LR čempionāts garajās distancēs

Nolikums

Pavasara kausa sacensībām
Latvijas, Baltijas čempionātam garajās distancēs,
A. Avdejeva balvas izcīņai smaiļošanā un kanoe airēšanā.

 

 

Vieta un laiks.

 

Sacensības notiks 2013. gada 11. maijā Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N 3 Sacensību sākums plkst. 12.00.

Sacensību vadība.

 

Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

 

Sacensību dalībnieki un programma.

 

Sacensības notiek distancē starp šosejas un dzelzceļa tiltiem. Katra apļa garums aptuveni 2000m

1994.g.dz. un vecāki vīrieši K-1, C-1 3 apļi sievietes K-1 2 apļi
1995.-96.g.dz.. juniori K-1, C-1 3 apļi juniores K-1 2 apļi
1997.-98.g.dz. Jaunieši K-1, C-1 2 apļi jaunietes K-1 1 aplis
1999.-2002.g.dz.  Zēni K-1, C-1 2. apļi meitenes K-1 1 aplis
visi veterāni vīrieši K-1, C-1 1 aplis sievietes 1 aplis

 

 

Ja jaunieši vēlas cīnīties par Latvijas čempionātu medaļām, viņiem jāstartē junioru grupā! Medaļas izcīna tajā grupā, kurā sportists pieteikts!

 

Pieteikumi.

 

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu maijaactina@inbox.lv vai maija@kanoe.lv  līdz 27.aprīlim.Izmaiņas  sacensību dienā līdz plkst. 10.45

 

Apbalvošana.

 

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām, Latvijas pieaugušo un junioru čempionāta godalgoto vietu ieguvēji - ar medaļām.

 

Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163

 

Pavasara kauss, Latvijas, Baltijas čempionāts garajās distancēs

A. Avdejeva balvas izcīņa vīriešiem

 

2013.gada 11. maijā Jelgavā  
           
           
K - 1 vīrieši 3 apļi    
           
1 Kaarel Alupere 1993 Tartu 21:20,82  
2 Tarmo Tootsi 1982 Tartu 21:45,07  
3 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 21:49,50  
4 Marks Ozolinkevicš 1994 Jelgavas BJSS 21:54,39  
5 Kaspar Sula 1990 Tartu 22:26,65  
6 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 22:35,09  
7 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 22:38,93  
8 Endijs Bikovačs 1991 SASS/MSĢ 22:49,43  
9 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 23:13,12  
10 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva SS 23:29,49  
11 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 23:29,66  
12 Ģirts Ločmelis 1998 Ventspils 23:40,54  
13 Kristjan Oras 1983 Tartu 23:41,78  
14 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 24:11,83  
15 Jānis Liepiņš 1983 JŪSK Barons 24:21,19  
16 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 24:23,46  
17 Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 24:27,30  
18 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgavas BJSS 24:36,61  
19 Allan Aim 1991 Tartu 24:51,87  
20 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 25:40,03  
21 Mārtiņš Kaija 1987 AK Kaija 25:44,29  
22 Ranar Jantson 1993 Pērnava 26:16,39  
23 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 27:07,34  
24 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 28:23,42  
25 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva SS 28:27,07  
  Andis Priede 1985 Lucavsalas airi izstājās  
  Denis Volkovs 1994 Brocēnu BJSS izstājās  
  Rihards Čakstiņš 1993 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
C - 1 vīrieši 3 apļi    
           
1 Gatis Pranks 1986 JŪSK Barons 24:08,03  
2 Aivis Tints 1987 Liepāja 24:45,75  
3 Arvis Iļjins 1994 Talsi 24:50,18  
4 Tanel Heli 1987 Viljandi 25:42,40  
5 Rahmats Stromanis 1995 Talsi 26:17,46  
6 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene 26:36,53  
7 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 26:49,87  
8 Antons Knesis 1987 JŪSK Barons 26:52,96  
9 Andrejs Masļakovs 1992 BJSS Rīdzene 30:04,50  
10 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 33:03,18  
  Roberts Zīmelis 1992 Talsi izstājās  
  Jevgēnijs Ļeonovs 1992 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 sievietes 2 apļi     
           
1 Digna Tuča  1988 Ventspils 15:54,00  
2 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene 16:12,45  
3 Natalja Tortsova 1984 Narva 16:45,69  
4 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 16:46,75  
5 Karīna Laure 1994 Jelgavas BJSS 18:10,35  
6 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ 18:31,33  
7 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS 20:36,80  
  Darja Belousova 1991 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K-1 zēni (1999.-2002.)  2 apļi    
           
1 Daniel Rudõk 1999 Tallina 16:37,24  
2 Lukas Šakalys 1999 Paneveža 17:14,35  
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 17:25,47  
4 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 17:39,72  
5 Mārtiņš Grazdžiauskis 1999 BJSS Rīdzene 18:52,86  
6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 19:00,02  
7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 19:02,17  
8 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 19:16,72  
9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 19:21,07  
10 Matas Lukošius 1999 Paneveža 19:38,58  
11 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 20:38,67  
12 Andris Buske 2001 Jelgava KC 20:54,12  
13 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 20:55,26  
14 Rainers Švecs 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 21:33,75  
15 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbaži/Salacgrīva SS 21:48,17  
16 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 21:51,19  
17 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 21:51,86  
18 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 22:38,58  
19 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 22:42,85  
20 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 22:49,82  
21 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 23:16,66  
22 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 23:39,88  
23 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 24:08,73  
24 Arsēnijs Ņitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 24:25,97  
25 Artjoms Sidorovs 2000 BJSS Rīdzene 29:11,99  
  Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS izstājās  
  Vitali Tšervjakov 2001 Tallina izstājās  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS izstājās  
  Rihards Kārlis Lavčinovskis 2001 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 meitenes (1999.-2002.) 1 aplis    
           
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 9:06,56  
2 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 9:17,68  
3 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 9:27,72  
4 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 9:53,22  
5 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 9:55,30  
6 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 10:01,00  
7 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 10:26,15  
8 Viktorija Petrušenkova 1999 Brocēnu BJSS 10:41,82  
9 Betija Niemiro 2000 Ventspils 10:51,92  
10 Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 11:07,40  
11 Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 11:09,49  
12 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 11:22,39  
13 Margarita Oša 2002 BJSS Rīdzene 11:24,30  
14 Vika Altrofa 2002 BJSS Rīdzene 11:36,38  
15 Sofija Paune 2001 BJSS Rīdzene 12:55,07  
16 Reina Rituma 2002 BJSS Rīdzene 13:09,13  
  Valērija Kačane 2000 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 veterāni 1 aplis    
           
1 Mārcis Laidiņš 1974 Jelgavas KC 8:26,64  
2 Ernests Kondratovs 1962 SASS 8:28,97  
3 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsalas airi 9:10,54  
4 Sergejs Koļesņevs 1972 Limbaži 13:11.0  
           
C - 1 veterāni 1 aplis    
           
1 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 8:56,70  
2 Sergejs Stepanovs 1949 Liepāja 11:47,77  
           
K - 1 veterānes 1 aplis    
           
1 Aleksandra Cechova 1962 Paneveža 9:56,68  
2 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 10:23,41  
           
C-1 zēni (1998.-2002.) 2 apļi    
           
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 19:51,93  
2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 20:46,60  
3 Kirils Sokolovskis 2000 BJSS Rīdzene 21:21,39  
4 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 22:38,53  
5 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 22:56,34  
6 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 25:30,82  
7 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 27:24,57  
8 Ņikita Kuļikovs 2000 Jelgavas BJSS 28:52,18  
9 Ralfs Naumovs 1999 Ventspils 29:15,17  
10 Reinis Grundulis 2000 Ventspils 29:15,75  
11 Jurijs Ševcovs 2000 Jelgavas BJSS 29:47,04  
12 Andis Kranciņš 2001 Ventspils 32:02,00  
  Artūrs Belans 1999 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
C-1 sievietes 2 apļi    
           
1 Elīna Ēdole  1990 JŪSK Barons 19:37,66  
2 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 31:34,45  
  Marija Šutova 1992 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K-1 juniori (1995.-1996.)  3 apļi    
           
1 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 22:15,12  
2 Hedijs Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 22:17,96  
3 German Orlov 1995 Tallina 22:19,30  
4 Peter- Paul Panov 1995 Tartu 22:20,07  
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 23:30,53  
6 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 23:57,86  
7 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 23:58,49  
8 Tomass Sārts 1995 BJSS Rīdzene 23:59,08  
9 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 23:59,90  
10 Nikita Murin 1996 Tallina 24:12,78  
11 Edvard Lall 1995 Narva 24:17,71  
12 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 24:28,12  
13 Otto Kurg 1996 Tallina 24:33,18  
14 Gytis Vasilenko 1995 Paneveža 24:33,47  
15 Alberts Vinklers 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 24:57,25  
16 Benediktas Pauliukas 1995 Paneveža 24:58,76  
17 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 25:01,37  
18 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 25:29,47  
19 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS 25:44,40  
20 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 25:46,09  
21 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 25:47,08  
22 Artjom Virunen 1995 Narva 26:26,76  
23 Mattias Meriste 1996 Tartu 26:32,65  
24 Reinis Beķeris 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 27:16,72  
25 Toms Donis 1996 Talsi 28:04,51  
  Kevin Kriisa 1995 Tartu izstājās  
  Vitali Kuzmin 1995 Narva izstājās  
  Aksels Kozlovskis 1995 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
C-1 juniori (1995.-1996.) 3 apļi    
           
1 Joosep Karlson 1995 Pērnava 24:59,13  
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 25:20,69  
3 Andreas Baum 1995 Pērnava 25:39,66  
4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 26:09,78  
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils 26:29,91  
6 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 26:37,00  
7 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 26:56,88  
8 Dmitri Fjodorov 1996 Narva 26:57,28  
9 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 27:14,60  
10 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 27:36,53  
11 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS 27:43,28  
12 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 28:12,16  
13 Davids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 28:36,82  
14 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 29:36,78  
15 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 29:54,54  
16 Andris Krūmkalns 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 30:15,97  
17 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 32:54,57  
18 Ričards Celms 1995 BJSS Rīdzene 42:12,48  
  Vsevolods Ļeonovs 1995 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 juniores (1995.-1996.) 2 apļi     
           
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 16:25,87  
2 Daniela Kondratova  1997 SASS/MSĢ 16:53,09  
3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 17:09,93  
4 Bernadeta Kairytė 1995 Paneveža 17:58,09  
5 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ 18:26,70  
6 Linda Baumane 1995 Talsi 19:42,42  
7 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 21:08,29  
8 Elvīra Kelpša 1996 BJSS Rīdzene 21:43,74  
           
C-1 jaunieši (1997.-1998.) 2 apļi    
           
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 17:31,13  
2 Boris Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 17:46,81  
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 18:19,03  
4 Uvis Zemturis 1998 Talsi 18:22,09  
5 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 18:42,03  
6 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 18:48,10  
7 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 19:31,71  
8 Carl Daniel Haidak 1998 Tartu 19:52,83  
9 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 20:11,65  
10 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 20:18,41  
11 Linards Baumanis 1998 Talsi 20:56,85  
12 Artūrs Karaņeckis 1998 Liepāja 21:10,03  
13 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 21:51,03  
14 Maksims Medvedevs 1997 Pērnava 22:11,07  
15 Edgars Šteins 1998 Talsi 23:12,84  
16 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 23:47,88  
17 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 25:32,91  
18 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils 28:10,75  
19 Demids Sičs 1998 BJSS Rīdzene 28:42,97  
  Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Romāns Stepanovs 1997 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K - 1 jaunietes (1997.-1998.) 1aplis     
           
1 Lauryna Paulauskaitė 1997 Paneveža 8:25,51  
2 Anette Baum 1998 Pērnava 8:36,42  
3 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 8:39,03  
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 8:40,83  
5 Amanda Opolā 1997 BJSS Rīdzene 9:06,08  
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 9:26,26  
7 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 9:37,03  
8 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva SS 9:39,78  
9 Carmen Rootsi 1997 Tartu 9:49,77  
10 Laura Reine 1997 Talsi 13:28,43  
  Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS izstājās  
  Lada Čechova 1997 Paneveža izstājās  
  Marija Proharova 1998 BJSS Rīdzene izstājās  
  Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene nestartēja  
  Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
K-1 jaunieši (1997.-1998.) 2 apļi    
           
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 15:29,49  
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 15:44,27  
3 Artūrs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 15:49,31  
4 Artur Jevgratov 1997 Tallina 16:08,36  
5 Linards Landsmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 16:13,46  
6 Maksim Mavrovski 1998 Tallina 16:18,01  
7 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 16:42,71  
8 Romans Morozovs 1997 Pērnava 16:54,11  
9 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 17:21,43  
10 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 17:36,14  
11 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 17:47,96  
12 Kārlis Andrejs Lācis 1997 BJSS Rīdzene 18:02,49  
13 Nikita Kužilnõi 1997 Tallina 18:04,18  
14 Ugnius Samuolis 1998 Paneveža 18:21,35  
15 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 18:24,71  
16 Vjačeslavs Borisovs 1998 Pērnava 18:26,21  
17 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 18:30,34  
18 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils 18:36,79  
19 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 18:38,64  
20 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 18:52,36  
21 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 19:10,64  
22 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 19:23,88  
23 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 19:43,84  
24 Armands Arnolds Miruškins 1998 BJSS Rīdzene 20:10,08  
25 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 21:07,45  
26 Nikita Ničajevs 1998 SASS/MSĢ 22:36,98  
27 Arturs Žebers 1998 BJSS Rīdzene nestartēja  
           
           
Galvenais tiesnesis: ILZE BOME (Starptautiskā kategorija)  
           
Galvenā sekretāre: MAIJA ACTIŅA (Nacionālā kategorija)  

Iet atpakaļ