Pavasara kauss

REZULTĀTI

  Pavasara kauss, Latvijas, Baltijas čempionāts garajās distancēs
  A. Avdejeva balvas izcīņa vīriešiem
  smaiļošanā un kanoe airēsanā
  2018. gada 1. maijā, Jelgavā
           
    K-1 vīrieši (1999. g. dz. un vec.) 5000m  
1 162 Aldis Vilde             1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 23:53.99
2 164 Māris Cilinskis  1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 24:03.73
3 397 Jonas Ragauskas 1976 Visagina (LT) 24:37.86
4 131 Artūrs Derkusovs  1999 Jelgavas BJSS 25:15.22
5 18 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 25:20.18
6 108 Nikita Murin 1996 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 26:16.85
7 387 German Orlov  1995 Pirita Aerutamisklubi 26:20.62
8 7 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 26:37.31
9 132 Mārtiņš Veispals 1990 Jelgavas ŪSK "Barons" 26:59.53
10 125 Kevin Kriisa  1995 Tartu (EST) 27:05.13
11 26 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 27:23.70
12 165 Rūdolfs Segliņš              1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS 27:45.46
13 24 Sergejs Nikonovs  1999 BJSS "Rīdzene" 27:52.53
14 311 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 28:11.93
15 12 Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene" 28:18.29
16 13 Gregors Sebastjans Gerhards Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 28:25.97
17 4 Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 28:30.98
18 21 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 28:44.61
19 22 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 29:13.87
20 331 Aleksandrs Saipulājevs 1998 Ventspils "Spars" 29:47.25
21 17 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 30:03.48
22 20 Niklāvs Lībers 1999 BJSS "Rīdzene" 30:04.04
23 15 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 30:17.26
24 400 Linards Volks 1987 INDIVIDUĀLI 30:24.93
  19 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" DNS
           
    C-1 vīrieši (1999. g. dz. un vec.) 5000m  
1 307 Aivis Tints 1987 Liepājas ''Attekas sala'' 25:34.47
2 377 Joosep Karlson  1995 Pärnu Aerutamisklubi 25:46.38
3 100 Gatis Pranks 1986 Liepājas ''Attekas sala'' 26:45.79
4 133 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 28:19.54
5 29 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 28:26.47
6 326 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 30:48.10
7 352 Velibor Marinkovic 1992 INDIVIDUĀLI 31:13.42
8 332 Kristers Frišenfelds  1999 Ventspils "Spars" 31:45.00
9 167 Ginters Kublinskis  1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 31:47.63
  28 Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene" DNS
           
    C-1 juniori (2000. - 2001. g. dz.) 5000m  
1 137 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 27:49.51
2 138 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 28:18.63
3 95 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 28:46.14
4 327 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 29:30.33
5 34 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 30:49.05
6 32 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 31:45.05
7 355 Paulius Žukauskas 2000 Panevēža (LT) 33:09.93
8 96 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 34:09.22
9 110 Ivan Ananjev 2000 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 35:02.02
10 31 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 35:07.40
11 334 Reinis Grundulis  2000 Ventspils "Spars" 38:05.97
12 33 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 42:50.00
  333 Kristaps Buks  2000 Ventspils "Spars" DSQ
  135 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS DNF
  134 Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS DNS
  136 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS DNS
           
    K-1 sievietes (1999. g. dz. un vec.) 3300m  
1 341 Nina Riosa 1991 Pirita Aerutamisklubi 17:37.60
2 38 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 17:59.21
3 379 Anette Baum  1998 Pärnu Aerutamisklubi 18:04.18
4 170 Sabīne Cirša           1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 18:08.54
5 41 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 18:17.50
6 360 Žymantė Prakapavičiūtė 1999 Panevēža (LT) 19:11.68
7 171 Santa Dreimane             1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 19:20.47
8 359 Gabrielė Rauckytė 1997 Panevēža (LT) 19:46.06
9 40 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 20:08.08
10 358 Lada Čechova 1997 Glasgow Kayak Club/Panevēža (LT) 20:48.79
11 139 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 20:50.78
12 35 Amanda Opalā 1997 BJSS "Rīdzene" 21:58.29
13 145 Laura Hitrova 1999 Pärnu Aerutamisklubi 22:00.50
  36 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" DNS
           
    K-1 juniores (2000. - 2001. g. dz.) 3300m  
1 312 Elīna Veispale 2000 MSĢ TSV SASS 19:15.15
2 361 Ala Grigorjeva 2000 Panevēža (LT) 19:23.20
3 362 Anastasija Krasnova 2000 Panevēža (LT) 19:24.50
4 112 Polina Parubok 2001 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 19:52:11
5 172 Sigita Monta Dreimane    2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 20:05.06
6 43 Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 20:37.67
7 45 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 20:39.74
8 335 Anna Saļņikova   2001 Ventspils "Spars" 20:53.22
9 381 Jane-Lii Koltsov    2000 Pärnu Aerutamisklubi 21:23.94
10 111 Polina - Maria Novak 2001 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 21:38.78
11 42 Hanna Hansone 2001 BJSS "Rīdzene" 22:01.87
12 380 Annabel Pors     2000 Pärnu Aerutamisklubi 22:02.68
  44 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" DNS
           
    K-1 juniori (2000. - 2001. g. dz.) 5000m  
1 140 Egils Kalns 2000 Jelgavas BJSS 24:54.94
2 313 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TSV SASS 25:01.13
3 306 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 25:31.99
4 54 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 26:03.95
5 97 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 26:07.96
6 174 Kristaps Leinišs  2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 26:11.78
7 336 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 26:40.45
8 176 Rainers Švecs        2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 26:59.83
9 116 Vladislav Mihhailov 2001 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 27:07.30
10 177 Uvis Arbidāns  2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 27:16.38
11 317 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TSV SASS/Jūrmala 27:16.89
12 301 Renārs Bronka 2000 SK "Lucavsalas airi" 27:19.21
13 114 Danila Anikejev 2000 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 27:25.72
14 315 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TSV SASS 27:34.52
15 382 Hardi Ilves     2000 Pärnu Aerutamisklubi 27:39.54
16 141 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 27:45.48
17 47 Arturs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 27:47.73
18 388 Ronald Kristjuhan 2000 Pirita Aerutamisklubi 28:05.79
19 113 Konstantin Šabalin 2000 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 28:08.91
20 314 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ TSV SASS 28:25.80
21 175 Markuss Jontāns        2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 28:33.79
22 53 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 28:44.00
23 316 Mārcis Līvmanis 2001 MSĢ TSV SASS 28:47.48
24 49 Dāvids Zilberts 2000 BJSS "Rīdzene" 29:41.84
25 50 Elgars Jevsejevs 2001 BJSS "Rīdzene" 30:19.44
26 48 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 31:08.58
27 52 Lukass Florians Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 31:39.45
  363 Deividas Liukpetris 2000 Panevēža (LT) DSQ
  51 Gabriels Šūpulnieks 2001 BJSS "Rīdzene" DNF
           
    C-1 sievietes (1999. g. dz. un vec.) 3300m  
1 142 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 21:50.52
2 178 Līga Kariņa  1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 25:06.16
           
    C-1 zēni (2004. - 2006. g. dz.) 3300m  
1 328 Artūrs Ikšelis 2004 Talsu NSS 22:45.03
2 370 Ivan Petchenko 2004 Narva (EST) 23:50.94
3 148 Ignats Kunašs 2005 Jelgavas BJSS 26:46.48
4 144 Artjoms Čikuns 2005 Jelgavas BJSS 26:52.05
5 339 Daniels Siders  2005 Ventspils "Spars" 31:15.37
6 338 Aleksandrs Sabarņa  2005 Ventspils "Spars" 34:56.21
           
    K-1 zēni (2004. - 2006. g. dz.) 3300m  
1 371 Mihail Lehmus  2004 Narva (EST) 18:31.36
2 319 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ TSV SASS 19:25.98
3 119 Aleksandr Vassiljev 2005 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 19:34.50
4 372 Aleksei Olenin  2004 Narva (EST) 19:42.25
5 320 Māris Galenieks 2005 MSĢ TSV SASS 19:50.41
6 364 Benas Vilčinskas 2004 Panevēža (LT) 19:53.87
7 59 Iļja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene" 20:38.22
8 118 Juri Damaskin 2005 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 20:48.34
9 150 Kristiāns Lauris  2006 Jelgavas BJSS 20:57.71
10 186 Ritvars Gūtmanis         2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 20:58.33
11 185 Rihards Alksnis        2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 21:15.31
12 184 Mikus Irmejs  2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 21:22.40
13 183 Mārtiņš Jirgensons  2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 21:26.85
14 120 Aleksandr Nemirski 2006 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 21:44.33
15 181 Kristofs Zaļupe           2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 21:45.93
16 180 Kristaps Vīksne             2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 22:05.19
17 389 Vladislav Rudõk 2004 Pirita Aerutamisklubi 22:28.79
18 179 Jānis Kaurāts             2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 22:36.68
19 98 Andris Dzenis 2005 Brocēnu nov. BJSS 22:55.64
20 99 Ralfs Silabriedis 2005 Brocēnu nov. BJSS 23:06.90
21 93 Ivans Tisčenko 2004 AK "Kaija" 23:49.45
22 62 Sandis Mamontovs 2005 BJSS "Rīdzene" 24:10.47
23 318 Deniss Samčuks 2004 MSĢ TSV SASS 25:01.76
24 345 Gustavs Tīrmanis 2006 Ventspils "Spars" 25:23.22
25 344 Kriss Lasmanis 2005 Ventspils "Spars" 25:54.35
26 343 Mārcis Ciemits 2005 Ventspils "Spars" 26:02.03
27 89 Artūrs Ločmelis 2004 AK "Kaija" 28:10.32
  143 Sergej Kuznetsov 2007 Pärnu Aerutamisklubi DSQ
  340 Adrians Niedre  2005 Ventspils "Spars" DNF
  342 Matīss Bērtulsons  2005 Ventspils "Spars" DNF
           
    K-1 meitenes (2004. - 2006. g. dz.) 1660m  
1 373 Jelizaveta Fiodorova 2004 Narva (EST) 9:11.60
2 64 Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene" 9:19.64
3 122 Veronika Karotam 2005 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 10:13.25
4 123 Marta Kurg 2006 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 10:24.24
5 187 Aelita Imaka  2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 11:04.69
6 190 Sabībe Pīlāga        2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 11:13.17
7 192 Vanesa Pojarkova       2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 11:25.65
8 101 Viktorija Loladze 2005 Brocēnu nov. BJSS 11:35.01
9 188 Ance Tomsone  2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 11:36.15
10 321 Linda Jerohova 2004 MSĢ TSV SASS 11:52.15
11 189 Renāte Bērziņa     2005 Limbažu/Salacgrīvas NSS 12:14.82
12 63 Darja Šašimova 2005 BJSS "Rīdzene" 12:37.35
13 347 Adriāna Lāce  2004 Ventspils "Spars" 12:40.79
14 348 Ketija Birzgale  2004 Ventspils "Spars" 12:58.99
           
    C-1 jaunietes (2002. - 2003. g. dz.) 1660m  
1 193 Romina Grīnvalde  2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 18:50.15
           
    C-1 meitenes (2004. - 2006. g. dz.) 1660m  
1 151 Aleksandra Počtarenko 2006 Jelgavas BJSS 22:22.68
           
    C-1 jaunieši (2002. - 2003. g. dz.) 3300m  
1 152 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 19:16.01
2 155 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 20:05.51
3 66 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 21:02.44
4 102 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu nov. BJSS 21:16.12
5 374 Fiodor Maniukevich 2003 Narva (EST) 21:49.01
6 378 Ilja Kuznecov 2003 Pärnu Aerutamisklubi 21:55.17
7 71 Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 22:54.50
8 68 Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene" 23:06.50
9 153 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 23:13.66
10 329 Kārlis Grunte  2003 Talsu NSS 24:07.03
11 67 Artis Žube 2003 BJSS "Rīdzene" 25:26.15
  70 Patriks Pudāns 2003 BJSS "Rīdzene" DSQ
           
    K-1 VETERĀNI sievietes 51+ 1660m  
1 365 Aleksandra Čechova 1962 Panevēža (LT) 10:51.00
2 346 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas SSK 12:05.10
           
    K-1 VETERĀNI vīrieši -50 1660m  
1 128 Vitali Sõritski 1971 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 8:22.16
2 392 Georgi Orlov 1972 Pirita Aerutamisklubi 8:27.28
  11 Raitis Biezais 1974 Jelgava KC DNF
           
    K-1 VETERĀNI vīrieši 51+ 1660m  
1 391 Oleg Sedletski 1967 Pirita Aerutamisklubi 8:46.05
2 195 Viesturs Daugulis 1966 Limbažu/Salacgrīvas NSS 8:52.49
3 191 Konstantīns Udovičenko 1964 AK Kaija 9:48.16
4 390 Urmas Varm 1955 Pirita Aerutamisklubi 10:05.01
5 304 Ivans Suhorukovs 1955 Beļģija 10:28.25
6 168 Andrejs Solovjovs 1964 Narva (EST) 10:32.10
           
    C-1 VETERĀNI vīrieši -50 1660m  
1 79 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 10:10.68
2 85 Igors Karuzins 1973 Liepājas ''Attekas sala'' 10:12.16
           
    C-1 VETERĀNI vīrieši 51+ 1660m  
1 58 Aleksandrs Višņevsksis 1966 Rīdzene 10:42.11
2 169 Valentīns Bobkovs 1964 Zemgale 11:16.20
           
    K-1 jaunietes (2002. - 2003. g. dz.) 1660m  
1 383 Marleen Kirsika Braumann   2003 Pärnu Aerutamisklubi 8:48.53
2 74 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 8:58.16
3 156 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS/MSĢ 8:58.98
4 103 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS 9:20.05
5 199 Santa Strode                 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 9:26.44
6 196 Elizabete Vīksne         2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 9:37.51
7 198 Sammera Pojarkova     2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 9:38.12
8 375 Julija Varshavskaya  2002 Narva (EST) 9:47.52
9 384 Säde Lee Kerge   2003 Pärnu Aerutamisklubi 9:48.12
10 129 Alina Remme 2002 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 9:54.12
11 78 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 10:01.00
12 76 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene" 10:18.71
13 350 Alīna Mihailova  2002 Ventspils "Spars" 10:20.18
14 197 Kristīne Poļaka       2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 11:01.92
15 72 Annija Patrīcija Jākobsone 2002 BJSS "Rīdzene" 11:04.25
16 351 Nellija Paegle  2003 Ventspils "Spars" 11:41.11
           
    K-1 jaunieši (2002. - 2003. g. dz.) 3300m  
1 160 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 16:15.98
2 159 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 16:28.48
3 309 Reinis Jānis Brunēvics     2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 17:24.12
4 82 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 17:29.51
5 395 Albert Orlov  2003 Pirita Aerutamisklubi 17:43.18
6 310 Ričards Vagulis         2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 17:47.51
7 385 Kevin Poljans   2002 Pärnu Aerutamisklubi 17:48.28
8 394 Aleksandr Pekhenko 2002 Pirita Aerutamisklubi 17:54.05
9 337 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars" 17:59.61
10 303 Juris Alsbergs         2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 18:02.11
11 305 Kristaps Matiass Knops  2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 18:12.25
12 369 Joris Pranka 2003 Panevēža (LT) 18:29.15
13 325 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ TSV SASS 18:35.88
14 88 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 19:00.15
15 161 Kārlis Dumpis 2003 Jelgavas BJSS 19:03.00
16 302 Dāvis Zujevs              2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 19:03.40
17 386 Martin Eier  2003 Pärnu Aerutamisklubi 19:20.01
18 157 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas BJSS 19:30.16
19 393 Kris Normet 2002 Pirita Aerutamisklubi 19:31.61
20 323 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TSV SASS 19:35.29
21 104 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov. BJSS 19:37.07
22 354 Rainers Uplejs  2002 Ventspils "Spars" 19:52.02
23 330 Eduards Siliņš  2003 Talsu NSS 20:00.00
24 322 Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ TSV SASS 20:01.11
25 366 Vakaris Vronevskis 2003 Panevēža (LT) 20:04.54
26 158 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 20:11.08
27 87 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 20:24.16
28 86 Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene" 20:31.46
29 308 Ralfs Kariņš  2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 20:31.61
30 353 Kārlis Putniņš  2003 Ventspils "Spars" 20:54.18
31 81 Ilija Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 20:59.09
32 324 Mārtiņš Balga 2003 MSĢ TSV SASS 21:07.61
33 69 Maksimiliāns Ševčenko 2002 BJSS "Rīdzene" 21:28.18
34 130 Aleksei Lobanov 2003 Eesti Spordiselts Põhjakotkas 22:21.18
35 80 Daniils Uļnirovs 2002 BJSS "Rīdzene" 22:38.68
  83 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" DNS
  84 Kristaps Kaņējevs 2002 BJSS "Rīdzene" DNS
           
    Galvenais tiesnesis: ILZE BOME (Starptautiskā kategorija)  
           
    Galvenā sekretāre: MAIJA ACTIŅA (Nacionālā kategorija)  

Nolikums

Nolikums

Pavasara kausa sacensībām

Latvijas, Baltijas čempionātam garajās distancēs,

A. Avdejeva balvas izcīņai smaiļošanā un kanoe airēšanā.

 

Vieta un laiks.

 

Sacensības notiks 2018. gada 1. maijā Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N 3 Sacensību sākums plkst. 12.00.

Sacensību vadība.

 

Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

 

Sacensību dalībnieki un programma.

 

Sacensības notiek distancē starp šosejas un dzelzceļa tiltiem. Katra apļa garums aptuveni 2000m

                                               

1999.g.dz. un vecāki vīrieši K-1, C-1          3 apļi           sievietes K-1,C-1  2 apļi

2000.-2001.g.dz.. junioriK-1, C-1              3 apļi           juniores K-1          , C-1  2 apļi

2002.-2003.g.dz.  Jaunieši K-1, C-1            2 apļi           jaunietes K-1,C-1  1 aplis

2004.-2006.g.dz.  Zēni K-1, C-1                 2. apļi                   meitenes K-1,C-1  1 aplis

visi veterāni          vīrieši K-1, C-1              1 aplis         sievietes K-1         1 aplis

Jaunākajā grupā 2007. gadā dzimušie ar spec. atļaujām.

Ja jaunieši vēlas cīnīties par Latvijas čempionātu medaļām, viņiem jāstartē junioru grupā! Medaļas izcīna tajā grupā, kurā sportists pieteikts!

 

Pieteikumi.

 

Nelicencētajiem dalībniekiem maksa 5,- eiro

 

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu maijaactina@inbox.lv vai maija@kanoe.lv  līdz 27.aprīlim. Izmaiņas  sacensību dienā līdz plkst. 10.45

 

Apbalvošana.

 

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām, Latvijas pieaugušo un junioru čempionāta godalgoto vietu ieguvēji - ar medaļām.

 

Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163

Iet atpakaļ