Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Ētikas kodeks

Latvijas Olimpiāde 2016

Rezultāti

IV Latvijas Olimpiāde, 2016 Smaiļošana un kanoe

LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJA

(LKF)

SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA

Sacensību veidi

Vīrieši (8):

  • K-1 200m
  • K-1 1000m
  • K-2 200m
  • K-2 1000m
  • K-4 1000m
  • C-1 200m
  • C-1 1000m
  • C-2 1000m

Sievietes (4):

  • K-1 200m
  • K-1 500m
  • K-2 500m
  • K-4 500m

 

Sacensību laiks un vieta

2016.gada IV Latvijas Olimpiādes sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā notiks 1., 2. un

3.jūlijā Limbažos, Olimpiskajā centrā “Limbaži”.

Sacensību vadība

Sacensības vada LKF apstirpināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību dalībnieki

Olimpiādes sacensībās piedalās republikas nozīmes pilsētu un novadu (turpmāk –

pašvaldību) komandas.

Olimpiādē piedalās Latvijas Republikas pilsoņi un pastāvīgie Latvijas Republikas iedzīvotāji.

Olimpiādē piedalās tikai akreditētie dalībnieki, kurus apstiprina Akreditācijas komisija,

saskaņojot ar attiecīgā sporta veida federāciju.

Dalībnieks var pārstāvēt tikai vienu pašvaldību.

Olimpiādes dalībnieka statuss tiek piešķirts akreditētiem treneriem, apkalpojošam

personālam, mediķiem, komandas vadībai un delegācijas – komandas vadītājam.

Komandas vadītāju apstiprina un pilnvaro attiecīgā pašvaldība.

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs.

Sacensību organizatori nenes atbildību par iespējamo sacensību dalībnieku traumām un

nelaimes gadījumiem.

Sacensībās var piedalīties dalībnieki, kuri dzimuši 2000.gadā un vecāki.

Sacensībās var piedalīties pa 3(trīs) laivām katrā disciplīnā no vienas pašvaldības.

Pieteikumi

Olimpiādes pieteikumi dalībai Olimpiādes sacensībām jāiesūta Akreditācijas komisijai līdz

2016.gada 31.maijam plkst.24:00 atbilstoši pieteikuma elektroniskai formai Olimpiādes

mājas lapā www.latvijasolimpiade.lv , sadaļā Latvijas IV Olimpiāde 2016 / pieteikumi.

Ja dalībnieks tiek pieteikts pēc 2016.gada 31.maija līdz 2016.gada 14.jūnijam plkst.24:00,

tad par katru pieteikto dalībnieku Olimpiādes Sekretariātā tiek iemaksāti EUR100 (viens

simts eiro), pārskaitot tos uz LOK norēķinu kontu AS Swedbank konta

Nr.:LV38HABA000140J063161, ar norādi “dalības maksa par “dalībnieka Vārds, Uzvārds,

dzimšanas datums”, saskaņā ar Latvijas IV Olimpiādes Nolikumu”.

Dalībniekus saskaņā ar Nolikumu Olimpiādes sacensībām piesaka pašvaldības komandas

vadītājs.

Pieteikuma elektroniskās formas un parole pašvaldības komandas vadītājam tiks nosūtīta

2016.gada martā.

Akreditācija

Olimpiādes dalībniekus akreditē attiecīgās pašvaldības komandas vadītājs.

Veicot akreditāciju, komandas vadītājs Akreditācijas komisijai uz Olimpiādes laiku iesniedz

ar delegācijas vadītāja parakstu apliecinātas pasu vai dzimšanas apliecības kopijas tiem

Olimpiādes dalībniekiem, kuri piedalīsies Olimpiādē.

Personas datu aizsardzības nolūkos, personu apliecinošo dokumentu kopijas pēc

komandas vadītāja pieprasījuma tiks atgrieztas Olimpiādes pēdējā dienā 2016.gada 3.jūlijā.

Gadījumā, ja personu apliecinošo dokumentu kopijas netiks izņemtas, tās tiks iznīcinātas.

Akreditācijas komisijas darba laiks:

Lasīt vairāk...

Sporta skola "Spars" airētāju sacensības fiziskajā sagatavotībā 2016

NOLIKUMS

Sporta skola ''Spars" airētāju sacensībām  fiziskajā sagatavotībā

Vieta un laiks

Sacensibas norisināsies Ventspils 1.pamatskolā, Pļavas ielā 25/27, 2016. gada 17.decembrī.

Sacensību sākums 12.00   2004.g.dz un jaunāki   E
        2002.g.dz./2003.g.dz.   D
    13.00   2000.g.dz./2001.g.dz.   C
    13.40   1998.g.dz /1999.g.dz.   B
        1997.g.dz un vecāki   A

Dalībnieki

Sacensībās piedalās pilsētu un klubu komandas.

Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Ventspils pilsētas sporta skola ''Spars'' airēšanas nodaļa.

Visus izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās, sedz komandējošā organizācija.

Programma       Jaunieši    
Vingrinājums     A B C D,E
1.Aiznest pildbumbu      X X X X
2.Kāju celšana 180° pie ving. stieņa 18X 15X 12X 30x uz paklāja
3.Aiznest otru pildbumbu   X X X X
4.Uz sola balstā guļus pārstāigā solu 50X 45X 40X 30X
5.Atnest pildbumbu     X X X X
6.Kārienā pievilkties     18X 15X 12X  
7.Lēcieni pāri solam           45X
8.Atnest otru pildbumbu   X X X X
          Jaunietes    
Vingrinājums     A B C D,E
1.Aiznest pildbumbu      X X X X
2.Guļus kāju celšana uz paklāja   30x 25x 25x 20x
3.Aiznest otru pildbumbu   X X X X
4.Uz sola balstā guļus pārstāigā solu 40x 35x 30x 25x
5.Atnest pildbumbu     X X X X
6.Lēcieni pāri solam     60x 50x 40x 30x
7.Atnest otru pildbumbu   x x x x

Uzvarētāju noteikšana un apbalvošana

Godalgoto vietu ieguvējus katrā vecuma grupā apbalvo ar diplomiem un balvām.

Augstāku vietu iegūst dalībnieks, kurš katru vingrinājumu veicis noteikto reižu skaitu,

iekļaujoties 1minūtē, un uzrādījis labāko laiku.

Vienādu punktu gadījumā, augstāku vietu izcīna sportists, kurš bijis labāks vingrojumā - sola pārstaigāšana  balstā .guļus

Pieteikumi

Iepriekšējie pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesūta līdz 13.12.2016 uz e-pastu adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vārdiski pieteikumi labojami iespējami sacensību vietā sacensību dienā līdz plkst. 11.00 Ventspils 1.pamatskolā.

Lasīt vairāk...

LKF kross 2016

NOLIKUMS

Latvijas Kanoe federācijas krosa

NOLIKUMS

 

Mērķis un uzdevumi

  • Pārbaudīt Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju vispārējās fiziskās sagatavotības līmeni;
  • Noteikt labākos individuālos LKF krosa skrējējus.

Vieta un laiks

Kross notiks 2016.gada 26. novembrī, starts pie: Olimpiskais centrs “Limbaži” sporta hallē, Limbažos, Parka ielā 36

Sacensību sākums: plkst. 12:00

Pārstāvju sanāksme: plkst. 11:30

Sacensību vadība Latvijas kanoe federācija

Sacensības organizē Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola, biedrība “Limbažu Vārpa”, Olimpiskais centrs “Limbaži”. Sacensību galvenā tiesnese Diāna Zaļupe.

Sacensību dalībnieki

Vecuma grupa

Dzimšanas gads

Vīrieši/jaunieši

Sievietes/jaunietes

A grupa

1997.g.dz. un vecāki

8 km (4 apļi)

6 km (3 apļi)

B grupa

1998.-1999.g.dz.

8 km (4 apļi)

4 km (2 apļi)

C grupa

2000.-2001.g.dz.

6 km (3 apļi)

4 km (2 apļi)

D grupa

2002.-2003.g.dz.

4 km (2 apļi)

2 km (1 aplis)

E grupa

2004.-2005.g.dz.

2 km (1 aplis)

2 km (1 aplis)

F grupa

2006.dz. un jaunāki

2 km (1 aplis)

2 km (1 aplis)


Pieteikumi

Pieteikumi jāiesūta elektroniski līdz 22. novembra plkst. 15:00 uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par dalībnieku veselību atbild komandējošā organizācija, apliecinot to ar ārsta parakstu sacensību pieteikumā. Pieteikuma oriģināls ar komandējošas organizācijas vadītāja un ārsta parakstiem jāiesniedz galvenajam sekretāram sacensību dienā līdz plkst. 11:30 pārstāvju sanāksmē.

Komandu pārstāvjiem pēc sacensībām ir jānodod izsniegtie dalībnieku numuri. Komandai līdz jāņem numuru piespraužamās adatas.

Numura nozaudēšanas gadījumā sods – EUR 7,00

Apbalvošana

1.-3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un balvām. Vecuma grupās, kurās startējošo dalībnieku skaits būs vairāk par 15, ar piemiņas suvenīriem tiks apbalvoti arī 4.-6. vietu ieguvēji.

Lasīt vairāk...

Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā 2016

NOLIKUMS

Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensībām smaiļošanā un kanoe airēšanā

Vieta un laiks

Sacensības norisināsies Ventspils airēšanas bāzē ''Dampeļi'' 2016.g. 15. oktobrī.

Sacensību sākums plkst. 12.00.

Jaunākās grupas ( 2004.g. un jaunāki ) startē bāzē uz vietas.

Pārējo grupu sportisti startē Vārvē - 8km distancē.

Starts Vārvē tiks dots plkst. 13.00 visām grupām kopā.

Dalībnieki un programma

2004.g.dz un jaunāki 1km
2002.g.dz./2003.g.dz. 8km
2000.g.dz./2001.g.dz. 8km
1998.g.dz /1999.g.dz. 8km
1997.g.dz un vecāki 8km

Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Ventspils pilsētas sporta skola ''Spars'' airēšanas nodaļa.

Visus izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās, sedz komandējošā organizācija.

Uzvarētāju apbalvošana

Sacensības individuālas. Godalgoto vietu ieguvējus katrā vecuma grupā un laivu klasē

apbalvos ar diplomiem un balvām.

Pieteikumi

Iepriekšējie pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesūta līdz 12.10.2016 uz e-pastu adresi:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vārdiskie pieteikumu labojumi iespējami sacensību vietā sacensību dienā līdz plkst 11.00airēšanas bāzē ''Dapeļi''

Lasīt vairāk...

Zemgales rudens maratons Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā smaiļošanā un kanoe 2016

Rezultāti

Zemgales rudens maratons
Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā
smaiļošanā un kanoe airēšanā
           
2016. gada 1. oktobrī, Jelgavā
           
K-1 SIEVIETES (1997. g. dz. un vec.)  8 km
           
1 50 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 41:23.56
2 49 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 41:54.91
3 26 Gabriele Rauckyte 1997 Panevēža (LT) 45:00.75
4 35 Eve Kulasalu 1992 Pērnava (EST) 45:06.44
5 13 Elena Memliukaite 1994 Kauņa (LT) 45:40.05
6 24 Lada Cechova 1997 Panevēža (LT) 47:10.39
7 10 Evita Bole 1990 AK Kaija 55:50.48
           
K-1  JUNIORES (1998. - 1999.) 8 km
           
1 34 Anette Baum 1998 Pērnava (EST) 42:42.57
2 315 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:39.48
3 145 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 44:50.35
4 316 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:52.65
5 147 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 45:37.03
6 114 Linda Krilovska 1999 Ventspils Spars 45:41.55
7 52 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 46:44.01
8 27 Zymante Prakapaviziute 1999 Panevēža (LT) 48:36.15
9 55 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 48:42.05
10 115 Megija Kūle 1999 Ventspils Spars/MSĢ 48:45.06
11 15 Medeine Blozyte 1999 Kauņa (LT) 52:30.49
           
K-1 JAUNIETES (2000. - 2001.) 8 km
           
1 16 Viktorija Petraviciute 2000 Kauņa (LT) 43:04.71
2 400 Ala Grigorjeva 2000 Zarasai (LT) 44:45.63
3 318 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 46:49.22
4 116 Anna Saļņikova 2001 Ventspils Spars 47:09.10
5 61 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 48:00.66
6 37 Piia Liisa Kunnapas 2001 Pērnava (EST) 48:41.23
7 18 Austeja Blozyte 2001 Kauņa (LT) 48:48.72
8 391 Gabriele Macijauskaite 2001 Kauņa (LT) 48:49.95
9 170 Elīna Veispale 2000 MSĢ TS Jūrmala 49:31.99
10 60 Valērija Kleine 2001 BJSS Rīdzene 50:44.78
11 36 Jane - Lii Koltsov 2000 Pērnava (EST) 50:52.44
12 140 Iris Paalmae 2001 Tartu (EST) 51:31.65
13 63 Laura Mazburša 2001 BJSS Rīdzene/MSĢ 51:54.15
14 62 Madara Lejiņa 2000 BJSS Rīdzene/MSĢ 52:35.73
15 58 Hanna Hansone 2001 BJSS Rīdzene 53:38.85
16 59 Anna Dementjeva 2001 BJSS Rīdzene 56:56.88
  17 Kamile Jakubelskaite 2001 Kauņa (LT) IZST.
           
K-1 MEITENES (2002. - 2005.) 8 km
           
1 38 Marleen - Kirsika Braumann 2003 Pērnava (EST) 45:59.07
2 64 Margarita Oša 2002 BJSS Rīdzene 46:05.70
3 148 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 47:47.58
4 65 Reina Rituma 2002 BJSS Rīdzene 49:15.62
5 346 Tatjana Zujeva  2003 Visagina (LT) 50:34.79
6 118 Alīna Mihailova 2002 Ventspils Spars 53:32.08
7 141 Kaja Asi 2002 Tartu (EST) 55:48.40
8 66 Annija Jākobsone 2002 BJSS Rīdzene 56:39.28
9 40 Sade Lee Kerge 2003 Pērnava (EST) 56:42.20
10 347 Anastasija Pokatajeva 2003 Visagina (LT) 59:38.85
11 348 Izabela Igumnova 2002 Visagina (LT) 1:04:10.93
12 350 Rostislava Kenebas 2003 Visagina (LT) 1:05:22.01
           
C-1 ZĒNI (2002. - 2005.) 8 km
           
1 149 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 46:30.87
2 352 Slava Buglak 2004 Visagina (LT) 49:37.49
3 41 Ilja Kuznetsov 2003 Pērnava (EST) 52:14.20
4 150 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 53:00.81
5 151 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 56:21.56
6 319 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 57:46.70
7 351 Andrej Paškovskij 2002 Visagina (LT) 58:09.58
8 67 Valters Mārtinsons 2003 BJSS Rīdzene 1:00:16.35
9 308 Kārlis Grunte 2003 Talsu NSS 1:22:00.05
10 120 Jonatāns Siders 2002 Ventspils Spars bez laika
11 122 Daniēls Siders 2005 Ventspils Spars bez laika
  121 Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils Spars IZST.
  69 Aleksandrs Titovs 2002 BJSS Rīdzene IZST.
  68 Ņikita Martjučenkovs 2003 BJSS Rīdzene IZST.
           
C-1 SIEVIETES 8 km
           
1 320 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:33.23
           
C-1 JUNIORES  8 km
Npk. Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Komanda  Rezultāts
1 152 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS/MSĢ 49:44.69
2 353 Jelizaveta Jermakova 1999 Visagina (LT) 57:32.82
3 321 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS/MSĢ 1:04:01.90
  70 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene IZST.
           
K-1 vīrieši (veterāni - 50) 8 km
1   Valentīns Lagzdiņš 1975 SK Zemgale 42:26.64
2   Oleg Sedletski 1967 Tallina (EST) 43:18.84
3   Raitis Biezais 1974 KC Jelgava 44:29.52
4   Viesturs Daugulis 1966 Lemiseles airi 44:46.20
5   Uģis Gūtmanis 1969 LKB 47:10.32
           
K-1 vīrieši (veterāni 51+) 8 km
1   Igor Lychev 1964 Sanktpēterburga (RU) 41:14.68
2   Andris Veinbergs 1962 KC Jelgava 48:33.40
3   Ēriks Meiers 1950 Ventspils 58:04.42
           
C-1 vīrieši (veterāni 51+) 8 km
1   Viktors Moisejenkovs 1964 SK Zemgale 44:45.50
2   Imants Orna 1954 ŪSK Attekas sala 49:24.80
3   Jevgēnijs Blažēvičs 1956 Rīga 53:55.04
4   Valentīns Bobkovs 1964 SK Zemgale 1:00:27.04
           
K-1 vīrieši (veterāni - 50) 8 km
1   Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 50:16.52
2   Aleksandrs Višņevskis 1966 Lucavsalas airi 50:38.18
           
K-1 sievietes (veterānes - 50) 8 km
1   Solveiga Lapa 1972 Airesana.lv 49:28.17
2   Ilze Plakane 1982 LKB 51:51.15
3   Evija Zute 1974 Rīga 52:23.08
4   Aelita Plinta 1967 KC Jelgava 56:49.97
           
K-1 sievietes (veterānes 51+) 8 km
1   Ildze Blumbaha 1951 Liepājas SSK 53:23.93
           
K-1 ZĒNI (2002. - 2005.) 8 km
           
1 142 Aron Faber 2002 Tartu (EST) 41:44.00
2 71 Ingus Justs 2002 BJSS Rīdzene 44:00.56
3 366 Albert Orlov 2003 Tallina (EST) 44:04.09
4 43 Martin Eier 2003 Pērnava (EST) 44:06.43
5 125 Rainers Uplejs 2002 Ventspils Spars 44:47.24
6 156 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 44:57.73
7 153 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 45:30.83
8 173 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 47:14.32
9 74 Marks Hansons 2003 BJSS Rīdzene 47:17.73
10 75 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS Rīdzene 47:18.34
11 365 Aleksandr Pekhenko 2002 Tallina (EST) 47:33.94
12 130 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils Spars 47:48.68
13 364 Kris Normet 2002 Tallina (EST) 47:57.59
14 322 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 48:04.28
15 72 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS Rīdzene 48:45.26
16 28 Gvidas Zebrys 2002 Panevēža (LT) 49:06.69
17 171 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ TS SASS 49:10.39
18 327 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:16.88
19 355 Henrikas Noreikis 2004 Visagina (LT) 49:22.66
20 176 Māris Galenieks 2005 MSĢ TS SASS 49:27.43
21 325 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:48.72
22 329 Juris Siliņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:50.32
23 174 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ TS SASS 49:55.13
24 310 Renārs Bērziņš 2004 Talsu NSS 50:04.57
25 42 Kevin Poljans 2002 Pērnava (EST) 50:09.16
26 128 Kārlis Putniņš 2003 Ventspils Spars 50:23.30
27 324 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 50:33.42
28 160 Stefans Gricenko 2002 Jelgavas BJSS 51:47.87
29 330 Mikus Irmejs 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 51:57.88
30 328 Dāvids Zujevs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 52:41.22
31 172 Markos Kampanella 2002 MSĢ TS SASS 52:54.67
32 354 Ignas Ledzinskas 2003 Visagina (LT) 52:57.26
33 309 Eduards Siliņš 2003 Talsu NSS 52:58.23
34 79 Ēriks Upmanis 2003 BJSS Rīdzene 53:03:01
35 326 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 53:04.74
36 155 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 53:11.73
37 357 Lukas Kolelis 2004 Visagina (LT) 53:43.13
38 78 Rolands Kalniņš 2005 BJSS Rīdzene 55:55.71
39 367 Lauri Potaptsuk 2003 Tallina (EST) 57:24.95
40 363 Kaarel Saar 2002 Tallina (EST) 58:13.19
41 359 Kiril Sutiagin 2004 Visagina (LT) 58:29.14
42 323 Dzintars Siliņš 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:08:53.64
           
K-1 VĪRIEŠI (1997. g. dz. un vec.)  16 km
           
1 332 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:15:29.11
2 360 Jonas Ragauskas 1976 Visagina (LT) 1:15:40.28
3 158 Oskars Rikters 1975 ŪSK Barons 1:16:38:38
4 157 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK Barons 1:17:31.02
5 178 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1:19:44.00
6 12 Valērijs Pavlovs 1987 AK Kaija 1:20:55.51
7 177 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 1:21:22.77
8 300 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS 1:22:11.79
9 83 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 1:24:38.42
10 302 Ivans Tolstojs 1994 MSĢ TS SASS 1:24:42.03
11 370 Rodžers Matvejevs 1984 KC Jelgava 1:24:43.75
12 398 Tomas Andrijauskas  1995 Zarasai (LT) 1:25:55.32
13 331 Māris Bergšteins 1983 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:28:42.55
14 371 Sergejs Nemņaševs 1988 KC Jelgava 1:38:13.39
  301 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS IZST.
  19 Aurimas Pupelis 1996 Kauņa (LT) IZST.
  85 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene IZST.
  311 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS/MSĢ IZST.
           
           
K-1 JUNIORI (1998. - 1999.) 16 km
           
1 159 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:16:45.24
2 163 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1:17:32.32
3 161 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1:17:44.03
4 334 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:18:35.31
5 162 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1:18:36.36
6 387 Santis Pupuriņš 1998 Ventspils Spars 1:19:16.70
7 20 Tomas Jusevcius 1999 Kauņa (LT) 1:21:06.66
8 97 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 1:27:53.57
9 86 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1:28:39.44
10 391 Tadas Kairis 1999 Kauņa (LT) 1:28:40.48
11 99 Roberts Napituhins 1999 BJSS Rīdzene/MSĢ 1:29:02.15
12 95 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 1:30:04.17
13 131 Aleksandrs Saipulājevs 1998 Ventspils Spars 1:31:04.95
14 98 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 1:31:16.74
15 90 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS Rīdzene 1:31:26.87
16 93 Niklāvs Lībers 1999 BJSS Rīdzene 1:31:44.63
17 91 Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS Rīdzene 1:35:18.31
18 29 Lukas Sakalys 1999 Panevēža (LT) 1:39:49.01
19 87 Guntis Rubīns 1998 BJSS Rīdzene 1:41:32.77
  96 Ruvims Kagans 1999 BJSS Rīdzene IZST.
  21 Egidijus Stepsys 1999 Kauņa (LT) IZST.
           
K-1 JAUNIEŠI (2000. - 2001.) 16 km
           
1 304 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 1:17:34.53
2 31 Deividas Liukpetris 2000 Panevēža (LT) 1:21:24.14
3 337 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:22:23.24
4 305 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 1:22:59.14
5 339 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:25:33.22
6 100 Rauls Abasovs 2001 BJSS Rīdzene 1:26:41.47
7 164 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1:26:42.45
8 369 Egils Kalns 2000 KC Jelgava 1:26:53.75
9 368 Ronald Kristjuhan 2000 Tallina (EST) 1:26:55.65
10 134 Matīss Milzers 2001 Ventspils Spars 1:27:06.13
11 341 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:28:16.91
12 104 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS Rīdzene 1:28:23.45
13 340 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:30:13.64
14 303 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS Jūrmala 1:30:19.30
15 307 Mārcis Livmanis 2001 MSĢ TS SASS 1:30:22.01
16 44 Hardi Ilves 2000 Pērnava (EST) 1:30:53.47
17 105 Lukass Nīss 2000 BJSS Rīdzene 1:31:22.65
18 336 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:32:17.78
19 102 Miks Upmanis 2001 BJSS Rīdzene 1:32:33.37
20 106 Renārs Bronka 2000 Lucavsalas airi/MSĢ 1:39:14.88
21 101 Elgars Jevsejevs 2001 BJSS Rīdzene 1:42:06.45
  395 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS/MSĢ IZST.
           
C-1 VĪRIEŠI (1997. g. dz. un vec.)  16 km
           
1 143 Aivis Tints 1987 Attekas sala 1:21:05.81
2 45 Joosep Karlson 1995 Pērnava (EST) 1:22:03.83
3 144 Gatis Pranks 1986 Attekas sala 1:24:31.11
4 46 Andreas Baum 1995 Pērnava (EST) 1:25:30.21
5 342 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:28:20.59
6 165 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:28:21.19
7 48 Taimo Priinits 1997 Pērnava (EST) 1:32:32.71
8 343 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:33:30.24
  107 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene IZST.
           
C-1 JUNIORI (1998. - 1999.) 16 km
           
1 167 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1:25:04.00
2 362 Mindaugas Talačka 1998 Visagina (LT) 1:25:55.12
3 138 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils Spars 1:27:08.20
4 22 Povilas Dambrauskas 1998 Kauņa (LT) 1:29:28.41
5 109 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene/MSĢ 1:35:38.88
6 313 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS/MSĢ 1:36:12.29
7 23 Rytis Romeika 1998 Kauņa (LT) 1:40:05.86
8 344 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:45:13.66
9 137 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Spars 1:56:41.27
  361 Ilja Davidovskij 1999 Visagina (LT) IZST.
  166 Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS IZST.
  108 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene IZST.
           
C-1 JAUNIEŠI (2000. - 2001.) 16 km
           
1 169 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS/MSĢ 1:32:59.34
2 168 Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS 1:34:33.45
3 110 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS Rīdzene 1:35:02.30
4 345 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:38:04.50
5 32 Paulius Zukauskas 2000 Panevēža (LT) 1:43:42.39
6 314 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 1:47:47.75
7 113 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS Rīdzene/MSĢ 1:52:28.90
8 139 Kristaps Buks 2000 Ventspils Spars 2:09:22.42
9 111 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS Rīdzene 2:10:36.60
  33 Zygimantas Tvarijonas 2001 Panevēža (LT) IZST.
  112 Ričards Zaķis 2001 BJSS Rīdzene IZST.
           
           
           
           
           
           
    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome      
           
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa      

Nolikums

Zemgales rudens maratonam

Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

 

Vieta un laiks.

Sacensības notiks 2016. gada 1. oktobrī Jelgavā sporta kluba “KC” sporta bāzē Pasta salā  N 3 . Sacensību sākums plkst. 12.00.

 

Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru un LKF.

Dalībnieki un programma.

 Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirms šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.

 

1997.g.dz.un vecāki vīrieši      K-1, C-1     2 apļi,          sievietes      K-1,C-1      1 aplis

1998.-99.g.dz juniori                K-1, C-1    2 apļi,          juniores       K-1,C-1      1 aplis

2000.-2001.g.dz. jaunieši         K-1, C-1     2 apļi, jaunietes     K-1,C-1      1 aplis

2002.-2005 . zēni                      K-1, C-1    1 aplis,meitenes     K-1,C-1      1 aplis

visi veterāni vīrieši            K-1, C-1    1 aplis,sievietes     K-1             1 aplis

 

Pieteikumi.

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai maija@kanoe līdz 28. septembrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 11.00.

 

Apbalvošana.

Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.

Lasīt vairāk...

Sacensības jaunā mācību gada sākumam smaiļošanā un kanoe airēšanā 2016

NOLIKUMS

Sacensības jaunā mācību gada sākumam smaiļošanā un kanoe airēšanā

Vieta un laiks

Sacensības notiks Ventspilī, airēšanas bāzē ''Dampeļi'' 2016.g. 6. septembrī.

Sacensību sākums 15.30

Sacensībās piedalās visi airēšanas nodaļas audzēkņi - vienā vecuma grupā no U-23 vecuma līdz 2005. gadā dzimušajiem.

Programma

K-1 200 m zēni          
K-1 200 m meitenes          
C-1 200m zēni          
Komandu laivas lozējas izcīnīto vietu secībā K-1, C-1    
Komandu laivas C-2, K-2, K-4 jauktas - sastāvi veidojas izlozes kārtībā.
             
K-2 - 200m C-1 + k-1 zēns        
K-2 - 200m C-1 + K-1 meitene        
K-2 - 200m K-1 zēns + k-1 meitene      
C-2 -200m K-1 zēns + C-1        
C-2 200m C-1 + K-1 meitene        
K-4 200m - 2 smaiļotāji zēni + 1 kanoists + 1 meitene    
K-2 200m zēni          
C-2 200m            

Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Ventspils pilsētas sporta skolas ''Spars'' airēšanas nodaļa.

Sacensību galvenā tiesnese R.Šauberga.

Sacensības tiesā bijušie airēšanas nodaļas audzēkņi.

Uzvarētāju apbalvošana

Uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus apbalvos ar saldumu balvām.

Pieteikumi

Treneris audzēkņus piesaka 30 min pirms sacensību sākuma sacensību vietā.

Iepriekšējos pieteikumus iesūtīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lasīt vairāk...

Latvijas Republikas čempionāts 2016

Rezultāti

Latvijas Republikas čempionāts
smaiļošanā un kanoe airēšanā
               
        Limbaži, 2016.gada 26.-28.augusts
            26.08.2016.
REZULTĀTI  1000m  
               
K-1  1000m  vīr.               
1. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 4:07,44   3:48,18
2. Oskars Rikters 1976 USK Barons 4:10,18 4:01,89 3:51,33
3. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:14,56   3:52,92
4. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 4:07,13   4:00,73
5. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 4:14,40 4:07,15 4:01,14
6. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:19,72 4:13,27 4:07,48
7. Jānis Liepiņš 1983 USK Barons 4:18,26 4:14,79 4:12,09
8. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 4:25,87 4:18,37 4:16,55
9. Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 4:23,50 4:14,60 4:20,15
10.-11. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 4:22,05 4:20,61  
  Rainers Švecs 2001 Limb.un S-grīvas NSS 4:27,88 4:15,37  
12.-13. Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu nov.BJSS 4:21,29 4:18,70  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 4:20,05 4:24,92  
14.-15. Ģirts Ločmelis 1989 SK "Uz Viļņa" 4:25,97 4:30,92  
  Mārtiņš Kaija 1997 AK "Kaija" 4:27,37 4:19,22  
16.-17. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 4:22,70 4:34,35  
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 4:24,76 4:21,73  
18.-19. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 4:40,96 4:24,34  
  Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 4:30,51 4:29,85  
20. Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 4:43,22 4:44,31  
21. Markuss Jonatāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS 4:26,44    
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS DNS    
C-1  1000m  vīr.               
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:19,93   3:59,38
2. Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala" 4:40,78   4:09,34
3. Gatis Pranks 1986 Liepāja, "Attekas sala" 4:54,41   4:10,74
4. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:51,84   4:22,71
5. Kristiāns Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS 4:42,24   4:27,46
6. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 5:01,72 4:52,69 4:28,33
7. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 4:38,14   4:29,22
8. Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 5:23,54 5:06,22 4:57,60
9. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 5:19,77 5:23,06 5:18,09
10. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene" 5:22,69 5:25,18  
11. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 6:20,17 5:30,65  
12. Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 6:07,47 6:11,11  
13. Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 5:47,24 6:20,40  
               
               
               
               
               
               
K-1  1000m  siev.               
1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 4:30,84   4:16,42
2. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 4:39,80   4:18,74
3. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:42,32   4:36,25
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 4:53,11   4:42,04
5. Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:57,64 5:02,27 4:42,52
6. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 4:50,27   4:43,12
7. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 5:07,72   4:48,53
8. Monta Dreimane 2001 Limb.un S-grīvas NSS 5:10,58 5:09,77 5:08,14
9. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov. BJSS 5:29,37 5:22,51 5:22,54
10. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 5:29,00 5:29,22  
               
K-2  1000m  vīr.               
1. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 3:36,97   3:28,50
  Roberts Pumpa 1995 SASS MSĢ      
2. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 3:38,29   3:29,56
  Dāvis Ciršs 1997        
3. Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 3:43,24   3:32,31
  Roberts Akmens 1996 Talsu sporta skola      
4. Valērijs Pavlovs 1987 BJSS "Rīdzene" 3:38,63   3:33,25
  Juris Apters 1993        
5. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 3:39,00   3:36,78
  Artūrs Derkusovs 1999        
6. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars" 3:47,28   3:41,75
  Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"      
7. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 3:40,36 3:46,53 3:43,78
  Dāvis Melnalksnis 1993        
8. Nauris Tomsons 2001 Limb.un S-grīvas NSS 3:49,57 3:48,73 3:44,04
  Aigars Cīrulis 2001        
9. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 4:08,25 3:47,08 3:48,05
  Kristofers Lamberts 2000        
10. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 3:53,33 3:49,40  
  Reinis Kalnarājs 1999        
11. Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 4:14,75 3:57,41  
  Sergejs Nikonovs 1999        
12. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 4:11,07 4:02,01  
  Arturs Skrebels 2001        
13. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS 4:25,53 4:23,06  
  Egīls Kalns 2000 Jelgavas KC      
               
C-2  1000m  vīr.               
1. Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala"     3:42,47
  Gatis Pranks 1986        
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     3:56,00
  Matīss Ozols 2000        
3. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"     3:59,91
  Staņislavs Leščinskis 1993 MSĢ      
4. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS/   4:00,08
  Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS      
               
5. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS     4:30,06
  Aleksejs Čikuns 2001        
6. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     4:59,72
  Aleksejs Sabarņa 2000        
               
K-2  1000m  siev.               
1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     4:03,53
  Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS      
2. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     4:09,57
  Daiga Liepiņa 1998        
3. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     4:10,74
  Madara Aldiņa 1994        
4. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     4:34,92
  Linda Krilovska 1999        
               
K-4  1000m  vīr.               
1. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     3:12,91
  Valters Veispals 1995 AK "Barons"      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Oskars Rikters 1977        
2. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     3:15,67
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Dāvis Melnalksnis 1993        
3. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC/     3:16,47
  Mārtiņš Upītis 1982 Brocēni      
  Ervins Vēveris 1981        
  Vasilijs Andriško 1993        
4. Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS     3:16,97
  Rihards Kraulis 1999 USK Barons      
  Artūrs Derkusovs 1999        
  Atjoms Kokarevs 2000        
5. Edvards Ceipe 2001 Jelgavas BJSS     3:17,25
  Roberts Altmanis 1999 BJSS "Rīdzene"      
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Kristofers Lamberts 2000        
6. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"     3:20,18
  Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēni      
  Valērijs Pavlovs 1987        
  Mārtiņš Kaija 1987        
7. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     3:21,34
  Kristaps Laube 1999        
  Reinis Kalnarājs 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
8. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     3:27,61
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
               
               
C-4  1000m  vīr.               
1. Dāvids Alijevs 1995 Limb.un S-grīvas NSS     3:54,68
  Rūdolfs Segliņš 1994 MSĢ SASS      
  Alekss Podenskis 1997 BJSS "Rīdzene"      
  Staņislavs Leščinskis 1994        
2. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     4:01,06
  Boriss Lonskis 1997        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     4:19,40
  Kristaps Buks 2000        
  Daniils Serins 2000        
  Aleksejs Sabarņa 2000        
REZULTĀTI  500m
               
K-1  500m  vīr.               
1. Roberts Akmens 1996 Talsi 1:51,67 1:49,25 1:44,40
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 1:59,84 1:48,75 1:45,08
3. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 1:54,90 1:45,77 1:46,23
4. Oskars Rikters 1977 USK Barons 1:49,81 1:51,37 1:49,42
5. Roberts Altmanis 1999 Jelgava BJSS 1:53,85 1:49,74 1:50,42
6. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1:52,06 1:52,17 1:50,65
7. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 1:56,58 1:50,35 1:50,79
8. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 1:54,29 1:53,24 1:57,03
9. Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 1:58,90 1:53,89 2:30,83
10.-12. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1:54,75 1:56,67  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 1:55,76 1:53,72  
  Māris Bergšteins 1983 S-grīvas ŪSA biedrība 1:54,66 1:53,66  
13.-15. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 1:53,75 1:55,74  
  Mārtiņš Kaija 1997 AK "Kaija" 2:00,12 1:54,17  
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 1:59,07 1:59,44  
16.-18. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:01,55 1:56,05  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 1:59,44 1:55,71  
  Henijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 2:03,38 1:59,68  
19.-21. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:10,66 1:56,21  
  Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu nov.BJSS 2:10,38 1:56,21  
  Jānis Liepiņš 1983 USK Barons 2:04,73 2:00,21  
22.-24. Rainers Švecs 2001 Limb.un S-grīvas NSS 2:00,42 1:58,92  
  Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 2:06,98 2:21,88  
  Markuss Jonatāns 2000 Limb. un S-grīvas NSS 2:02,43 2:03,25  
25.-26. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 2:04,35 2:08,20  
  Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 2:07,76 2:11,21  
27. Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 2:00,75 DNF  
28.-29. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb. un S-grīvas NSS 2:15,28    
  Kristaps Redviņš 1997 Ventspils  "Spars" 2:07,94    
               
C-1  500m  vīr.               
1. Gatis Pranks 1986 Liepāja, SK Attekas sala 2:01,91   1:52,80
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:16,76   1:53,59
3. Aivis Tints 1987 Liepāja,SK Attekas sala 1:56,99   1:54,77
4. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:05,86 2:14,75 1:58,76
5. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 2:03,53 2:14,67 2:00,65
6. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:05,40 2:13,06 2:02,03
7. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 2:04,30 2:06,99 2:13,63
8. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:15,11 2:14,83 2:16,75
9. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 2:19,41 2:16,78 2:17,85
10.-11. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 2:22,39 2:17,47  
  Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:26,77 2:18,69  
12.-13. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 2:20,41 2:20,74  
  Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 2:22,64 2:26,46  
14.-15. Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 2:25,32 2:32,93  
  Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 2:28,54 2:25,07  
16.-17. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 2:45,88 2:45,38  
  Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 2:33,29 2:48,18  
18.-19. Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 2:35,24 2:54,74  
  Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 2:59,62 3:06,20  
               
K-1  500m  siev.               
1. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:12,80   1:59,88
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:06,02   2:01,29
3. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:07,24   2:06,63
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:12,59   2:10,84
5. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:20,11 2:22,20 2:12,46
6. Baiba Petrovska 1999 Jelgavas BJSS 2:18,69   2:16,59
7. Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:22,12   2:18,14
8. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:22,09 2:25,55 2:20,39
9. Anete Neretniece 1998 Limb.un S-grīvas NSS 2:34,39 2:26,21 2:26,86
10. Monta Dreimane 2001 Limb.un S-grīvas NSS 2:28,80 2:29,97  
11. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 2:40,24 2:31,06  
12. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 2:36,38 2:32,22  
               
C-1  500m  siev.               
1. Agnija Bērziņa 1989 Limb.un S-grīvas NSS     2:22,61
2. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     2:26,43
3. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     2:48,78
4. Līga Kariņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS     2:59,38
               
K-2  500m  vīr.               
1. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons/     1:34,99
  Roberts Akmens 1996 Talsu nov.sp.sk.      
2. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     1:37,58
  Dāvis Ciršs 1997        
3. Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"/     1:38,81
  Santis Pupuriņš 1998 Ventspils      
4. Valērijs Pavlovs 1987 BJSS "Rīdzene"     1:40,87
  Juris Apters 1993        
5. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS     1:41,31
  Artūrs Derkusovs 1999        
6. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     1:41,75
  Kristofers Lamberts 2000        
7. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"     1:44,26
  Reinis Kalnarājs 1999        
8. Aigars Cīrulis 2001 Limb.un S-grīvas NSS     1:45,11
  Nauris Tomsons 2001        
9. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     1:54,43
  Egīls Kalns 2000 Jelgava KC      
               
C-2  500m  vīr.               
1. Aivis Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala     1:46,40
  Gatis Pranks 1986        
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     1:48,50
  Matīss Ozols 2000        
3. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS/     1:53,76
  Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS      
4. Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS/     1:58,37
  Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
5. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     2:03,74
  Aleksejs Ševcovs 2001        
6. Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS/     2:07,89
  Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"      
7. Kristians Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS     2:08,41
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
               
K-2  500m  siev.            
1. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS/     1:55,86
  Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"      
2. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     1:59,65
  Madara Aldiņa 1994        
3. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     2:03,85
  Daiga Liepiņa 1998        
4. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     2:11,93
  Linda Krilovska 1999        
5. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     2:21,53
  Valērija Kačana 2000        
               
K-1  500m  vīr.  VETERĀNI   50+          
1. Viesturs Daugulis 1966 AK "Lemisele"     2:13,08
2. Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC     2:22,09
               
               
C-1   500m  vīr.  VETERĀNI   50+          
1. Jefimijs Klementjevs 1963       2:13,08
               
               
K-4  500m  vīr.            
1. Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS/     1:27,28
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS/       
  Roberts Akmens 1996 Talsu SS/ "Barons"      
  Mārtiņš Veispals 1990        
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS/     1:27,88
  Valters Veispals 1995 AK "Barons"      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Oskars Rikters 1977        
3. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     1:29,44
  Dāvis Ciršs 1997        
  Santis Pupuriņš 1998        
  Dāvis Melnalksnis 1993        
4. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC/     1:29,78
  Mārtiņš Upītis 1982 Brocēni      
  Ervins Vēveris 1981        
  Vasīlijs Andriško 1994        
5. Juris Apters 1983 BJSS "Rīdzene"/     1:33,06
  Artūrs Kleins 1997 AK "Kaija"      
  Valērijs Pavlovs 1987        
  Mārtiņš Kaija 1987        
6. Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS/     1:33,73
  Artjoms Kokarevs 2000 SASS MSĢ      
  Rihards Kraulis 1999        
  Artūrs Derkusovs 1999        
7. Roberts Atmanis 1999 Jelgavas BJSS/     1:35,33
  Roberts Ernests Levics 1999 BJSS "Rīdzene"      
  Edvards Ceipe 2001        
  Kristofers Lamberts 2000        
8. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     1:36,03
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
9. Mārtiņš Gvaždžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     1:38,81
  Kristaps Laube 1999        
  Reinis Kalnarājs 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
               
C-4  500m  vīr.            
1. Alekss Podenskis 1997 Limb. un S-grīvas NSS/     1:47,41
  Rūdolfs Segliņš 1996 BJSS "Rīdzene"/      
  Staņislavs Leščinskis 1994 MSĢ TS SASS      
  Dāvids Alijevs 1995        
2. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     1:52,23
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Boriss Lonskis 1997        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     2:02,37
  Aleksejs Sabarņa 2000        
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Daniils Serins 2000        
               
               
               
               
               
               
               
K-4  500m  siev.            
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     1:48,59
  Laura Skukauska 1996        
  Madara Aldiņa 1994        
  Amanda Opolā 1997        
2. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     1:53,31
  Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS      
  Sabīne Cirša 1999        
  Daiga Liepiņa 1998        
3. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"/     1:58,04
  Linda Krilovska 1999 Limb.un S-grīvas NSS      
  Monta Dreimane 2001        
  Anete Neretniece 1998        
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     1:58,88
  Marija Prohorova 1998        
  Valērija Kleine 2001        
  Valērija Kačana 2000        
REZULTĀTI  200m
               
K-1  200m  vīr.               
1. Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS 0:40,07 0:40,06 0:38,45
2. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:39,65 0:39,93 0:38,71
3. Roberts Akmens 1996 Talsi 0:39,31 0:40,04 0:39,01
4. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 0:42,01 0:41,18 0:40,23
5. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:40,57 0:40,85 0:40,45
6. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:41,38 0:40,59 0:41,24
7. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:40,25 0:40,89 0:41,55
8. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 0:42,20 0:41,73 0:42,16
9. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:40,07 0:41,60 0:42,51
10.-12. Andrejs Šimko 1983 Jelgava KC 0:41,94 0:42,51  
  Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:40,71 0:41,81  
  Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:42,21 0:43,54  
13.-15. Māris Bergšteins 1983 S-grīvas ŪSA biedrība 0:44,00 0:42,85  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:42,03 0:42,70  
  Ivans Tolstojs 1994 SASS MSĢ 0:42,41 0:44,03  
16.-18. Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,57 0:44,18  
  Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:42,53 0:42,90  
  Aigars Cīrulis 2001 Limb. un S-grīvas NSS 0:42,09 0:43,59  
19.-21. Nauris Tomsons 2001 Limb. un S-grīvas NSS 0:43,23 0:44,27  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 0:46,38 0:46,76  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:45,10 0:44,96  
22.-24. Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,83 0:46,50  
  Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,17 0:48,11  
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 0:43,70 0:45,33  
25.-27. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:51,58 0:45,62  
  Markuss Jonatāns 2000 Limb. un S-grīvas NSS 0:48,89 0:50,28  
  Kristaps Redviņš 1997 Ventspils  "Spars" 0:45,78 0:46,89  
28. Henijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 0:47,45    
29.-30. Jānis Liepiņš 1983 USK Barons 0:48,17    
  Oskars Rikters 1976 USK Barons 0:51,68    
31. Rainers Švecs 2001 Limb.un S-grīvas NSS 0:49,97    
               
C-1  200m  vīr.               
1. Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala" 0:48,58    
2. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 0:46,58    
3. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:46,39    
4. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:49,16 0:49,41  
5. Kristiāns Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS 0:50,26 0:49,28  
6. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 0:47,70 0:47,80  
7. Alekss Podenskis 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:49,14 0:50,60  
8. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 0:51,04 0:51,51  
9. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:50,35 0:50,93  
10.-11. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene" 0:51,56 0:53,15  
  Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 0:52,73 0:51,91  
12.-13. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 0:52,54 0:53,67  
  Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 0:51,76 0:52,68  
14.-15. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 0:57,87 0:56,24  
  Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 0:54,28 0:53,63  
16.-17. Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 0:56,40 0:58,04  
  Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 0:58,18 0:54,49  
18. Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:53,16 0:55,10  
19. Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 1:18,57 DNS  
20. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 1:04,76    
               
K-1  200m  siev.             
1. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:49,50   0:47,15
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:47,79   0:48,31
3. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:49,11   0:49,67
4. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:50,74 0:52,62 0:50,85
5. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,92   0:51,86
6. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:51,64   0:52,96
7. Anete Neretniece 1998 Limb.un S-grīvas NSS 1:00,17 0:55,61 0:53,72
8. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:52,61   0:54,55
9. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:53,12 0:54,93 0:55,84
10. Monta Dreimane 2001 Limb.un S-grīvas NSS 0:57,59 0:58,92  
11. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 1:04,54 1:00,69  
12. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 1:01,18 1:01,20  
13. Samanta Ganiņa 1997 Limb.un S-grīvas NSS 1:01,02 1:01,60  
               
C-1  200m  siev.             
1. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     1:00,95
2. Agnija Bērziņa 1989 Limb. un S-grīvas NSS     1:01,12
3. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     1:10,00
4. Līga Kariņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS     1:20,43
               
K-1  200m vīr. VETERĀNI  35.-49.g.v.        
1. Oskars Rikters 1976 USK Barons     0:43,49
2. Ervins Vēveris 1981 Jelgava KC     0:45,36
3. Raitis Biezais 1974 Jelgava KC     0:47,82
4. Māris Lieģis 1970 "Lucavsalas airi"     0:54,56
5. Gundars Tauriņš 1970 "Lucavsalas airi'     1:03,44
               
K-1  200m vīr. VETERĀNI  50.g. un vecāki      
1. Viesturs Daugulis 1966 AK "Lemisele"     0:55,24
2. Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC     1:01,95
               
               
               
               
C-1  200m vīr. VETERĀNI   50.g. un vecāki      
1. Aleksandrs Višņevskis 1966 "Lucavsalas airi"     0:55,05
2. Jefimijs Klementjevs 1963       0:55,36
3. Gatis Inzulis 1961 SK "Lemisele"     1:10,58
               
K-2  200m  vīr.             
1. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS/ 0:36,52   0:35,26
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS      
2. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 0:36,74   0:35,40
  Roberts Akmens 1996 Talsu nov.sp.sk.      
3. Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 0:37,08   0:37,36
  Santis Pupuriņš 1998 Ventspils      
4. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"/ 0:38,00   0:37,50
  Vasīlijs Andriško 1994 Brocēni      
5. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:37,58   0:37,82
  Dāvis Ciršs 1997        
6. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:39,37 0:38,78 0:40,29
  Artūrs Derkusovs 1999        
7. Nauris Tomsons 2001 Limb.un S-grīvas NSS 0:40,22   0:40,54
  Aigars Cīrulis 2001        
8. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:40,35 0:39,77 0:40,83
  Reinis Kalnarājs 1999        
9. Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 0:43,42 0:41,74 0:42,83
  Sergejs Nikonovs 1999        
10. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 0:44,62 0:42,61  
  Arturs Skrebels 2001        
11. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 0:43,65 0:44,33  
  Ģirts Ločmelis 1989 SK "Uz Viļņa"      
12. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS/ 0:45,95 0:45,96  
  Egīls Kalns 2000 Jelgava KC      
* Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" DNF    
  Kristofers Lamberts 2000        
               
C-2  200m vīr.            
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     0:43,70
  Matīss Ozols 2000        
2. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS     0:45,13
  Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS      
3. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     0:46,64
  Dāvids Aļijevs 1995 SASS      
4. Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS     0:48,94
  Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"      
5. Kristians Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS     0:51,18
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
6. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     0:51,50
  Aleksejs Ševcovs 2001        
               
               
               
K-2  200m siev.            
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     0:45,84
  Madara Aldiņa 1994        
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     0:45,96
  Amanda Opolā 1997        
3. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     0:48,97
  Daiga Liepiņa 1998        
4. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     0:52,63
  Linda Krilovska 1999        
5. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     0:53,36
  Valērija Kačana 2000        
               
K-4  200m vīr.            
1. Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS/     0:34,60
  Roberts Akmens 1995 Talsi/ Brocēni/      
  Denis Volkovs 1994 USK Barons      
  Mārtiņš Veispals 1990        
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS/     0:34,87
  Valters Veispals 1995 AK "Barons"      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Oskars Rikters 1977        
3. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     0:35,01
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Vasīlijs Andriško 1994 Brocēni      
4. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS/     0:35,39
  Dāvis Ciršs 1997 Ventspils "Spars"      
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Santis Pupuriņš 1998        
5. Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS     0:38,02
  Artūrs Derkusovs 1999 USK Barons      
  Rihards Kraulis 1999 SASS/MSĢ      
  Artjoms Kokarevs 2000        
6. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     0:40,08
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
7. Mārtiņš Gvaždžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     0:40,26
  Kristaps Laube 1999        
  Reinis Kalnarājs 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
8. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"     0:40,65
  Sergejs Nikonovs 1999        
  Gregors Nīss 1999        
  Lukass Nīss 2000        
* Edvards Ceipe 2001 Jelgavas BJSS/     DNF
  Roberts Atmanis 1999 BJSS "Rīdzene"      
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Kristofers Lamberts 2000        
C-4  200m vīr.            
1. Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS     0:44,69
  Rūdolfs Segliņš 1996        
  Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
  Dāvids Aļijevs 1995 SASS MSĢ      
2. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     0:47,54
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Boriss Lonskis 1997        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     0:48,26
  Aleksejs Sabarņa 2000        
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Daniils Serins 2000        
               
K-4  200m  siev.            
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     0:43,31
  Laura Skukauska 1996        
  Madara Aldiņa 1994        
  Amanda Opolā 1997        
2. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS/     0:46,52
  Santa Dreimane 1999 Jelgavas BJSS      
  Baiba Petrovska 1998        
  Daiga Liepiņa 1998        
3. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"/     0:49,11
  Linda Krilovska 1999 BJSS "Rīdzene"/      
  Monta Dreimane 2002 Limb.un S-grīvas NSS      
  Anete Neretniece 1998        
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     0:50,52
  Marija Prohorova 1998        
  Valērija Kleine 2001        
  Valērija Kačana 2000        
               
K-1  4 x 200m  vīr.            
1. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     2:43,54
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Kaspars Tīklenieks 1993        
2. Roberts Atmanis 1999 Jelgavas BJSS/     2:44,19
  Roberts Ernests Levics 1999 USK Barons      
  Mārtiņš Veispals 1990        
  Oskars Rikters 1976        
3. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     2:45,66
  Valters Veispals 1995        
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Artjoms Kokarevs 2000        
4. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     2:55,40
  Kristofers Lamberts 2000        
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999        
  Kristaps Laube 1999        
               
5. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     2:55,78
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Raitis Biezais 1974        
6. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"     3:09,74
  Arturs Kleins 1997        
  Sergejs Nikonovs 1999        
  Jurijs Avkštoļs 1999        
7. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"     3:13,93
  Guntis Rubīns 1998        
  Roberts Napituhins 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
               
C-1  4 x 200m vīr.             
1. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS     3:18,54
  Roberts Lagzdiņš 1999        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Boriss Lonskis 1997        
2. Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     3:26,36
  Kristiāns Kacars 2000        
  Rūdolfs Segliņš 1996        
  Alekss Podenskis 1997        
3. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"     3:30,09
  Arsenijs Nitijevskis 1999        
  Staņislavs Leščinskis 1993        
  Kirils Sokolovs 2000        
4. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"     3:30,31
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Kristers Frišenfelds 1999        
  Aleksejs Sabarņa 2000        
               
K-1 4 x 200m siev.             
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     3:27,90
  Madara Aldiņa 1994        
  Laura Skukauska 1996        
  Amanda Opolā 1997        
2. Sabīne Cirša 1999 Limb. un S-grīvas NSS     3:45,76
  Santa Dreimane  1999        
  Anete Neretniece 1998        
  Monta Dreimane  2001        
3. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     4:04,36
  Marija Prohorova 1998        
  Valērija Kleine 2001        
  Valērija Kačana 2000        

LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS
N O L I K U M S

Mērķis: Noteikt 2016.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus.

Vieta un laiks: 26. – 28.08.2016. Limbaži

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums: 26.08. plkst.12.00 distance 1000 m

27.08. plkst.10.00 distance 200 m

28.08. plkst.10.00 distance 500 m

Pārstāvju sanāksme: 26.08. plkst.11.00

Sacensību programma:

Vīrieši K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4, C-4 200 m, 500 m, 1000 m

K-1, C-1 4 x 200 m stafete

Sievietes K-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4 200 m, 500 m

K-1 4 x 200 m stafete

C-1 200 m, 500 m

Starp fināla braucieniem – starplaiks 1 stunda.

Stafetes tiek komplektētas no viena kluba sportistiem.

Sacensībās notiek tikai A fināli.

APBALVOŠANA

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar čempionāta medaļām.

Visus apbalvojumus izcīna tikai LR sportisti.

Pieteikumi un dalībnieku kartiņas

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz š.g. 22.augustam uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti un veterāni personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Informācija par naktsmītnēm OSC Limbaži .

Visi izdevumi, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām sedz komandējošā organizācija.

Lasīt vairāk...

LR čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā veterāniem 2016

Rezultāti

Latvijas Republikas čempionāts
Latvijas Republikas čempionāts VETERĀNIEM
smaiļošanā un kanoe airēšanā
      Limbaži, 2016.gada 26.-28.augusts
          27.08.2016.
K-1  200m vīr. VETERĀNI  35.-49.g.v.        
1. Oskars Rikters 1976 USK Barons     0:43,49
2. Ervins Vēveris 1981 Jelgava KC     0:45,36
3. Raitis Biezais 1974 Jelgava KC     0:47,82
4. Māris Lieģis 1970 "Lucavsalas airi"     0:54,56
5. Gundars Tauriņš 1970 "Lucavsalas airi'     1:03,44
               
K-1  200m vīr. VETERĀNI  50.g. un vecāki      
1. Viesturs Daugulis 1966 AK "Lemisele"     0:55,24
2. Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC     1:01,95
               
               
               
               
C-1  200m vīr. VETERĀNI   50.g. un vecāki      
1. Aleksandrs Višņevskis 1966 "Lucavsalas airi"     0:55,05
2. Jefimijs Klementjevs 1963       0:55,36
3. Gatis Inzulis 1961 SK "Lemisele"     1:10,58
K-1  500m  vīr.  VETERĀNI   50+          
1. Viesturs Daugulis 1966 AK "Lemisele"     2:13,08
2. Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC     2:22,09
               
               
C-1   500m  vīr.  VETERĀNI   50+          
1. Jefimijs Klementjevs 1963       2:13,08

LR čempionāts

smaiļošanā un kanoe airēšanā

veterāniem

Limbažos 27.-28.08.2016.

 

Vecuma grupas:

35 – 49 gadu veci (1981.-1967.g.dz.) vīrieši/sievietes

50 gadi un vecāki (1966.g.dz. un vecāki) vīrieši/sievietes

Laivu klase:          

K-1

C-1

 

Distance:               

200 m

500 m

 

Programma:         

27.08. 200 m

28.08. 500 m

Lasīt vairāk...