Skolēnu sporta spēles

-

 

SKOLĒNU SPORTA SPĒLES
NOLIKUMS 

Mērķis: Noteikt sporta skolu, klubu un citu sporta organizāciju 2015.gada labākās jaunatnes komandas un individuālos uzvarētājus smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Noteikt LR izlases komandas sastāvu dalībai Pasaules junioru čempionātā.

Vieta un laiks: 19.-20.06.2015. Brocēni

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums:

19.06. plkst.12.00

20.06. plkst. 10.00 distance 200 m

Pārstāvju sanāksme 19.06. plkst.11.00

Dalībnieki un programma:

A grupa – 1999 - 2000.g.dz.

B grupa – 2001 - 2003.g.dz.

Komandas sastāvā katrā vecuma grupā 4 meitenes - smaiļotājas, 4 smaiļotāji un 4 kanoe airētāji.

Meitenes - kanoistes komandu vērtējumā netiek ieskaitītas un punktus nedod, uzvarētājas tiek apbalvotas.

A gr. meitenēm

K-1 un K-2 200m un 500m / ieskaitē 2 laivas katrā distancē/

K-1 4x 200m stafete

C-1 200m meitenēm

A gr. zēniem

K-1, K-2, C-1, C-2 200m un 500m /ieskaitē 2 laivas katrā distancē/

K-1 4x 200m un C-1 4x 200m stafetes

B gr. meitenēm un zēniem

K-1, C-1 200m; K-2, C-2 500m / ieskaitē 2 laivas katra distancē/

K-1, C-1 4x 200m stafete

C-1 200m meitenēm

K-1, C-1,K-1 2000m /var startēt visas laivas/

Komandu vērtējums

1.v. – 17p. 5.v. – 12p. 9.v. – 8p. 13.v. – 4p.

2.v. – 15p. 6.v. – 11p. 10.v. – 7p. 14.v. – 3p.

3.v. – 14p. 7.v. – 10p. 11.v. – 6p. 15.v. – 2p.

4.v. – 13p. 8.v. – 9p. 12.v. – 5p. 16.v. – 1p.

Punktus dod pirmās 16 laivas komandu vērtējumā.

Apbalvošana:

Trīs labākās komandas tiks apbalvotas ar kausiem.

1.-3.vietas ieguvējus apbalvo ar medaļām.

Pieteikumi:

Pieteikumi un dalībnieku kartiņas jānosūta 16.06.2015. elektroniski uz e-pastu: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās.

Izdevumus, saistītus ar piedalīšanos sacensībās, sedz komandējošā organizācija. Informācija par naktsmītnēm Brocēnu novada BJSS .

Komandas savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

Rezultāti

  9:40 K - 2 200 m U-23 Atlase  
  4 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Hedijs Vents Brunēvics 1996  
  5 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS/Brocēnu n. BJSS
    Vasīlijs Andriško 1995  
  6 Kaspars Tīklenieks 1993 OC "Limbaži"/Brocēnu n. BJSS
    Deniss Volkovs 1994  
         
  9:45 K-1 200 m juniores Atlase  
  4 Daniela Kondratova 1997 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS
  5 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
         
1 0.4166666667 K-1 200m B zēni 1.prbr. 1-6 P/f +3 LL
  1 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"
  2 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS
  3 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars"
  4 Zigmārs Cinovskis 2002 1. Jelgavas BJSS
  5 Jānis Žurilo 2002 4. BJSS "Rīdzene"
  6 Markuss Irmejs 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  7 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  8 Ivo Veisbergs 2001 1. Talsu NSS
         
2 0.41875 K-1 200m B zēni 2.prbr. 1-6 P/f +3 LL
  1 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS
  2 Artūrs Skrebels 2001 1. BJSS "Rīdzene"
  3 Mikus Masāns 2003 3. BJSS "Rīdzene"
  4 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS
  5 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  6 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  7 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS
         
3 0.4208333333 K-1 200m B zēni 3.prbr. 1-6 P/f +3 LL
  1 Elvis Miklāvs 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  2 Alekss Ramīns Šengelija 2001 1. MSĢ TS SASS
  3 Arsenijs Zaičenko 2001 1. Brocēnu n. BJSS
  4 Ēriks Upmanis 2003 3. BJSS "Rīdzene"
  5 Kristaps Matīss Knops 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  6 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"
  7 Ēriks Kāpbergs 2001 2. Ventspils "Spars"
         
4 0.4236111111 K-1 200m B zēni 4.prbr. 1-6 P/f +3 LL
  1 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"
  2 Kristaps Leinišs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  3 Rainers Švecs 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  4 Vladimirs Jevharitskis 2002 2. MSĢ TS SASS
  5 Vadims Hrustaļovs 2002 2. Jelgavas BJSS
  6 Matīss Milzers 2001 1. Ventspils "Spars"
  7 Daniils Sečko 2001 2. BJSS "Rīdzene"
5 0.4256944444 C-1 200 m B zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Kārlis Martinsons 2001 4. BJSS "Rīdzene"
  2 Jurijs Ševcovs 2002 1. Jelgavas BJSS
  3 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars"
  4 Anatolijs Zeinālovs 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  5 Genrihs Soļaņiks 2001 1. BJSS "Rīdzene"
  6 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"
         
6 0.4277777778 C-1 200 m B zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS
  2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"
  3 Krists Znotiņš 2000 1. Talsu NSS
  4 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars"
  5 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  6 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars"
         
7 0.4305555556 K-1 200m B meitenes 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Milana Zavackaja 2002 2. BJSS "Rīdzene"
  2 Linda Breidaka 2002 1. Brocēnu n. BJSS
  3 Marta Cepurīte 2002 1. Ventspils "Spars"
  4 Kitija Pusķeire 2001 4. BJSS "Rīdzene"
  5 Anete Derkusova 2002 1. Jelgavas BJSS
  6 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  7 Justīne Matisone 2001 1. BJSS "Rīdzene"
         
8 0.4326388889 K-1 200m B meitenes 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Krista Matisone 2001 1. Talsu NSS
  2 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"
  3 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"
  4 Samanta Krūmiņa 2002 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  5 Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS
  6 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene"
  7 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
         
9 0.4347222222 K-1 200m A zēni 1.prbr. 1 Fin, 2-7 p/f
  1 Kristaps Ceriņš 1999 4. BJSS "Rīdzene"
  2 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"
  3 Tomass Kovaļenko 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"
  5 Ralfs Jātnieks 1999 1. Ventspils "Spars"
  6 Egils Milnis 1999 1. Brocēnu n. BJSS
  7 Roberts Ernests Levics 1999 1. Jelgavas BJSS
  8 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  9 Kristers Rutkis 1999 1. Talsu NSS
         
10 0.4375 K-1 200m A zēni 2.prbr. 1 Fin, 2-7 p/f
  1 Deniss Vrubļevskis 2000 2. Ventspils "Spars"
  2 Lukass Nīss 2000 3. BJSS "Rīdzene"
  3 Markuss Jonatāns 2000 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  4 Kristaps Laube 1999 1. BJSS "Rīdzene"
  5 Kārlis Karlštrems 1999 1. Talsu NSS
  6 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS
  7 Artjoms Kokarevs 2000 1. MSĢ TS SASS
  8 Roberts Napituhins 1999 4. BJSS "Rīdzene"
11 0.4395833333 K-1 200m A zēni 3.prbr. 1 Fin, 2-7 p/f
  1 Vitālijs Upenieks 2000 2. BJSS "Rīdzene"
  2 Dāvis Deniss Landers 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  3 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars"
  4 Ruvims Kagans 1999 3. BJSS "Rīdzene"
  5 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS
  6 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 1. Brocēnu n. BJSS
  7 Juris Avkštols 1999 2. BJSS "Rīdzene"
  8 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
         
12 0.4416666667 C-1 200 m A zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene"
  2 Rinalds Ozolnieks 2000 1. Talsu NSS
  3 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"
  4 Matīss Ozols 2000 1. Jelgavas BJSS
  5 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars"
  6 Dmitrijs Grjaznovs 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  7 Pāvels Pavlovskis 1999 2. Jelgavas BJSS
  8 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars"
  9 Eduarts Zaķis 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
         
13 0.4444444444 C-1 200 m A zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Ivo Štremers 2000 4. BJSS "Rīdzene"
  2 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS
  3 Natanaēls Siders 2000 2. Ventspils "Spars"
  4 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS
  5 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene"
  6 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS
  7 Kristiāns Kacars 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  8 Ruslans Muiziniks 1999 2. Jelgavas BJSS
  9 Marks Aleksejevs 2000 1. Ventspils "Spars"
         
14 0.4465277778 K-1 200m A meitenes Fināls  
  1 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"
  2 Megija Kūle 1999 1. Ventspils "Spars"
  3 Debora Zemzare 1999 1. BJSS "Rīdzene"
  4 Santa Dreimane 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  5 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"
  6 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
  7 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS
  8 Kitija Holšteine 1999 1. Brocēnu n. BJSS
  9 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"
  10 Madara Lejiņa 2000 4. BJSS "Rīdzene"
         
15 0.4486111111 K-1 200 m vīrieši 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS
  2 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS
  3 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
  4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
  5 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi"
  6 Edgars Bižāns 1996 MSĢ TS SASS
         
         
         
16 0.4513888889 K-1 200 m vīrieši 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Vasīlijs Andriško 1995 Brocēnu n. BJSS
  2 Artjoms Vaščenko 1993 MSĢ TS SASS
  3 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS
  4 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS
  5 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava
         
17 0.4534722222 C-1 200 m vīrieši 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Rahmads Stromanis 1995 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS
  2 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
  3 Aivis Tints 1987 "Attekas sala"
  4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
  5 Ģirts Jansons 1996 Ventspils "Spars"
  6 Roberts Mantajs 1991 "Attekas sala"
  7 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars"
         
18 0.4555555556 C-1 200 m vīrieši 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala"
  2 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"
  3 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene"
  4 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars"
  5 Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars"
  6 Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons"
         
19 0.4583333333 K-1 200 m sievietes FIN  
    C - 1 200 m A meitenes FIN  
  2 Jūlija Gutova 1999 1. Jelgavas BJSS
  3      
  4      
  5 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
  6 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"
         
20 0.4604166667 K-1 200m B zēni 1.p/f 1-3 A Fin, 4-6 B Fin
21 0.4625 K-1 200m B zēni 2.p/f 1-3 A Fin, 4-6 B Fin
22 0.4652777778 K-1 200m B zēni 3.p/f 1-3 A Fin, 4-6 B Fin
23 0.4673611111 C-1 200 m B zēni p/f 1-3 Fin
24 0.4694444444 K-1 200m B meitenes p/f 1-3 Fin
25 0.4722222222 K-1 200m A zēni 1.p/f 1-3 A Fin, 4-7+ LL B Fin
26 0.4743055556 K-1 200m A zēni 2.p/f 1-3 A Fin, 4-7+ LL B Fin
27 0.4763888889 C-1 200 m A zēni p/f 1-3 Fin
28 0.4791666667 K-1 200 m vīrieši p/f 1-3 Fin
29 0.48125 C-1 200 m vīrieši p/f 1-3 Fin
         
  0.4833333333 K - 2 200 m U-23 Atlase  
  0.4861111111 K-1 200 m juniores Atlase  
         
30 0.5 K-1 200m B zēni A FIN  
31 0.5034722222 K-1 200m B zēni B Fin  
32 0.5069444444 C-1 200 m B zēni FIN  
33 0.5104166667 K-1 200m B meitenes FIN  
34 0.5138888889 K-1 200m A zēni A FIN  
35 0.5173611111 K-1 200m A zēni B Fin  
36 0.5208333333 C-1 200 m A zēni FIN  
         
37 0.5277777778 K - 1 500 m vīrieši veterāni FIN  
    K-1 500 m sievietes veterānes FIN  
  3 Andrejs Ivanovs 1973  
  4      
  5      
  6      
  7 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas senioru sporta klubs
         
38 0.53125 C - 1 500 m vīrieši veterāni    
  4 Ramiro Grandāns 1969 KC Jelgava
  5 Jefimijs Klementjevs 1963 Brāļi Klementjevi
  6 Igors Karuzins 1973 "Attekas sala"
         
39 0.5347222222 K-1 200 m vīrieši FIN  
40 0.5381944444 C-1 200 m vīrieši FIN  
         
  0.5416666667 ! JA NEPIECIEŠAMS ! ATLASE  
  0.5486111111 Apbalvošana kausam    
         
41 0.5555555556 K-2 200m A zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Tomass Kovaļenko 1999  
  2 Jānis Kļaviņš 2000 2. Jelgavas BJSS
    Kims Petrovs 2000  
  3 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars"
    Ralfs Jātnieks 1999  
  4 Kristaps Ceriņš 1999 4. BJSS "Rīdzene"
    Roberts Napituhins 1999  
  5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Kristaps Laube 1999  
  6 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"
    Vladislavs Fostijs 2000  
  7 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS
    Roberts Ernests Levics 1999  
  8 Matīss Niks Vērmanis 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Artis Veldre 2000  
         
42 0.5576388889 K-2 200m A zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Ruvims Kagans 1999 3. BJSS "Rīdzene"
    Lukass Nīss 2000  
  2 Reinis Kalnarājs 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Kristofers Lamberts 2000  
  3 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars"
    Valts Vīgerts 1999  
  4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 1. Jelgavas BJSS
    Rihards Kraulis 1999  
  5 Pauls Livčāns 2000 4. BJSS "Rīdzene"
    Augusts Kārklītis 1999  
  6 Gregors Nīss 1999 2. BJSS "Rīdzene"
    Juris Avkštols 1999  
  7 Gints Markavičs 2000 1. Brocēnu n. BJSS
    Toms Andersons 2000  
  8 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Dāvis Deniss Landers 2000  
43 0.5597222222 C-2 200 m A zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Ginters Kublinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Dmitrijs Grjaznovs 1999  
  2 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene"
    Arsēnijs Nitijevskis 1999  
  3 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars"
    Marks Aleksejevs 2000  
  4 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS
    Mārtiņš Grundmanis 2000  
  5 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS
    Igors Miļuhins 1999  
  6 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars"
    Natanaēls Siders 2000  
         
44 0.5625 C-2 200 m A zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f
  1 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Donats Lapato 2000  
  2 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars"
    Kristaps Buks 2000  
  3 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS
    Matīss Ozols 2000  
  4 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene"
    Ivo Štremers 2000  
  5 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Kristiāns Kacars 2000  
         
45 0.5694444444 K-1 4x200 m B zēni 1. p/f 1-3 + 2 LL A Fin, pārējie B FIN
  1 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"
    Daniils Sečko 2001  
    Iļja Sečko 2003  
    Timurs Eižvertiņš 2002  
  2 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Rainers Švecs 2001  
    Nauris Tomsons 2001  
    Aigars Cīrulis 2001  
  3 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS
    Alekss Ramīns Šengelija 2001  
    Ričards Matuševics 2001  
    Gustavs Lauris Ruģelis 2001  
  4 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"
    Jānis Žurilo 2002  
    Kārlis Plostnieks 2003  
    Pēteris Šlosbergs 2002  
  5 Juris Alsbergs 2003 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Kristaps Leinišs 2001  
    Ralfs Kariņš 2002  
    Markuss Irmejs 2002  
  6 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS
    Zigmārs Cinovskis 2002  
    Otto Gerbers 2003  
    Elvijs Semjonovs 2002  
         
         
         
46 0.5763888889 K-1 4x200 m B zēni 2. p/f 1-3 + 2 LL A Fin, pārējie B FIN
  1 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS
    Vladimirs Jevharitskis 2002  
    Marko Kompanella 2002  
    Daņila Podgornijs 2002  
  2 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Uvis Prokopovičs 2002  
    Kristaps Matīss Knops 2003  
    Dāvis Zujevs 2003  
  3 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"
    Artūrs Skrebels 2001  
    Rauls Abasovs 2001  
    Ronalds Abasovs 2001  
  4 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Mārtiņš Jānis Sūrums 2001  
    Arvis Pauliņš 2001  
    Elvis Miklāvs 2001  
  5 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars"
    Ralfs Landmanis 2003  
    Matīss Milzers 2001  
    Rainers Uplejs 2002  
         
47 0.5833333333 C-1 4x200 m Bzēni FIN  
  1 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"
    Gļebs Vasiļjevs 2003  
    Tomass Popmanis 2003  
    Jonatāns Siders 2002  
  2 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS
    Jurijs Ševcovs 2002  
    Nils Mediņš 2002  
    Kims Čerkašins 2002  
  3 Vladislavs Filippovs 2001 1. Ventspils "Spars"
    Maikls Smaļko 2001  
    Artūrs Beitāns 2002  
    Andis Kranciņš 2001  
  4 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"
    Genrihs Soļaņiks 2001  
    Antons Kalatiļins 2003  
    Valters Martinsons 2003  
48 0.5902777778 K-2 200m A meitenes FIN  
  1      
         
  2 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Līga Kariņa 1999  
  3 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Valērija Kačane 2000  
  4 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS
    Debora Zemzare 1999  
  5 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Santa Dreimane 1999  
  6 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"
    Megija Kūle 1999  
  7 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Aleksandra Denafa 1999  
49 0.59375 C-2 200 m A zēni p/f 1-3 Fin
50 0.5972222222 K-2 200m A zēni p/f 1-3 Fin
         
51 0.6006944444 K-1 4x200 m B meitenes FIN  
  1 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"
    Justīne Matisone 2001  
    Reina Rituma 2002  
    Valērija Kleina 2001  
  2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"
    Marta Cepurīte 2002  
    Elīza Budava 2001  
    Darja Vasiļjeva 2002  
  3 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Santa Garklāva 2003  
    Sanija Garklāva 2003  
    Kristīne Poļaka 2002  
         
52 0.6076388889 K-1 4x200 m B zēni A FIN  
53 0.6145833333 K-1 4x200 m B zēni B FIN  
54 0.6180555556 C-2 200 m A zēni FIN  
55 0.6215277778 K-2 200m A zēni FIN  
         
56 0.625 K-1 4x200m A meitenes FIN  
  1 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Līga Kariņa 1999  
    Sabīne Cirša 1999  
    Santa Dreimane 1999  
  2 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Eva Altrofa 1999  
    Aleksandra Denafa 1999  
    Valērija Kačane 2000  
         
57 0.6458333333 C-1 4x200 m A zēni FIN  
  1 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars"
    Aleksejs Sabarņa 2000  
    Marks Aleksejevs 2000  
    Kristaps Buks 2000  
  2 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Kristiāns Kacars 2000  
    Dmitrijs Grjaznovs 1999  
    Ginters Kublinskis 1999  
  3 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS
    Matīss Ozols 2000  
    Mārtiņš Robežnieks 1999  
    Igors Miļuhins 1999  
  4 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Kirills Sokolovs 2000  
    Donats Lapato 2000  
    Arsēnijs Nitijevskis 1999  
         
         
         
         
         
58 0.6527777778 K-1 4x200 m A zēni FIN  
  1 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS
    Kims Petrovs 2000  
    Jānis Kļaviņš 2000  
    Vitālijs Upenieks 2000  
  2 Toms Andersons 2000 1. Brocēnu n. BJSS
    Gints Markavičs 2000  
    Rihards Jēkabs Dzenis 2000  
    Egils Milnis 1999  
  3 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"
    Vladislavs Fostijs 2000  
    Gregors Nīss 1999  
    Juris Avkštols 1999  
  4 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Dāvis Deniss Landers 2000  
    Matīss Niks Vērmanis 2000  
    Artis Veldre 2000  
  5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"
    Kristaps Laube 1999  
    Reinis Kalnarājs 1999  
    Kristofers Lamberts 2000  
  6 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS
    Roberts Ernests Levics 1999  
    Rihards Kraulis 1999  
    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999  
  7 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars"
    Ralfs Jātnieks 1999  
    Gustavs Ķēniņš 1999  
    Valts Vīgerts 1999  
  8 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS
    Tomass Kovaļenko 1999  
    Horens Lāns 1999  
    Nikolajs Gluhaņuks 1999  
  9 Kristaps Ceriņš 1999 4. BJSS "Rīdzene"
    Roberts Napituhins 1999  
    Pauls Livčāns 2000  
    Augusts Kārklītis 1999  
         
  0.6666666667 Apbalvošana    

Rezultati

LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJA SKOLĒNU SPORTA SPĒLES

K-1 500m A zēni

1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 1:53,06   1:50,78 17
2 Roberts Ernests Levics 1999 1. Jelgavas BJSS 2:01,29   1:51,90 15
3 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:55,65   1:52,58 14
4 Dāvis Deniss Landers 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:09,41 1:59,86 1:59,42 13
5 Kristaps Laube 1999 1. BJSS "Rīdzene" 1:57,89 1:58,70 1:59,91 12
6 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 2:07,47 1:58,26 2:03,53 11
7 Kristofers Lamberts 2000 1. BJSS "Rīdzene" 2:07,04 2:02,57 2:04,09 10
8 Kārlis Karlštrems 1999 1. Talsu NSS 2:01,24 2:04,87 2:04,71 9
9 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS 2:00,58 2:00,42 2:07,79 8
10 Tomass Kovaļenko 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:08,60 2:08,34 2:09,07 7
11 Roberts Napituhins 1999 4. BJSS "Rīdzene" 2:10,08 2:17,19 2:10,87 6
12 Vladislavs Fostijs 2000 2. BJSS "Rīdzene" 2:16,28 2:10,26 2:11,61 5
13 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 1. Brocēnu n. BJSS 2:15,03 2:13,72 2:12,34 4
14 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:15,65 2:10,73 2:14,37 3
15 Egils Milnis 1999 1. Brocēnu n. BJSS 2:14,83 2:16,88 2:1548 2
16 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars" 2:19,36 2:21,01 2:19,71 1
17 Valts Vīgerts 1999 1. Ventspils "Spars" 2:18,49 2:19,68 2:22,90  
18 Egils Kalns 2000 1. KC Jelgava 2:23,32 2:24,26 2:24,47  
19 Markuss Jonatāns 2000 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:28,41 2:32,43    
20 Kristers Rutkis 1999 1. Talsu NSS 2:27,68 2:30,83    
21/22 Vitālijs Upenieks 2000 2. Jelgavas BJSS 2:34,89      
21/22 Ņikita Kiričenko 1999 3. BJSS "Rīdzene" 2:28,89      
23 Augusts Kārklītis 1999 4. BJSS "Rīdzene" 2:40,53      
  Deniss Vrubļevskis 2000 2. Ventspils "Spars" DSQ      

C-1 500 m A zēni

1 Matīss Ozols 2000 1. Jelgavas BJSS 2:08,82   2:05,41 17
2 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 2:12,11   2:11,76 15
3 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 2:15,06   2:14,10 14
4 Rinalds Ozolnieks 2000 1. Talsu NSS 2:18,06   2:16,90 13
5 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS 2:20,45   2:19,98 12
6 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 2:26,33 2:22,07 2:22,27 11
7 Kristiāns Kacars 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:34,70 2:18,56 2:22,54 10
8 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:26,83   2:26,03 7
9 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars" 2:24,81 2:19,11 2:27,85 9
10 Ginters Kublinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:23,03   2:32,66 8
11 Mārtiņš Grundmanis 2000 1. Brocēnu n. BJSS 2:37,49 2:28,96   6
12 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 2:31,97 2:37,43   5
13 Ivo Štremers 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:40,58 2:40,20   4
14 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS 2:43,19 2:40,83   3
15 Pāvels Pavlovskis 1999 2. Jelgavas BJSS 2:45,91 3:12,34   2
16 Natanaēls Siders 2000 2. Ventspils "Spars" 2:54,31     1

K-1 500m A meitenes

1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:12,07 17
2 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS     2:16,53 15
3 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"     2:17,10 14
4 Santa Dreimane 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:21,14 13
5 Valērija Kačane 2000 1. BJSS "Rīdzene"     2:23,28 12
6 Megija Kūle 1999 1. Ventspils "Spars"     2:24,05 11
7 Debora Zemzare 1999 1. Jelgavas BJSS     2:32,32 10
8 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"     2:45,63 9
9 Kitija Holšteine 1999 1. Brocēnu n. BJSS     2:53,17 8
10 Madara Lejiņa 2000 4. BJSS "Rīdzene"     2:57,32 7

K-2 500 m B zēni

1 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:56,64   1:54,04 17
  Rainers Švecs 2001          
2 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:00,04   1:56,43 15
  Aigars Cīrulis 2001          
3 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene" 2:16,47 2:04,18 1:58,57 14
  Artūrs Skrebels 2001          
4 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:58,15 2:03,53 1:59,15 13
  Elvis Miklāvs 2001          
5 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS 2:03,9 2:06,97 2:10,14 12
  Alekss Ramīns Šengelija 2001          
6 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:05,85 2:10,69 2:10,95 11
  Mārtiņš Jānis Sūrums 2001          
7 Rauls Abasovs 2001 1. BJSS "Rīdzene" 2:12,39   2:13,91 10
  Ronalds Abasovs 2001          
8 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars" 2:18,16 2:17,11 2:16,92 9
  Matīss Milzers 2001          
9 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS 2:31,24 2:25,64 2:29,24 8
  Vladimirs Jevharitskis 2002          
10 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS 2:25,21 2:29,61 2:23,02 7
  Arsenijs Zaičenko 2001          
11 Ralfs Kariņš 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:25,88 2:27,94 2:24,64 6
  Markuss Irmejs 2002          
12 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene" 2:28,15 2:28,18 2:28,78 5
  Daniils Sečko 2001          
13 Juris Alsbergs 2003 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:28,63 2:33,34 2:32,58 4
  Kristaps Leinišs 2001          
14 Iļja Sečko 2003 2. BJSS "Rīdzene" 2:36,08 2:39,82 2:37,36 3
  Timurs Eižvertiņš 2002          
15 Marko Kompanella 2002 2. MSĢ TS SASS 2:38,20 2:39,33 2:39,72 2
  Vasilijs Pečugins 2001          
16 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars" 2:38,96 2:35,52 2:44,36 1
  Ralfs Landmanis 2003          
17/18 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene" 2:18,14 2:24,34 NEST.  
  Jānis Žurilo 2002      
17/18 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:37,95 2:35,90 NEST.  
  Kristaps Matīss Knops 2003      
19 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:44,20 2:53,38    
  Dāvis Zujevs 2003        
20 Vadims Hrustaļovs 2002 1. Jelgavas BJSS 2:40,41 2:49,81    
  Otto Gerbers 2003        

C-2 500 m B zēni

1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS     2:23,07 17
  Jurijs Ševcovs 2002
2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"     2:41,00 15
  Genrihs Soļaņiks 2001
3 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:41,32 14
  Anatolijs Zeinālovs 2002
4 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars"     2:57,47 13
  Vladislavs Filippovs 2001
5 Antons Kalatiļins 2003 1. BJSS "Rīdzene"     2:59,99 12
  Valters Martinsons 2003
6 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars"     3:01,10 11
  Artūrs Beitāns 2002
7 Artēmijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"     3:33,79 10
  Jonatāns Siders 2002
8 Nils Mediņš 2002 1. Jelgavas BJSS     3:31,77 9
  Aleksejs Čikuns 2001
9 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars"     4:38,49 8
  Tomass Popmanis 2003

K-2 500 m B meitenes

1 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:20,33 17
  Monta Dreimane 2001
2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"     2:22,76 15
  Marta Cepurīte 2002
3 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"     2:25,80 14
  Justīne Matisone 2001
4 Reina Rituma 2002 1. BJSS "Rīdzene"     2:28,03 13
  Valērija Kleina 2001
5 Elīza Budava 2001 1. Ventspils "Spars"     2:33,48 12
  Darja Vasiļjeva 2002
6 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene"     2:44,70 11
  Milana Zavackaja 2002
7 Kristīne Poļaka 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:45,13 10
  Sanija Garklāva 2003
  Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS     DSQ  
  Anete Derkusova 2002

K-2 500 m A zēni

1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 1:53,20   1:40,39 17
  Roberts Ernests Levics 1999
2 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:49,56   1:43,12 15
  Dāvis Deniss Landers 2000
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene" 1:47,06   1:43,56 14
  Kristaps Laube 1999
4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 1. Jelgavas BJSS 1:50,25   1:46,36 13
  Rihards Kraulis 1999
5 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 1:56,87 1:58,82 1:54,46 12
  Vladislavs Fostijs 2000
6 Reinis Kalnarājs 1999 1. BJSS "Rīdzene" 1:56,24   1:55,29 11
  Kristofers Lamberts 2000
7 Gints Markavičs 2000 1. Brocēnu n. BJSS 1:56,03   1:59,33 10
  Toms Andersons 2000
8 Matīss Niks Vērmanis 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:00,64 1:58,37 1:59,92 9
  Artis Veldre 2000
9 Gregors Nīss 1999 2. BJSS "Rīdzene" 2:02,05 1:56,91 2:09,90 8
  Juris Avkštols 1999
10 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars" 2:13,36 2:03,39   7
  Ralfs Jātnieks 1999
11 Ņikita Kiričenko 1999 3. BJSS "Rīdzene" 2:09,76 2:05,38   6
  Lukass Nīss 2000
12 Jānis Kļaviņš 2000 2. Jelgavas BJSS 2:16,87 2:10,01   5
  Kims Petrovs 2000
13 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:13,38 2:10,19   4
  Tomass Kovaļenko 1999
14 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars" 2:18,19 2:17,46   3
  Valts Vīgerts 1999
15 Pauls Livčāns 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:27,71 2:33,67   2
  Augusts Kārklītis 1999
16 Aleksandrs Jevsejevs 1999 4. BJSS "Rīdzene" 2:41,14     1
  Roberts Napituhins 1999
17 Horens Lāns 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:53,39      
  Pēteris Gluhaņuks 1999

C-2 500 m A zēni

1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS 2:03,14   1:54,70 17
  Matīss Ozols 2000
2 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 2:05,96   2:02,58 15
  Donats Lapato 2000
3 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS 2:12,46   2:04,00 14
  Igors Miļuhins 1999
4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:12,75 2:10,68 2:07,45 13
  Kristiāns Kacars 2000
5 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS 2:08,66   2:11,38 12
  Mārtiņš Grundmanis 2000
6 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 2:09,81   2:16,61 11
  Arsēnijs Nitijevskis 1999
7 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS 2:27,41 2:27,68 2:25,22 10
  Rinalds Ozolnieks 2000
8 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 2:37,07 2:20,36 2:32,70 9
  Marks Aleksejevs 2000
9 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:29,70   IZST.  
  Ivo Štremers 2000
10 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars" 2:50,05 2:34,78   7
  Kristaps Buks 2000
11 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 2:39,09 2:37,29   6
  Natanaēls Siders 2000
12 Dmitrijs Grjaznovs 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:07,09 3:02,73   5
  Ginters Kublinskis 1999

K-1 2000 m B meitenes

1 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     10:43,98 17
2 Marta Cepurīte 2002 1. Ventspils "Spars"     11:05,19 15
3 Justīne Matisone 2001 1. BJSS "Rīdzene"     11:15,82 14
4 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"     11:28,63 13
5 Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS     11:37,55 12
6 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene"     11:48,83 11
7 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"     11:50,65 10
8 Reina Rituma 2001 1. BJSS "Rīdzene"     11:53,62 9
9 Valērija Kleina 2001 1. BJSS "Rīdzene"     11:54,39 8
10 Linda Breidaka 2002 1. Brocēnu n. BJSS     12:00,77 7
11 Elīza Budava 2001 1. Ventspils "Spars"     12:01,11 6
12 Sanija Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     12:09,58 5
13 Kitija Pusķeire 2001 4. BJSS "Rīdzene"     12:09,83 4
14 Kristīne Poļaka 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     13:20,99 3
15 Gita Beāte Grieze 2002 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS     13:24,08 2
16 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     13:26,39 1
  Anete Derkusova 2002 1. Jelgavas BJSS     IZST.  

K-2 500m A meitenes

1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:02,30 17
  Santa Dreimane 1999
2 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"     2:06,11 15
  Valērija Kačane 2000
3 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS     2:09,30 14
  Debora Zemzare 1999
4 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"     2:11,03 13
  Aleksandra Denafa 1999
5 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"     2:12,72 12
  Megija Kūle 1999
6 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:20,50 11
  Līga Kariņa 1999

C-1 2000 m B zēni

1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS     11:05,65 17
2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"     11:47,36 15
3 Antons Kalatiļins 2003 1. BJSS "Rīdzene"     12:17,46 14
4 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars"     12:35,29 13
5 Jurijs Ševcovs 2002 1. Jelgavas BJSS     12:36,05 12
6 Artūrs Beitāns 2002 1. Ventspils "Spars"     12:50,12 11
7 Krists Znotiņš 2000 1. Talsu NSS     12:58,54 10
8 Anatolijs Zeinālovs 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     13:08,65 9
9 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     13:53,46 8
10 Valters Martinsons 2003 1. BJSS "Rīdzene"     14:03,05 7
11 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars"     14:09,04 6
12 Genrihs Soļaņiks 2001 1. BJSS "Rīdzene"     14:24,21 4
13 Nils Mediņš 2002 1. Jelgavas BJSS     14:34,34 5
14 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"     18:03,32 3
15 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars"     18:48,50 2
  Kārlis Martinsons 2001 4. BJSS "Rīdzene"     DSQ  
  Vladislavs Filippovs 2001 1. Ventspils "Spars"     NEST.  

K-1 2000 m B zēni

1 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"     9:17,42 17
2 Rainers Švecs 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     9:19,14 15
3 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     9:25,35 14
4 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     9:32,46 13
5 Aigars Cīrulis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     9:33,49 12
6 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS     9:42,29 11
7 Elvis Miklāvs 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS     9:50,85 10
8 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS     9:56,30 9
9 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS     10:04,38 8
10 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS     10:16,28 7
11 Artūrs Skrebels 2001 1. BJSS "Rīdzene"     10:28,48 6
12 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS     10:31,59 5
13 Matīss Milzers 2001 1. Ventspils "Spars"     10:38,18 4
14 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars"     10:40,05 3
15 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS     10:45,36 2
16 Kristaps Leinišs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS     10:54,36 1
17 Alekss Ramīns Šengelija 2001 1. MSĢ TS SASS     11:03,68  
18 Rauls Abasovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"     11:05,13  
19 Ralfs Kariņš 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS     11:11,32  
20 Markuss Irmejs 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS     11:23,17  
21 Ivo Veisbergs 2001 1. Talsu NSS     11:27,59  
22 Arsenijs Zaičenko 2001 1. Brocēnu n. BJSS     11:27,59  
23 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"     11:33,78  
24 Zigmārs Cinovskis 2002 1. Jelgavas BJSS     11:40,39  
25 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS     11:50,05  
26 Ronalds Abasovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"     11:50,36  
27 Juris Alsbergs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS     11:51,80  
28 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 1. MSĢ TS SASS     12:03,47  
29 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS     12:07,18  
30 Marko Kompanella 2002 2. MSĢ TS SASS     12:08,53  
31 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"     12:09,12  
32 Miks Upmanis 2001 3. BJSS "Rīdzene"     12:14,35  
33 Daniils Sečko 2001 2. BJSS "Rīdzene"     12:16,21  
34 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars"     12:21,99  
35 Ēriks Kāpbergs 2001 2. Ventspils "Spars"     12:23,26  
36 Pēteris Šlosbergs 2002 4. BJSS "Rīdzene"     12:36,16  
37 Timurs Eižvertiņš 2002 2. BJSS "Rīdzene"     12:45,10  
38 Jānis Žurilo 2002 4. BJSS "Rīdzene"     12:48,60  
39 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS     12:50,10  
40 Vadims Hrustaļovs 2002 1. Jelgavas BJSS     13:21,01  
41 Ēriks Upmanis 2003 3. BJSS "Rīdzene"     13:31,10  
42 Iļja Sečko 2003 2. BJSS "Rīdzene"     13:35,29  
43 Dāvis Zujevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS     13:38,08  
44 Kristaps Matīss Knops 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS     15,16,27  
  Otto Gerbers 2003 1. Jelgavas BJSS     DSQ  
  Vasilijs Pečugins 2001 2. MSĢ TS SASS     DSQ  
  Vladimirs Jevharitskis 2002 2. MSĢ TS SASS     IZST.  
  Ralfs Landmanis 2003 1. Ventspils "Spars"     NEST.  
  Mikus Masāns 2003 3. BJSS "Rīdzene"     NEST.  

K-1 200m B zēni

1 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:48,23 0:45,82 0:42,86 17
2 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,59 0:44,51 0:44,53 15
3 Rainers Švecs 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:48,57 0:47,42 0:46,17 14
4 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,59 0:46,61 0:47,00 13
5 Elvis Miklāvs 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:51,06 0:48,22 0:47,97 12
6 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS 0:49,58 0:48,92 0:48,91 11
7 Alekss Ramīns Šengelija 2001 1. MSĢ TS SASS 0:50,49 0:48,75 0:49,40 10
8 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS 0:48,67 0:46,70 0:51,13 9
9 Kristaps Leinišs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:52,72 0:52,50 0:55,92 8
10 Artūrs Skrebels 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:50,26 0:51,76 0:50,30 7
11 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS 0:53,46 0:54,56 0:53,52 6
12 Matīss Milzers 2001 1. Ventspils "Spars" 0:54,08 0:53,04 0:54,30 5
13 Arsenijs Zaičenko 2001 1. Brocēnu n. BJSS 0:55,45 0:55,89 0:55,53 4
14 Markuss Irmejs 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,46 0:58,59 0:56,03 3
15 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars" 0:56,22 0:56,82 0:57,18 2
16 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene" 0:59,09 0:59,88 0:57,67 1
17 Jānis Žurilo 2002 4. BJSS "Rīdzene" 1:00,12 0:59,33 0:59,23  
18 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS 1:00,91 1:00,19 1:02,00  
19/21 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:02,64 1:00,72    
19/21 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene" 0:55,87 1:00,00    
19/21 Kristaps Matīss Knops 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:04,34 1:04,67    
22/23 Ēriks Kāpbergs 2001 2. Ventspils "Spars" 1:03,50 1:01,63    
22/23 Daniils Sečko 2001 2. BJSS "Rīdzene" 1:01,78 1:00,57    
24 Vladimirs Jevharitskis 2002 2. MSĢ TS SASS 1:00,43      
25 Ēriks Upmanis 2003 3. BJSS "Rīdzene" 1:10,37      
26 Ivo Veisbergs 2001 1. Talsu NSS 0:56,66 NEST.    
  Zigmārs Cinovskis 2002 1. Jelgavas BJSS DSQ      
  Mikus Masāns 2003 3. BJSS "Rīdzene" NEST.      

C-1 200 m B zēni

1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS 0:55,72   0:52,66 17
2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:58,00   0:55,09 15
3 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars" 0:57,70   0:56,57 14
4 Jurijs Ševcovs 2002 1. Jelgavas BJSS 1:00,38   1:00,12 13
5 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:00,13 1:02,46 1:00,52 12
6 Genrihs Soļaņiks 2001 1. BJSS "Rīdzene" 1:00,86   1:02,96 11
7 Krists Znotiņš 2000 1. Talsu NSS 1:06,72 1:07,22 1:10,92 10
8 Kārlis Martinsons 2001 4. BJSS "Rīdzene" 1:12,15 1:11,39 1:11,21 9
9 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars" 1:08,51   1:12,17 8
10 Anatolijs Zeinālovs 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:10,02 1:14,04   7
11 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars" 1:29,66 1:15,13   6
12 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars" 1:39,52     5

K-1 200m B meitenes

1 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,91   0:55,95 17
2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars" 0:57,22   0:56,73 15
3 Justīne Matisone 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:58,44   0:56,93 14
4 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene" 0:58,56 0:57,71 0:59,65 13
5 Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS 0:58,77 0:58,48 0:59,95 12
6 Linda Breidaka 2002 1. Brocēnu n. BJSS 0:59,90   1:00,57 11
7 Marta Cepurīte 2002 1. Ventspils "Spars" 1:00,65   1:01,51 10
8 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:56,87   1:01,95 9
9 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:01,03 0:59,49 1:02,55 8
10 Kitija Pusķeire 2001 4. BJSS "Rīdzene" 1:02,65 1:02,56   7
11 Anete Derkusova 2002 1. Jelgavas BJSS 1:02,39 1:02,81   6
12 Milana Zavackaja 2002 2. BJSS "Rīdzene" 1:08,51 1:11,00   5
13 Samanta Krūmiņa 2002 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:06,30 NEST.    

K-1 200m A zēni

1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 0:39,16   0:38,45 17
2 Roberts Ernests Levics 1999 1. Jelgavas BJSS 0:38,68   0:39,08 15
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:40,46 0:40,78 0:40,19 14
4 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:41,50 0:39,33 0:40,70 13
5 Dāvis Deniss Landers 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:44,89 0:42,52 0:41,37 12
6 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:44,85 0:41,95 0:42,29 11
7 Kristaps Laube 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:42,37   0:42,61 10
8 Kārlis Karlštrems 1999 1. Talsu NSS 0:43,27 0:41,37 0:43,02 9
9 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS 0:44,99 0:42,12 0:44,32 8
10 Roberts Napituhins 1999 4. BJSS "Rīdzene" 0:46,17 0:43,72 0:43,69 7
11 Juris Avkštols 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:47,07 0:45,24 0:44,28 6
12 Horens Lāns 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:45,97 0:45,38 0:44,56 5
13 Egils Milnis 1999 1. Brocēnu n. BJSS 0:47,77 0:45,70 0:45,89 4
14 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:50,37 0:47,13 0:46,45 3
15 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:49,33 0:46,56 0:46,55 2
16 Lukass Nīss 2000 3. BJSS "Rīdzene" 0:48,38 0:48,11 0:46,69 1
17 Ralfs Jātnieks 1999 1. Ventspils "Spars" 0:49,80 0:46,83 0:47,74  
18 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars" 0:52,63 0:53,73 0:52,12  
19 Markuss Jonatāns 2000 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,11 0:53,84    
20 Deniss Vrubļevskis 2000 2. Ventspils "Spars" 1:03,03 1:04,91    
21 Vitālijs Upenieks 2000 2. BJSS "Rīdzene" 0:55,87 NEST.    
22 Kristers Rutkis 1999 1. Talsu NSS 0:53,55      
23 Augusts Kārlītis 1999 4. BJSS "Rīdzene" 0:56,64      
  Ņikita Kiričenko 1999 3. BJSS "Rīdzene" NEST.      

C-1 200 m A zēni

1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS 0:45,11   0:43,88 17
2 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 0:45,54   0:44,12 15
3 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:45,86   0:44,35 14
4 Matīss Ozols 2000 1. Jelgavas BJSS 0:48,23   0:45,90 13
5 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:46,50   0:46,44 12
6 Kristiāns Kacars 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:51,00 0:50,12 0:49,26 11
7 Rinalds Ozolnieks 2000 1. Talsu NSS 0:50,36   0:50,22 10
8 Marks Aleksejevs 2000 1. Ventspils "Spars" 0:54,05 0:51,17 0:53,08 9
9 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 0:52,04 0:52,04 0:53,41 8
10 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" 0:53,57 0:53,95   7
11 Ivo Štremers 2000 4. BJSS "Rīdzene" 0:57,64 0:55,45   6
12 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 0:57,13 0:56,82   5
13 Dmitrijs Grjaznovs 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,83 0:57,51   4
14 Eduarts Zaķis 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:06,03 1:04,62   3
15 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS 1:11,49 NEST.    
16 Natanaēls Siders 2000 2. Ventspils "Spars" 1:16,43     1
17 Pāvels Pavlovskis 1999 2. Jelgavas BJSS 1:07,69      

K-1 200m A meitenes

1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     0:47,11 17
2 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"     0:47,61 15
3 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"     0:50,16 14
4 Megija Kūle 1999 1. Ventspils "Spars"     0:50,44 13
5 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS     0:51,08 12
6 Santa Dreimane 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     0:51,36 11
7 Debora Zemzare 1999 1. BJSS "Rīdzene"     0:54,23 10
8 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"     0:55,33 9
9 Kitija Holšteine 1999 1. Brocēnu n. BJSS     1:02,74 8
10 Madara Lejiņa 2000 4. BJSS "Rīdzene"     1:10,07 7

C - 1 200 m A meitenes

1 Jūlija Gutova 1999 1. Jelgavas BJSS     1:03,37  
2 Jekaterina Horkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"     1:05,97  

K-2 200m A zēni

1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 0:37,85   0:36,24 17
  Roberts Ernests Levics 1999
2 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:38,30   0:37,37 15
  Dāvis Deniss Landers 2000
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:38,84   0:39,31 14
  Kristaps Laube 1999
4 Gints Markavičs 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:41,36   0:40,44 13
  Toms Andersons 2000
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 1. Jelgavas BJSS 0:40,33   0:41,53 12
  Rihards Kraulis 1999
6 Reinis Kalnarājs 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:42,62 0:42,76 0:41,85 11
  Kristofers Lamberts 2000
7 Matīss Niks Vērmanis 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:43,41 0:44,14 0:43,40 10
  Artis Veldre 2000
8 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:41,82   0:44,29 9
  Vladislavs Fostijs 2000
9 Gregors Nīss 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:47,18 0:44,94 0:45,60 8
  Juris Avkštols 1999
10 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars" 0:48,63 0:48,60   7
  Ralfs Jātnieks 1999
11 Jānis Kļaviņš 2000 2. Jelgavas BJSS 0:47,82 0:49,20   6
  Kims Petrovs 2000
12 Aleksandrs Jevsejevs 1999 4. BJSS "Rīdzene" 0:56,62 0:49,80   5
  Roberts Napituhins 1999
13 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars" 0:51,66 0:50,53   4
  Valts Vīgerts 1999
14 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:51,47 0:51,81   3
  Tomass Kovaļenko 1999
15 Pauls Livčāns 2000 4. BJSS "Rīdzene" 0:54,75 0:54,70   2
  Augusts Kārklītis 1999

C-2 200 m A zēni

1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS 0:46,61   0:44,72 17
  Matīss Ozols 2000
2 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS 0:48,77   0:45,42 15
  Igors Miļuhins 1999
3 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:48,00   0:46,33 14
  Donats Lapato 2000
4 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 0:47,52   0:46,60 13
  Arsēnijs Nitijevskis 1999
5 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:46,98   0:47,57 12
  Mārtiņš Grundmanis 2000
6 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,58   0:48,34 11
  Kristiāns Kacars 2000
7 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 1:03,69 0:59,20 0:56,72 10
  Natanaēls Siders 2000
8 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 0:56,65 0:56,13 0:58,70 9
  Marks Aleksejevs 2000
9 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars" 1:10,45 0:57,99 1:07,45 8
  Kristaps Buks 2000
10 Ginters Kublinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:07,13 1:06,65   7
  Dmitrijs Grjaznovs 1999
  Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" DSQ      
  Ivo Štremers 2000

K-1 4x200 m B zēni

1 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:16,73 17
  Rainers Švecs 2001
  Nauris Tomsons 2001
  Aigars Cīrulis 2001
2 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:23,31 15
  Mārtiņš Jānis Sūrums 2001
  Arvis Pauliņš 2001
  Elvis Miklāvs 2001
3 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"     3:38,90 14
  Artūrs Skrebels 2001
  Rauls Abasovs 2001
  Ronalds Abasovs 2001
4 Juris Alsbergs 2003 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS     4:04,99 13
  Kristaps Leinišs 2001
  Ralfs Kariņš 2002
  Markuss Irmejs 2002
5 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS     4:10,17 12
  Zigmārs Cinovskis 2002
  Otto Gerbers 2003
  Vadims Hrustaļovs 2002
6 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars"     4:21,26 11
  Ralfs Landmanis 2003
  Matīss Milzers 2001
  Rainers Uplejs 2002
7 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"     4:26,43 10
  Daniils Sečko 2001
  Iļja Sečko 2003
  Timurs Eižvertiņš 2002
8 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS     4:36,06 9
  Uvis Prokopovičs 2002
  Kristaps Matīss Knops 2003
  Dāvis Zujevs 2003
  Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"     NEST.  
  Jānis Žurilo 2002  
  Kārlis Plostnieks 2003  
  Pēteris Šlosbergs 2002  

C-1 4x200 m Bzēni

1 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"     4:37,67 17
  Genrihs Soļaņiks 2001
  Antons Kalatiļins 2003
  Valters Martinsons 2003
2 Vladislavs Filippovs 2001 1. Ventspils "Spars"     4:51,99 15
  Maikls Smaļko 2001
  Artūrs Beitāns 2002
  Andis Kranciņš 2001
  Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"     DSQ  
  Gļebs Vasiļjevs 2003  
  Tomass Popmanis 2003  
  Jonatāns Siders 2002  
  Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS     DSQ  
  Jurijs Ševcovs 2002  
  Nils Mediņš 2002  
  Aleksejs Čikuns 2001  

K-2 200m A meitenes

1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     0:46,57 17
  Santa Dreimane 1999
2 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"     0:48,14 15
  Valērija Kačane 2000
3 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"     0:48,82 14
  Aleksandra Denafa 1999
4 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"     0:50,42 13
  Megija Kūle 1999
5 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     0:51,36 12
  Līga Kariņa 1999
  Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS     IZST.  
  Debora Zemzare 1999  

K-1 4x200 m B meitenes

1 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"     4:11,19 17
  Justīne Matisone 2001
  Reina Rituma 2002
  Valērija Kleina 2001
2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"     4:27,21 15
  Marta Cepurīte 2002
  Elīza Budava 2001
  Darja Vasiļjeva 2002
3 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     4:28,78 14
  Santa Garklāva 2003
  Sanija Garklāva 2003
  Kristīne Poļaka 2002

K-1 4x200m A meitenes

1 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:36,44 17
  Līga Kariņa 1999
  Sabīne Cirša 1999
  Santa Dreimane 1999
2 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"     3:41,21 15
  Eva Altrofa 1999
  Aleksandra Denafa 1999
  Valērija Kačane 2000

C-1 4x200 m A zēni

1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS     3:25,43 17
  Matīss Ozols 2000
  Mārtiņš Robežnieks 1999
  Igors Miļuhins 1999
2 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"     3:30,45 15
  Kirills Sokolovs 2000
  Donats Lapato 2000
  Arsēnijs Nitijevskis 1999
3 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars"     3:53,82 14
  Aleksejs Sabarņa 2000
  Marks Aleksejevs 2000
  Kristaps Buks 2000
4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:55,02 13
  Kristiāns Kacars 2000
  Dmitrijs Grjaznovs 1999
  Ginters Kublinskis 1999

K-1 4x200 m A zēni

1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS     2:55,54 17
  Roberts Ernests Levics 1999
  Rihards Kraulis 1999
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999
2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"     3:03,06 15
  Kristaps Laube 1999
  Reinis Kalnarājs 1999
  Kristofers Lamberts 2000
3 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:04,96 14
  Dāvis Deniss Landers 2000
  Matīss Niks Vērmanis 2000
  Artis Veldre 2000
4 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"     3:13,17 13
  Vladislavs Fostijs 2000
  Gregors Nīss 1999
  Juris Avkštols 1999
5 Toms Andersons 2000 1. Brocēnu n. BJSS     3:13,78 12
  Gints Markavičs 2000
  Rihards Jēkabs Dzenis 2000
  Egils Milnis 1999
6 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:31,93 11
  Tomass Kovaļenko 1999
  Horens Lāns 1999
  Nikolajs Gluhaņuks 1999
7 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars"     3:47,90 10
  Ralfs Jātnieks 1999
  Gustavs Ķēniņš 1999
  Valts Vīgerts 1999
8 Aleksandrs Jevsejevs 1999 4. BJSS "Rīdzene"     4:01,47 9
  Roberts Napituhins 1999
  Pauls Livčāns 2000
  Augusts Kārklītis 1999

Komandu vērtējums

1 Rīdzene 1 668          
2 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 603          
3 Jelgavas BJSS 1 489          
4 Ventspils SS "Spars" 1 407          
5 Brocēnu nov. BJSS 1 144          
6 Rīdzene 2 141          
7 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 138          
8 Rīdzene 4 82          
9 Talsu SS 1 74          
10 Ventspils SS "Spars" 2 62          
11 SASS/MSĢ 1 42          
12 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 35          
13 Jelgavas BJSS 2 29          
14 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 18          
15 SASS/MSĢ 2 10          
16 Rīdzene 3 7          
  Jelgavas BJSS 3 0          
  Jelgava KC 1 0          

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

REZULTĀTI-LRK-2

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II, VETERĀNU KAUSS-II

C-1 500 m vīrieši

1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 1:54,28   1:49,27
2 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 2:03,73   1:51,76
3 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 2:07,32   1:51,97
4 Antons Knesis 1987 USK "Barons" 2:18,46 2:06,86 1:56,96
5 Arnolds Kudrajvcevs 1986 Talsu NSS 2:06,72   2:00,09
6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils "Spars" 2:21,99 2:16,23 2:02,68
7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 1:58,89   2:10,13
8 Roberts Mantajs 1991 "Attekas sala" 2:10,56   2:13,85
9 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 2:08,17 2:12,59 2:14,66
10 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 2:14,66   2:24,38
11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 2:34,03 2:30,61  
12 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 2:35,81 2:34,73  
13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 3:15,21 IZST.  
  Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" NEST.    

K-1 500 m sievietes

1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     2:05,07

K-1 500 m vīrieši

1 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS     1:46,42
2 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     1:48,22
3 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS     1:49,95
4 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS     1:50,86
5 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava     1:51,74
6 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi"     1:52,31
7 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija"     1:52,57
8 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS     2:02,02
9 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS     2:07,40
10 Edgars Bižāns 1996 MSĢ TS SASS     2:13,54

K-1 200 m vīrieši

1 Roberts Akmens 1996 MSĢ / TALSU NSS 0:34,55   0:34,16
2 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov. BJSS 0:36,44   0:34,66
3 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:35,60   0:34,90
4 Vasīlijs Andriško 1995 Brocēnu n. BJSS 0:37,39   0:35,84
5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:38,34   0:36,14
6 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:39,11 0:38,65 0:37,90
7 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 0:39,26   0:38,44
8 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava 0:40,36 0:39,56 0:40,52
9 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:39,83 0:40,11 0:41,04
10 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 0:39,86 0:40,28  
11 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 0:42,80 0:43,55  
12 Edgars Bižāns 1996 MSĢ TS SASS 0:45,83 0:45,58  

C-1 200 m vīrieši

1 Rahmads Stromanis 1995 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 0:39,40   0:39,51
2 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 0:41,12   0:40,29
3 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 0:45,72   0:41,20
4 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars" 0:43,14   0:41,39
5 Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons" 0:43,09   0:41,83
6 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu NSS 0:42,85   0:42,40
7 Ģirts Jansons 1996 Ventspils "Spars" 0:59,12 0:45,25 0:42,97
8 Roberts Mantajs 1991 "Attekas sala" 1:03,26 0:43,76 0:43,61
9 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 0:49,88 0:46,09 0:46,93
10 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 0:46,94 0:46,67  
11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 0:52,21 0:50,38  
12 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 0:57,90 0:54,21  
13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 1:06,16 1:09,09  

K-1 200 m sievietes

1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     1:03,37

K-1 500 m sievietes veterānes 51+

1 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas senioru sporta klubs     2:44,33

C - 1 500 m vīrieši veterāni -50

1 Igors Karuzins 1973 "Attekas sala"     2:11,89
2 Ramiro Grandāns 1969 KC Jelgava     2:17,94

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Komandu vērtējums

  4x200m 4x200m 4x200m 4x200m 4x200m 4x200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 2000m 2000m 2000m
  C-1 Az K-1 Az K-1 Am C-1 Bz K-1 Bz K-1 Bm C-1 Az K-1 Az K-1 Am C-1 Bz K-1 Bz K-1 Bm K-2 Az K-2 Am C-2 Az C-1 Az K-1 Az K-1 Am K-2 Az K-2 Am C-2 Az K-2 Bz K-2 Bm C-2 Bz K-1 Bz K-1 Bm C-1 Bz KOPĀ
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 13 14 17   17 14 11 4 13 12 17 11 12 7 15 14 17 8 15 10 17 12 11 7 10 8 14 13 17 13 15 9 17 11 13 5 17 15 17 10 14   15 14 13 12 17 5 3 1 9 8     603
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2   11     15   3   5 3         13 12     3               7 3     4           13 11         11 10 7 5 2               138
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3         13                   8 3                                         6 4         1                       35
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4   9     9                                                                                                   18
Rīdzene 1 15 15 15 17 14 17 15 12 14 10 15 14 15 11 17 7 14 9 14 11 15 14 14 13 15 14 12 10 14 12 14 11 15 13 15 11 14 10 14 13 15 12 17 6     14 13 9 8 15 14 7 4 668
Rīdzene 2   13     10       11 6             13 5 9 8             11 5     12 8         5 3 11               11               141
Rīdzene 3                 1                                           6                                               7
Rīdzene 4             7 6 7   7   9   1   7   5 2         7 4 6   7   2 1                             4               82
Jelgavas BJSS 1 17 17     12   17 13 17 15 12 10 17 13 9   12 6 17 12     17 15 17 12 17 15 15 10 17 13 14   17 14         17 9 8       12       17 12 5   489
Jelgavas BJSS 2                 8                   6           2   8       5                                               29
Jelgavas BJSS 3                                                                                                             0
Ventspils SS "Spars" 1 14 10   15 11 15 9 8     13 9 14 8 5 2 15 10 7 4 13   9 8 11 9 1   11 9 7 3 12   9 7 9 1 15 12 13 11 4 3     15 10 6   13 11 6   407
Ventspils SS "Spars" 2             5 1         6 5                 10   5 1                 6           10 8                 3 2     62
Talsu SS 1             10   9       10                       13 3 9               10                               10       74
Brocēnu nov. BJSS 1   12         14   4 2 8       6 4 11   13       12   6   4 2 8   10       12   7           2       7               144
SASS/MSĢ 1                             11 10                                         12           9                       42
SASS/MSĢ 2                                                                         8 2                                 10
Jelgava KC 1                                                                                                             0

 

Rīdzene 1 668
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 603
Jelgavas BJSS 1 489
Ventspils SS "Spars" 1 407
Brocēnu nov. BJSS 1 144
Rīdzene 2 141
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 138
Rīdzene 4 82
Talsu SS 1 74
Ventspils SS "Spars" 2 62
SASS/MSĢ 1 42
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 35
Jelgavas BJSS 2 29
Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 18
SASS/MSĢ 2 10
Rīdzene 3 7
Jelgavas BJSS 3 0
Jelgava KC 1 0

ATLASE

  11:00 C-1 1000 m juniori ATLASE      
  4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:12,83 4:17,63
  5 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 4:19,83  
  6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:05,82 4:08,08
             
             
  11:10 C - 1 1000 m jaunieši (00) ATLASE      
  4 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 5:04,25  
  5 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 5:15,84  
  6 Kirills Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:47,47  
             
  11:15 K - 1 1000 m jaunieši (00) ATLASE      
  3 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:43,10  
  4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:18,33  
  5 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:40,25  
  6 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:22,79  
  7 Dāvis Deniss Landers 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:10,47  
             
  11:25 K -1 500 m juniores ATLASE      
  4 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:08,30  
  5 Daniela Kondratova 1997 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 2:01,48  
             
  11:30 C - 1 500 m jaunietes (99) ATLASE      
  4 Jūlija Harkova 1999 BJSS "Rīdzene" IZST.  
  5 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 2:50,46  
             
  11:40 K- 1 200 m U-23 ATLASE      
  4 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu n. BJSS 0:35,13  
  5 Kaspars Tīklenieks 1993 OC "Limbaži" 0:34,83 0:35,15
  6 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS/MSĢ 0:34,25 0:34,12
             
  11:43 C - 1 200 m U-23 ATLASE      
  4 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars" 0:42,19 0:41,24
  5 Rahmads Stromanis 1995 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 0:40,32 0:40,01
             
  9:45 K-1 200 m juniores ATLASE      
  4 Daniela Kondratova 1997 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 0:44,40  
  5 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:47,27  

Iet atpakaļ