Airēšanas slaloma kalendārs 2018
Datums |
Sacensību nosaukums, nolikums, rezultāti |
Vieta |
Rīkotājs |
20.01. |
VFS sacensības |
Liepāja |
SK Atvars |
10.02. |
VFS slēpošanas sacensības |
Baldone |
AK Baldone |
8.04. |
Baltijas Kauss |
Jagala |
SK Pirita |
14.04. |
Baltijas Čempionāts |
Iecava |
RAK/LKF |
15.04. |
Latvijas Kauss 1.posms |
Iecava |
RAK/LKF |
28.04. |
Viļņas pilsētas čēmpionāts |
Grigiškes, Voke |
STK Regata |
29.04. |
Lietuvas Čempionāts |
Grigiškes, Voke |
LBKIF |
12.05. |
Iecava |
RAK/BAK |
|
13.05. |
Baldones Pilsētas Jaunatnes meistarsacīkstes |
Baldone |
Baldones pils.dome/BAK |
19.05. |
Latvijas Kauss 2.posms un jaunatnes meistarsacīkstes |
Smiltene |
Smiltenes dome/RAK/VSA |
20.05. |
Latvijas Kauss 3.posms un jaunatnes meistarsacīkstes |
Smiltene |
Smiltenes dome/RAK/VSA |
1-3.06. |
Eiropas Čempionāts |
Prāga, Troja |
ECA |
9-11.06. |
Latvijas čempionāts |
Valmiera |
RAK/LKF |
11.06. |
Latvijas veterānu čempionāts |
Valmiera |
RAK/LKF |
23-24.6. |
Pasaules Kauss 1 |
Liptovsky Mikulaš |
ICF |
29.06.-1.07. |
Pasaules Kauss 2 |
Krakowa |
ICF |
1.07. |
Lietuvas jaunatnes čempionāts |
Puvočiai, Merkys |
LBKIF |
6.-8.07. |
Pasaules Kauss 3 |
Augsburg |
ICF |
17-22.07. |
Pasaules U18&U23 čempionāts |
Ivrea |
ICF |
28.07. |
Valmieras paralēlais airēšanas slaloms |
Valmiera |
Valmieras pilsētas dome/VSA |
4.08. |
Latvijas Jaunatnes čempionāts |
Valmiera |
RAK/LKF |
4.08. |
Latvijas Kauss 4.posms |
Valmiera |
RAK/LKF |
5.08. |
A.Klaviņa piemiņas sacensības |
Valmiera |
|
15-19.08. |
Eiropas U18&U23 čempionāts |
Bratislava |
ECA |
25.08. |
Burtnieku Kauss |
Burtnieki |
Burnieku novada dome/VSA |
26.08. |
Ādažu pilsētas čempionāts un Jaunatnes meistarsacīkstes |
Ādaži |
Ādaži |
31.08.-2.09. |
Pasaules Kauss 4 |
Tacena |
ICF |
7-9.09. |
Pasaules Kauss FINĀLS |
La Seu D'Urgell |
ICF |
9.09. |
Lucavsalas Kauss |
Rīga |
RAK |
15.09. |
Kauņas pilsētas čempionāts |
Kauņa |
BSK Regasa |
16.09. |
Lietuvas Kauss |
Grigiškes |
LBKIF |
26-30.09. |
Pasaules čempionāts |
Rio De Janeiro |
ICF |
28-30.09. |
Olimpic Hope |
Krakova |
|
6.10. |
Rigas 48. čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes |
Rīga |
RDIKSD/RAK |
7.10. |
Latvijas Kausa FINĀLS/Latvijas Junioru Kausa Fināls |
Valmiera |
RAK |