LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I

REZULTĀTI

Latvijas Republikas Kauss - I
LKF Jaunatnes meistarsacīkstes
smaiļošanā un kanoe airēšanā
ATLASE
      2018. gada 12. - 13. maijā, Brocēnos
             
  K-1 1000 m A jaunieši          
1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 4:10,19   3:48,31
2 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TSV SASS 3:57,12   3:50,44
3 Egils Kalns 2000 Jelgavas BJSS 4:03,09   3:50,50
4 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 4:03,10 3:59,25 3:54,19
5 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 3:58,93 4:02,40 3:54,53
6 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:04,06 4:01,01 3:57,07
7 Rainers Švecs                   2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:21,70 4:04,22 4:02,15
8 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 4:17,70 4:03,21 4:11,81
9 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TSV SASS 4:18,09 4:06,60 4:12,31
10 Uvis Arbidāns                    2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:14,56 4:04,26 4:04,35
11 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 4:18,97 4:15,65 4:06,33
12 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TSV SASS 4:27,85 4:07,21 4:07,86
13 Renārs Bronka 2000 Lucavsalas airi 4:17,44 4:05,36 4:08,65
14 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 4:17,68 4:20,97 4:14,62
15 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ TSV SASS 4:32,87 4:20,20 4:15,25
16 Mārcis Līvmanis 2001 MSĢ TSV SASS 4:29,68 4:26,36 4:16,03
17 Markuss Jonatāns              2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:25,87 4:22,66 4:31,05
18 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:29,60 4:25,47 DNS
19 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 4:57,83 4:56,36  
20 Lukass Florians Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 4:46,92 5:03,10  
21 Kristaps Leinišs                  2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:12,04 DSQ  
22-24 Arturs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 4:18,45    
22-24 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 4:54,72    
22-24 Ēriks Kāpbergs 2001 Venstpils "Spars" 5:42,25    
             
  C-1 1000 m A jaunieši          
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:17,63   4:04,66
2 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 4:32,14   4:09,16
3 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 4:28,09   4:18,66
4 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 4:36,64   4:27,48
5 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 4:38,10   4:39,10
6 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:47,34   4:43,41
7 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:53,25 4:49,03 4:45,10
8 Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 5:23,75 5:12,54 5:22,22
9 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 5:06,22 4:59,66 5:41,67
10 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 5:36,14 5:17,05  
11 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 5:15,54 5:17,54  
12 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 5:18,90 5:23,94  
13 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS 5:34,50 5:32,38  
14 Kārlis Mārtinsons                               2001 BJSS "Rīdzene" 5:33,39 5:43,75  
             
  K-1 1000 m vīrieši          
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:43,25   3:39,68
2 Māris Cilinskis                  1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:50,02   3:45,09
3 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 3:53,07   3:50,45
4 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 4:09,25   3:59,30
5 Valters Sudmalis 1999 BJSS "Rīdzene" 4:01,63   4:01,38
6 Rūdolfs Segliņš                   1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:01,85   4:01,95
7 Gregors Sebastjans Gerhards Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 4:17,07 4:17,92 4:15,22
8 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 4:28,68 4:15,50 4:22,79
9 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene" 4:18,14 4:09,72 4:23,14
10 Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 4:19,91 4:22,11  
11 Niklāvs Lībers 1999 BJSS "Rīdzene" 4:23,79 4:24,86  
12 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 4:23,54 4:31,26  
13 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 4:46,46 4:33,86  
14 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4:33,46 4:34,72  
             
  C-1 1000 m vīrieši          
1 Gatis Pranks 1986 ŪSK "Attekas sala" 3:59,22   4:00,48
2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 3:59,43   4:00,72
3 Dagnis Iļjins 1992 SK "Zelta Latvija" 4:25,55   4:23,40
4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:34,24   4:24,91
5 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 4:43,61   4:33,00
6 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 4:49,05 4:42,47 4:42,19
7 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 4:48,43 4:46,74 4:44,70
8 Ginters Kublinskis             1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 5:05,83 4:45,68 5:13,70
9 Aivis Tints 1987 ŪSK "Attekas sala" 4:09,33   DSQ
10 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 4:57,00 4:47,28  
             
  K-1 1000 m B zēni          
1 Ričards Vagulis                2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:31,64 4:36,27 4:11,19
2 Reinis Jānis Brunēvics     2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:23,85 4:19,88 4:11,90
3 Juris Alsbergs                     2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:39,53 4:25,49 4:13,14
4 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars" 4:40,19 4:27,09 4:14,81
5 Mikaels Miheljans 2003 MSĢ TSV SASS 4:49,03 4:20,78 4:15,80
6 Kristaps Matiass Knops   2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:31,85 4:21,04 4:16,30
7 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TSV SASS 4:36,22 4:27,72 4:27,80
8 Dāvis Zujevs                    2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:27,61 4:26,57 4:31,21
9 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov. BJSS 4:35,05 4:37,69 4:39,38
10 Kārlis Dumpis 2003 Jelgavas BJSS 4:34,17 4:31,80 4:40,45
11 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas BJSS 4:46,62 4:36,72 4:43,04
12 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 4:44,17 4:53,12 4:46,62
13 Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ TSV SASS 4:37,28 4:45,06 4:46,82
14 Pēteris Alksnis                 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:57,95 4:54,26 4:51,00
15 Eduards Siliņš 2003 Talsu NSS 4:54,33 4:59,08 5:02,05
16 Ilija Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 5:02,83 5:10,43 5:14,73
17 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:44,36 5:02,39 5:17,49
18 Iļja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene" 4:56,75 5:00,45 DSQ
19-21 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 4:42,97 5:05,69  
19-21 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu nov. BJSS 5:00,50 5:08,56  
19-21 Miks Štromanis 2003 Brocēnu nov. BJSS 4:56,50 5:14,06  
22-23 Gustavs Vrubļevskis 2004 Jelgavas BJSS 5:05,45 5:10,05  
22-23 Mārtiņš Balga 2003 MSĢ TSV SASS 4:46,60 5:14,72  
24-25 Kārlis Putniņš 2003 Venstpils "Spars" 5:04,08 DNS  
24-25 Rainers Uplejs  2002 Venstpils "Spars" 4:40,53 DNS  
  Kārlis Reinsons 2004 Jelgavas BJSS DNF    
  Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene" DNS    
             
  C-1 1000 m B zēni          
1 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 5:01,50   4:51,75
2 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 4:54,10   5:07,30
3 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu nov. BJSS 4:56,66   5:11,75
4 Arturs Ikšelis 2004 Talsu NSS 5:10,94 5:15,29 5:23,39
5 Valters Mārtinsons                                2003 BJSS "Rīdzene" 5:11,69   5:24,54
6 Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene" 5:32,40 5:35,32 5:36,42
7 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 5:08,26   5:42,65
8 Kārlis Grunte 2003 Talsu NSS 5:26,13   5:53,20
9 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars" 5:37,48 5:39,82 DNF
10 Artūrs Uzulnieks                                   2004 BJSS "Rīdzene" 6:10,69 5:45,00  
11 Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils "Spars" 5:53,71 5:45,29  
12 Patriks Pudāns                                    2003 BJSS "Rīdzene" 6:40,06 6:58,80  
             
  K-1 500 m B meitenes          
1 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS/MSĢ 2:14,88   2:09,83
2 Santa Strode                     2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:15,08   2:11,76
3 Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene" 2:04,03   2:13,19
4 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS 2:13,78   2:13,82
5 Elizabete Vīksne              2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:18,22   2:17,23
6 Sammera Pojarkova         2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:24,21   2:19,75
7 Nadežda Šatohina 2002 BJSS "Rīdzene" 2:2624 2:24,72 2:22,87
8 Alīna Mihailova 2002 Venstpils "Spars" 2:29,78 2:30,58 2:30,44
9 Kristīne Poļaka                   2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:45,50 2:40,42 2:40,55
10 Nellija Paegle 2003 Venstpils "Spars" 2:54,92 2:58,26  
11 Vineta Krausa 2004 Jelgavas BJSS 2:28,63 DNF  
12 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2:20,03 DNS  
             
  K-1 500 m A jaunietes          
1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"     2:10,20
2 Elīna Veispale 2000 MSĢ TSV SASS     2:12,06
3 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"     2:17,55
4 Laura Mazburša  2001 BJSS "Rīdzene"     2:19,73
5 Sigita Monta Dreimane    2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:21,82
6 Anna Saļņikova 2001 Venstpils "Spars"     2:26,25
7 Hanna Hansone 2001 BJSS "Rīdzene"     2:29,93
8 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     2:31,90
9 Elīna Gertnere 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:46,77
             
  C-1 500 m B meitenes          
1 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:16,54
             
  C-1 500 m sievietes          
1 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     2:24,53
2 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:56,99
             
  K-1 500 m sievietes          
1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     1:57,68
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     1:59,49
3 Sabīne Cirša                     1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:05,47
4 Santa Dreimane                1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:11,72
5 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     2:13,38
6 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     2:18,90
7 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"     2:26,63
             
  K-1 500m vīrieši atlase uz K-1;K-4 Eiropas čempionātu      
1 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK "Barons"     1:45,93
2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     1:47,32
3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS     1:48,14
4 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"     1:52,00
5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     1:54,02
6 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/Salacgrīvas NSS     2:00,55
             
  C-2 1000m juniori atlase uz Eiropas junioru čempionātu      
1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS/MSĢ     3:51,98
Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS/MSĢ
2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS/MSĢ     4:02,99
Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"/MSĢ
3 Vitālijs Upennieks 2000 Jelgavas BJSS     4:19,22
Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS
             
  K-1 200m juniori atlase uz Eiropas junioru čempionātu      
1 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"     0:37,15
2 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     0:37,39
3 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS/MSĢ     0:38,22
4 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS     0:38,97
5 Jānis Reinis Brunēvics 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS     0:41,12
6 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars"     0:41,87
7 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars"     0:43,40
             
  K-1 200 m  U23 vīrieši ATLASE uz Eiropas U23 čempionātu      
1 Roberts Akmens 1996 Prestol     0:36,30
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     0:36,92
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     0:37,01
4 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"     0:41,78
             
  K-2 1000m juniori atlase uz Eiropas junioru čempionātu      
1 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS     3:36,24
Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS
2 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     3:39,75
Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
             
  K-1 200m vīrieši Atlase uz pasaules kausu Duisburgā      
1 Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži"     0:36,32
2 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/Salacgrīvas NSS     0:37,04
3 Deniss Volkovs 1994 Ventspils "Spars"     0:37,14
4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     0:37,89
             
  K-1 200m juniores atlase uz Eiropas junioru čempionātu      
1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"     0:50,34
2 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     0:55,12
             
  C-1 200m juniori atlase uz Eiropas junioru čempionātu      
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS     0:43,25
2 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"/MSĢ     DSQ
             
  K-1 200m juniores U23 atlase uz Eiropas junioru čempionātu      
1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     0:48,09
2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS     DSQ
             
  K-1 500m juniori atlase uz Eiropas junioru čempionātu      
1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     1:52,23
2 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS/MSĢ     1:53,94
3 Egils Kalns 2000 Jelgavas BJSS     1:55,23
4 Vladislavs Fostijs  2000 BJSS "Rīdzene"     1:57,38
5 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS     1:59,63
6 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS     2:01,02
7 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TSV SASS     2:04,25
8 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"     2:09,94
9 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS     2:11,76
             
  K-1 500m vīrieši U23 atlase uz Eiropas U23 čempionātu      
1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS     1:46,92
2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS     1:52,23
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     1:53,28
4 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"     1:53,96
5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS     1:58,73
6 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"     2:04,17
7 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     2:16,47
             
             
             
  Galvenais tiesnesis : ILZE BOME (Starptautiskā kategorija)    
             
  Galvenā sekretāre: MAIJA ACTIŅA (Nacionālā kategorija)    

Nolikums

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I
N O L I K U M S

 

 

Mērķis: Pārbaudīt Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju gatavību 2018.gada sezonai.

Vieta un laiks: 12.05.2018. Brocēni

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums:

12.05. plkst.12:00

Pārstāvju sanāksme:11:00

Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās 1999.g.dz. un vecāki sportisti

Vīrieši K-1  1000m

Vīrieši C-1 1000m

Sievietes K-1 500m

Sievietes C-1 500m

Vērtēšana un apbalvošana:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar kausiem.

Pieteikumi:

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz š.g. 5.maijam elektroniski uz e-pastu: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Tiesneša vārds, uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

Sacensībās notiks laivu svēršana.

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I
N O L I K U M S

 

 

Mērķis: Pārbaudīt Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju gatavību 2018.gada sezonai.

Vieta un laiks: 12.05.2018. Brocēni

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums:

12.05. plkst.12:00

Pārstāvju sanāksme:11:00

Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās 1999.g.dz. un vecāki sportisti

Vīrieši K-1  1000m

Vīrieši C-1 1000m

Sievietes K-1 500m

Sievietes C-1 500m

Vērtēšana un apbalvošana:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar kausiem.

Pieteikumi:

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz š.g. 5.maijam elektroniski uz e-pastu: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Tiesneša vārds, uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

Sacensībās notiks laivu svēršana.

Iet atpakaļ