Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Ētikas kodeks

Lucavsala Open 2015

Rezultāti

K-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni

  1. Juris Alsbergs Brocēnu BJSS 04:35
  2. Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 04:38
  3. Oto Gerbers Jelgavas BJSS 04:50
  4. Marks Hansons BJSS „Rīdzene” 04:56
  5. Iļja Sečko BJSS „Rīdzene” 05:00
  6. Renārs Bērziņš Talsu SS 05:02
  7. Mikus Irmejs Salacgrīva 05:07
  8. Rolands Kalniņš BJSS „Rīdzene” 05:11
  9. Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:13
  10. Reinis Vanka Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:15
  11. Rihards Zutis BJSS „Rīdzene” 05:16
  12. Arnolds Andris Paeglis BJSS „Rīdzene” 05:25
  13. Mārcis Galenieks MSĢ TSV SASS 05:27
  14. Maksims Turko BJSS „Rīdzene” 05:28
  15. Edijs Dombrovskis Brocēnu BJSS 05:32
  16. Miks Šrtomanis Brocēnu BJSS 05:33
  17. Klāvs Gailis V-pilsSpars 05:35
  18. Kārlis Bālāboliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:37
  19. Dainis Pikalovs Brocēnu BJSS 05:40
  20. Mārtiņš Jirgensons Salacgrīva 05:41
  21. Marks Kacens-Adamovičš BJSS „Rīdzene” 05:46
  22. Kārlis Putniņš V-pils Spars 05:48
  23. Dāvis Zujevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:50
  24. Sandis Riņķis Salacgrīva 05:53
  25. Māris Galenieks MSĢ TSV SASS 05:55
  26. Mikus Masāns BJSS „Rīdzene” 05:55,78
  27. Ralfs Demidovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:57
  28. Andrejs Fomenko BJSS „Rīdzene” 05:59
  29. Artis Paslauskis Jelgavas BJSS 06:01
  30. Kristofs Zaļupe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:06
  31. Emīls Kaņepe V-pils Spars 06:09
  32. Ēriks Upmanis BJSS „Rīdzene” 06:11
  33. Rihards Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:16
  34. Eduarts Siliņš Talsu SS 06:19
  35. Ritvars Gūtmanis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:24
  36. Ričards Šubeckis MSĢ TSV SASS 06:26
  37. Mikaels Mihaljans MSĢ TSV SASS 06:29
  38. Ēriks Hartmanis Jelgavas BJSS 06:39
  39. Markuss Surovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:48
  40. Ričards Bobrovs MSĢ TSV SASS 06:51
  41. Mārtiņš Pauls Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:53
  42. Tomass Kreilis MSĢ TSV SASS 06:55
  43. Mareks Višņevskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:57
  44. Ēriks Kārlis Āboltiņš BJSS „Rīdzene” 07:06
  45. Huga Gūtmanis BJSS „Rīdzene” 07:07
  46. Aleksis Vaidjanoks Jelgavas BJSS 08:35
  47. Kristaps Matiasss Knops Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  48. Ralfs Landmanis V-pils Spars N/R
  49. Vladislavs Trekančovs Jelgavas BJSS N/R

C-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni

  1. Antons Kalatiļins BJSS „Rīdzene” 05:09,55
  2. Valters Martinsons BJSS „Rīdzene” 05:32,89
  3. Daniels Mežeckis Brocēnu BJSS 05:56,64
  4. Aleksis Engelbrehts BJSS „Rīdzene” 06:32,89
  5. Daniels Siders V-pils Spars 07:30,42
  6. Ņikita Martjučenko BJSS „Rīdzene” 07:50,61
  7. Kārlis Grunte Talsu SS 14:28,56

K-1 1000m E grupa 2003.-2005.dz. meitenes

  1. Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 04:42
  2. Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 04:53
  3. Margarita Sokolova Brocēnu BJSS 05:01
  4. Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:16
  5. Nellija Paegle V-pils Spars 05:26
  6. Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:29
  7. Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 05:38
  8. Ance Tomsone Salacgrīva 05:42
  9. Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 05:44
  10. Darja Koļesņeva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:48
  11. Evelīna Bērziņa BJSS „Rīdzene” 06:04
  12. L.Sproģe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:41
  13. B.Lazda BJSS „Rīdzene” 06:49
  14. L.Kanopore BJSS „Rīdzene” 07:35
  15. L.Sičevska Limbažu un Salacgrīvas NSS nest.

K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni

  1. Edvards Ceipe BJSS „Rīdzene” 08:06
  2. Nauris Tomsons Salacgrīva 08:07
  3. Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:19
  4. Renis Jānis Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:23
  5. Aigars Cīrulis Salacgrīva 08:29
  6. Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 08:33
  7. Arvis Pauliņš Salacgrīva 08:38
  8. Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:43
  9. Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:45
  10. Rihards Silārs Jelgavas BJSS 08:47
  11. Artūrs Skrebels BJSS „Rīdzene” 09:05
  12. Matīss Milzers V-pils Spars 09:05
  13. Alekss Ramīns Šengelija MSĢ TSV SASS 09:12
  14. Edijs Bajārs MSĢ TSV SASS 09:23
  15. Ingus Justs Jelgavas BJSS 09:28
  16. Artsenijs Zaičenkovs MSĢ TSV SASS 09:28,35
  17. Rauls Abasovs Jelgavas BJSS 09:37
  18. Markuss Irmejs Salacgrīva 09:41
  19. Rainers Uplejs V-pils Spars 09:46
  20. Ričards Matuševics MSĢ TSV SASS 09:54
  21. Norberts Rajeckis BJSS „Rīdzene” 10:02
  22. Daniils Sečko BJSS „Rīdzene” 10:03
  23. Ralfs Kariņš Salacgrīva 10:12
  24. Aleksandrs Rikters MSĢ TSV SASS 10:15
  25. Marko Kampanella MSĢ TSV SASS 10:21
  26. Miks Upmanis BJSS „Rīdzene” 10:22
  27. Ričards Gailis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:29
  28. Uvis Prokopovičs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:31
  29. Rauls Abasovs BJSS „Rīdzene” 10:31,78
  30. Artjoms Fomins MSĢ TSV SASS 10:35
  31. Zigmārs Cinovskis Jelgavas BJSS 10:42
  32. Sandis Vosekalns Salacgrīva 10:54
  33. Kristaps Kaņējevs BJSS „Rīdzene” 11:07
  34. Pēteris Šlosbergs BJSS „Rīdzene” 11:08
  35. Elgars Jevsejevs BJSS „Rīdzene” 11:12
  36. Gabriels Šūpulnieks BJSS „Rīdzene” 11:12,91
  37. Ēriks Kāpbergs V-pils Spars 11:14
  38. Maksims Kuzmenko Jelgavas BJSS 11:33
  39. Renārs Troms BJSS „Rīdzene” 11:36
  40. Daniels Zviedrs Salacgrīva 11:37
  41. Edijs Osis BJSS „Rīdzene” 11:46
  42. Vadims Hrustaļovs Jelgavas BJSS 11:50
  43. Kristaps Aksenoks BJSS „Rīdzene” 11:56
  44. Reinis Ivanovskis BJSS „Rīdzene” 11:57
  45. Roberts Martins MSĢ TSV SASS 12:04
  46. Elmārs Troms BJSS „Rīdzene” 12:11
  47. Maksimilians Ševčenko BJSS „Rīdzene” 12:31
  48. Evijs Semjonovs Jelgavas BJSS 12:39
  49. Pēteris Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:58
  50. Kristaps Leinišs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  51. Elvis Miklāvs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  52. Roberts Ramanis Jelgavas BJSS N/R
  53. Jānis Žurilo BJSS „Rīdzene” N/R

C-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni

  1. Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:30
  2. Iļja Lučenkovs BJSS „Rīdzene” 09:58
  3. Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:58,59
  4. Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:37
  5. Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:52
  6. Krists Znotiņš Talsu SS 11:00
  7. Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 11:08
  8. Nils Mediņš Jelgavas BJSS 11:45
  9. Genrihs Soļaņiks BJSS „Rīdzene” 12:11
  10. Andis Kranciņš V-pils Spars 12:40
  11. Kims Čerkašins Jelgavas BJSS 13:10
  12. Daniils Antonovs BJSS „Rīdzene” 18:10
  13. Kārlis Martinsons BJSS „Rīdzene” 18:12
  14. Maikls Smaļko V-pils Spars N/R
  15. Ričards Zaķis BJSS „Rīdzene” N/R

K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g. dz. meitenes

  1. Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:14,90
  2. Anna Saļņikova V-pils Spars 09:19,17
  3. Marta Cepurīte V-pils Spars 09:29,80
  4. Katrīna Smiltniece Jelgavas BJSS 09:33,79
  5. Margarita Oša BJSS „Rīdzene” 09:41,78
  6. Laura Mazburša BJSS „Rīdzene” 09:56,09
  7. Valērija Kleina BJSS „Rīdzene” 09:57,13
  8. Elīza Budava V-pils Spars 09:58,91
  9. Linda Breidaka Brocēnu BJSS 10:01,45
  10. Justīne Matisone BJSS „Rīdzene” 10:07,80
  11. Kitija Pušķiere BJSS „Rīdzene” 10:13,17
  12. Reina Rituma BJSS „Rīdzene” 10:22,99
  13. Kristīne Poļaka Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:44,16
  14. Annija Patrīcija Jēkabsone BJSS „Rīdzene” 11:23,62
  15. Marija Adamovic MSĢ TSV SASS 11:33,28
  16. Alīna Mihailova V-pils Spars 11:39,19
  17. Katrīna Kaņepe V-pils Spars 12:00,61
  18. Evija Klagiša BJSS „Rīdzene” 13:30,08
  19. Vika Altrofa BJSS „Rīdzene” 13:43,64
  20. Gita Beāte Greize Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  21. Inita Liniņa BJSS „Rīdzene” N/R
  22. Aļona Baturina MSĢ TSV SASS N/R

K-1 3000m A grupa vīrieši 1996.g. dz. un vecāki

  1. Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:49
  2. Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 11:51
  3. Vents Hedijs Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:05
  4. Valērijs Pavlovs AK Kaija 12:06
  5. Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 12:58
  6. Emīls Budrevics Jelgava KC 13:02
  7. Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 13:09
  8. Sergejs Ņemnaševs Jelgava KC 13:16
  9. Rihards Čakstiņš BJSS „Rīdzene” 13:19
  10. Ģirts Jansons V-pils 13:48
  11. Māris Lihačs Salacgrīva 14:42
  12. Ģirts Alksnis BJSS „Rīdzene” N/R

C-1 3000m A.grupa vīrieši 1996.g.dz. un vecāki

  1. Aivis Tints Liepāja 12:50
  2. Gatis Pranks Liepāja 12:54
  3. Arnolds Kudrjavcevs Talsi 13:00
  4. Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 13:13
  5. Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 13:43
  6. Ivo Jēkabsons V-pils Spars 13:46
  7. Viktors Moisejenkovs Bolderāja 13:53
  8. Krišs Jansons BJSS Rīdzene 14:31
  9. Rūdolfs Segliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 14:39
  10. Jefims Klementjevs Rīga izst.

K-1 3000m A. grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Madara Aldiņa BJSS Rīdzene 13:30,89
  2. Vita Ivanova AK Kaija 14:20,65
  3. Ildze Blumbaha Liepāja 14:34,39
  4. Anastasija Gromova AK Kaija 14:55,60

C-1 2000m A grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Agnija Bērziņa Salacgrīva 10:19,22

C-1 2000m B grupas juniores 1997.-1998.g.dz.

  1. Roza Haina BJSS Rīdzene 19:24,60

C-1 2000m C grupas jmeitenes 1999.-2000.g.dz.

  1. Jūlija Gutova Jelgavas BJSS 11:03,58
  2. Jekaterina Horkova BJSS Rīdzene 11:47,58
  3. Līga Kariņa Salacgrīva 12:39,24
  4. Veronika Fomenko BJSS Rīdzene 19:08,36

C-1 2000m D grupas meitenes 2001.-2002.g.dz.

  1. Milana Zavacka BJSS Rīdzene 16:23,67

K-1 3000m „B”grupas juniori 1997.-1998.g.dz.

  1. Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:58
  2. Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:06
  3. Kristaps Redviņš V-pils Spars 12:50
  4. Aleksandrs Saipuilajevs V-pils Spars 13:25
  5. Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 13:33
  6. Eduards Krūtainis Brocēnu BJSS 13:43
  7. Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 13:47
  8. Rolands Šakals Brocēnu BJSS 13:53
  9. Kristaps Ozoliņš Talsu SS 13:55
  10. Nils Garančs BJSS Rīdzene 13:59
  11. Deivids Jaunsproģis V-pils spars 14:32
  12. Ernests Rajeckis BJSS Rīdzene 14:34
  13. Linards Sproģis Brocēnu BJSS 14:55
  14. S.Kozlovskis V-pils Spars 14:57
  15. Vasiljs Galkins BJSS Rīdzene 15:01
  16. Guntis Rubīns BJSS Rīdzene 15:27
  17. Ņikita Ņečājevs MSĢ TSV SASS 15:45

C-1 3000m B grupas juniori 1997.- 1998.g.dz.

  1. Kristaps Smilgainis Talsu SS 13:11
  2. Kārlis Rušmanis Jelgavas BJSS 13:22
  3. Dāvis Iļjins V-pils Spars 13:52
  4. Alekss Podenskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 13:59
  5. Uvis Zemturis Talsu SS 14:17
  6. Linards Baumanis Talsu SS 15:26
  7. Viktors Krainovs BJSS Rīdzene 18:12

K-1 3000m B grupas juniores 1997. – 1998.g.dz.

  1. Daniela Kondratova Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 13:36,59
  2. Daiga Liepiņa Jelgavas BJSS 13:44,52
  3. Baiba Petrovska Jelgavas BJSS 13:57,63
  4. Gunta Zeile Jelgavas BJSS 14:01,57
  5. Justīne Andersone BJSS Rīdzene 14:29,39
  6. Marija Prohorova BJSS Rīdzene 15:0198
  7. Anete Neretniece Salacgrīva 16:10,26
  8. Laura Reine Talsu SS 16:15,47

K-1 2000m C grupas juniori 1999. – 2000.g.dz.

  1. Roberts Altmanis Jelgavas BJSS 07:27
  2. Māris Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 07:32
  3. Ansis Aleksandrs Ziemelis Jelgavas BJSS 07:39
  4. Roberts Ernests Levics Jelgavas BJSS 07:59
  5. Rihards Krauklis Jelgavas BJSS 08:01
  6. Sergejs Nikonovs BJSS Rīdzene 08:05
  7. Mārtiņš Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 08:06
  8. Artūrs Derkusovs Jelgavas BJSS 08:10
  9. Kristofers Lamberts BJSS Rīdzene 08:11
  10. Artjoms Kokarevs MSĢ TSV SASS 08:12
  11. Dāvis Deniss Landars Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:13
  12. Gints .Markavičs Brocēnu BJSS 08:23
  13. Reinis Kalnarājs BJSS Rīdzene 08:34
  14. Helmuts Zīle Brocēnu BJSS 08:45
  15. Artis Veldre Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:47
  16. Toms Andersons Brocēnu BJSS 08:54
  17. Dāvids Bisenieks BJSS Rīdzene 09:00
  18. Horens Lāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:05
  19. Tomass Kovaļenko Salacgrīva 09:06
  20. Ralfs Jātnieks V-pils Spars 09:06,25
  21. Uvis Arbidāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:09
  22. Egils Kalns Jelgavas KC 09:14
  23. Rihards Jēkabs Dzenis Brocēnu BJSS 09:16
  24. Gregors Nīss BJSS Rīdzene 09:18
  25. Ruvims Kagans BJSS Rīdzene 09:22
  26. Ņikita Kiričenko BJSS Rīdzene 09:28
  27. Roberts Karpinskis V-pils Spars 09:29
  28. Oskars Imaks Salacgrīva 09:33
  29. Jānis Kļaviņš Jelgavas BJSS 09:40
  30. Markuss Jonatāns Salacgrīva 09:43
  31. Kristaps Ceriņš BJSS Rīdzene 09:52
  32. Emanuels Šūpulnieks BJSS Rīdzene 10:20
  33. Pauls Livčāns BJSS Rīdzene 10:20,50
  34. Roberts Natipuhins BJSS Rīdzene N/R
  35. Aleksandrs Jevsejevs BJSS Rīdzene N/R
  36. Augusta Kārklītis BJSS Rīdzene N/R
  37. Kims Petrovs Jelgavas BJSS N/R

C-1 2000m C grupa juniori 1999.g.-2000.g.dz.

  1. Ansis Grišāns Brocēnu BJSS 08:38
  2. Rinalds Ozolnieks Talsu SS 09:10
  3. Igors Miļuhins Jelgavas BJSS 09:13
  4. Kristians Kacars Talsu SS 09:42
  5. Kristers Frisēnfelds V-pils Spars 09:50
  6. Ivo Štremers BJSS Rīdzene 09:51
  7. Silvestrs Valdis Subocs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:04
  8. Ginters Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:16
  9. Arsēnijs Nitijevskis BJSS Rīdzene 10:25
  10. Mārtiņš Grundmanis Brocēnu BJSS 10:37
  11. J.ānis Dombrovskis Talsu SS 11:00
  12. Edvats Zaķis Salacgrīva 11:08
  13. Kristaps Buks V-pils Spars 11:38
  14. Pāvels Pavlovskis Jelgavas BJSS 12:05
  15. Kristaps Gailums BJSS Rīdzene 14:40
  16. Artūrs Belāns BJSS Rīdzene izst.

K-1 2000m C grupas juniores 1999.g. - 2000.g.dz.

  1. Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:39,90
  2. Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 0856,47
  3. Valērija Makare Jelgavas BJSS 09:08,50
  4. Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 09:19,32
  5. Debora Zemzare Jelgavas BJSS 09:19,83
  6. Valērija Kačana BJSS Rīdzene 09:34,82
  7. Linda Krilovska V-pils Spars 09:37,74
  8. Sandija Megi Salacgrīva 09:38,91
  9. Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 09:44,80
  10. Kitija Holšteine Brocēnu BJSS 09:58,02
  11. Megija Kūle V-pils Spars 10:01,62
  12. Elīna Veispale MSĢ TSV SASS 10:35,34
  13. Madara Lejiņa BJSS Rīdzene 10:37,30
  14. E.Ļitovčenko MSĢ TSV SASS 14:36,75
  15. A.Adamovic MSĢ TSV SASS

K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. zēni

  1. Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 00:57,50
  2. Juris Alsbergs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,97
  3. Oto Gerbers Jelgavas BJSS 00:59,06
  4. Iļja Sečko BJSS Rīdzene 01:00,25
  5. Marks Hansons BJSS Rīdzene 01:00,75
  6. Renārs Bērziņš Talsu SS 01:01,12
  7. Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:01,81
  8. Rolands Kalniņš BJSS Rīdzene 01:02,34
  9. Mikus Irmejs Salacgrīva 01;03,16

K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. meitenes

  1. Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,87
  2. Margarita Sokolova BJSS Rīdzene 01:01,84
  3. Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 01:02,40
  4. Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:07,94
  5. Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:08,28
  6. Nellija Paegle V-pils Spars 01:09,00
  7. Ance Tomsone Salacgrīva 01:09,90
  8. Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 01:14,53
  9. Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 01:14,78

K-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni

  1. Edvards Ceipe BJSS Rīdzene 00:43,91
  2. Nauris Tomsons Salacgrīva 00:44,13
  3. Aigars Cīrulis Salacgrīva 00:44,60
  4. Reinis Jānis .Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:44:78
  5. Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,19
  6. Arvis Pauliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,78
  7. Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 00:46,50
  8. Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,81
  9. Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:50,60

C-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni

  1. Iļja Lučenkovs BJSS Rīdzene 00:54,13
  2. Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:54,41
  3. Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:57,82
  4. Genrihs Soļaņiks BJSS Rīdzene 01:02,53
  5. Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:04,75
  6. Nils Mediņš Jelgavas BJSS 01:05,61
  7. Krists Znotiņš Talsu SS 01:07,07
  8. Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 01:10,32
  9. Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS izst.

K-1 200m FINĀLS D grupas 2001. -2002.g.dz. meitenes

  1. Margarita Oša BJSS Rīdzene 00:53,35
  2. Anna Saļņikova V-pils Spars 00:54,50
  3. Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,25
  4. Katrīna Smiltniece Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:56,94
  5. Valērija Kleina BJSS Rīdzene 00:59,35
  6. Laura Mazburša BJSS Rīdzene 01:00,22
  7. Linda Breidaka Brocēnu BJSS 01:0047
  8. Elīza Budava V-pils Spars 01:01,03
  9. Marts Cepurīte V-pils Spars 01:02,53

K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni

  1. R.Altmanis Jelgavas BJSS 00:38,56
  2. R.Levics Jelgavas BJSS 00:38,81
  3. M.Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:40,00
  4. M.Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 00:40,87
  5. R.Krauklis Jelgavas BJSS 00:42,28
  6. A.Derkusovs Jelgavas BJSS 00:42,53
  7. S.Nikonovs BJSS Rīdzene 00:42,72
  8. A.Ziemelis Jelgavas BJSS 00:43,25
  9. K.Lamberts BJSS Rīdzene 00:43,78

C-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni

  1. A.Grišāns Brocēnu BJSS 00:45,62
  2. R.Ozolnieks Talsu SS 00:50,90
  3. K.Kacars Talsu SS 00:52,15
  4. V.Subats Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,46
  5. I.Miļuhins Jelgavas BJSS 00:55,06
  6. K.Frisēnfelds V-pils Spars 00:57,53
  7. G.Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:58,37
  8. I.Štremers BJSS Rīdzene 01:03,03
  9. A.Nitijevskis BJSS Rīdzene izst.

K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. meitenes

  1. Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,84
  2. Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 00:50,28
  3. Valērija Makare Jelgavas BJSS 00:51,90
  4. Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,53
  5. Debora Zemzare Jelgavas BJSS 00:55,06
  6. Sandija Megi Salacgrīva 00:55,34
  7. Linda Krilovska V-pils Spars 00:55,90
  8. Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 00:56,18
  9. Valērija Kačana BJSS Rīdzene 00:56,50

K-1 200m FINĀLS B grupas juniori 1997. – 1998.g.

  1. Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:39,75
  2. Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:43,00
  3. Ēdurds Krūtainis Brocēnu BJSS 00:45,22
  4. Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 00:46,57
  5. Aleksandrs Saipulajevs V-pils Spars 00:47,29
  6. Kristaps Redviņš V-pils Spars 00:47,50
  7. Kristaps Ozoliņš Talsu SS 00:48,19
  8. Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 00:50,13
  9. Rolands Šakals Brocēnu BJSS 00:50,38

K-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki

  1. Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:35,41
  2. Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 00:35,94
  3. Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 00:38,44
  4. Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 00:39,44
  5. Emīls Budrevics Jelgavas KC 00:40,38
  6. Rihards Čakstiņš BJSS Rīdzene 00:40,56
  7. Vents Hedijs Brunevics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,84
  8. Valērijs Pavlovs BJSS Rīdzene izst.
  9. Sergejs Ņemnaševs Jelgavas KC izst.

C-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki

  1. Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 00:40,34
  2. Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 00:41,59
  3. Aivis Tints Liepāja 00:41,84
  4. Gatis Pranks Liepāja 00:42,25
  5. Arnolds Kudrjavcevs Talsu SS 00:42,78
  6. Ģirts Jansons V-pils Spars 00:46,72
  7. Viktors Moisejenkovs Bolderāja 00:47,44
  8. Krišs Jansons BJSS Rīdzene 00:47,81
  9. Ivo Jēkabsons V-pils Spars 00:50,41

VETERĀNI

K-1150m MASTER gr. 41 -50.g.

  1. Aleksandrs Kurčinskis Daugavpils 00:19,21
  2. Māris Lieģis Lucavsalas airi 00:21,00

C-1 150m MASTER gr. 41. – 50.gr.

  1. Aleksandrs Višņevskis Lucavsalas airi 00:23,21
  2. Igors Karuzins 00:24,19
  3. Andrejs Mackevičs 00:25,87

K-1 150m MASTER gr. 31. – 40.g. Sievietes

  1. Ieva Bome Jelgavas KC 00:41,09

K-1 150m MASTER gr. 41. – 50.g. Sievietes

  1. Evija Zute Lucavsalas airi 00:44,66
  2. Laura Gehtmane Lucavsalas airi 00:46,31

K-1 150m MASTER 50.g. un vec.

  1. Ēriks Meijers Bolderāja 00:37,19
  2. Andris Veinbergs Jelgava 00:38,19
  3. Raimonds Pavlovs Lucavsalas airi 00:40,00

C-1 150m MASTER 50.g.un vec.

  1. Jefims Klementjevs 00:32,84
  2. Viktors Moisejenkovs 00:33,84
  3. Jevgēnijs Blaževics 00:45,37

K-1 150m MASTER grupas siev. 50.g. un vec.

  1. Ildze Blumbaha Liepāja 00:45,84
  2. Irina Rusanova Vārpa 00:50,59
  3. Ilze Bome Jelgava 00:52,22

K-2 333m 32.g. vīrieši

  1. Māris Lieģis 00:47,50
    Ģirts Alksnis
  2. Aleksandrs Gurčinskis 00:50,31
    Dāvis Veikšāns
  3. Rihards .Čakstiņš izst.
    Raimonds Pavlovs

K-2 333m 45.g. vīrieši

  1. Ēriks Meijers 01:07,69
    Andris Veinbergs

C-2 333m 45.g. vīrieši

  1. Viktors Moisejenkovs 00:55,44M
    Andrejs Mackevičs
  2. Jevgēnijs Blaževičs 00:57,00
    Aleksandrs Višņevskis
  3. Andris Zvirbulis 01:06,16
    Einārs Mērpolis

K-2 333m 45.g.sievietes

  1. Sņežana Sokolova 00:59,06
    Vita Ivanova
  2. Ildze Blumbaha 01:14,93
    I. Bome
  3. Evija Zute 01:23,93
    I.Pole

C-2 333m vīrieši vidējais vecums 32.g.

  1. Igors Karuzins 00:50,66
    Gatis Pranks
  2. Aivis Tints 00:55,94
    Einārs Mērpolis

Galvenais tiesesis A.Aglenieks

Lasīt vairāk...

LR Kauss II -2 2015

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II
NOLIKUMS 

Mērķis: Noteikt labākos individuālos sportistus.

Noteikt LR izlases komandas sastāvu dalībai Pasaules junioru, U23 čempionātā.

Vieta un laiks: 19.-20.06.2015. Brocēni

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums:

19.06. plkst.12.00 distance 500 m

20.06. plkst. 10.00 distance 200 m

Pārstāvju sanāksme 19.06. plkst.11.00

Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās 1996.g.dz. un vecāki sportisti

Vīrieši K-1, C-1 200 m, 500 m

Sievietes K-1, C-1 200 m, 500 m

Vērtēšana un apbalvošana:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar kausiem.

Pieteikumi:

Pieteikumi un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz 16.06.2015. uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .(nosūtot pieteikumu elektroniski, saņemsiet apstiprinājumu e-pastu par to saņemšanu uz adresi no kuras nosūtīts pieteikums).

Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Informācija par naktsmītnēm Brocēnu novada BJSS .

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

Lasīt vairāk...

Zemgales rudens maratonam Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā 2015

Nolikums
Zemgales rudens maratonam Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā

Vieta un laiks

Sacensības notiks 2015. gada 3. oktobrī Jelgavā sporta kluba “KC” sporta bāzē Pasta salā N 3 . Sacensību sākums plkst. 12.00.

Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru un LKF.

Dalībnieki un programma

Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirma šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.

1996.g.dz.un vecāki vīrieši K-1, C-1 2 apļi sievietes K-1 1 aplis

1997.-98.g.dz juniori K-1, C-1 2 apļi juniores K-1 1 aplis

1999.-2000.g.dz. jaunieši K-1, C-1 2 apļi jaunietes K-1 1 aplis

2001.-2004 . zēni K-1, C-1 1 aplis meitenes K-1 1 aplis

visi veterāni vīrieši K-1, C-1 1 aplis sievietes K-1 1 aplis

Pieteikumi

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai maija@kanoe līdz 1. oktobrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 11.00.

Apbalvošana

Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.

Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163

Rezūltāti

K-1 SIEVIETES (1996. g. dz. un vec.) 8 km

1 99 Elena Memluikaite 1994 Kauņa, LT 42:16.64
2 10 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 42:33.22
  98 Anele Sakaltyte 1994 Kauņa, LT izstājās

K-1 JUNIORES (1997.-1998.) 8 km

1 351 Anette Baum 1998 Pērnava, EST 41:36.07
2 106 Daniela Kondratova 1997 MSĢ/"Barons"/Jelgavas BJSS 41:48.09
3 107 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 42:41.48
4 340 Gabriele Rauckyte 1997 Panevēža, LT 43:42.36
5 108 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 44:08.36
6 12 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 44:25.49
7 15 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 44:46.61
8 138 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS 50:22.23
9 13 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 59:29.72

K-1 JAUNIETES (1999.-2000.) 8 km

1 139 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 41:43.87
2 100 Viktorija Petraviciute 2000 Kauņa, LT 43:11.97
3 140 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 43:47.80
4 19 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 44:14.64
5 110 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 44:43.28
6 17 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 44:54.23
7 341 Zymante Prakapoviciute 1999 Panevēža, LT 45:04.49
8 342 Anastasija Krasnova 2000 Panevēža, LT 45:42.06
9 16 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 46:20.94
10 352 Karolina Pozelaite 1999 Pērnava, EST 46:24.68
11 301 Linda Krilovska 1999 Ventspils "Spars" 47:33.39
12 325 Elīna Veispale 2000 MSĢ TS SASS 48:08.78
13 181 Kitija Holšteine 2000 Brocēnu nov. BJSS 53:14.47
14 18 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" 54:49.40
15 61 Valērija Kačane 2000 BJSS "Rīdzene" 1;02:18.93
  111 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS izstājās

K-1 MEITENES (2001.-2004.) 8 km

1 165 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:15.61
2 357 Marlen Kirsika Braumann 2003 Pērnava, EST 44:22.50
3 120 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 46:27.64
4 311 Marta Cepurīte 2002 Ventspils "Spars" 47:09.00
5 102 Austeja Blozyte 2001 Kauņa, LT 48:08.30
6 55 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 48:17.38
7 309 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars" 49:10.46
8 310 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars" 49:12.27
9 101 Kamille Jakubelskaite 2001 Kauņa, LT 49:17.04
10 53 Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 49:44.69
11 184 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS 49:55.82
12 54 Kitija Puškiere 2001 BJSS "Rīdzene" 51:29.77
13 56 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 51:31.38
14 58 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene" 52:08.94
15 52 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 53:16.43
16 166 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 53:51.97
17 361 Anna Dementjeva 2001 AK Kaija 1;01:11.36
18 60 Elīna Klagiša 2002 BJSS "Rīdzene" 1;12:56.30
  59 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās
  57 Vika Altrofa 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās

C-1 ZĒNI (2001.-2004.) 8 km

1 113 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 46:32.73
2 367 Vytas Povilaitis 2001 Šauļi, LT 48:44.79
3 118 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 48:47.57
4 114 Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS 50:56.93
5 42 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 51:07.72
6 161 Anatolijs Zeinālovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 52:04.37
7 337 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 54:38.18
8 116 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 54:37.07
9 307 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 55:35.43
10 46 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 55:52.38
11 355 Ilja Kuznetsov 2003 Pērnava, EST 56:00.19
12 44 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 59:33.47
13 41 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 1;00:55.98
14 308 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars" 1;02:11.93
15 306 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars" 1;02:23.41
16 117 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS 1;13:09.38
ā/k 136 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 1;04:49.00

C-1 SIEVIETES 8 km

1 163 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 47:03.41

C-1 MEITENES (2001.-2004.) 8 km

1 363 Gabriele Čerepokaite 2001 Šauļi, LT 52:04.37
2 51 Veronika Fomenko 2001 BJSS "Rīdzene" 1;29:25.28

C-1 JAUNIETES (1999.-2000.) 8 km

1 362 Evelina Serafinaite 2000 Šauļi, LT 52:19.85
2 119 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 53:35.25
3 164 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS/MSĢ 1;03:53.50

K-1 ZĒNI (2001.-2004.) 8 km

1 20 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 40:34.32
2 153 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 40:38.19
3 155 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 40:57.57
4 326 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 41:45.49
5 141 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:01.10
6 148 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:08.29
7 150 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:10.07
8 151 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:13.22
9 302 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 42:31.09
10 368 Karel Saar 2002 Tallina, EST 42:44.09
11 152 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:55.83
12 142 Reinis Brunevics 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:13.75
13 112 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 44:42.56
14 25 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 45:03.81
15 149 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 45:33.67
16 21 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 45:52.42
17 343 Emilijus Montvila 2001 Panevēža, LT 45:56.86
18 22 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 46:20.75
19 156 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 46:32.61
20 328 Arsenijs Zaičenko 2001 MSĢ TS SASS 46:44.92
21 157 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 47:08.89
22 304 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 47:36.04
23 183 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov. BJSS 47:51.91
24 147 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 47:56.28
25 39 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 49:20.51
26 37 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 49:50.92
27 375 Kiril Sobolev 2003 Pērnava, EST 50:10.40
28 354 Martin Eier 2003 Pērnava, EST 50:29.50
29 143 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 50:38.65
30 144 Kristaps Knops 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 52:38.71
31 146 Anatolijs Koļesņevs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 53:33.81
32 331 Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ TS SASS 53:51.69
33 35 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 54:45.81
34 32 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 55:19.50
35 24 Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene" 56:06.40
36 33 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene" 56:19.17
37 40 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 56:22.90
38 34 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 56:47.88
39 31 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene" 56:52.96
40 159 Ritvars Gūtmanis 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 57:39.99
41 27 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 58:17.68
42 28 Marks Kacens 2003 BJSS "Rīdzene" 1;00:05.07
43 38 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 1;01:06.99
44 386 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 1;03:16.18
  23 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās
  26 Timurs Eižvertiņš 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās
  29 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene" izstājās

K-1 VETERĀNI "51+" 8 km

1 371 Sergej Yashyn 1959 Belarus 38:25.00
2 374 Igor Lychev 1964 Sanktpēterburga, RU 39:54.45
3 376 Urmas Varm 1955 Tallina, EST 41:57.82
4 390 Jevgenijs Taparauskas 1953 Lietuva 43:35.20
5 389 Andris Veinbergs 1962 KC Jelgava 46:39.82
6 380 Ēriks Meijers 1950 Bolderāja 50:15.00
  384 Sigitas Bulovas 1963 Gargždi, LT diskv.

K-1 VETERĀNI "-50" 8 km

1 377 Oleg Sedletski 1967 Tallina, EST 40:04.85
2 381 Valentīns Lagzdiņš 1975 Zemgale 40:49.66
3 388 Raitis Biezais 1974 KC Jelgava 42:41.37

K-1 VETERĀNES SIEVIETES "-50" 8 km

1 372 Viktoryia Bobrazh 1973 Belarus 44:18.45

K-1 VETERĀNES SIEVIETES "51+" 8 km

1 378 Aleksandra Čechova 1962 Panevēža, LT 49:04.16
2 383 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas senioru SK 50:09.93

C-1 VETERĀNI "51+" 8 km

1 385 Egidijus Siauciunas 1958 Panevēža, LT 47:14.16
2 379 Gediminas Lasynis 1958 Panevēža, LT 49:34.56

C-1 VETERĀNI "-50" 8 km

1 373 Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 48:45.00

K-1 VĪRIEŠI (1996. g. dz. un vec.) 16 km

1 122 Marks Ozolinkevičs 1994 "Barons"/Jelgavas BJSS 1;12:46.15
2 330 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 1;15:01.18
3 195 Jonas Ragauskas 1976 Visagina, LT 1:;16:34.59
4 360 Valērijs Pavlovs 1987 AK Kaija 1;16:43.66
5 371 Sergej Yashyn 1959 Belarus 1:17:08.50
6 123 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK "Barons" 1;18:29.77
7 104 Aurimas Pupelis 1996 Kauņa, LT 1;18:32.07
8 103 Vytenis Atkociunas 1996 Kauņa, LT 1;20:21.57
9 334 Roberts Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1;21:25.31
10 197 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 1;26:05.72
11 198 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1;30:35.31
  168 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS izstājās
  333 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS izstājās

C-1 VĪRIEŠI (1996. g. dz. un vec.) 16 km

1 193 Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala" 1;18:31.54
2 312 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 1;18:39.56
3 194 Gatis Pranks 1986 Liepāja, "Attekas sala" 1;18:43.18
4 358 Joosep Karlson 1995 Pērnava, EST 1;21:09.36
5 353 Andreas Baum 1995 Pērnava, EST 1;22:57.05
6 125 Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons" 1;25:54.72
7 169 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;26:40.76
8 124 Rahmads Stromanis 1995 "Barons"/Jelgavas BJSS 1;26:41.95
9 65 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 1;27:30.34
10 382 Viktors Moisejenkovs 1964 Zemgale 1;28:04.28
11 313 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 1;34:48.83
12 64 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 1;44:42.52
  105 Osvaldas Murza 1995 Kauņa, LT izstājās
  62 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" izstājās
  63 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" izstājās

K-1 JUNIORI (1997.-1998.) 16 km

1 170 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;12:45.54
2 74 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 1;27:20.04
3 316 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 1;28:23.47
4 315 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 1;31:14.97
5 67 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 1:32:46.40
  185 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS izstājās
  66 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" izstājās
  68 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" izstājās
  335 Ņikita Ņičajevs 1998 MSĢ TS SASS izstājās

C-1 JUNIORI (1997.-1998.) 16 km

1 133 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1;23:25.28
2 338 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 1;24:26.78
3 134 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1;24:30.02
4 319 Dāvis Iļjins 1998 MSĢ/Ventspils "Spars" 1;25:45.63
5 126 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:26:14.68
6 127 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1;29:09.46
7 171 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;31:00.19
8 364 Tautvydas Dikšas 1998 Šauļi, LT 1;41:01.51

K-1 JAUNIEŠI (1999.-2000.) 16 km

1 128 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:13:03.87
2 347 Sakalys Lukas 1999 Panevēža, LT 1;16:45.67
3 370 Daniel Rudōk 1999 Tallina, EST 1;17:24.50
4 131 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1;17:53.40
5 172 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;18:08.45
6 129 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 1;18:44.64
7 336 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 1;18:57.59
8 79 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 1;19:05.50
9 132 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1;21:00.36
10 130 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1;22:12.29
11 89 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1;22:25.34
12 85 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1;24:22.59
13 345 Karolis Bruzas 1999 Panevēža, LT 1;24:31.18
14 174 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:26:10.74
15 84 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1;27:16.58
16 321 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils "Spars" 1;27:42.81
17 320 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 1;30:12.53
18 80 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 1;30:37.69
19 190 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;30:51.82
20 196 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 1;31:11.72
21 186 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 1;32:39.46
22 187 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;32:44.82
23 189 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;32:45.97
24 83 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 1;33:57.07
25 81 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 1;34:30.63
26 188 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;35:55.84
27 369 Ronald Kristjuhan 2000 Tallina, EST 1;36:22.58
28 322 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 1;39:47.45
29 177 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;41:41.72
30 176 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;43:20.29
  90 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" izstājās
  344 Tomas Srivkinas 1999 Panevēža, LT izstājās
  346 Deividas Luikpetris 2000 Panevēža, LT izstājās

C-1 JAUNIEŠI (1999.-2000.) 16 km

1 191 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;29:29.93
2 97 Donāts Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1;31:16.83
3 94 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 1;32:26.03
4 91 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 1;34:20.44
5 348 Titas Pužeckas 1999 Panevēža, LT 1;34:39.87
6 323 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 1;35:05.14
7 339 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 1;35:25.09
8 179 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;36:15.20
9 350 Joris Papinigis 2000 Panevēža, LT 1;36:38.33
10 359 Christopher Robin Antsu 2000 Pērnava, EST 1;38:14.33
11 93 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 1;38:30.45
12 366 Rokas Tamašauskas 2000 Šauļi, LT 1;39:00.29
13 135 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 1;39:15.38
14 349 Paulius Žukauskas 2000 Panevēža, LT 1;41:59.36
15 365 Lukas Serafinas 1999 Šauļi, LT 1;42:10.83
16 178 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;55:28.35
17 324 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 2:03:36.35
  180 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS izstājās
  192 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS izstājās

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Lasīt vairāk...

Junioru, U-23 čempionāts 2015

Latvijas Republikas JUNIORU un U23 ČEMPIONĀTS
NOLIKUMS 

Mērķis: Noteikt 2015.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus junioru un U23 vecuma grupās.

Noteikt LR izlases komandas sastāvu dalībai Eiropas junioru čempionātā.

Vieta un laiks: 14.-16.08.2015. Limbaži

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums: 14.08. plkst.12.00 distance 1000 m

15.08. sacensību sākums 10.00 distance 200 m

16.08. sacensību sākums 10.00 distance 500 m

Pārstāvju sanāksme: 14.08. plkst.11.00

Dalībnieki un programma:

Juniori – 1997.g līdz 2000.g.dz. sportisti

U 23 – 1992.g.dz. līdz 1996.g.dz. sportisti

Juniori K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4, C-4 200 m, 500 m, 1000 m

K-1, C-1 4 x 200 m stafete

Juniores K-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4 200 m, 500 m

K-1 4 x 200 m stafete

C-1 200 m, 500 m

U 23 vīrieši K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4, C-4 200 m, 500 m

U 23 sievietes K-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2 200 m, 500 m, 1000 m

Starp fināla braucieniem – starplaiks 1 stunda.

APBALVOŠANA:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar čempionāta medaļām.

Pieteikumi:

PIETEIKUMI un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz 10.augustam

uz e-pasta adresi : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājumu e-pastu par to saņemšanu uz adresi no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Informācija par naktsmītnēm OSC Limbaži.

Visi izdevumi, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām sedz komandējošā organizācija.

Programma

Limbaži 2015. gada 14.-16.augusts

Starta protokols 1000m 14.08.2015.

1. br. 12:00 K-1 juniori 1000m 1.pr.br. 1.-6. + 3 lab.l. p/f

1 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS
2 Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars"
3 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS
4 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
5 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
6 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
7 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
8 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
9 Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS

2. br. 12:07 K-1 juniori 1000m 2.pr.br.

1 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"
2 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
3 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS
4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
5 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS
6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
7 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
8 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene"

3. br. 12:15 K-1 juniori 1000m 3.pr.br.

1 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
2 Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva
3 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS
4 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
6 Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS
7 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS
8 Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva

4. br. 12:22 K-1 juniori 1000m 4.pr.br.

1 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS
2 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene"
3 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS
4 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"
5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
6 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva
7 Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene"
8 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS

5. br. 12:30 C-1 juniori 1000m 1.pr.br. 1. -3.FIN 4.-7. + lab.l. p/f

1 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"
2 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
3 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
4 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
5 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars"
6 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"
7 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
8 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars"

6. br. 12:37 C-1 juniori 1000m 2.pr.br.

2 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
3 Arturs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
5 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars"
6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
7 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
8 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"

7. br. 12:45 K-1 juniores 1000m 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

1 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
2 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva
3 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
4 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars"
5 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"
6 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
7 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
8 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
9 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"

8. br. 12:52 K-1 juniores 1000m 2.pr.br.

1 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
2 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS
3 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"
4 Santa Dreimane 1999 Limbaži/S-grīva
5 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
6 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
7 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS
8 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS

PUSFINĀLI

9. br. 13:10 K - 1 juniori 1000m 1. p/f 1.-3. FIN

10. br. 13:17 K - 1 juniori 1000m 2. p/f

11. br. 13:25 K - 1 juniori 1000m 3. p/f

12. br. 13:32 C - 1 juniori 1000 m p/f 1.-3. FIN

13. br. 13:40 K - 1 juniores 1000 m p/f 1.-3. FIN

K - 2

14. br. 14:30 K-2 juniori 1000m 1.pr.br. 1.-3.FIN 4.-7. + lab.l. p/f

3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
  Arturs Kleins 1997  
4 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"
  Aleksandrs Saipulajevs 1998  
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Aldis Artūrs Vilde 1997  
6 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"
  Guntis Rubīns 1998  
7 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"
8 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
  Valters Sudmalis 1998  

15. br. 14:37 K-2 juniori 1000m 2.pr.br.

3 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
  Artjoms Kokarevs 2000  
4 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
  Reinis Kalnarājs 1999  
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
  Rihards Kraulis 1999  
6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva
  Artis Veldre 2000  
7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"
  Vladislavs Fostijs 2000  
8 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Ridzene"

16. br. 15:40 K-2 juniori 1000m p/f 1.-3.FIN

FINĀLI

17. br. 16:40 K - 1 juniori 1000 m FIN

18. br.

19. br. 16:55 K - 1 juniores 1000 m FIN

20. br. 17:02 K - 1 U-23 vīrieši 1000m FIN

1 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS
2 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
3 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
4 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS
5 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS
6 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
7 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS
8 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"

21. br. 17:10 C - 1 U-23 vīrieši 1000m FIN

1 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
2 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
3 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS
4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
5 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
6 Dagnis Iļjins 1992 V-pils "Spars"
7 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
8 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars"

22. br. 17:17 K - 1 U-23 sievietes 1000m FIN

6 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

23. br. 17:40 K - 2 juniori 1000 m FIN

24. br. 17:47 C - 2 juniori 1000 m FIN

1 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva
  Silvestrs Valdis Subocs 2000  
2 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni
3 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS
  Mārtiņš Robežnieks 1999  
4 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
  Aleksejs Sabarņa 2000  
5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
  Miks Galvanovskis 1997  
6 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
  Arsenijs Nitijevskis 1999  
7 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS
  Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
8 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS
  Matīss Ozols 2000  
9 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
  Donats Lapato 2000  

25. br. 17:55 K - 2 juniores 1000 m FIN

2 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
  Megija Kūle   V-pils
3 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
  Sandija Megi 1999  
4 Sabīne Cirša 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Santa Dreimane 1997  
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
  Daiga Liepiņa 1998  
6 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars"
  Linda Krilovska 1999  
7 Valērija Makare 1999 Jelg.BJSS/USK Barons
  Daniela Kondratova 1997  

26. br. 18:02 K - 2 U-23 vīrieši 1000 m FIN

3 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva
  Dāvis Melnalksnis 1993  
4 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"
  Rihards Čakstiņš 1993  
5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
  Roberts Pumpa 1995  
6 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
7 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
  Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ

27. br. 18:10 C - 2 U-23 vīrieši 1000 m FIN

4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
5 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons
  Arnolds Kudrjavcevs 1996  
6 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
  Ivo Jēkabsons 1995  

28.br. 18:17 K-2 U-23 sievietes 1000m FIN

5 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva
  Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC
  Eva Pričiņa 1994  

K-4

29. br. 18:40 K - 4 juniori 1000 m FIN

3 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
  Roberts Ernests Levics 1999  
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999  
4 Egils Kalns 2000 Jelgava KC
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"
  Gregors Nīss 1999  
5 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
  Adam Adamovic 1997  
  Romāns Kotikovs 1997  
  Artjoms Kokarevs 2000  
6 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
  Aldis Artūrs Vilde 1997  
  Artūrs Kleins 1997  
7 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999  
  Dāvis Pupuriņš 1997  
  Kristaps Kristiāns Laube 1999  
  Sergejs Nikonovs 2000  

30. br. 18:47 C - 4 juniori 1000 m FIN

4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
  Igors Miļuhins 1999  
  Matīss Ozols 2000  
  Roberts Lagzdiņš 1999  
5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene
  Alekss Podenskis 1997  
  Alvis Veldre 1998  
  Artūrs Belāns 1999  
6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni
  Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene
  Ansis Grišāns 2000  
  Kirils Sokolovs 1999  
7 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"
  Kristers Frišenfelds 1999  
  Aleksejs Sabarņa 2000  
  Daniils Serins 2000  

Starta protokols 16.08.2015.

1. br. 10:00 K - 1 500 m juniori 1. pr.br. 1.-7. + lab.l. p/f

1 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"
2 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva
3 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
4 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS
5 Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars"
6 Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS
7 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
8 Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene"
9 Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva

2. br. 10:05 K - 1 500 m juniori 2. pr.br.

1 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīfdzene"
2 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
3 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS
4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS
5 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīfdzene"
6 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS
7 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
8 Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva

3. br. 10:10 K - 1 500 m juniori 3. pr.br.

1 Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS
2 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
3 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"
4 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva
5 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene"
6 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS
7 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
8 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

4. br. 10:15 K - 1 500 m juniori 4. pr.br.

1 Horens Lāns 1999 Limbaži/Salacgrīva
2 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS
3 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS
4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
6 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
7 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS
8 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"

5. br. 10:20 K - 1 500 m juniori 5. pr.br.

1 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
2 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
3 Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
4 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene"
5 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS
6 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
7 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
8 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"

6. br. 10:25 C - 1 500 m juniori 1. pr.br. 1.FIN 2.-7. p/f

2 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"
3 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
5 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars"
6 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS
7 Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva
8 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"

7. br. 10:30 C - 1 500 m juniori 2. pr.br.

2 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
4 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
5 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
6 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
7 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva
8 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"

8. br. 10:35 C - 1 500 m juniori 3. pr.br.

2 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS
4 Arturs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
5 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars"
6 Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva
7 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars"

9. br. 10:40 K - 1 500 m juniores 1. pr.br. 1.FIN 2.-7. p/f

2 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS
3 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
4 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
6 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS
7 Luīze Jerohova 1997 /MSĢ TS SASS
8 Valerija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"

10. br. 10:45 K - 1 500 m juniores 2. pr.br.

2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
3 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS
4 Megija Kūle 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
5 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
6 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
7 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"

11. br. 10:50 K - 1 500 m juniores 3. pr.br.

2 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"
3 Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
4 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"
5 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ
6 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
7 Santa Dreimane 1997 Limbaži/Salacgrīva
8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS

12. br. 10:55 C - 1 500 m U-23 vīrieši 1. pr.br. 1.-3.FIN 4.-7. + lab.l. p/f

3 Roberts Zimelis 1992 Talsi
4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
5 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS
6 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
7 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi

13. br. 11:00 C - 1 500 m U-23 vīrieši 2. pr.br.

PUSFINĀLI

14.br. 11:20 K-1 500m juniori 1. p/f 1.-2. + lab.l. FIN

15.br. 11:25 K-1 500m juniori 2. p/f

16.br. 11:30 K-1 500m juniori 3. p/f

17.br. 11.35 K-1 500m juniori 4. p/f

18.br. 11:40 C-1 500m juniori 1. p/f 1.-3. FIN

19.br. 11:45 C-1 200m juniori 2. p/f

20.br. 11:50 K-1 500m juniores 1. p/f 1.-3. FIN

21.br. 11:55 K-1 500m juniores2. p/f

22.br. 12:00 C-1 500m U-23 vīrieši p/f 1.-3. FIN

23 br. 12:40 K - 2 500 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS
5 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
6 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars"
7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
 
2 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS
  Toms Andersons 2000  
3 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"
  Aleksandrs Saipulajevs 1998  
4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
  Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Aldis Artūrs Vilde 1997  
6 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"
  Guntis Rubīns 1998  
7 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
  Artjoms Kokarevs 2000  
8 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
  Valters Sudmalis 1998  

24 br. 12:45 K - 2 500 m juniori 2.pr.br.

2 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"
  Vladislavs Fostijs 2000  
3 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"
4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
  Rihards Kraulis 1999  
5 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
  Arturs Kleins 1997  
6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva
  Artis Veldre 2000  
7 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
  Reinis Kalnarājs 1999  

25 br. 12:50 C - 2 500 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

3 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS
  Mārtiņš Robežnieks 1999  
4 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
  Arsenijs Nitijevskis 1999  
5 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
  Boriss Lonskis 1998  
6 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS
  Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
7 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
  Miks Galvanovskis 1997  

26 br. 12:55 C - 2 500 m juniori 2.pr.br.

3 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Edvarts Jānis Zaķis 2000  
4 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
  Donats Lapato 2000  
5 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva
  Silvestrs Valdis Subocs 2000  
6 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni
7 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
  Aleksejs Sabarņa 2000  

27 br. 13:50 K - 2 500 m juniori p/f 1.-3. FIN

28 br. 13:55 C - 2 500 m juniori p/f 1.-3. FIN

FINĀLI

29.br. 14:40 C-1 500m juniores FIN

4 Līga Kariņa 1999 Limbazī/Salacgrīva
5 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS
6 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"

30.br. 14:45 K-1 500m juniori

31.br. 14:50 C-1 500m juniori FIN

32.br. 14:55 K-1 500m juniores FIN

33. br. 15:00 K - 1 500 m U-23 vīrieši FIN

1 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"
2 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS
3 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS
4 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS
7 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
8 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS

34. br. 15:05 C - 1 500 m U-23 vīrieši FIN

35. br. 15:10 K - 1 500 m U-23 siev. >FIN

3 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
4 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS
5 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"
6 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva

36.br. 15:45 K - 2 500 m juniori FIN

37.br. 15:50 C - 2 500 m juniori FIN

38.br. 15:55 K - 2 500 m juniores FIN

2 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
  Debora Zemzare 1999  
3 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Santa Dreimane 1999  
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
  Daiga Liepiņa 1998  
5 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Anete Neretniece 1998  
6 Megija Kūle 1999 V-pils "Spars"
  Linda Krilovska 1999  
7 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
  Valērija Makare 1999  

39.br. 16:00 K - 2 500 m U-23 vīr. FIN

2 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"
  Rihards Čakstiņš 1993  
3 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ
  Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
4 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
  Roberts Pumpa 1995  
6 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva
  Dāvis Melnalksnis 1993  

40.br. 16:05 C - 2 500 m U-23 vīr. FIN

3 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva
  Rūdolfs Segliņš 1996  
4 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS
  Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
5 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
6 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
  Ivo Jēkabsons 1995  

41.br. 16:10 K - 2 500 m U-23 vīr. FIN

K-4

4 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva
  Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
5 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"
  Madara Aldiņa 1994  
6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC
  Eva Pričiņa 1994  

42.br. 16:45 K - 4 500 m juniori FIN

3 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
  Roberts Ernests Levics 1999  
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
4 Egils Kalns 2000 Jelgava KC
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"
  Gregors Nīss 1999  
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
  Aldis Artūrs Vilde 1997  
  Dāvis Deniss Landars 2000  
6 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
  Kristaps Laube 1999  
  Sergejs Nikonovs 1999  
  Vladislavs Fostijs 2000  
7 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
  Adam Adamovic 1997  
  Romāns Kotikovs 1997  
  Artjoms Kokarevs 2000  

43.br. 16:50 C-4 500m juniori FIN

3 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"
  Kristers Frišenfelds 1999  
  Aleksejs Sabarņa 2000  
  Daniils Serins 2000  
4 Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene
  Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni
  Ansis Grišāns 2000  
  Kirils Sokolovs 2000  
5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene
  Alekss Podenskis 1997  
  Rinalds Ozoliņš 2000  
  Artūrs Belāns 1999  
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
  Igors Miļuhins 1999  
  Roberts Lagzdiņš 1999  
  Matīss Ozols 2000  
7 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"
  Arsenijs Nitijevskis 1999  
  Artūrs Krasnoluckis 2000  
  Viktors Krainovs 1997  

44.br. 16:55 K-4 500m juniores FIN

4 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
  Baiba Petrovska 1998  
  Daiga Liepiņa 1998  
  Valērija Makare 1999  
5 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Anete Neretniece 1998  
  Sandija Megi 1999  
  Santa Dreimane 1999  
6 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
  Justīne Andersone 1998  
  Amanda Opolā 1997  
  Eva Altrofa 1999  

45.br. 17:00 K-4 500m U-23 vīr. FIN

4 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/Salacgrīva
  Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS
5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/
  Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS
  Valters Veispals 1995  
  Rinalds Lasmanis 1996  
6 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"
  Rihards Čakstiņš 1993  
  Juris Apters 1993  
  Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC

46.br. 17:05 C-4 500m U-23 vīr. FIN

5 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene
  Ivo Jēkabsons 1995  
  Ģirts Jansons 1996  
  Krišs Jansons 1995  
6 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils
  Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene
  Krišs Jansons 1995  
  Staņislavs Leščinskis 1993  

plkst. 17.15 APBALVOŠANA

Starta protokols 200m 15.08.2015.

1. br. 10:00 K - 1 200 m juniori 1. pr.br. 1.-7. + lab.l. p/f

1 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
2 Pēteris Gluhaņuks 2000 Limbaži/Salacgrīva
3 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
4 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
5 Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars"
6 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS
7 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
8 Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
9 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS

2. br. 10:05 K - 1 200 m juniori 2. pr.br.

1 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS
2 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
3 Horens Lāns 1999 Limbaži/S-grīva
4 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
5 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS
6 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
7 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/S-grīva
8 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"

3. br. 10:10 K - 1 200 m juniori 3. pr.br.

1 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS
2 Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva
3 Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene"
4 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS
5 Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS
6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
7 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
8 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene"

4. br. 10:15 K - 1 200 m juniori 4. pr.br.

1 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva
2 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS
3 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
4        
5 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
6 Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS
7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
8 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene"

5. br. 10:20 K - 1 200 m juniori 5. pr.br.

1 Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva
2 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
3 Egils Kalns 2000 Jelgava KC
4 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
6 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS
7 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"
8 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS

6. br. 10:25 C - 1 200 m juniori 1. pr.br. 1.FIN 2.-7. p/f

2 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
3 Arturs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
4 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
6 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
7 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars"
8 Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva

7. br. 10:30 C - 1 200 m juniori 2. pr.br.

2 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"
3 Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva
4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
5 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
7 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva
8 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"

8. br. 10:35 C - 1 200 m juniori 3. pr.br.

2 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS
3 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
4 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
5 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars"
6 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars"
7 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"

9. br. 10:40 K - 1 200 m juniores 1. pr.br. 1. FIN 2.-7. p/f

1 Megija Kūle 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
2 Veroniks Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene"
3 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
4 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ
5 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
7 Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
8 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva

10. br. 10:45 K - 1 200 m juniores 2. pr.br.

1 Luīze Jerohova 1997 /MSĢ TS SASS
2 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
3 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
4 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS
6 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"
7 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
8 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"

11. br. 10:50 K - 1 200 m juniores 3. pr.br.

2 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
3 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"
4 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
6 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
7 Valerija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
8 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS

12. br. 10:55 K - 1 200 m U-23 vīr. 1. pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

2 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
3 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
4 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS
5 Roberts Akmens 1996 Talsi MSĢ
6 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
7 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"
8 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva

13. br. 11:00 K - 1 200 m U-23 vīrieši 2. pr.br.

2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS
3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS
4 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
5 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS
6 Denis Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS
7 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS

14.br. 11:05 C-1 200m U-23 vīrieši 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

3 Roberts Zimelis 1992 Talsi
4 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS
5 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS
6 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
7 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi

15.br. 11:10 C-1 200m U-23 vīrieši 2.pr.br.

3 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
5 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS
6 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
7 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars"

PUSFINĀLI

16.br. 11:20 K-1 200m juniori 1. p/f 1.-2. + lab.l. A FIN

3.-4. + 2 lab.l. B FIN

17.br. 11:25 K-1 200m juniori 2. p/f

18.br. 11:30 K-1 200m juniori 3. p/f

19.br. 11.35 K-1 200m juniori 4. p/f

20.br. 11:40 C-1 200m juniori 1. p/f 1.-3. FIN

21.br. 11:45 C-1 200m juniori 2. p/f

22.br. 11:50 K-1 200m juniores 1. p/f 1.-3. FIN

23.br. 11:55 K-1 200m juniores 2. p/f

24.br. 12:05 K-1 200m U-23 vīrieši p/f 1.-3. FIN

25.br. 12:10 C-1 200m U-23 vīrieši p/f 1.-3. FIN

K-2

26 br. 12:35 K - 2 200 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

2 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
  Valters Sudmalis 1998  
3 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
  Rihards Kraulis 1999  
4 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS
  Toms Andersons 2000  
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Aldis Artūrs Vilde 1997  
6 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"
  Guntis Rubīns 1998  
7 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
  Arturs Kleins 1997  

27 br. 12:40 K - 2 200 m juniori 2.pr.br.

2 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"
  Aleksandrs Saipulajevs 1998  
3 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"
  Vladislavs Fostijs 2000  
4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
  Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"
6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva
  Artis Veldre 2000  
7 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
  Reinis Kalnarājs 1999  

28. br. 12:45 C - 2 200 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

3 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
  Arsenijs Nitijevskis 1999  
4 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva
  Silvestrs Valdis Subocs 2000  
5 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
  Donats Lapato 2000  
6 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS
  Matīss Ozols 2000  
7 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Edvarts Jānis Zaķis 2000  

29. br. 12:50 C - 2 200 m juniori 2.pr.br.

3 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
  Aleksejs Sabarņa 2000  
4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
  Miks Galvanovskis 1997  
5 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS
  Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
6 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS
  Mārtiņš Robežnieks 1999  
7 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni

K-2 pusfināli

30.br. 13:45 K-2 200m juniori p/f 1.-3. FIN

31.br. 13:50 C-2 200m juniori p/f 1.-3. FIN

FINĀLI

32.br. 15:30 K-1 200m juniori B FIN

33.br. 15:35 K-1 200m juniori A FIN

34.br. 15:40 C-1 200m juniori FIN

35.br. 15:45 K-1 200m juniores FIN

36.br. 15:50 C-1 200m juniores FIN

4 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"
5 Līga Kariņa 1999 Limbazī/Salacgrīva
6 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS

37.br. 15:55 K-1 200m U-23 vīrieši FIN

38.br. 16:00 C-1 200m U-23 vīrieši FIN

39.br. 16:05 K-1 200m U-23 sievietes FIN

2 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC
3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva
4 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS
5 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC
7 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

40.br. 16:40 K-2 200m juniori FIN

41.br. 16:45 C-2 200m juniori FIN

42.br. 16:50 K-2 200m juniores FIN

2 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
  Megija Kūle 1999 V-pils
3 Valērija Makare 1999  
  Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
4 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
  Sandija Megi 1999  
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
  Daiga Liepiņa 1998  
6 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Santa Dreimane 1999  
7 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars"
  Linda Krilovska 1999  
8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
  Debora Zemzare 1999  

43.br. 16:55 K-2 200m U-23 vīrieši FIN

3 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"
  Rihards Čakstiņš 1993  
4 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
  Roberts Pumpa 1995  
5 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
6 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
7 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
  Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ

44.br. 17:00 C-2 200m U-23 vīrieši FIN

3 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
  Ivo Jēkabsons 1995  
4 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva
  Rūdolfs Segliņš 1996  
5 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
6 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS
  Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"

45.br. 17:05 K-2 200m U-23 sievietes FIN

4 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC
  Eva Pričiņa 1994  
5 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva
  Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
6 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"
  Madara Aldiņa 1994  

K-4

46.br. 17:40 K-4 200m juniori FIN

3 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
4 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
  Roberts Ernests Levics 1999  
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
5 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
  Adam Adamovic 1997  
  Romāns Kotikovs 1997  
  Artjoms Kokarevs 2000  
6 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
  Aldis Artūrs Vilde 1997  
  Dāvis Deniss Landars 2000  
7 Egils Kalns 2000 Jelgava KC
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"
  Gregors Nīss 1999  
8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
  Kristaps Laube 1999  
  Sergejs Nikonovs 1999  
  Vladislavs Fostijs 2000  
  Valters Sudmalis    

47.br. 17:45 C-4 200m juniori FIN

3 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"
  Arsenijs Nitijevskis 1999  
  Artūrs Krasnoluckis 2000  
  Viktors Krainovs 1997  
4 Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene
  Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni
  Ansis Grišāns 2000  
  Kirils Sokolovs 2000  
5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene
  Alekss Podenskis 1997  
  Alvis Veldre 1998  
  Artūrs Belāns 1999  
6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
  Igors Miļuhins 1999  
  Boriss Lonskis 1997  
  Matīss Ozols 2000  
7 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"
  Kristers Frišenfelds 1999  
  Aleksejs Sabarņa 2000  
  Daniils Serins 2000  

48.br. 17:25 K-4 200m juniores FIN

4 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
  Amanda Krūmiņa 1999  
  Sandija Megi 1999  
  Santa Dreimane 1999  
5 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
  Baiba Petrovska 1998  
  Daiga Liepiņa 1998  
  Valērija Makare 1999  
6 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
  Justīne Andersone 1998  
  Amanda Opolā 1997  
  Eva Altrofa 1999  
  Valērija Kačana 2000  

49.br. 17:55 K-4 200m U-23 vīr. FIN

4 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/
  Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS
  Valters Veispals 1995  
  Rinalds Lasmanis 1996  
5 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"
  Rihards Čakstiņš 1993  
  Juris Apters 1993  
  Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC

50.br. 18:00 C-4 200m U-23 vīr. FIN

5 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils
  Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene
  Krišs Jansons 1995  
  Staņislavs Leščinskis 1993  
6 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene
  Ivo Jēkabsons 1995  
  Ģirts Jansons 1996  
  Krišs Jansons 1995  

51.br. 18:40 K-1 4 x 200m juniori FIN

1 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
  Valters Sudmalis 1998  
  Kristaps Laube 1999  
2 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
  Mario Volkovs 1999  
  Gints Markavičs 2000  
  Toms Andersons 2000  
3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
  Santis Pupuriņš 1998  
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999  
  Arturs Kleins 1997  
  Kristaps Laube 1999  
4 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1.kom
  Dāvis Ciršs 1997  
  Māris Cilinskis 1999  
  Dāvis Deniss Landars 2000  
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
  Roberts Altmanis 1999  
  Roberts Ernests Levics 1999  
  Rihards Kraulis 1999  
  Artūrs Derkusovs 1999  
6 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene"
  Sergejs Nikonovs 1999  
  Vladislavs Fostijs 2000  
  Juris Avkštols 1999  
  Vasilijs Galkins 1998  
  Nikita Kiričenko 1999  
7 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 2.kom
  Tomass Kovaļenko 1999  
  Uvis Arbidāns 2000  
  Markuss Jonatāns 2000  
8 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
  Adam Adamovic 1997  
  Romāns Kotikovs 1997  
  Artjoms Kokarevs 2000  

52.br. 18:50 C-1 4 x 200m juniori FIN

3 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
  Matīss Ozols 2000  
  Boriss Lonskis 1997  
  Miks Galvanovskis 1997  
4 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"
  Kristers Frišenfelds 1999  
  Aleksejs Sabarņa 2000  
  Daniils Serins 2000  
5 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
  Alvis Veldre 1998  
  Kristiāns Kacars 2000  
  Silvestrs Valdis Subocs 2000  
  Ginters Kublinskis 1999  
6 Kirils Sokolovs 1999 BJSS "Rīdzene"
  Donats Lapato 2000  
  Artūrs Belāns 1999  
  Arsēnijs Nitijevskis 1999  
  Arturs Krasnoluckis 2000  

53.br. 19:00 K-1 4 x 200m juniores FIN

4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
  Justīne Andersone 1998  
  Amanda Opalā 1997  
  Eva Altrofa 1999  
  Valērija Kačane 2000  
5 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/ USK Barons
  Daiga Liepiņa 1998  
  Baiba Petrovska 1998  
  Valērija Makare 1999  
  Gunta Zeile 1998  
6 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
  Sandija Megi 1999  
  Santa Dreimane 1999  
  Sabīne Cirša 1999  

plkst. 19:15 APBALVOŠANA par sacensību 1. un 2.dienu!

Rezūltāti

LR junioru čempionāts un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

Limbaži 2015. gada 14.-16.augusts

REZULTĀTI 200m 15.08.2015

K - 1 200 m juniori

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:39,86 0:38,88 0:38,51
2 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:43,31 0:40,87 0:38,68
3 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:40,54 0:39,82 0:40,35
4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:40,94 0:41,33 0:41,00
5 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 0:45,66 0:41,84 0:41,79
6 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 0:46,46 0:40,79 0:42,47
7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 0:46,27 0:41,74 0:43,48
8 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,60 0:42,24 0:43,67
9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:43,65 0:42,01 0:44,30
10 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/S-grīva 0:44,91 0:42,27 0:42,68
11 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:44,05 0:42,95 0:43,68
12 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 0:46,38 0:41,90 0:44,41
13 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 0:45,48 0:42,64 0:44,87
14 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,64 0:43,35 0:45,04
15 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 0:44,98 0:43,20 0:45,64
16 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 0:46,16 0:44,10 0:46,22
17 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,30 0:43,21 0:46,52
18 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:47,42 0:44,69 0:47,07
19.-20. Horens Lāns 1999 Limbaži/S-grīva 0:48,21 0:45,10  
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 0:47,88 0:46,01  
21.-24. Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva 0:48,33 0:46,22  
  Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:49,45 0:48,16  
  Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS 0:46,74 0:44,80  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars" 0:48,06 0:45,00  
25.-28. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:48,94 0:45,00  
  Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 0:49,67 0:47,50  
  Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:50,61 0:46,80  
  Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:49,80 0:49,07  
29.-32. Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 0:48,83 0:47,38  
  Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,95 0:50,67  
  Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:48,36 0:47,70  
  Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 0:52,77 0:47,78  
33.-36. Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:51,44 0:49,79  
  Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS 0:52,60 0:51,17  
  Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:49,67 0:48,09  
  Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 0:51,88 0:48,15  
37.-38. Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene" 0:54,74    
  Pēteris Gluhaņuks 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:58,65    

C - 1 200 m juniori

1 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars" 0:43,56   0:44,61
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:45,55   0:46,33
3 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:47,82 0:47,03 0:46,62
4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:46,67 0:46,80 0:47,34
5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 0:46,03 0:45,88 0:47,60
6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 0:46,48   0:48,05
7 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:50,26 0:47,76 0:48,23
8 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 0:47,06 0:48,19 0:49,28
9 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:50,40 0:48,88 0:51,29
10.-11. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,40 0:49,09  
  Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:54,82 0:52,82  
12.-13. Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars" 0:53,83 0:53,17  
  Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:59,51 0:50,77  
14.-15. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:54,16 0:53,53  
  Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 0:59,50 0:53,65  
16.-17. Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 0:55,95 0:57,39  
  Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:54,05 0:56,31  
18.-19. Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:58,71 1:00,84  
  Daniils Serins 2000 V-pils "Spars" 0:57,84 0:56,70  
20 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 1:12,31 1:08,50  

K - 1 200 m juniores

1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 0:46,65   0:47,53
2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:49,66   0:49,74
3 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,21   0:50,96
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:49,77 0:49,21 0:51,16
5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,58 0:49,03 0:51,39
6 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:53,08 0:50,87 0:52,70
7 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 0:53,22 0:50,56 0:53,14
8 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 0:52,06 0:50,10 0:54,11
9 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:51,12 0:49,68 0:54,75
10.-11. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:51,62 0:51,16  
  Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 0:52,09 0:50,36  
12.-13. Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 0:52,79 0:51,49  
  Valerija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:53,48 0:53,29  
14.-15. Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 0:53,73 0:51,78  
  Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:55,67 0:53,70  
16.-17. Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 0:57,04 0:53,39  
  Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:54,47 0:54,05  
18.-19. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 0:56,67 0:55,37  
  Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 0:57,68 0:55,19  
20 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 1:03,28 0:59,87  

C-1 200m juniores

1 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 1:05,33
2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1:09,77
3 Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:24,34
4 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene" 2:34,83

K - 1 200 m U-23 vīr.

1 Roberts Akmens 1996 Talsi MSĢ 0:37,20   0:36,78
2 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 0:39,30   0:37,80
3 Denis Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:37,21   0:37,92
4 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 0:37,63   0:38,40
5 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:40,35 0:38,03 0:39,44
6 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:38,22   0:39,70
7 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:37,99   0:40,55
8 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 0:41,73 0:40,29 0:40,98
9 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 0:38,47 0:38,35 0:42,30
10 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:43,27 0:40,75  
11 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 0:42,80 0:41,73  
12 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 0:47,47 0:42,06  
13 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:42,49 0:49,17  

C-1 200m U-23 vīrieši

1 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 0:42,84
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 0:45,83
3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:46,10
4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 0:49,81
5 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 0:49,97
6 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 0:50,32
7 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 0:51,22
8 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars" 0:51,40

K-1 200m U-23 sievietes

1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:47,65
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:48,65
3 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS 0:59,60
4 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 1:02,74
5 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC 1:04,82
6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 1:05,35

K-2

K - 2 200 m juniori

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:36,87   0:36,15
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:40,05   0:37,48
  Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS      
3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 0:40,23   0:38,54
  Arturs Kleins 1997        
4 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:38,50   0:38,89
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"      
5 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:41,64 0:40,71 0:41,22
  Vladislavs Fostijs 2000        
6 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 0:41,68 0:40,46 0:43,28
  Rihards Kraulis 1999        
7 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars" 0:42,36 0:40,57 0:43,51
  Aleksandrs Saipulajevs 1998        
8 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:41,42   0:44,43
  Artis Veldre 2000        
9 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 0:41,30   izst.
  Reinis Kalnarājs 1999        
10 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:42,40 0:41,05  
  Toms Andersons 2000        
11 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi 0:49,07 0:44,25  
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"      
12 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 0:57,82 1:08,35  
  Valters Sudmalis 1998        

C - 2 200 m juniori

1 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 0:43,72   0:43,44
  Miks Galvanovskis 1997        
2 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS 0:44,16   0:44,11
  Matīss Ozols 2000        
3 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS 0:43,90   0:44,27
  Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva      
4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:46,01   0:46,98
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni      
5 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:46,66   0:47,20
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 0:46,86   0:48,06
  Donats Lapato 2000        
7 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 0:48,90 0:51,83 0:48,41
  Mārtiņš Robežnieks 1999        
8 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 0:52,23 0:54,72 0:51,25
  Aleksejs Sabarņa 2000        
9 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:56,88 0:56,76 0:55,70
  Arsenijs Nitijevskis 1999        
10 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:00,01 0:59,30  
  Edvarts Jānis Zaķis 2000        

K-2 200m juniores

1 Valērija Makare 1999   0:46,81
  Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons  
2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:46,98
  Santa Dreimane 1999    
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:48,57
  Daiga Liepiņa 1998    
4 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:49,31
  Sandija Megi 1999    
5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 0:49,60
  Debora Zemzare 1999    
6 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars" 0:52,56
  Linda Krilovska 1999    

K-2 200m U-23 vīrieši

1 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:35,73
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva  
2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:36,91
  Roberts Pumpa 1995    
3 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:37,10
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS  
4 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 0:38,55
  Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ  
5 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 0:40,59
  Rihards Čakstiņš 1993    

C-2 200m U-23 vīrieši

1 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons 0:42,24
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi  
2 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 0:44,47
  Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"  
3 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva 0:46,65
  Rūdolfs Segliņš 1996    
4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 0:47,91
  Ivo Jēkabsons 1995    

K-2 200m U-23 sievietes

1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:46,44
  Madara Aldiņa 1994    
2 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 0:58,15
  Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ  
3 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 1:00,57
  Eva Pričiņa 1994    

>

K-4

K-4 200m juniori

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:34,01
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"  
  Aldis Artūrs Vilde 1997    
  Dāvis Deniss Landars 2000    
2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:37,37
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS  
  Roberts Ernests Levics 1999    
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"  
3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:38,87
  Sergejs Nikonovs 1999    
  Vladislavs Fostijs 2000    
  Valters Sudmalis 1998    
4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 0:39,52
  Adam Adamovic 1997    
  Romāns Kotikovs 1997    
  Artjoms Kokarevs 2000    
5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:45,61
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi  
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"  
  Gregors Nīss 1999    

C-4 200m juniori

1 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene 0:42,97
  Alekss Podenskis 1997    
  Alvis Veldre 1998    
  Artūrs Belāns 1999    
2 Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene 0:43,39
  Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni  
  Ansis Grišāns 2000    
  Kirils Sokolovs 2000    
3 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 0:45,30
  Arsenijs Nitijevskis 1999    
  Artūrs Krasnoluckis 2000    
  Viktors Krainovs 1997    
4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:48,69
  Igors Miļuhins 1999    
  Boriss Lonskis 1997    
  Matīss Ozols 2000    
5 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 0:51,72
  Kristers Frišenfelds 1999    
  Aleksejs Sabarņa 2000    
  Daniils Serins 2000    

K-4 200m juniores

1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:43,66
  Amanda Krūmiņa 1999    
  Sandija Megi 1999    
  Santa Dreimane 1999    
2 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 0:44,00
  Baiba Petrovska 1998    
  Daiga Liepiņa 1998    
  Valērija Makare 1999    
3 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:44,77
  Justīne Andersone 1998    
  Amanda Opolā 1997    
  Eva Altrofa 1999    

K-4 200m U-23 vīr.

1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:33,86
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS  
  Kaspars Tīklenieks 1993    
  Edgars Tīklenieks 1994    
2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/ 0:34,74
  Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS/ Limbaži  
  Valters Veispals 1995    
  Raivis Ozoliņš 1996    
3 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"/ 0:37,60
  Rihards Čakstiņš 1993 Jelgava KC  
  Juris Apters 1993    
  Emīls Budrevics 1996    

C-4 200m U-23 vīr.

1 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene 0:43,94
  Ivo Jēkabsons 1995    
  Ģirts Jansons 1996    
  Krišs Jansons 1995    
2 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils 0:44,07
  Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene  
  Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS  
  Staņislavs Leščinskis 1993    

K-1 4 x 200m juniori

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:47,53
  Dāvis Ciršs 1997 1.komanda  
  Māris Cilinskis 1999    
  Dāvis Deniss Landars 2000    
2 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 2:52,44
  Santis Pupuriņš 1998    
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999    
  Arturs Kleins 1997    
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 2:53,81
  Roberts Ernests Levics 1999    
  Rihards Kraulis 1999    
  Artūrs Derkusovs 1999    
4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 3:05,53
  Adam Adamovic 1997    
  Romāns Kotikovs 1997    
  Artjoms Kokarevs 2000    
5 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 3:11,75
  Valters Sudmalis 1998    
  Kristaps Laube 1999    
  Kristofers Lamberts 2000    
6 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 3:14,69
  Vladislavs Fostijs 2000    
  Juris Avkštols 1999    
  Nikita Kiričenko 1999    
7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS izst.
  Mario Volkovs 1999    
  Gints Markavičs 2000    
  Toms Andersons 2000    
8 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva DSK
  Tomass Kovaļenko 1999 2.komanda  
  Uvis Arbidāns 2000    
  Markuss Jonatāns 2000    

C-1 4 x 200m juniori

1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 3:16,19
  Matīss Ozols 2000    
  Boriss Lonskis 1997    
  Miks Galvanovskis 1997    
2 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva 3:26,94
  Alvis Veldre 1998    
  Kristiāns Kačars 2000    
  Silvestrs Valdis Subocs 2000    
  Ginters Kublinskis 1999    
3 Kirils Sokolovs 1999 BJSS "Rīdzene" 3:28,72
  Donats Lapato 2000    
  Artūrs Belāns 1999    
  Arsēnijs Nitijevskis 1999    
4 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 3:37,57
  Kristers Frišenfelds 1999    
  Aleksejs Sabarņa 2000    
  Daniils Serins 2000    

K-1 4 x 200m juniores

1 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/ USK Barons 3:25,50
  Daiga Liepiņa 1998    
  Baiba Petrovska 1998    
  Valērija Makare 1999    
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 3:26,32
  Justīne Andersone 1998    
  Amanda Opalā 1997    
  Eva Altrofa 1999    
3 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 3:27,72
  Sandija Megi 1999    
  Santa Dreimane 1999    
  Sabīne Cirša 1999    

REZULTĀTI 500m 16.08.2015

K - 1 500 m juniori

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:02,93 2:01,69 1:52,82
2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:06,34 2:00,87 1:55,44
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 2:03,25 2:00,08 1:57,25
4 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:00,19 1:59,75 2:01,53
5 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 2:03,44 1:58,71 2:01,95
6 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 2:08,41 2:06,41 2:02,54
7 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2:03,88 2:00,70 2:07,06
8 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2:09,81 1:59,79 2:15,97
9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 2:05,38 2:00,69 2:17,98
10.-12. Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 2:08,88 2:03,37  
  Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīfdzene" 2:08,13 2:06,99  
  Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 2:07,38 2:02,63  
13.-16. Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 2:05,30 2:05,40  
  Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:06,01 2:08,30  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars" 2:07,72 2:06,07  
  Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:13,47 2:04,38  
17.-20. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 2:08,38 2:14,16  
  Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS 2:16,50 2:14,90  
  Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:22,31 2:07,42  
  Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 2:08,94 2:08,06  
21.-24. Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva 2:14,41 2:23,04  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 2:16,56 2:16,46  
  Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:16,94 2:14,54  
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 2:24,53 2:09,45  
25.-28. Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:16,72 2:15,86  
  Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:17,94 2:17,33  
  Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:15,75 2:20,12  
  Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:18,84 2:24,84  
29.-32. Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 2:22,90 2:30,87  
  Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:14,31 2:21,68  
  Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:24,93 2:17,20  
  Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2:11,03 2:23,49  
33.-35. Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 2:18,47 2:21,28  
  Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:26,75 2:22,85  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:13,66 2:32,38  
36.-38. Horens Lāns 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:21,91    
  Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene" 2:22,03    
  Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS 2:33,31    
39 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:26,44    

C - 1 500 m juniori

1 Dāvis Iļjins 1998 V-pils sp.sk. "Spars" 2:13,97   2:06,79
2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:17,30   2:07,24
3 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:16,91   2:10.34
4 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:17,23 2:22,78 2:10,46
5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 2:28,67 2:20,00 2:19,98
6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:27,38 2:16,43 2:21,62
7 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:32,67 2:21,00 2:34,44
8 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 2:24,09 2:23,82 2:35,64
9 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils sp.sk. "Spars" 2:29,24 2:24,75 2:36,64
10.-11. Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:40,73 2:25,32  
  Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2:27,94 2:24,18  
12.-13. Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:31,16 2:27,32  
  Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 2:44,79 2:33,37  
14.-15. Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:31,47 2:32,57  
  Kristers Frišenfelds 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 2:29,75 2:35,40  
16.-17. Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:46,21 2:50,13  
  Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 2:45,85 2:37,00  
18.-19. Natanaēls Siders 2000 V-pils sp.sk. "Spars" 3:04,07 3:05,13  
  Daniils Serins 2000 V-pils "Spars" 2:34,26 2:40,00  
20 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 2:50,47 2:42,75  

K - 1 500 m juniores

1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 2:08,17   2:11,94
2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:18,06   2:19.87
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:17,64   2:23,67
4 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 2:22,45 2:25,37 2:23,87
5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 2:28,35 2:24,37 2:25,82
6 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:25,61 2:22,10 2:26,31
7 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:22,73 2:21,78 2:28,25
8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 2:18,72 2:24,78 2:30,94
9 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:23,18 2:22,85 2:34,96
10.-11. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 2:37,06 2:32,09  
  Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 2:27,97 2:26,63  
12.-13. Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:28,87 2:33,93  
  Santa Dreimane 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:26,31 2:29,16  
14.-15. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 2:27,30 2:38,81  
  Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 2:31,47 2:31,31  
16.-17. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:27,15 2:41,18  
  Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 2:34,64 2:38,97  
18.-19. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 2:46,64 2:46,46  
  Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:38,78 2:41,63  

C-1 500m juniores

1 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 3:08,90
2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 3:34,19
3 Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 3:47,38

K - 1 500 m U-23 vīrieši

1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 1:48,63
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 1:49,98
3 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 1:51,14
4 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 1:51,33
5 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1:57,70
6 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 1:58,01
7 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 2:01,64
8 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 2:05,11

C - 1 500 m U-23 vīrieši

1 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 2:01,93
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 2:05,99
3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 2:08,62
4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 2:11,73
5 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 2:14,80
6 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils sp.sk. "Spars" 2:21,93
7 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils sp.sk. "Spars" 2:22,37

K - 1 500 m U-23 siev.

1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:08,55
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:10,61
4 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS 2:42,68
3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 2:49,96

K-2

K - 2 500 m juniori

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1:15,06   1:45,94
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:53,50   1:48,64
  Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS      
3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 1:51,28   1:50,31
  Arturs Kleins 1997        
4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 1:55,93   1:51,93
  Artjoms Kokarevs 2000        
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1:52,28   1:55,45
  Rihards Kraulis 1999        
6 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:02,62 1:59,42 2:03,18
  Aleksandrs Saipulajevs 1998        
7 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:03,72 2:02,36 2:18,09
  Artis Veldre 2000        
8 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 1:55,75   2:24,17
  Vladislavs Fostijs 2000        
9 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1:57,10 2:01,68 2:27,15
  Reinis Kalnarājs 1999        
10 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi 2:12,47 2:06,96  
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"      
11 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 2:21,65 2:11,98  
  Valters Sudmalis 1998        
12 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:09,09 2:24,52  
  Toms Andersons 2000        

C - 2 500 m juniori

1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:06,66 1:59,47
  Boriss Lonskis 1998      
2 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:12,63 1:59,60
  Miks Galvanovskis 1997      
3 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS 2:05,56 2:01,47
  Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva    
4 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 2:16,88 2:12,75
  Mārtiņš Robežnieks 1999      
5 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2:18,58 2:15,76
  Donats Lapato 2000      
6 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 2:18,22 2:19,43
  Silvestrs Valdis Subocs 2000      
7 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 2:17,77 2:24,40
  Aleksejs Sabarņa 2000      
8 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:40,91 2:34,59
  Arsenijs Nitijevskis 1999      
8 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:56,86 2:35,08
  Edvarts Jānis Zaķis 2000      
* Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" DSK  
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni    

K - 2 500 m juniores

1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 2:06,56
  Valērija Makare 1999    
2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:10,98
  Santa Dreimane 1999    
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:11,61
  Daiga Liepiņa 1998    
4 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 2:18,33
  Debora Zemzare 1999    
5 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:26,13
  Linda Krilovska 1999    
6 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:31,24
  Anete Neretniece 1998    

K - 2 500 m U-23 vīr.

1 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 1:45,06
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS  
2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1:47,75
  Roberts Pumpa 1995    
3 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 1:49,50
  Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC  
4 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 1;56,81
  Rihards Čakstiņš 1993    
5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva 1:59,72
  Dāvis Melnalksnis 1993    

C - 2 500 m U-23 vīr.

1 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons 1:56,09
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi  
2 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 2:03,50
  Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS  
3 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva 2:04,97
  Rūdolfs Segliņš 1996    
4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils sp.sk. "Spars" 2:06,25
  Ivo Jēkabsons 1995    

K - 2 500 m U-23 siev.

1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:11,63
  Madara Aldiņa 1994    
2 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 2:31,38
  Eva Pričiņa 1994    
3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 2:42,29
  Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ  

K-4

K - 4 500 m juniori

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1:34,90
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"  
  Aldis Artūrs Vilde 1997    
  Dāvis Deniss Landars 2000    
2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:38,30
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS  
  Roberts Ernests Levics 1999    
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"  
3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 1:38,40
  Kristaps Laube 1999    
  Sergejs Nikonovs 1999    
  Artūrs Kleins      
4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 1:45,81
  Adam Adamovic 1997    
  Romāns Kotikovs 1997    
  Artjoms Kokarevs 2000    
5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC/Talsi 2:04,38
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"  
  Juris Avkštols 1999    
  Gregors Nīss 1999    

C-4 500m juniori

1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:52,61
  Igors Miļuhins 1999    
  Roberts Lagzdiņš 1999    
  Matīss Ozols 2000    
2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene 1:54,81
  Alekss Podenskis 1997    
  Rinalds Ozoliņš 2000    
  Artūrs Belāns 1999    
3 Miks Galvanovskis 1997 Limbaži/ Salacgrīva 1:55,46
  Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni  
  Ansis Grišāns 2000    
  Silvestrs Valdis Subocs 2000    
4 Natanaēls Siders 2000 V-pils sp.sk. "Spars" 2:11,90
  Kristers Frišenfelds 1999    
  Aleksejs Sabarņa 2000    
  Daniils Serins 2000    
5 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 2:12,56
  Arsenijs Nitijevskis 1999    
  Artūrs Krasnoluckis 2000    
  Viktors Krainovs 1997    

K-4 500m juniores

1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 1:56,75
  Baiba Petrovska 1998    
  Daiga Liepiņa 1998    
  Valērija Makare 1999    
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1:59,43
  Justīne Andersone 1998    
  Amanda Opolā 1997    
  Eva Altrofa 1999    
3 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:05,31
  Anete Neretniece 1998    
  Sandija Megi 1999    
  Santa Dreimane 1999    

K-4 500m U-23 vīr.

1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 1:35,09
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS  
  Kaspars Tīklenieks 1993    
  Edgars Tīklenieks 1994    
2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/ 1:38,51
  Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS/ Limbaži  
  Valters Veispals 1995    
  Raivis Ozoliņš 1996    
3 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"/ 1:44,29
  Rihards Čakstiņš 1993 Jelgava KC  
  Juris Apters 1993    
  Emīls Budrevics 1996    

C-4 500m U-23 vīr.

1 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils 1:54,95
  Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene  
  Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS/Talsi  
  Arnolds Kudrjavcevs 1996    
2 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene 1:56,57
  Ivo Jēkabsons 1995    
  Ģirts Jansons 1996    
  Krišs Jansons 1995    

REZULTĀTI 1000m 14.08.2015

K-1 juniori 1000m

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:21,51 4:19,76 4:02,35
2 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:25,57 4:21,08 4:09,91
3 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 4:27,29 4:10,33 4:10,82
4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:23,88 4:18,23 4:16,37
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:26,68 4:11,94 4:20,91
6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 4:38,05 4:13,16 4:30,22
7 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 4:28,03 4:20,00 4:30,91
8 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:27,77 4:26,12 4:40,78
9 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars" 4:28,26 4:27,25 4:41,06
10.-12. Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 4:41,17 4:14,61  
  Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:44,66 4:38,83  
  Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 4:28,03 4:26,30  
13.-15. Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars" 4:42,97 4:35,77  
  Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 4:49,51 4:41,27  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:41,55 4:34,30  
16.-18. Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:57,68 4:52,24  
  Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 5:04,18 4:44,86  
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 4:57,21 4:56,17  
19.-21. Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 4:59,15 5:02,62  
  Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS 4:48,54 4:52,58  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 4:50,19 4:47,04  
22.-24. Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 5:04,44 5:20,11  
  Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:59,47 5:09,21  
  Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:50,03 5:11,06  
25.-26. Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 4:55,10 5:26,16  
  Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 4:58,76 5:10,68  
27 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:52,94 izst.  
28.-29. Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 5:02,13    
  Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS 5:20,68    
30.-32. Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 5:23,09    
  Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene" 5:02,30    
  Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva 5:16,38    

C-1 juniori 1000m

1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:57,61   4:26,53
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:46,37   4:32,91
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 5:08,42   4:36,13
4 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars" 4:30,93   4:38,41
5 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 4:49,70   4:40,63
6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 5:03,31   5:18,53
7 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 5:15,20 5:09,74 5:19,25
8 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 6:13,93 5:09,20 5:23,28
9 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 6:16,03 5:13,09 6:12,94
10 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars" 5:19,98 5:24,48  
11 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars" 4:28,41 5:30,24  
12 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 5:24,77 5:32,62  
13 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 5:29,40 5:34,50  
14 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 5:43,58 6:02,12  
15 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 6:35,89 6:34,78  

K-1 juniores 1000m

1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 4:36,39   4:44,46
2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 4:40,59   4:50,75
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 4:44,42   4:55,68
4 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 4:48,45   5:05,37
5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 4:50,86 4:54,67 5:07,75
6 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 4:48,84   5:09,81
7 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 5:01,84 5:04,83 5:10,90
8 Santa Dreimane 1999 Limbaži/S-grīva 4:56,55   5:18,59
9 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 5:08,05 5:05,31 5:36,03
10 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 5:13,56 5:10,17  
11 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 5:06,21 5:12,29  
12 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 5:06,48 5:15,00  
13 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 5:14,65 5:22,58  
14 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 5:08,78 5:30,44  
15 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 5:38,63 5:36,11  
16 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars" 5:29,71    

K - 1 U-23 vīrieši 1000m

1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 4:01,42
1 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 4:01,42
3 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 4:14,28
4 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 4:17,45
5 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 4:26,41
6 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 4:31,88
7 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 4:32,08
8 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 4:43,61

C - 1 U-23 vīrieši 1000m

1 Dagnis Iļjins 1992 V-pils "Spars" 4:21,49
2 Joosep Karlson 199 Parnu 4:26,66
3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:33,23
4 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 4:39,79
5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 4:52,41
6 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 5:01,19
7 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 5:02,51
8 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars" 5:08,34
9 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 5:15,93

K - 2

K-2 juniori 1000m

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:01,31   3:51,92
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 3:59,61   3:56,09
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Ridzene"      
3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 4:11,52   3:59,23
  Arturs Kleins 1997        
4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:01,57   3:59,68
  Rihards Kraulis 1999        
5 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 4:06,82   4:07,77
  Artjoms Kokarevs 2000        
6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:11,60 4:14,74 4:13,20
  Artis Veldre 2000        
7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 4:18,01 4:16,00 4:14,06
  Vladislavs Fostijs 2000        
8 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 4:23,03 4:14,33 4:20,18
  Reinis Kalnarājs 1999        
9 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars" 4:14,76   4:25,35
  Aleksandrs Saipulajevs 1998        
10 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi 4:33,08 4:46,83  
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"      
11 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 5:27,21 5:28,63  
  Valters Sudmalis 1998        

C - 2 juniori 1000 m

1 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS 4:17,40
  Matīss Ozols 2000    
2 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS 4:21,81
  Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva  
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 4:23,52
  Miks Galvanovskis 1997    
4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:38,94
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni  
5 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 4:41,63
  Silvestrs Valdis Subocs 2000    
6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 4:52,04
  Donats Lapato 2000    
7 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 4:56,73
  Mārtiņš Robežnieks 1999    
8 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 5:16,41
  Aleksejs Sabarņa 2000    
9 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 5:43,06
  Arsenijs Nitijevskis 1999    

K - 2 juniores 1000 m

1 Valērija Makare 1999 Jelg.BJSS/USK Barons 4:28,49
  Daniela Kondratova 1997    
2 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 4:34,36
  Daiga Liepiņa 1998    
3 Sabīne Cirša 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:54,85
  Santa Dreimane 1997    
4 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 5:03,61
  Sandija Megi 1999    
5 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars" 5:10,84
  Linda Krilovska 1999    
6 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 5:18,68
  Megija Kūle   V-pils  

K - 2 U-23 vīrieši 1000 m

1 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 3:52,48
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS  
2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 3:57,71
  Roberts Pumpa 1995    
3 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 3:59,40
  Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ  
4 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 4:24,27
  Rihards Čakstiņš 1993    
5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva 4:35,14
  Dāvis Melnalksnis 1993    

C - 2 U-23 vīrieši 1000 m

1 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons 4:15,97
  Arnolds Kudrjavcevs 1996    
2 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:33,04
  Krišs Jansons 1995    
3 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 4:55,04
  Ivo Jēkabsons 1995    

K-2 U-23 sievietes 1000m

K-4

1 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 5:34,31
  Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ  
2 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 5:39,37
  Eva Pričiņa 1994    

K - 4 juniori 1000 m

1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 3:28,84
  Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"  
  Aldis Artūrs Vilde 1997    
  Artūrs Kleins 1997    
2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 3:34,72
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS  
  Roberts Ernests Levics 1999    
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999    
3 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 3:42,88
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999    
  Dāvis Pupuriņš 1997    
  Kristaps Kristiāns Laube 1999    
4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 4:05,91
  Adam Adamovic 1997    
  Romāns Kotikovs 1997    
  Artjoms Kokarevs 2000    
5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 4:26,47
  Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi  
  Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"  
  Gregors Nīss 1999    

C - 4 juniori 1000 m

1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:06,66
  Igors Miļuhins 1999    
  Matīss Ozols 2000    
  Roberts Lagzdiņš 1999    
2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene 4:08,09
  Alekss Podenskis 1997    
  Alvis Veldre 1998    
  Artūrs Belāns 1999    
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni 4:16,84
  Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene  
  Ansis Grišāns 2000    
  Kirils Sokolovs 1999    
4 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 4:58,88
  Kristers Frišenfelds 1999    
  Aleksejs Sabarņa 2000    
  Daniils Serins 2000    
Lasīt vairāk...

OC Limbaži/Barons optikas kauss-III 2015

OC "Limbaži"/Barona optikas kauss

Nolikums

1. Mērķis un uzdevumi

Smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta veida popularizēšana.
Jauno airētāju piesaiste smaiļošanas un kanoe sportam visas airēšanas sezonas garumā.

2. Vieta un laiks

Sacensības notiek Nacionālajā sporta bāzē Olimpiskais centrs “Limbaži” airēšanas bāzē. Sacensību sākums plkst. 12.00

I Kausa etaps 2015.gada 10.jūnijs
II Kausa etaps 2015.gada 8.jūlijs
III Kausa etaps 2015.gada 12.augusts

3. Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Olimpiskais centrs “Limbaži”, sadarbībā ar Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolu un Limbažu airēšanas klubu „Lemisele”.

Sacensību galvenais tiesnesis Artis Barons.

4. Sacensību dalībnieki un programma

I Kausa etaps 200m
II Kausa etaps 500m
III Kausa etaps 1000m

A grupa 2002.- 2003.gadā dzimušie K-1 zēni un meitenes
A grupa 2002.g.dz. un jaunāki C-1 zēni
B grupa 2004.g.dz. un jaunāki K-1 zēni un meitenes

Sacensības notiek ar starta sistēmu no 4 - 6 celiņiem (atkarībā no sacensību dalībnieku skaita).
Tiek noskaidroti 1. fināla, 2. fināla, un ja nepieciešams 3. fināla dalībnieki.

Tiek skaitīti kopvērtējuma punkti:

1.vieta - 15 punkti
2.vieta - 14 punkti
3.vieta - 13 punkti
4.vieta - 12 punkti
5.vieta - 11 punkti
6.vieta - 10 punkti
7.vieta - 9 punkti
8.vieta - 8 punkti
9.vieta - 7 punkti
10.vieta - 6 punkti
11.vieta - 5 punkti
12.vieta - 4 punkti
13.vieta - 3 punkti
14.vieta - 2 punkti
15.vieta - 1 punkti

5. Pieteikumi

Pierakstu kartiņas sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

līdz 07.06.2015.

līdz 05.07.2015.

līdz 09.08.2015.

6. Apbalvošana

Katra posma 1. - 3. vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar diplomiem un medaļām.
Kopvērtējuma 1. - 3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem.

Visi dalībnieki startē vestēs!

Sacensību pieteikums apliecina, ka sportisti neiebilst sacensību laikā organizatoru uzņemto fotogrāfiju izmantošanai plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos.

Lasīt vairāk...

LR Veterānu kauss – III 2015

NOLIKUMS
Vieta un laiks: 01.08.2015. Brocēnos

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācijas (turpmāk –Federācija).
Sacensības vada Federācijas pastiprināta tiesnešu kolēģija.


Sacensību sākums:

01.08. plkst. 12:00


Pārstāvju sanāksme: 11:00
Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās veterāni divās vecuma grupās:
1) līdz 50 gadu vecumam;
2) 50 gadi un vecāki
Vīrieši K-1 200 m
Vīrieši C-1 200 m
Sievietes K-1 200 m


Vērtēšana un apbalvošana:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar kausiem.


Pieteikumi:

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz 27.07. elektroniski uz
e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā,
saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras
nosūtīts pieteikums).
Sacensību laikā notiks laivu svēršana.
Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.
Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz
komandējošā organizācija.

Rezūltāti

K-1 200 m vīrieši

1 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nos. BJSS 0:37,04   0:36,41
2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:37,88   0:36,98
3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:37,62   0:37,40
4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 0:38,45   0:38,17
5 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 0:38,15   0:38,68
6 Edgars Zablovskis 1991 "Uz viļņa" 0:39,39   0:39,13
7 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 0:39,31 0:41,13 0:39,52
8 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:46,58 0:38,98 0:40,27
9 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 0:44,68 0:42,02 0:43,98
10 Nauris Zablovskis 1995 "Uz viļņa" 0:40,67 0:42,26  
11 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 0:43,20 0:42,51  
12 Emīls Ziemelis 1995 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,77 0:46,22  

C-1 200 m vīrieši

1 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 0:42,32
2 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 0:42,50
3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:44,01
4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 0:46,14
5 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 0:49,35
6 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 0:58,56
7 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 1:14,26

K - 1 200 m sievietes

1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:43,29
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:43,33

C - 1 200 m sievietes

1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:54,81

K-1 200 m veterāni vīrieši - 50 g.

1 Māris Lieģis 1970 "Lucavsalas airi" 0:46,51

K-1 200 m veterāni vīrieši 51+ g.

1 Konstantins Udovičenko 1964 Jūrmala 0:47,13
2 Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC 0:51,91
3 Ēriks Meiers 1950 Bolderāja 0:53,03

C-1 200 m veterāni vīrieši - 50 g.

1 Igors Karuzins 1973 "Attekas sala" 0:50,40
2 Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 0:56,38

C-1 200 m veterāni vīrieši 51+ g.

1 Jefimijs Klementjevs 1963 "Brāļi Klementjevi" 0:49,16

K-1 1000 m vīrieši

1 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 3:47,35
2 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija" 3:51,08
3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 3:55,53
4 Sergejs Danilovs 1975 Latgales ATC 3:58,47
5 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 4:02,21
6 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 4:03,71
7 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 4:16,41
8 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 4:25,66
9 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 4:27,89
10 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:43,34

C-1 1000 m vīrieši

1 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 3:56,16
2 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 3:56,80
3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:21,75
4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 4:33,52
5 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 4:37,32
6 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 4:58,61

K-1 1000 m sievietes

1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 4:19,66
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 4:24,59
3 Līga Poplavska 1995 Limbažu/Salacgrīvas NSS 5:48,45

C-1 1000 m sievietes

1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 5:08,61

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Komandu vērtējums

1.diena A B C KOPĀ
Limbažu/Salacgrīvas NSS 17                 15 11 17 6 4 1 15 6 17 15 17 20 11 8           20 13 17 15 8 4 1 20 17 11 17 8 17 15 11                 374
BJSS "Rīdzene" 10 7 6 3 11 20 17 20 20 20 20 15 13 20 15 9 3 20 10 5 20 13 10 20 17 15 9 6 20 15 20 11 7 15 7 6 5 20 13 10 8 20 13 10 9 7 6 20 10 9 8 643
MSĢ TS SASS 15 5 15             13 13                                   5 2 13 9 8                                     98
Brocēnu NSS 20 9 8             17 17 11 7 5 17 8 11 13                     9 10 15                                         177
Talsu NSS 11 20 15 13 13 17       10 2 7 10                               10 11                                           139
Ventspils "Spars" 17 13 4 20 17         13 10 20 11 9 4 7                         17 13 6 3 17 15 9 11 13                             249
Jelgava KC                   8                                                                                   8
                                                                                                         
2.diena A B C KOPĀ
Limbažu/Salacgrīvas NSS 20 15 13 20           20 13 17 11 9 20 9 7 5 20 20 11 17 20 17 17       17 15 10 5 2 20 9 20 17 13 20 20                       469
BJSS "Rīdzene" 17 15 10 11 10 7 6 20   17 15 20 20 10 17 15 8 2 1 17 13 20 17 20 20 13     20 13 9 13 11 10 20 10 11 8 7 6 17 17                   513
MSĢ TS SASS 13 17 5             13                                     4 1 15 10 9                                     87
Brocēnu NSS 20 13 8             11 10 4 15                               8 17                                           106
Talsu NSS 11 17 11 15           17 8 11                                 6 13                                           109
Ventspils "Spars" 20 9 17             15 13 7 3 17 10 15 15                       11 7 3 15 17 15 11                                 220
Jelgava KC                   6                                                                                   6
                                                                                                         
Limbažu/Salacgrīvas NSS 843                                                                                                
BJSS "Rīdzene" 1156                                                                                                
MSĢ TS SASS 185                                                                                                
Brocēnu NSS 283                                                                                                
Talsu NSS 248                                                                                                
Ventspils "Spars" 469                                                                                                
Jelgava KC 14                                                                                                
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
BJSS "Rīdzene" 1156                                                                                                
Limbažu/Salacgrīvas NSS 843                                                                                                
Ventspils "Spars" 469                                                                                                
Brocēnu NSS 283                                                                                                
Talsu NSS 248                                                                                                
MSĢ TS SASS 185                                                                                                
Jelgava KC 14                                            
Lasīt vairāk...