 0:44,88 0:43,86 0:38,40
2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 0:44,21 0:42,92 0:39,51
3 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 0:43,60 0:43,83 0:39,96
4 Edgars Andžs 97 Limbaži/S-grīva 0:44,33 0:44,96 0:40,96
5 Edvards Likovskis 97 SASS 0:47,97 0:44,09 0:42,16
6 Artūrs Kleins 97 "Rīdzene" 0:44,83 0:45,57 0:44,26
7 Dāvis Pupuriņš 97 "Rīdzene" 0:46,54 0:44,77 0:46,67
8 Rolands Belverts 97 "Rīdzene" 0:46,71 0:45,87 0:45,06
9 Roman Morozov 97 Pērnava 0:46,25 0:45,19 0:45,40
10-12 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 0:48,43 0:46,22  
  Niks Mediņš 97 "Rīdzene" 0:48,41 0:46,25  
  Deivids Jaunsproģis 98 Ventspils 0:50,53 0;48,76  
13-16 Santis Pupuriņš 98 "Rīdzene" 0:51,48 0:47,50  
  Konstantīns Mihailovs 97 "Rīdzene" 0:47,97 0;48,33  
  Kārlis Andrejs Lācis 97 "Rīdzene" 0:50,77 0:48,40  
  Eduards Krūtainis 97 Brocēni 0:51,12 0:49,90  
17-20 Ernests Rajeckis 97 "Rīdzene" 0:49,73 0:49,27  
  Ādams Adamovičs 97 SASS 0:50,07 0:49,39  
  Ronalds Barisovs 98 Jelgavas BJSS 0:49,00 0:50,25  
  Alvis Veldre 98 Limbaži/S-grīva 0:49,44 0:50,27  
21-24 Artjoms Apsītis 97 "Rīdzene" 0:49,85 0:50,67  
  Vjatčeslavs Borissov 98 Pērnava 0:51,78 0:51,02  
  Kristaps Redviņš 97 Ventspils 0:54,41 0:54,23  
  Romāns Kotikovs 97 SASS 0:54,96 0:56,31  
25-28 Ralfs Vēbers 98 Limbaži/S-grīva 0:53,47 0:53,50  
  Armands Arnolds Miruškins 98 "Rīdzene" 0:53,45 0:55,43  
  Pauls Garaņčs 98 "Rīdzene" 1:01,38 1:01,07  
  Nikolajs Gluhaņuks 97 Limbaži/S-grīva 1:03,22 1:03,26  
29-31 Ņikita Ņičajevs 98 SASS 0:54,82 0:55,76  
  Sandris Kozlovskis 98 Ventspils 1:01,77 0:59,93  
  Raimonds Apinis 98 "Rīdzene" 1:04,83 1:16,22  
32-33 Aleksandrs Saipulajevs 98 Ventspils 0:56,56 0:57,21  
  Arturs Žebers 98 "Rīdzene" 1:10,81 1:09,10  
34 Emīls Kalenda 98 Ventspils 0:52,66 izst.  
35 Miks Klammers 98 "Rīdzene" 1:02,77 diskv.  
36 Nils Garaņčs 98 "Rīdzene" 1:09,05 nest.  
               
c - 1   200m    97.-98. g.dz.   j-ši           
1 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 0:50,78   0:49,94
2 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:50,13   0:50,32
3 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 0:51,82   0:51,30
4 Uvis Zemturis 98 Talsi 0:56,22   0:52,50
5 Carl Daniel Haidak 98 Tartu 0:52,17   0:52,35
6 Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 0:52,87 0:53,91 0:52,80
7 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva 0:52,47 0:56,00 0:56,11
8 Maksim Medvedjev 97 Pērnava 0:56,06 0:56,40 0:56,72
9 Edgars Šteins 98 Talsi 1:00,09   1:02,39
10 Linards Baumanis 98 Talsi 1:02,09 0:57,70  
11 Antons Jerjomins 98 "Rīdzene" 1:01,67 1:04,76  
12 Viktors Krainovs 97 "Rīdzene"   1:28,58  
13 Artis Vītiņš 97 "Rīdzene" 1:02,32 izst.  
14 Oskars Kalniņš 97 "Rīdzene" 1:36,67 nest.  
15 Demids Sičs 98 "Rīdzene" 1:24,56    
               
k-1      200 m   97.-98.  j-tes               
1 Laurina Paulauskaite 97 Pnevezys 0:49,98   0:49,10
2 Ieva Juškaite 97 Marijampole 0:49,32 0:51,89 0:49,39
3 Daniela Kondratova 97 SASS 0:48,16   0:49,76
4 Amanda Opolā 97 "Rīdzene"  0:52,13   0:53,66
5 Anette Baum 98 Pērnava 0:52,35 0:53,31 0:54,03
6 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS 0:57,15 0:58,72 0:58,25
7 Lada Cechova 97 Šauļi 0:57,82 0:58,80 1:00,12
8 Gunta Zeile 98 Jelgavas BJSS 0:59,43 0:59,32 1:02,05
9 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 0:57,73 0:56,58 1:04,03
10-11 Elvīra Bartuša 98 "Rīdzene" 1:02,41 1:01,27  
  Beāte Grīsle 97 "Rīdzene" 1:05,95 1:08,63  
12-14 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 0:58,49 nest.  
  Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 0:53,26 nest.  
  Dace Jēkabsone 97 Ventspils 0:55,83 nest.  
15-16 Alise Šefanovska 98 Ventspils 1:09,77 nest.  
  Laura Reine 97 Talsi 1:11,28 nest.  
               
k - 1   200m     99.-2001. g.dz. zēni           
1 Mārtiņš Gvazdžievskis 99 "Rīdzene" 0:49,55 0:49,01 0:49,30
2 Lukas Sakalys 99 Šauļi 0:50,21 0:50,90 0:49,59
3 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 0:50,85 0:50,14 0:50,04
4 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 0:50,75 0:49,71 0:50,53
5 Sergejs Nikonovs 99 "Rīdzene" 0:51,61 0:51,77 0:51,90
6 Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS 0:56,26 0:51,95 0:52,56
7 Paulius Mačiunskas 99 Marijampole 0:58,46 0:54,92 0:53,65
8 Kristijonas Samuolis 99 Marijampole 1:01,62 0:56,49 0:54,20
9 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 0:53,55 0:51,70 izst.
10-12 Artūrs Mihaļevičs 99 "Rīdzene" 1:00,50 0:56,55  
  Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbaži/S-grīva 0:59,93 0:57,54  
  Artis Veldre 2000 Limbaži/S-grīva 0:57,23 0:57,81  
13-16 Aleksandrs Barščevskis 99 Limbaži/S-grīva 0:55,95 0:58,23  
  Toms Andersons 2000 Brocēni 0:59,02 0:58,91  
  Dāvis Landers 2000 Limbaži/S-grīva 0:56,53 0:59,26  
  Rihards Kraulis 99 Jelgavas BJSS 1:00,43 1:02,24  
17-20 Arnis Paegle 2000 Limbaži/S-grīva 1:02,25 1:00,02  
  Roberts Levics 99 Jelgavas BJSS 0;56,66 1:00,91  
  Heino Vāravs 99 Limbaži/S-grīva 0:59,20 1:03,21  
  Nauris Tomsons 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,93 1:03,71  
21-24 Andris Buske 2001 Jelgava KC 0:59,05 1:00,37  
  Dmitrijs Grjaznovs 99 Limbaži/S-grīva 1:00,37 1:03,29  
  Gregors Nīss 99 "Rīdzene" 1:03,59 1:05,45  
  Helmuts Zīle 2000 Brocēni 1:04,30 1:06,81  
25-28 Artūrs Skukausks 2001 "Rīdzene" 0:59,83 1:01,39  
  Anatolijs Zeinalovs 2001 Limbaži/S-grīva 1:05,21 1:08,60  
  Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/S-grīva 1:04,55 1:08,84  
  Andrejs Paimetovs 2001 Limbaži/S-grīva 1:15,85 1:17,89  
29-31 Gints Markavičs 2000 Brocēni 1:03,33 1:02,39  
  Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/S-grīva 1:08,83 1:11,19  
  Rainers Švecs 2001 Limbaži/S-grīva 1:04,75 1:15,16  
32 Edvards Zaķis 2000 Limbaži/S-grīva 1:07,77 1:10,40  
33 Tomass Kovaļenko 99 Limbaži/S-grīva 1:07,15 izst.  
34 Arsenijs Nitijevskis 99 "Rīdzene" 1:03,33 diskv.  
35 Horens Lāns 99 Limbaži/S-grīva 0:54,53 nest.  
36 Ginters Kublinskis 99 Limbaži/S-grīva 1:08,18    
37-38 Aleksis Cepītis 2001 Limbaži/S-grīva 1:09,18    
  Dāvids Bisenieks 2000 "Rīdzene" 1:16,19    
  Reinis Brunēvics 2001 Limbaži/S-grīva izst.    
  Ņikita Miļčonoks 2000 "Rīdzene" diskv.    
               
 c - 1   200m    99.-2001. g.dz.  zēni           
1 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 0:56,71   0:58,23
2 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 1:01,32   0:59,90
3 Ansis Grišāns 2000 Brocēni 1:03,32   1:00,72
4 Silvestrs Valdis Subocs 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,34   1:01,08
5 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 1:05,60   1:03,64
6 Artūrs Belans 99 "Rīdzene" 1:11,67   1:08,04
7 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1:14,09   1:13,44
8 Ņikita Kuļikovs 2001 Jelgavas BJSS 1:15,82   1:19,66
9 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēni 1:15,22   1:02,09
10 Andis Kranciņš 2001 Ventspils 1:36,79    
11 Jurijs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1:30,39    
               
k - 1   200m     99.-2001. g.dz.  meitenes              
1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 0:52,67   0:53,85
2 Līva Parfenkova 99 "Rīdzene" 0:53,58   0:55,73
3 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva 0:58,07 1:01,28 0:58,89
4 Jekaterina Horkova 99 "Rīdzene" 0:58,60   0:59,20
5 Santa Dreimane 99 Limbaži/S-grīva 1:00,80 0;59,63 1:00,50
6 Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS 0:58,44 1:00,20 1:00,85
7 Aiste Pademanskaite 99 Pnevezys 1:04,66 1:01,21 1:03,16
8 Viktorija Petrušenkova 99 Brocēni 1:03,45 1:06,00 1:04,38
9 Linda Krilovska 99 Ventspils 1:03,29 1:04,43 1:09,94
10-11 Betija Niemiro 2000 Ventspils 1:08,19 1:05,42  
  Līga Kariņa 99 Limbaži/S-grīva 1:06,05 1:06,68  
12-13 Sandija Megi 99 Limbaži/S-grīva 1:06,46 1:07,04  
  Agnese Novicka 99 Brocēni 1:07,08 1:08,69  
14-15 Ance Gintere 2001 Limbaži/S-grīva 1:05,94 1:08,66  
  Valērija Kačane 2000 "Rīdzene" 1:07,72 1:09,28  
16 Kristiāna Gūtmane 99 Ventspils 1:10,63 1:15,77  
17 Laura Dārziņa 2001 Limbaži/S-grīva 1:25,82 1:31,43  
18 Sofija Paune 2001 "Rīdzene" 1:17,04 diskv.  
19 Karīna Gorbačova 99 "Rīdzene" 1:09,06    

 

K - 2    200m    vīr.  94. +        
1 Aleksejs Rumjancevs 86 OC "Limbaži" 0:33,12  
  Mārtiņš Upītis 82 Jelgava KC    
2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:36,65  
  Edgars  Zablovskis 91 Ventspils    
3 Andrejs Birjukovs 89 SASS 0:37,73  
  Endijs Bikovičs 91 SASS    
4 Andrejs  Šimko 83 Jelgava KC 0:39,95  
  Rodžers Matvejevs 84 Jelgava KC    
5 Edgars Rudko 93 Jelgava KC 0:41,42  
  Kārlis Šorecs 94 Jelgava KC    
6 Rihards Čakstiņš 93 "Rīdzene" 0:41,97  
  Dāvis Veikšāns 92 "Rīdzene"    
7 Andis Priede 85 Lucavsalas airi Izstājās  
  Sergejs Nemņaševs 88 Jelgava KC Izstājās  
             
C - 2    200m    vīr.  94. +        
1 Antons Knesis 87 "Barons" 0:37,15  
  Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ    
2 Dagnis Iļjins 92 Ventspils "Spars" 0:38,84  
  Aivis Tints 87 Liepāja/ Lucs.airi    
3 Armands Tanasjevs 88 MSĢ/SASS 0:41,29  
  Mārtiņš Burkovskis 93 Ventspils    
4 Mihkel Vitsut 91 Pērnava 0:41,93  
  Madis Vitsus 90 Pērnava    
             
K - 2    200m    siev.  94. +        
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 0:47,65  
  Madara Aldiņa 94 "Rīdzene"    
2 Simona Kozlovska 94 Ventspils 0:49,56  
  Santa Blumberga 94 Ventspils    
3 Paula Kondratova 94 SASS 0:50,16  
  Anastasija Kostenko 93 "Rīdzene"    
4 Eva Pričiņa 94 Jelgava KC 1:02,25  
  Inese Silkina 94 Jelgava KC    
             
K - 2   200m    95.-96. g.dz.  j-ri     p/f FIN
1 Vasilijs Andriško 95 Brocēni 0:40,48 0:36,59
  Roberts Akmens 96 Talsi    
2 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva 0:40,52 0:37,64
  Raivis Ozoliņš 96 OC "Limbaži"    
3 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:39,59 0:38,80
  Linards Lasmanis 96 "Barons"    
4 Valters Veispals 95 SASS 0:40,20 0:39,41
  Mārtiņš Pumpa 96 SASS    
5 Tomass Sārts 95 "Rīdzene" 0:40,94 0:39,72
  Aksels Kozlovskis 95 "Rīdzene"    
6 Nauris Zablovskis 95 Ventspils 0:41,95 0:40,61
  Alberts Saulītis 95 Ventspils    
7 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva 0:40,84 0:40,91
  Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva    
8 Peter Paul Panov 95 Tartu 0:39,55 0:41,32
  Kevin Kriisa 95 Tartu    
9 Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 0:41,42 Izstājās
  Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva    
10 Ilja Kuvčinov 95 Pērnava 0:44,91  
  Karmo Siim 96 Pērnava    
11 Toms Donis 96 Talsi 0:46,52  
  Roberts Bralis 96 Talsi    
12 Tomas Zukauskas 96 Šauļi Izstājās  
  Benediktas Pauliukas 95 Šauļi    
             
C - 2   200m    95.-96. g.dz.  j-ri        
1 Rahmats Stromanis 95 Talsi 0:42,05  
  Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ    
2 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:44,03  
  Guntars Kundziņš 96 Talsi    
3 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 0:44,46  
  Dāvids Alijevs 95 SASS    
4 Žygimantas Jusys 96 Pnevezys 0:44,80  
  Tomas Turauskas 95 Pnevezys    
5 Joosep Karlson 95 Pērnava 0:45,76  
  Andreas Baum 95 Pērnava    
6 Krišs Jansons 95 Ventspils 0:46,08  
  Ģirts Jansons 96 Ventspils    
7 Vytautas Saulius 96 Šauļi 0:47,23  
  Osvaldas Murzas 95 Šauļi    
8 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 0:48,62  
  Raivo Jēkabsons 96 V-pils    
9 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 0:49,56  
  Vsevolods Ļeonovs 95 "Rīdzene"    
             
 K - 2    200m     95.-96. g.dz.   j-res        
1 Laura Skukauska 96 "Rīdzene"/MSĢ 0:45,20  
  Marta Kondratova 95 SASS    
2 Violeta Omeļusika 96 SASS 0:53,96  
  Evelīna Omeļusika 95 SASS    
3 Diāna Grinberga 96 Jelgava KC 1:07,88  
  Madara Šoreca 96 Jelgava KC    
             
 K - 2   200m    97.-98.g.dz.  j-ši     p/f FIN
1 Edgars Andžs 97 Limbaži/S-grīva 0:41,06 0:39,06
  Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva    
2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 0:44,58 0:41,14
  Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva    
3 Santis Pupuriņš 98 "Rīdzene" 0:43,55 0:41,57
  Dāvis Pupuriņš 97 "Rīdzene"    
4 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 0:44,22 0:42,08
  Ronalds Barisovs 98 Jelgavas BJSS    
5 Edvards Likovskis 97 SASS 0:46,13 0:45,14
  Ādams Adamovičs 97 SASS    
6 Artjoms Apsītis 97 "Rīdzene" 0:48,35 0:48,77
  Konstantīns Mihailovs 97 "Rīdzene"    
7 Roman Morozov 97 Pērnava 0:47,69 0:49,46
  Vjatčeslavs Borissov 98 Pērnava    
8 Deivids Jaunsproģis 98 Ventspils 0:49,34 0:50,90
  Sandris Kozlovskis 98 Ventspils    
9 Emīls Kalenda 98 Ventspils 0:55,35 Izstājās
  Kristaps Redviņš 97 Ventspils    
10 Kārlis Andrejs Lācis 97 "Rīdzene" 0:51,28  
  Armands Arnolds Miruškins 98 "Rīdzene"    
             
 C - 2   200m    97.-98.g.dz.  j-ši        
1 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 0:43,18  
  Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS    
2 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:43,99  
  Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS    
3 Antons Jerjomins 98 "Rīdzene" 0:52,32  
  Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva    
4 Kristaps Smilgainis 97 Talsi 0:57,42  
  Uvis Zemturis 98 Talsi    
  Demids Sičs 98 "Rīdzene" Diskv.  
  Viktors Krainovs 97 "Rīdzene"    
  Linards Baumanis 98 Talsi Diskv.  
  Edgars Šteins 98 Talsi    
  Oskars Kalniņš 97 "Rīdzene" Diskv.  
             
             
K - 2      200 m   97.-98.  j-tes         
1 Amanda Opolā 97 "Rīdzene"  0:46,98  
  Daniela Kondratova 97 SASS    
2 Anette Baum 98 Pērnava 0:48,78  
  Laurina Paulauskaite 97 Pnevezys    
3 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 0:50,78  
  Dace Jēkabsone 97 Ventspils    
4 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS 0:51,13  
  Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS    
             
K - 2   200m     99.-2001. g.dz. zēni      p/f FIN
1 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 0:48,94 0:48,88
  Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS    
2 Horens Lāns 99 Limbaži/S-grīva 0:52,39 0:52,36
  Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva    
3 Sergejs Nikonovs 99 "Rīdzene" 0:55,55 0:53,81
  Gregors Nīss 99 "Rīdzene"    
4 Rihards Kraulis 99 Jelgavas BJSS 0:55,22 0:56,15
  Roberts Levics 99 Jelgavas BJSS    
5 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbaži/S-grīva 0:56,00 0:58,68
  Artis Veldre 2000 Limbaži/S-grīva    
6 Rainers Švecs 2001 Limbaži/S-grīva 0:59,30 0:59,61
  Reinis Brunevics 2001 Limbaži/S-grīva    
7 Ginters Kublinskis 99 Limbaži/S-grīva 1:02,46 1:00,40
  Heino Vāravs 99 Limbaži/S-grīva    
8 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,69 1:05,21
  Elvis Miklāvs 2001 Limbaži/S-grīva    
9 Andrejs Paimetovs 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,34 1:07,74
  Anatolijs Zeinalovs 2001 Limbaži/S-grīva    
10 Toms Andersons 2000 Brocēni 1:11,09  
  Kārlis Karlštrems 1999 Talsi    
11 Aleksis Cepītis 2001 Limbaži/S-grīva 1:05,90  
  Niks Padāns 2000 Limbaži/S-grīva    
  Dāvis Landers 2000 Limbaži/S-grīva Diskv.  
  Dmitrijs Grjaznovs 99 Limbaži/S-grīva    
             
 C - 2   200m    99.-2001. g.dz.  zēni         
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēni 1:01,32  
  Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēni    
2 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 1:02,37  
  Artūrs Belans 99 "Rīdzene"    
3 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 1:03,16  
  Arnis Stromanis 2000 Talsi    
4 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1:03,98  
  Jurijs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS    
5 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 1:06,24  
  Ņikita Kuļikovs 2001 Jelgavas BJSS    
             
K - 2   200m     99.-2001. g.dz.  meitenes      
1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 0:51,54  
  Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva    
2 Eva Altrofa 99 "Rīdzene" 0:56,34  
  Jekaterina Horkova 99 "Rīdzene"    
3 Linda Krilovska 99 Ventspils 0:59,48  
  Betija Niemiro 2000 Ventspils    
4 Viktorija Petrušenkova 99 Brocēni 1:00,60  
  Agnese Novicka 99 Brocēni    
5 Valērija Kačane 2000 "Rīdzene" 1:06,28  
  Sofija Paune 2001 "Rīdzene"    
6 Jeļena Sušinska 99 Brocēni 1:07,56  
  Kitija Holšteine 99 Brocēni    
7 Laura Dārziņa 2001 Limbaži/S-grīva 1:09,71  
  Ance Gintere 2001 Limbaži/S-grīva    

 

k - 1   4x200m        96. g.dz. un vec.    vīr.         
1 Aleksejs Rumjancevs 86 OC "Limbaži"   2:41,16
  Hedijs Vents Brunevics 96      
  Artūrs Āboltiņš 96      
  Raivis Ozoliņš 96      
2 Mārtiņš Upītis 82 Jelgava KC   2;42,93
  Jānis Geidāns 89      
  Andrejs Šimko 83      
  Sergejs Ņemnaševs 88      
3 Andrejs Birjukovs 89 SASS   2:43,58
  Endijs Bikovičs 91      
  Mārtiņš Veispals 90      
  Oskars Rikters 77      
4 Toms Smirnovs 89 "Rīdzene" -   2:45,74
  Andis Priede 85 Lucavsalas airi    
  Jānis Bērziņš 81      
  Tomass Sārts 95      
5 Aksels Kozlovskis 95 "Rīdzene"   2:57,32
  Dāvis  Veikšāns 92      
  Rihards Čakstiņš 93      
  Roberts Mērpolis 93      
6 Edgars Zablovskis 91 Ventspils "Spars" -  2:59,41
  Ģirts Ločmelis 89 "Uz viļņa"    
  Toms Kozlovskis 95      
  Nauris Zablovskis 95      
7 Raivo  Ločmelis 92 Jelgava KC II   3:02,61
  Emīls Budrevics 96      
  Kārlis Šorecs 94      
  Rodžers Matvejevs 84      
8 Dāvis  Melnalksnis 93 Limbaži/S-grīva   3:08,23
  Alberts  Vinklers 95      
  Emīls  Ziemelis 95      
  Māris  Lihačs 92      
9 Artjoms Vaščenko 93 SASS   3:08,96
  Valters Veispals 95      
  Mārtiņš Pumpa 96      
  Edgars Bižans 96      
             
C - 1   4x200m         96. g.dz. un vec.vīr.           
1 Jevgenij Miasniankin 83 Vilnius   2:58,54
  Vytautas Prunskas 88      
  Arturas Giliasevicius 91      
  Henrikas Zustautas 94      
2 Arvis Iļjins 94 Talsi   3:07,70
  Rahmats Stromanis 95      
  Guntars Kundziņš 96      
  Arnolds Kudrjavcevs 96      
3 Dagnis Iļjins 92 Ventspils   3:14,16
  Mārtiņš Burkovskis 93      
  Krišs Jansons 95      
  Ģirts Jansons 96      
4 Tanel Heli 87 Pērnava   3:14,69
  Madis Vitsus 90      
  Joosep Karlson 95      
  Mihkel Vitsut 91      
5 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS   3:19,77
  Kaspars Eihvalds 95      
  Antons Knesis 87      
  Valentīns Lagzdiņš  75      
             
k - 1   4x200m        96.g.dz. un vec. siev.          
1 Madara  Aldiņa 94 "Rīdzene"   3:34,55
  Anastasija Kostenko 93      
  Laura Skukauska 96      
  Santa Kupča 96      
2 Paula Kondratova 94 SASS   3:40,46
  Marta Kondratova 95      
  Violeta Omeļusika 96      
  Evelīna Omeļusika 95      
3 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC   4:26,86
  Diāna Grinberga 96      
  Madara  Šoreca 96      
  Inese Silkina 94      
             
             
k - 1   4x200m        97. un jaun.  Jaunieši        
1 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 3:09,27 2:53,27
  Dāvis Ciršs 97      
  Edgars Andžs 97      
  Linards Landsmanis 97      
2 Santis Pupuriņš 98 "Rīdzene" 3:17,63 3:10,42
  Dāvis Pupuriņš 97      
  Rolands Belverts 97      
  Niks  Mediņš 97      
3 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 3:26,43 3:15,77
  Artūrs Derkusovs 99      
  Ronalds Barisovs 98      
  Filips Ozolinkevičs 97      
4 Artūrs Kleins 97 "Rīdzene" 3:27,05 3:17,27
  Artjoms Apsītis 97      
  Konstantīns Mihailovs 97      
  Sergejs Nikonovs 99      
5 Edvards Likovskis 97 SASS 3:31,86 3:26,18
  Ādams Adamovičs 97      
  Romāns Kotikovs 97      
  Ņikita Ņičajevs 98      
6 Alvis  Veldre 98 Limbaži/S-grīva 3;37,05 3:41,45
  Māris Cilinskis 99      
  Artis Veldre 2000      
  Matīss Niks Vērmanis 2000      
7 Miks  Klammers 98 "Rīdzene" 3:41,41 3:42,92
  Mārtiņš Gvazdžievskis 99      
  Kārlis Andrejs Lācis 97      
  Pauls Garaņčs 98      
8 Deivids Jaunsproģis 98 Ventspils 3:51,74 3:53,62
  Sandris Kozlovskis 98      
  Emīls  Kalenda 98      
  Kristaps Redviņš 97      
9 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/S-grīva 4:49,06 4:25,45
  Elvis  Miklāvs 2001      
  Ginters Kublinksis 99      
  Anatolijs Zeinalovs 2001      
10 Eduards Krūtainis  97 Brocēni 3:43,15  
  Eduards Sauja 97      
  Toms  Andersons 2000      
  Gints Markavičs 2000      
             
             
             
             
 c - 1   4x200m        97.g.dz. un jaun.   jaunieši        
1 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS   3:41,26
  Dmitrijs Bazarnijs 97      
  Kārlis Rušmanis 97      
  Miks Galvanovskis 97      
2 Uvis Zemturis 98 Talsi   3:58,04
  Kristaps Smilgainis 97      
  Linards Baumanis 98      
  Edgars Šteins 98      
3 Antons Jerjomins 98 "Rīdzene"   4:23,29
  Kirils Sokolovs 2000      
  Artūrs Belans 99      
  Artis Vītiņš 97      
4 Roberts Lagzdiņš  99 Jelgavas BJSS   4:54,44
  Aleksejs Ševcovs 2001      
  Jurijs Ševcovs 2001      
  Ņikita Kuļikovs 2001      
             
k - 1   4x200m        97. g.dz. un jaun.  jaunietes        
1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva   3:48,56
  Amanda Krūmiņa 99      
  Santa Dreimane 99      
  Samanta Ganiņa 97      
2 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS   3:50,71
  Daiga Liepiņa 98      
  Gunta Zeile 98      
  Valērija Makare 99      
3 Linda Krilovska 99 Ventspils   4:12,05
  Dace Jēkabsone 97      
  Betija Niemiro 2000      
  Kristīne Bulačņikova 97      
4 Amanda  Opolā 97 "Rīdzene"   4:19,98
  Jekaterina Horkova 99      
  Elvīra Bartuša 98      
  Līva Parfenkova 99      
5 Eva Altrofa 99 "Rīdzene"   4:47.17
  Karīna Gorbačova 99      
  Valērija Kačane 2000      
  Sofija Paune 2001      
Lasīt vairāk...
07 Mai

Latvijas Jaunatnes olimpiāde, 3. diena 2013

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
Rezultāti
      2013.gada 13.-15. jūnijā, Brocēnos
             
  C-1 1000 m jaunieši          
1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 4:16,13   4:08,16
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 4:18,39   4:10,26
3 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 4:24,42   4:16,57
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 4:27,64 4:28,07 4:23,57
5 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:19,73   4:31,39
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:42,67   4:32,92
7 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 4:52,92   4:33,80
8 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:42,13 4:28,07 4:37,02
9 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 4:51,86 4:39,23 4:49,20
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:17,89 5:09,57  
11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils pilsēta 5:15,36 5:11,82  
12 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 5:06,67 5:18,02  
  Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta diskv.    
  Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads diskv.    
             
  K-1 1000 m jaunieši          
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu novads 4:04,92   3:43,42
2 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 3:47,13   3:48,80
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 3:59,95   3:50,45
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 4:05,73   3:53,39
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads 4:09,39   3:55,39
6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 4:16,42 3:59,78 3:55,89
7 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 4:40,54 3:57,26 3:57,92
8 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 4:06,76   4:06,20
9 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 4:23,23 3:59,39 4:54,16
10 Aksels Kozlovskis 1995 Rīgas pilsēta 4:10,51 4:00,02  
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 4:13,10 4:11,00  
12 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 4:17,07 4:16,73  
13 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta 4:26,86 4:25,57  
14 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 4:53,20 4:33,07  
15 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 4:57,20 4:58,02  
16 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 5:01,67    
17 Toms Donis 1996 Talsu novads 5:02,89    
             
  K-4 500 m jaunietes          
1 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:51,64
  Daniela Kondratova 1997        
  Evelīna Omeļusika 1995        
  Violeta Omeļusika 1996        
2 Aina Tomsone 1995 Jelgavas pilsēta     1:53,51
  Baiba Petrovska 1998        
  Daiga Liepiņa 1998        
  Gunta Zeile 1998        
3 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads     1:53,78
  Līga Poplavska 1995        
  Anete Neretniece 1998        
  Undīne Meļikidze 1998        
             
  C-2 1000 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 3:59,00   3:55,42
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
2 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:01,76   3:58,51
  Arkādijs Jefremovs 1995        
3 Guntis Kundziņš 1996 Talsu novads 4:02,60   3:58,82
  Guntars Kundziņš 1996        
4 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 4:30,29 4:19,51 4:05,57
  Rūdolfs Segliņš 1996        
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 4:03,95   4:08,07
  Ģirts Jansons 1996        
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:12,54   4:16,78
  Dmitrijs Bazarnijs 1997        
7 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:13,57   4:21,04
  Raivo Jēkabsons 1996        
8 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 4:35,70 4:22,92 4:41,38
  Miks Galvanovskis 1997        
9 Edgars Šteins 1998 Talsu novads 5:06,23 5:03,16 5:05,20
  Linards Baumanis 1998        
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:11,82 5:03,16  
  Artis Vītiņš 1997        
11 Konstantīns Hitrovs 1998 Rīgas pilsēta 5:15,80 diskv.  
  Antons Jerjomins 1997        
             
  K-2 1000 m jaunieši          
1 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads     3:27,04
  Aldis Vilde 1997        
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:28,42
  Rinalds Lasmanis 1996        
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:28,67
  Raivis Ozoliņš 1996        
4 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads     3:39,32
  Dāvis Ciršs 1997        
5 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta     3:48,54
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
6 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:53,76
  Linards Landsmanis 1997        
7 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta     3:54,82
  Santis Pupuriņš 1998        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta     4:15,80
  Edgars Bižans 1996        
9 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta     4:31,60
  Ādams Adamovičs 1997        
             
  K-4 1000 m jaunieši          
1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:08,39
  Edgars Andžs 1997        
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Vilde 1997        
2 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta     3:14,04
  Aksels Kozlovskis 1995        
  Artūrs Kleins 1997        
  Sergejs Fjodorovs 1996        
3 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta     3:14,39
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Edvards Likovskis 1997        
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
4 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:17,51
  Linards Landsmanis 1997        
  Emīls Ziemelis 1995        
  Alberts Vinklers 1995        
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:23,32
  Rinalds Lasmanis 1996        
  Emīls Budrēvics 1996        
  Ronalds Barisovs 1998        
6 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta     3:27,60
  Alberts Saulītis 1995        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
  Sandris Kozlovskis 1998        
7 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta     4:11,07
  Ādams Adamovičs 1997        
  Romāns Kotikovs 1997        
  Ņikita Ņičajevs 1998        
             
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 1995 Rīgas pilsēta nestart.    
  Valters Sudmalis 1998        
  Roberts Belverts 1997        
  Tālis Andrejs Lācis 1997        
             
  K-2 500 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta     1:55,70
  Amanda Opolā 1997        
2 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:59,26
  Daniela Kondratova 1997        
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads     1:59,64
  Samanta Ganiņa 1997        
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta     2:11,36
  Baiba Petrovska 1998        
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta     2:11,64
  Kristīne Bulačņikova 1997        
6 Evelīna Omeļusika 1995 Jūrmalas pilsēta     2:14,54
  Violeta Omeļusika 1996        
7 Elvīra Bartuša 1998 Rīgas pilsēta     2:27,02
  Tatjana Tokareva 1998        
8 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta     2:33,82
  Diāna Grīnbega 1996        
  K-1 200 m jaunieši          
1 Roberts Akmens 1996 Talsu novads 36,86   36,10
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 39,23   37,42
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 44.83 38,60 38,02
4 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 39.45 39,35 38,45
5 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 39,07   40,29
6 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas pilsēta 40,70 39,54 41,70
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 41,70 39,86 42,13
8 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 42,20 40,16 47,26
9 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 41.95 40,54 49,60
10 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 42.16 40,39 40,00
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 41.54 42,82 42,20
12 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 44.02 42,60 44,32
13 Sergejs Fjodorovs 1996 Rīgas pilsēta 43.08 43,02 45,10
14 Artūrs Āboltiņš 1995  Limbažu novads 44,80 40,13 45,40
15 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu novads 41.95 40,55 46,07
16 Toms Donis 1996 Talsu novads 51.73 45,13 47,07
17 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 47.23 46,51 47,45
18 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 45.74 44,49 47,67
19 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 49.16 47,07  
20 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 1:04,29 50,02  
21 Dmitrijs Volodjonoks 1996 Jūrmalas pilsēta 44.51 nestart.  
             
  C-1 200 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 41,57   42,29
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 43,60   43,73
3 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 45,00   44,45
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 46,80   45,00
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 47.07 45,17 45,49
6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils pilsēta 46,16   46,76
7 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 44,48   48,00
8 Kaspars Eihvalds 1995  Jelgavas pilsēta 46.64 46,70 48,32
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 47.86 47,83 49,43
10 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 50,60 48,11  
11 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 50.23 48,70  
12 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 59.07 49,33  
13 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils pilsēta 49.73 50,11  
14 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 53,20 50,83  
15 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 48.23 51,48  
16 Artis Vītiņš 1997 Rīgas pilsēta 1:04,10    
             
  K-1 200 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta 45,39   45,82
2 Daniela Kondratova 1997 Jūrmalas pilsēta 47,45   47,13
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads 49,64   48,67
4 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta 50,78   49,36
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta 53,16   51,39
6 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 51,13   52,36
7 Violeta Omeļusika 1996 Jūrmalas pilsēta 56,32 55,92 55,70
8 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta 54,86 55,60 56,20
9 Linda Baumane 1995 Talsu novads 57,42 56,20 56,70
10 Tatjana Tokareva 1998 Rīgas pilsēta 55,70 57,76  
11 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta 57,26 58,32  
12 Laura Reine 1997 Talsu novads 1:17,10 1:09,60  
             
  K-2 200 m jaunieši          
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads 35.54   34,67
  Dāvis Ciršs 1997        
2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 37,42   35,36
  Raivis Ozoliņš 1996        
3 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 37.16   36,04
  Emīls Ziemelis 1995        
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 45,92 36,13 36,26
  Rinalds Lasmanis 1996        
5 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 37.16   36,48
  Aldis Vilde 1997        
6 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 41,64 37,48 36,77
  Aksels Kozlovskis 1995        
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 37.86   37,26
  Alberts Saulītis 1995        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta 39,26 38,13 38,86
  Edgars Bižans 1996        
9 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 39.00   39,06
  Sergejs Fjodorovs 1996        
10 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta 40,64 39,07  
  Santis Pupuriņš 1998        
11 Toms Donis 1996 Talsu novads 43,13 41,60  
  Roberts Brālis 1996        
12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 53,16 44,32  
  Sandris Kozlovskis 1998        
13 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta 51,10 44,85  
  Ādams Adamovičs 1997        
             
  K-1 500 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta 2:04,38   2:01,16
2 Daniela Kondratova 1997 Jūrmalas pilsēta 2:08,36   2:04,00
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads 2:14,00   2:07,95
4 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta 2:19,45   2:12,51
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta 2:21,07   2:14,82
6 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 2:25,51 2:22,95 2:15,89
7 Evelīna Omeļusika 1995 Jūrmalas pilsēta 2:27,95   2:20,26
8 Linda Baumane 1995 Talsu novads 2:32,26 2:27,45 2:27,86
9 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta 2:32,51 2:25,80 2:29,02
10 Elvīra Bartuša 1998 Rīgas pilsēta 2:40,76 2:32,04  
11 Laura Reine 1997 Talsu novads 2:47,86 2:49,86  
Lasīt vairāk...
07 Mai

Latvijas Jaunatnes olimpiāde, 2. diena 2013

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
Rezultāti
      2013.gada 14.jūnijā, Brocēnos
             
  K-2 500 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta     1:55,70
  Amanda Opolā 1997        
2 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:59,26
  Daniela Kondratova 1997        
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads     1:59,64
  Samanta Ganiņa 1997        
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta     2:11,36
  Baiba Petrovska 1998        
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta     2:11,64
  Kristīne Bulačņikova 1997        
6 Evelīna Omeļusika 1995 Jūrmalas pilsēta     2:14,54
  Violeta Omeļusika 1996        
7 Elvīra Bartuša 1998 Rīgas pilsēta     2:27,02
  Tatjana Tokareva 1998        
8 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta     2:33,82
  Diāna Grīnbega 1996        
             
  K-1 200 m jaunieši          
1 Roberts Akmens 1996 Talsu novads 36,86   36,10
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 39,23   37,42
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 44.83 38,60 38,02
4 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 39.45 39,35 38,45
5 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 39,07   40,29
6 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas pilsēta 40,70 39,54 41,70
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 41,70 39,86 42,13
8 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 42,20 40,16 47,26
9 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 41.95 40,54 49,60
10 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 42.16 40,39 40,00
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 41.54 42,82 42,20
12 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 44.02 42,60 44,32
13 Sergejs Fjodorovs 1996 Rīgas pilsēta 43.08 43,02 45,10
14 Artūrs Āboltiņš 1995  Limbažu novads 44,80 40,13 45,40
15 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu novads 41.95 40,55 46,07
16 Toms Donis 1996 Talsu novads 51.73 45,13 47,07
17 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 47.23 46,51 47,45
18 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 45.74 44,49 47,67
19 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 49.16 47,07  
20 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 1:04,29 50,02  
21 Dmitrijs Volodjonoks 1996 Jūrmalas pilsēta 44.51 nestart.  
             
  C-1 200 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 41,57   42,29
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 43,60   43,73
3 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 45,00   44,45
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 46,80   45,00
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 47.07 45,17 45,49
6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils pilsēta 46,16   46,76
7 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 44,48   48,00
8 Kaspars Eihvalds 1995  Jelgavas pilsēta 46.64 46,70 48,32
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 47.86 47,83 49,43
10 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 50,60 48,11  
11 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 50.23 48,70  
12 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 59.07 49,33  
13 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils pilsēta 49.73 50,11  
14 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 53,20 50,83  
15 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 48.23 51,48  
16 Artis Vītiņš 1997 Rīgas pilsēta 1:04,10    
             
  K-1 200 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta 45,39   45,82
2 Daniela Kondratova 1997 Jūrmalas pilsēta 47,45   47,13
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads 49,64   48,67
4 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta 50,78   49,36
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta 53,16   51,39
6 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 51,13   52,36
7 Violeta Omeļusika 1996 Jūrmalas pilsēta 56,32 55,92 55,70
8 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta 54,86 55,60 56,20
9 Linda Baumane 1995 Talsu novads 57,42 56,20 56,70
10 Tatjana Tokareva 1998 Rīgas pilsēta 55,70 57,76  
11 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta 57,26 58,32  
12 Laura Reine 1997 Talsu novads 1:17,10 1:09,60  
             
  K-2 200 m jaunieši          
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads 35.54   34,67
  Dāvis Ciršs 1997        
2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 37,42   35,36
  Raivis Ozoliņš 1996        
3 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 37.16   36,04
  Emīls Ziemelis 1995        
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 45,92 36,13 36,26
  Rinalds Lasmanis 1996        
5 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 37.16   36,48
  Aldis Vilde 1997        
6 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 41,64 37,48 36,77
  Aksels Kozlovskis 1995        
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 37.86   37,26
  Alberts Saulītis 1995        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta 39,26 38,13 38,86
  Edgars Bižans 1996        
9 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 39.00   39,06
  Sergejs Fjodorovs 1996        
10 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta 40,64 39,07  
  Santis Pupuriņš 1998        
11 Toms Donis 1996 Talsu novads 43,13 41,60  
  Roberts Brālis 1996        
12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 53,16 44,32  
  Sandris Kozlovskis 1998        
13 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta 51,10 44,85  
Lasīt vairāk...
07 Mai

Latvijas Jaunatnes olimpiāde, 1. diena 2013

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
Rezultāti
      2013.gada 13.jūnijā, Brocēnos
             
  C-1 1000 m jaunieši          
1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 4:16,13   4:08,16
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 4:18,39   4:10,26
3 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 4:24,42   4:16,57
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 4:27,64 4:28,07 4:23,57
5 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:19,73   4:31,39
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:42,67   4:32,92
7 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 4:52,92   4:33,80
8 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:42,13 4:28,07 4:37,02
9 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 4:51,86 4:39,23 4:49,20
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:17,89 5:09,57  
11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils pilsēta 5:15,36 5:11,82  
12 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 5:06,67 5:18,02  
  Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta diskv.    
  Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads diskv.    
             
  K-1 1000 m jaunieši          
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu novads 4:04,92   3:43,42
2 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 3:47,13   3:48,80
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 3:59,95   3:50,45
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 4:05,73   3:53,39
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads 4:09,39   3:55,39
6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 4:16,42 3:59,78 3:55,89
7 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 4:40,54 3:57,26 3:57,92
8 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 4:06,76   4:06,20
9 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 4:23,23 3:59,39 4:54,16
10 Aksels Kozlovskis 1995 Rīgas pilsēta 4:10,51 4:00,02  
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 4:13,10 4:11,00  
12 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 4:17,07 4:16,73  
13 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta 4:26,86 4:25,57  
14 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 4:53,20 4:33,07  
15 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 4:57,20 4:58,02  
16 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 5:01,67    
17 Toms Donis 1996 Talsu novads 5:02,89    
             
  C-2 1000 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 3:59,00   3:55,42
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
2 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:01,76   3:58,51
  Arkādijs Jefremovs 1995        
3 Guntis Kundziņš 1996 Talsu novads 4:02,60   3:58,82
  Guntars Kundziņš 1996        
4 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 4:30,29 4:19,51 4:05,57
  Rūdolfs Segliņš 1996        
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 4:03,95   4:08,07
  Ģirts Jansons 1996        
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:12,54   4:16,78
  Dmitrijs Bazarnijs 1997        
7 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:13,57   4:21,04
  Raivo Jēkabsons 1996        
8 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 4:35,70 4:22,92 4:41,38
  Miks Galvanovskis 1997        
9 Edgars Šteins 1998 Talsu novads 5:06,23 5:03,16 5:05,20
  Linards Baumanis 1998        
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:11,82 5:03,16  
  Artis Vītiņš 1997        
11 Konstantīns Hitrovs 1998 Rīgas pilsēta 5:15,80 diskv.  
  Antons Jerjomins 1997        
             
  K-4 500 m jaunietes          
1 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:51,64
  Daniela Kondratova 1997        
  Evelīna Omeļusika 1995        
  Violeta Omeļusika 1996        
2 Aina Tomsone 1995 Jelgavas pilsēta     1:53,51
  Baiba Petrovska 1998        
  Daiga Liepiņa 1998        
  Gunta Zeile 1998        
3 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads     1:53,78
  Līga Poplavska 1995        
  Anete Neretniece 1998        
  Undīne Meļikidze 1998        
             
  K-2 1000 m jaunieši          
1 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads     3:27,04
  Aldis Vilde 1997        
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:28,42
  Rinalds Lasmanis 1996        
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:28,67
  Raivis Ozoliņš 1996        
4 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads     3:39,32
  Dāvis Ciršs 1997        
5 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta     3:48,54
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
6 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:53,76
  Linards Landsmanis 1997        
7 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta     3:54,82
  Santis Pupuriņš 1998        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta     4:15,80
  Edgars Bižans 1996        
9 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta     4:31,60
  Ādams Adamovičs 1997        
             
  K-4 1000 m jaunieši          
1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:08,39
  Edgars Andžs 1997        
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Vilde 1997        
2 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta     3:14,04
  Aksels Kozlovskis 1995        
  Artūrs Kleins 1997        
  Sergejs Fjodorovs 1996        
3 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta     3:14,39
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Edvards Likovskis 1997        
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
4 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:17,51
  Linards Landsmanis 1997        
  Emīls Ziemelis 1995        
  Alberts Vinklers 1995        
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:23,32
  Rinalds Lasmanis 1996        
  Emīls Budrēvics 1996        
  Ronalds Barisovs 1998        
6 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta     3:27,60
  Alberts Saulītis 1995        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
  Sandris Kozlovskis 1998        
7 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta     4:11,07
  Ādams Adamovičs 1997        
  Romāns Kotikovs 1997        
  Ņikita Ņičajevs 1998      
Lasīt vairāk...
07 Mai

Skolēnu sporta spēles, atlase PJU23 2013

Rezultāti

  K-1 4x200m A jaunieši            
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     2:59,64 20
  Linards Landsmanis 1997          
  Edgars Andžs 1997          
  Dāvis Ciršs 1997          
2 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 1     3:09,39 17
  Dāvis Pupuriņš 1997          
  Santis Pupuriņš 1998          
  Artjoms Apsītis 1997          
3 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 3     3:25,89 14
  Niks Mediņš 1997          
  Valters Sudmalis 1998          
  Miks Klammers 1998          
4 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīdzene 2     3:35,00 13
  Ernests Rajeckis 1997          
  Ņikita Ļepjohins 1997          
  Armands Miruškins 1998          
5 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1     3:45,04 12
  Sandris Kozlovskis 1998          
  Kristaps Redviņš 1997          
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
6 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 1     4:01,28 11
  Viesturs Līdums 1997          
  Eduards Krūtainis 1997          
  Eduards Sauja 1997          
7 Pauls Garaņčs 1998 Rīdzene 4     4:17,49 10
  Nils Garaņčs 1998          
  Artūrs Žebers  1998   :      
  Atis Sončiks 1998          
               
  C-1 4x200m A jaunieši            
1 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     3:28,20 20
  Miks Galvanovskis 1997          
  Boriss Lonskis 1997          
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
2 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS 1     3:29,02 17
  Dāvis Iļjins 1998          
  Linards Baumanis 1998          
  Kristaps Smilgainis 1997          
               
  K-1 4x200m A jaunietes            
1 Marija Prohorova 1998 Rīdzene 1     4:11,32 20
  Elvīra Bartuša 1998          
  Tatjana Tokareva 1998          
  Beāte Grīsle 1997          
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     4:17,82 17
  Baiba Petrovska 1998          
  Anastasija Kuleša 1998          
  Veronika Nakopitjana 1998          
               
  C-1 4x200m B zēni            
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     4:52,54 20
  Aleksejs Ševcovs 2001          
  Ruslans Muziniks 1999          
  Matīss Ozols 2000          
2 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1     5:12,23 17
  Artūrs Belans 1999          
  Arsenijs Nitijevskis 1999          
  Ričards Zaķis 2001          
3 Reinis Grundulis 2000 Ventspils SS "Spars" 1     5:19,29 14
  Ralfs Naumovs 1999          
  Andis Kranciņš 2001          
  Kristers Frišenfelds 1999          
  Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1     izstāj.  
  Rinalds Ozolnieks 2000          
  Arnis Stromanis 2000          
  Dāvids Kudrjavcevs 2000          
               
  K-1 4x200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     3:46,29 20
  Amanda Krūmiņa 1999          
  Santa Dreimane 1999          
  Sandija Megi 1999          
2 Līva Parfenkova 1999 Rīdzene 1     3:53,64 17
  Eva Altrofa 1999          
  Jekaterina Horkova 1999          
  Valērija Kačana 2000          
3 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1     4:27,86 14
  Kristiāna Gūtmane 1999          
  Anna Saļņikova 2001          
  Kitija Gērena 2001          
4 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1     4:31,51 13
  Debora Zemzare 1999          
  Sāra Vintere 1999          
  Jūlija Gutova 1999          
5 Sofija Paune 2001 Rīdzene 2     4:54,32 12
  Valērija Kleina 2001          
  Karīna Gorbočova 1999          
  Rasma Cielava 1999          
               
               
               
  K-1 4x200m B zēni            
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1   3:28,08 3:24,26 20
  Artūrs Derkusovs 1999          
  Rihards Kraulis 1999          
  Roberts Levics 1999          
2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1   3:27,83 3:29,20 17
  Sergejs Nikonovs 1999          
  Kristaps Laube 1999          
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1   3:36,49 3:32,20 14
  Matīss Niks Vērmanis 2000          
  Aleksandrs Borščevskis 1999          
  Heino Vāravs 1999          
4 Artis Veldre 2000  Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2   4:05,36 4:01,51 13
  Rainers Švecs 2001          
  Reinis Brunevics 2001          
  Anatolijs Zeinalovs 2001          
5 Arnis Paeglis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3   4:04,26 4:05,64 12
  Nauris Tomsons 2000          
  Kristiāns Kacars 2000          
  Tomass Kovaļenko 1999          
6 Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2   4:03,80 4:11,10 11
  Aivars Šaicāns 1999          
  Artūrs Lastiņš 2000          
  Ņikita Astalovskis 1999          
7 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1   4:19,92 4:20,39 10
  Gints Markavičs 2000          
  Helmuts Zīle 2000          
  Arvis Kreicbergs 2000          
8 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2   4:15,36 4:22,45 9
  Lukas Nīss 2000          
  Artūrs Skukausks 2001          
  Ņikita Miļčonoks 2000          
9 Edvards Ceipe 2001 Rīdzene 3   4:18,57 4:14,20 8
  Kristaps Ceriņš 1999          
  Elvis Ribaks 1999          
  Mihails Plingeu 1999          
10 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4   4:26,45 4:18,17 7
  Dāvis Landers 2000          
  Kristers Deivids Skudriņš 2001          
  Elvis Miklāvs 2001          
11 Edvīns Aleksejevs 1999 Jelgavas BJSS 3   4:35,58 4:27,51 6
  Jānis Kļaviņš 2000          
  Raimonds Bajaruns 1999          
  Radions Saša-Zaša 1999          
12 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 1   4:22,92 nestart.  
  Valts Vīgerts 1999          
  Sandris Tučs 1999          
  Viesturs Lauva 2000          
               
               
               
  K-1 200m A jaunieši            
1 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 37,13   37,67 20
2 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 42,23   37,92 17
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 37:64 43,13 38,36 14
4 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1 43,48 43,89 40,39 13
5 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 1 43,73   41,13 12
6 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 47,00 44,14 43,83 11
7 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene 1 44,17 43,42 45,36 10
8 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 3 46,20 45,48 47,42 9
9 Eduards Sauja 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 47,64 46,26 51,82 8
10 Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene 2 49,20 47,73 46,13 7
11 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1 55,29 1:04,21 47,64 6
12 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 49,57 51,43 49,26 5
13 Armands Miruškins 1998 Rīdzene 2 49,51 1:02,32 49,60 4
14 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1 50,61 52,36 51,80 3
15 Ņikita Ņičajevs 1998 SASS/MSĢ 1 50,45 53,02 52,86 2
16 Miks Klammers 1998 Rīdzene 3 1:00,73 1:02,54 55,70 1
17 Nikolajs Gluhaņks 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 57,16 57,23 57,29  
18 Rondijs Viņķelis 1998 Rīdzene 5 59,14 1:07,21 59,23  
19 Kristaps Ozoliņš 1998 Talsu SS 1 1:02,10 1:10,16    
20 Artūrs Žebers 1998 Rīdzene 4 1:08,89 1:03,57    
21 Atis Sončiks 1998 Rīdzene 4 1:05,67      
               
  C-1 200m A jaunieši            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1 45,54   45,46 20
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1 46,67   48,00 17
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1 47,48   48,42 14
4 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 51,02   52,80 13
5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS 1 52,32   53,29 12
6 Edgars Šteins 1998 Talsu SS 2 55,26 55,88 57,13 11
7 Artis Vītiņš 1997 Rīdzene 1 1:00,02   1:00,04 10
8 Antons Jerjomins 1997 Rīdzene 1 59,45 1:00,89 1:00,67 9
9 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils SS "Spars" 1 1:12,17 1:03,82 1:02,67 8
10 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2 1:21,32 1:07,64   7
11 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:18,45 1:17,92   6
  Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1 izstāj.      
  Daniels Ļūļāks 1997 Jelgavas BJSS 2 diskv.      
               
  C-1 200m B zēni            
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1 52,89   52,45 20
2 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1 55,64   53,39 17
3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 55,16   53,95 14
4 Artūrs Belans 1999 Rīdzene 1 57,32   55,88 13
5 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 1 59,80   58,54 12
6 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 58,42   59,13 11
7 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1 1:05,26 1:02,00 1:02,51 10
8 Ralfs Naumovs 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:05,80 1:08,92 1:06,51 9
9 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 1:06,82 1:08,20 1:11,32 8
10 Arnis Stromanis 2000 Talsu SS 1 1:10,64 1:09,23   7
11 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:23,39 1:11,73   6
12 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:23,76 izstāj.    
13 Donats Lopata 2000 Rīdzene 2 2:11,13 nestart.    
  Jānis Priede 2000 Rīdzene 2 nestart.      
               
  K-1 200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 52,45   49,23 20
2 Līva Parfenkova 1999 Rīdzene 1 54,36   51,00 17
3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 57,64   53,39 14
4 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 1 54,67   54,57 13
5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1 56,13   56,39 12
6 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1 58,82 58,23 58,13 11
7 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 1:04,13 59,36 1:03,37 10
8 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 1:05,23 1:01,17 1:04,92 9
9 Kristiāna Gūtmane 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:00,07   1:05,86 8
10 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC  1:01,95 1:01,54   7
11 Karīna Gorbočova 1999 Rīdzene 2 1:03,45 1:02,42   6
12 Kitija Holšteina 1999 Brocēnu nov. BJSS 1 1:03,82 1:04,08   5
13 Jeļena Sušinska 1999 Brocēnu nov. BJSS 1 1:10,36 1:08,45   4
14 Rasma Cielava 1999 Rīdzene 2 1:08,42 1:08,86   3
  Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 1 nestart.      
               
  K-1 200m B zēni            
1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 49,36 44,89 45,20 20
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1 48,13 46,45 45,70 17
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1 51,23 48,82 46,89 14
4 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS 1 51,67 46,85 47,30 13
5 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 1 51,13 48,74 47,61 12
6 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1 50,42 47,13 48,95 11
7 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 54,02 50,39 52,67 10
8 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5 50,23 51,20 53,00 9
9 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:02,29 53,13 55,14 8
10 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 54,89 55,36 53,78 7
11 Arnis Paeglis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 1:02,82 57,32 55,89 6
12 Andris Buske 2001 Jelgava KC  55,32 53,80 56,83 5
13 Reinis Brunevics 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 59,32 59,92 59,38 4
14 Dāvis Landers 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 1:07,07 1:00,16 59,70 3
15 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2 1:00,60 58,76 59,72 2
16 Nauris Tomsons 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 59,57 59,48 1:00,16 1
17 Artūrs Skukausks 2001 Rīdzene 2 1:00,00 59,23 1:00,57  
18 Egils Kalns 2000 Jelgava KC  1:00,80 59,92 1:01,64  
19/21 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 5 1:02,64 1:00,67    
19/21 Aivars Šaicāns 1999 Jelgavas BJSS 2 59,76 1:02,60    
19/21 Viesturs Lauva 2000 Ventspils SS "Spars" 1 1:02,29 1:01,85    
22/24 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 4 1:10,20 1:01,54    
22/24 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 3 1:06,20 1:04,82    
22/24 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 4 1:12,13 1:02,39    
25/27 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 1:02,02 1:03,54    
25/27 Edvīns Aleksejevs 1999 Jelgavas BJSS 3 1:05,32 1:07,60    
25/27 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:02,61 1:07,02    
28/29 Jorens Nagajevs 2000 SASS/MSĢ 1 1:14,14      
28/29 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 1:12,23      
30 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 1 1:14,12      
  Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2 izstāj.      
  Elvis Ribaks 1999 Rīdzene 3 izstāj.      
  Dāvids Bisenieks 1999 Rīdzene 5 nestart.      
  Mihails Plingeu 1999 Rīdzene 3 nestart.      
               
  K-1 200m A jaunietes            
1 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     50,04 20
2 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils SS "Spars" 1     51,78 17
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     53,20 14
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     53,80 13
5 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     55,28 12
6 Beāte Grīsle 1997 Rīdzene 1     1:00,23 11
7 Alise Šefanovska 1998 Ventspils SS "Spars" 1     1:03,10 10
8 Laura Reine 1997 Talsu SS 1     1:05,73 9
9 Marija Prohorova 1998 Rīdzene 1     1:06,40 8
               
  K-2 200m A jaunieši            
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 38,67   36,76 20
  Dāvis Ciršs 1997          
2 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 40,61   39,00 17
  Linards Landsmanis 1997          
3 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīdzene 1 43,33   39,45 14
  Santis Pupuriņš 1998          
4 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1 41,39   41,80 13
  Romāns Kotikovs 1997          
5 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 3 42,54   42,89 12
  Valters Sudmalis 1998          
6 Konstatīns Mihailovs 1997 Rīdzene 2 43,07 44,89 43,95 11
  Ernests Rajeckis 1997          
7 Deivids Jaunsproģis 1999 Ventspils SS "Spars" 1 47,80 48,80 45,36 10
  Sandris Kozlovskis 1998          
8 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1 51,20 49,92 45,86 9
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
9 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 50,08   50,13 8
  Nikolajs Gluhaņks 1997          
10 Pauls Garaņčs 1998 Rīdzene 4 55,12 51,29   7
  Nils Garaņčs 1998          
11 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 1:02,10 59,29   6
  Viesturs Līdums 1997          
               
  K-2 200m A jaunietes            
1 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     48,73 20
  Daiga Liepiņa 1998          
2 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     49,02 17
  Anete Neretniece 1998          
3 Elvīra Bartuša 1998 Rīdzene 1     52,29 14
  Tatjana Tokareva 1998          
4 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1     59,60 13
  Alise Šefanovska 1998          
5 Anastasija Kuļeša 1998 Jelgavas BJSS 1     1:09,07 12
  Veronika Nakopitjana 1998          
               
  C-2 200m A jaunieši            
1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     43,07 20
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
2 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     43,95 17
  Miks Galvanovskis 1997          
3 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1     44,16 14
  Kristaps Smilgainis 1997          
4 Linards Baumanis 1998 Talsu SS 1     52,02 13
  Uvis Zemturis 1998          
5 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1     1:05,23 12
  Raimonds Krasņickis 1997          
6 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2     1:10,45 11
  Daniels Ļūļāks 1997          
  Antons Jerjomins 1998 Rīdzene 1     diskv.  
  Artis Vītiņš 1997          
               
               
  K-2 500m B zēni            
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1 2:01,02   1:54,23 20
  Artūrs Derkusovs 1999          
2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:01,26   1:58,16 17
  Matīss Niks Vērmanis 2000          
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1 2:07,08 2:07,42 2:01,92 14
  Kristaps Laube 1999          
4 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 1 2:13,67 2:12,07 2:07,80 13
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
5 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:15,45 2:17,23 2:13,36 12
  Reinis Brunevics 2001          
6 Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2 2:29,02 2:21,13 2:15,20 11
  Aivars Šaicāns 1999          
7 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:22,70 2:18,51 2:16,29 10
  Anatolijs Zeinalovs 2001          
8 Aleksandrs Borščevskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:34,34 2:20,92 2:22,85 9
  Heino Vāravs 1999          
9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1 2:10,70   izstāj.  
  Roberts Levics 1999          
10 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 2:20,54 2:23,67 2:19,16 7
  Toms Andersons 2000          
11 Andris Buske 2001 Jelgava KC  2:28,07 2:33,29 2:20,16 6
  Egils Kalns 2000          
12 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 2:21,73 2:23,20 2:21,02 5
  Tomass Kovaļenko 1999          
13 Edvards Ceipe 2001 Rīdzene 3 2:24,67 2:27,92 2:23,00 4
  Kristaps Ceriņš 1999          
14 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 2:31,95 2:37,48 2:27,51 3
  Gints Markavičs 2000          
15 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2 2:35,16 2:38,13 2:33,54 2
  Lukas Nīss 2000          
16 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2 2:32,23 2:35,67 2:34,00 1
  Artūrs Lastiņš 2000          
17 Sandris Tučs 1999 Ventspils SS "Spars" 1 2:38,08 2:35,70 2:37,00  
  Viesturs Lauva 2000          
18 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3 2:45,95 2:39,10 2:37,48  
  Raimonds Bajaruns 1999          
19 Artūrs Skukausks 2001 Rīdzene 2 2:34,06 2:40,48    
  Ņikita Miļčonoks 2000          
20/21 Arnis Paeglis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 2:20,16 nestart.    
  Nauris Tomsons 2000          
20/21 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 2:35,51 diskv.    
  Elvis Miklāvs 2001          
22/24 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 3 2:34,26      
  Edvīns Aleksejevs 1999          
22/24 Valts Vīgerts 1999 Ventspils SS "Spars" 1 2:40,86      
  Gustavs Ķēniņš 1999          
22/24 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 2:46,77      
  Dāvis Landers  2000          
               
  K-2 500m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:13,42   2:05,48 20
  Amanda Krūmiņa 1999          
2 Līva Parfenkova 1999 Rīdzene 1 2:17,42   2:09,67 17
  Eva Altrofa 1999          
3 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 1 2:28,23   2:17,60 14
  Valērija Kačana 2000          
4 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:22,33   2:18,89 13
  Sandija Megi 1999          
5 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1 2:31,17   2:25,70 12
  Kristiāna Gūtmane 1999          
6 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1 2:35,77   2:29,00 11
  Debora Zemzare 1999          
7 Kitija Holšteina 1999 Brocēnu nov. BJSS 1 2:40,04 2:37,54 2:37,57 10
  Jeļena Sušinska 1999          
8 Jūlija Gotova 1999 Jelgavas BJSS 1 2:41,67 2:43,64 2:42,10 9
  Sāra Vintere 1999          
9 Karīna Gorbočova 1999 Rīdzene 2 2:46,54 2:42,86 2:43,02 8
  Rasma Cielava 1999          
10 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1 2:44,80 2:50,86   7
  Kitija Gērena 2001          
11 Sofija Paune 2001 Rīdzene 2 2:51,74 3:02,32   6
  Valērija Kleina 2001          
12 Līga Kariņa 1999  Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:36,26 3:07,21   5
  Monta Dreimane 2001          
               
  C-2 500m B zēni            
1 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1     2:21,60 20
  Artūrs Belans 1999          
2 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1     2:26,29 17
  Roberts Lagzdiņš 1999          
3 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     2:29,32 14
  Ansis Grišāns 2000          
4 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 1     2:29,92 13
  Arnis Stromanis 2000          
5 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1     2:48,86 12
  Ralfs Naumovs 1999          
6 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1     2:58,57 11
  Ruslans Muziniks 1999          
7 Reinis Grundulis 2000 Ventspils SS "Spars" 1     3:04,52 10
  Andis Kranciņš 2001          
8 Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1     4:05,51 9
  Dāvids Kudrjavcevs 2000          
  Arsenijs Nitijevskis 1999 Rīdzene 1     izstāj.  
  Ričards Zaķis  2001          
  Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     izstāj.  
  Silvestrs Valdis Subocs 2000          
               
  K-1 500m A jaunieši            
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:09,95   1:46,64 20
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 2:09,42   1:48,54 17
3 Edgars Andžs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:55,00   1:50,54 14
4 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 1 1:59,02 2:04,95 1:50,83 13
5 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1 2:03,14 2:04,51 1:52,80 12
6 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 3 2:13,39 2:12,76 2:04,89 11
7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 2:16,70 2:10,13 2:05,61 10
8 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1 2:14,70 2:09,60 2:07,11 9
9 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene 1 2:12,67 2:07,48 2:13,74 8
10 Eduards Sauja 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 2:19,16 2:18,92 2:12,80 7
11 Armands Miruškins 1998 Rīdzene 2 2:21,32 2:20,67 2:17,73 6
12 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 1 2:21,04 2:32,82 2:18,57 5
13 Ņikita Ļepjohins 1997 Rīdzene 2 2:24,04 2:21,57 2:19,36 4
14 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:23,16 2:18,26 2:22,73 3
15 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1 2:23,73 2:19,51 2:25,95 2
16 Rondijs Viņķelis 1998 Rīdzene 5 2:40,07 2:40,80 2:36,57 1
17 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:41,39 2:41,32 2:41,80  
18 Kristaps Ozoliņš 1998 Talsu SS 1 2:49,39 2:48,04 2:45,02  
19 Miks Klammers 1998 Rīdzene 3 2:46,26 2:50,86    
20/21 Artūrs Žebers 1998 Rīdzene 4 2:55,29 2:54,51    
20/21 Atis Sončiks 1998 Rīdzene 4 2:50,92 2:54,00    
               
  C-1 500m A jaunieši            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1 2:08,17   2:03,10 20
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:13,00   2:06,54 17
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:17,20   2:07,07 14
4 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS 1 2:28,02   2:15,36 13
5 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:20,48   2:19,07 12
6 Edgars Šteins 1998 Talsu SS 2 2:32,80   2:35,00 11
7 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils SS "Spars" 1 2:52,64 2:40,45 2:50,02 10
8 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1 2:57,39 2:53,75 3:00,95 9
9 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2 3:00,20 2:55,70 3:11,45 8
10 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 3:13,32 3:09,89   7
11 Daniels Ļūļāks 1997 Jelgavas BJSS 2 3:20,26 3:10,51   6
12 Viktors Krainovs 1998 Rīdzene 1 3:16,51 3:27,16   5
13 Artis Vītiņš 1997 Rīdzene 1 2:49,23 diskv.    
               
  K-1 500m A jaunietes            
1 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils SS "Spars" 1     2:17,00 20
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     2:23,86 17
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     2:26,95 14
4 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     2:36,36 13
5 Beāte Grīsle 1997 Rīdzene 1     2:47,70 12
6 Laura Reine 1997 Talsu SS 1     2:48,95 11
7 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:53,89 10
8 Marija Prohorova 1998 Rīdzene 1     3:00,31 9
               
  K-1 2000m B zēni            
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1     9:02,89 20
2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     9:04,51 17
3 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1     9:19,51 14
4 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 1     9:24,36 13
5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1     9:58,92 12
6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS 1     10:02,20 11
7 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1     10:05,80 10
8 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     10:09,51 9
9 Kristaps Laube 1999 Rīdzene 1     10:12,39 8
10 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:23,64 7
11 Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS 1     10:26,16 6
12 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:32,36 5
13 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     10:46,07 4
14 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5     10:59,23 3
15 Artūrs Mihaļevičs 1999 Rīdzene 1     11:02,76 2
16 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2     11:07,42 1
17 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:09,76  
18 Aleksandrs Borščevskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     11:11,57  
19 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3     11:17,23  
20 Andris Buske 2001 Jelgava KC      11:24,57  
21 Anatolijs Zeinalovs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:28,86  
22 Reinis Brunevics 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:35,42  
23 Lukas Nīss 2000 Rīdzene 2     11:40,60  
24 Valts Vīgerts 1999 Ventspils SS "Spars" 1     11:50,54  
25 Edvards Ceipe 2001 Rīdzene 3     11:50,80  
26 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3     11:54,80  
27 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     12:02,45  
28 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 2     12:04,57  
29 Egils Kalns 2000 Jelgava KC      12:07,13  
30 Aivars Šaicāns 1999 Jelgavas BJSS 2     12:10,80  
31 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2     12:13,04  
32 Sandris Tučs 1999 Ventspils SS "Spars" 1     12:14,32  
33 Kristaps Ceriņš 1999 Rīdzene 3     12:19,20  
34 Viesturs Lauva 2000 Ventspils SS "Spars" 1     12:21,10  
35 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     12:22,00  
36 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 4     12:29,80  
37 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     12:35,10  
38 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     12:38,54  
39 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 4     12:40,54  
40 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 3     12:45,07  
41 Edvīns Aleksejevs 1999 Jelgavas BJSS 3     12:45,48  
42 Dāvis Landers 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     12:46,73  
43 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 1     12:47,16  
44 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 5     13:06,02  
45 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     13:07,20  
46 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3     13:15,54  
47 Mihails Plangeu 1999 Rīdzene 3     13:18,95  
48 Jorens Nagajevs 2000 SASS/MSĢ 1     13:30,13  
49 Raimonds Bajaruns 1999 Jelgavas BJSS 3     13:33,70  
50 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 1     13:39,42  
  Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     izstāj.  
  Elvis Ribaks 1999 Rīdzene 3     izstāj.  
  Nauris Tomsons 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3     izstāj.  
  Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2     izstāj.  
               
  C-1 2000m B zēni            
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     10:37,42 20
2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     11:03,57 17
3 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 1     11:05,60 14
4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     11:24,80 13
5 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1     11:37,29 12
6 Artūrs Belans 1999 Rīdzene 1     11:38,13 11
7 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1     12:24,02 10
8 Arnis Stromanis 2000 Talsu SS 1     12:36,54 9
9 Ralfs Naumovs 1999 Ventspils SS "Spars" 1     13:43,16 8
10 Reinis Grundulis 2000 Ventspils SS "Spars" 1     14:06,86 7
11 Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 1     14:17,07 6
12 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1     14:19,54 5
13 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     14:19,86 4
14 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     14:34,67 3
15 Andis Kranciņš 2001 Ventspils SS "Spars" 1     15:06,10 2
16 Arsenijs Nitijevskis 1999 Rīdzene 1     17:36,29 1
  Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1     diskv.  
  Ričards Zaķis 2001 Rīdzene 1     diskv.  
  Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1     izstāj.  
  Dāvids Kudrjavcevs 2000 Talsu SS 1     izstāj.  
               
  K-2 500m A jaunietes            
1 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     2:09,02 20
  Daiga Liepiņa 1998          
2 Elvīra Bartuša 1998 Rīdzene 1     2:21,00 17
  Tatjana Tokareva 1998          
3 Alise Šefanovska 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:35,70 14
  Viktorija Ķempele 1998          
4 Veronika Nakopitjana 1998 Jelgavas BJSS 1     2:52,13 13
  Anastasija Kuļeša 1998          
               
               
  K-1 2000m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:06,86 20
2 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:11,02 17
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:11,95 14
4 Eva Altrofa 1999 Rīdzene 1     10:49,48 13
5 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 1     11:00,54 12
6 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1     11:12,45 11
7 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1     11:20,89 10
8 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:37,76 9
9 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     11:56,57 8
10 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC      12;02,02 7
11 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     12:06,02 6
12 Kristiāna Gūtmane 1999 Ventspils SS "Spars" 1     12:14,82 5
13 Karīna Gorbočova 1999 Rīdzene 2     12:24,82 4
14 Sofija Paune 2001 Rīdzene 2     12:29,95 3
15 Kitija Holšteina 1999 Brocēnu nov. BJSS 1     12:32,29 2
16 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 1     12:53,76 1
17 Valērija Kleina 2001 Rīdzene 2     13:06,89  
18 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1     13:10,80  
19 Jeļena Sušinska 1999 Brocēnu nov. BJSS 1     13:19,70  
20 Jūlija Gotova 1999 Jelgavas BJSS 1     13:21,89  
21 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1     13:28,57  
22 Rasma Cielava 1999 Rīdzene 2     13:33,20  
23 Sāra Vintere 1999 Jelgavas BJSS 1     14:23,86  
  Valērija Kačana 2000 Rīdzene 1     izstāj.  
               
               
  C-2 500m A jaunieši            
1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     1:58,70 20
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
2 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1     2:00,04 17
  Kristaps Smilgainis 1997          
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     2:02,09 14
  Miks Galvanovskis 1997          
4 Linards Baumanis 1998 Talsu SS 1     2:29,10 13
  Uvis Zemturis 1998          
5 Antons Jerjomins 1997 Rīdzene 1     2:36,29 12
  Artis Vītiņš 1997          
6 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:57,89 11
  Raimonds Krasņickis 1997          
7 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2     3:21,45 10
  Daniels Ļūļāks 1997          
               
               
  K-2 500m A jaunieši FIN          
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     1:43,95 20
  Dāvis Ciršs 1997          
2 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīdzene 1     1:49,54 17
  Santis Pupuriņš 1998          
3 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1     1:52,67 14
  Romāns Kotikovs 1997          
4 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 3     1:55,88 13
  Valters Sudmalis 1998          
5 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:05,11 12
  Sandris Kozlovskis 1998          
6 Ņikita Ļepjohins 1997 Rīdzene 2     2:08,77 11
  Konstatīns Mihailovs 1997          
7 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1     2:08,77 10
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
8 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     2:17,02 9
  Nikolajs Gluhaņks 1997          
9 Pauls Garaņčs 1998 Rīdzene 4     2:23,39 8
  Nils Garaņčs 1998          
10 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 1     2:38,86 7
  Viesturs Līdums 1997          

 

Komandu vērtējums

1. Jelgavas BJSS 1 618
2. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 518
3. Rīdzene 1 517
4. Ventspils SS "Spars" 1 342
5. Talsu SS 1 247
6. Brocēnu nov. BJSS 1 169
7. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 122
8. Rīdzene 2 112
9 Rīdzene 3 72
10. Jelgavas BJSS 2 65
11. SASS/MSĢ 1 59
12/13 Rīdzene 4 25
12/13 Jelgava KC 1 25
14. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 24
15. Talsu SS 2 22
16. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5 12
17. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 10
18. Jelgavas BJSS 3 6
19. Rīdzene 5 1
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed