Jaunumi

Priecīga vēsts!

Latvijas kanoe sabiedrības dzīvē priecīga vēsts - Latvijas kanoe federācijas apgādībā nonākusi pirmā un vienīgā sporta kanoe laiva Plastex Fighter 200. Laiva sestdien (07.09.) lietošanā ar prieku tika nodota pašaizliedzīgajam Murjāņu sporta ģimnāzijas trenerim Aleksandram Timoškēvicam.

files/canoe/atteli/DSC_1050.jpg

Aizvadītais Pasaules čempionāts Duisburgā

    Pagājušā nedēļā (29.08.-01.09) Duisburgā (Vācija) notiekošajā Pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Latvijas komandu pārstāvēja 18 sportisti.

    1000m distancē smaiļotājiem, vieniniekā Marks Ozolinkēvičs C finālā ierindojās 7. vietā kopvērtējumā paliekot 25., savukārt smaiļotāju divnieks Jānis Andersons un Ģirts Alksnis no priekšbraucienam nekvalificējās pusfinālam.

    Kanoistu konkurencē 1000m distancē vieniniekā Dagnis Iļjins B finālā izcīnīja 6. vietu (15. vieta). Kanoe divnieks Aivis Tints un Gatis Pranks pusfinālā sīvā cīņā izcīnīja 2. vietu, atpaliekot tikai no Kanādiešu ekipāžas, un iekļuva A finālā, kur izcīnīja augsto 8. vietu.

    500m distancē smaiļošanā sievietēm Digna Tuča, iekļūstot C finālā, izcīnīja otro vietu, kas kopvērtējumā deva Dignai 20. vietu sacensībās. Smaiļošanā vīriešiem Kaspars Tīklenieks arīdzan iekļuva C finālā, kur ierindojās 5. vietā (23. vieta). Smaiļotāju divniekiens Vasīlijs Andriško un Denis Volkovs, izcīnot vietu B finālā, ierindojās 6. vietā, kopvērtējumā paliekot 15.

    500 metros kanoistu konkurencē Latvijas ekipāžu pārstāvēja kanoe divnieks Aivis Tints un Gatis Pranks, kas B finālā izcīnīja ceturto vietu, kopvērtējumā paliekot 13. vietā.

    200 metros smaiļotājiem vīriešiem ļoti augstu rezultātu uzrādīja smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs, kas sešu priekšbraucienu un četru pusfinālu konkurencē izcīnīja vietu A finālā, kur ļoti sīvā cīņā ierindojās 9. vietā. Smaiļotāju divniekam Kristam Straumem un Mārtiņam Upītim iekļūstot pusfinālā, kur palika 7. vietā, diemžēl neizdevās kvalificēties fināla braucieniem. Smaiļotājām sievietēm neveiksmi piedzīvoja Lāsma Liepa, kas priekšbraucienā izcīnot 4. vietu kvalificējās pusfināla braucienam, kur zaudējot līdzsvaru iegāzās ūdenī, līdz ar to nespēja finišēt.

    Kanoe sieviešu konkurencē kā vienīgā Latviju pārstāvēja Elīna Pranka (ex Ēdole), kura kanoe 200m distancē pusfinālā izcīnīja 6. vietu, uzrādot ļoti labu laiku - 53.962 sekundes, kas nedeva iespēju turpināt sacensības fināla braucienā, tomēr deva Elīnai 15. vietu sacensībās.

    200 metros vīriešiem kanoe konkurencē, kā Latvijas komandas pārstāvis kanoe vieniniekā devās Miķelis Ežmalis, kas četru pusfinālu konkurencē izcīnīja vietu B finālā, kur izcīnīja augsto 4. vietu, kopvērtējumā paliekot trīspadsmitais. Kanoe divnieks Rahmads Stromanis un Arvis Iļjins caur pusfinālu, kur ieņemot 7. vietu, ļāva startēt B finālā. B finālā divnieku ekipāža ierindojās 9. vietā (18. vieta).

Visus rezultātus varat skatīt šeit.

Lucavsala Open 32 un 45 klase

Šogad Lucavsala Open (07.09) sacensību ietvarā būs arī K-2 un C-2 333m braucieni grupā, kur laivas abu dalībnieku vidējais vecums ir 32 (kopējais ekipāžas vecums 64) gadi, kā arī grupa, kur dalībnieku vidējais vecums ir 45 (kopējais ekipāžas vecums 90) gadi. Aicinam visus trenerus, veterānus un entuziastus pieteikties braucieniem.

Izsakam līdzjūtību

Sestdien (10.08) mūžībā aizgājis entuziasma pilnais Latvijas kanoe airētājs SERGEJS STEPANOVS (1949-2013). Latvijas kanoe federācija un sportisti vēlas izteikt visdziļāko līdzjūtību Sergeja ģimenei un radiem.

LR junioru un U-23 čempionāta sacensību programma

LR junioru un U-23 čempionāta sacensību programma jūs varat lejuplādēt šeit.

Dagnim Iļjinam sudrabs!

Visai Latvijai priecīga vēsts - šodien, Kanādā notiekošajā Pasaules čempionātā junioriem un U23, Dagnis Iļjins C-1 1000m distancē A finālā izcīnīja sudraba medaļu U23 grupā ar laiku 3:57.136, atpaliekot tikai no baltkrieva. Rezultātus var skatīt šeit. Sveicam Dagni!

 

Savukārt C-1 200m distancē Miķelis Ežmalis šodien 23:25 pēc Latvijas laika pusfinālā cīnīsies par vietu finālā. 

 

Video tiešraidi var skatīties šeit.

Latvijas izlases komanda startam Pasaules čempionātā Duisburgā (Vācija)

1 Elīna Pranka Jelgava
2 Marks Ozolinkevičs Jelgava
3 Gatis Pranks Jelgava
4 Aivis Tints Liepāja
5 Miķelis Ežmalis Rīdzene
6 Lāsma  Liepa Rīdzene
7 Krists Straume Rīdzene
8 Mārtiņš Upītis Jelgavas KC
9 Dagnis Iļjins Ventspils
10 Digna Tuča Ventspils
11 Arvis Iļjins Talsi
12 Rahmats Stromanis Talsi
13 Aleksejs Rumjancevs Limbaži
14 Kaspars Tīklenieks Limbaži
15 Denis Volkovs Brocēni
16 Vasīlijs Andriško Brocēni
17 Ģirts Alksnis Rīdzene
18 Jānis Andersons Rīdzene

Aicinām visus interesentus apmeklēt Valda Meldera lekciju 19.07.13. plkst 19.00 Brocēnu vidusskolā.

Komunikācija sociālajos tīklos - vajag vai nevajag? Tāds ir jautājums. Ja vajag, tad kā to izdarīt efektīvāk, ar mazāku līdzekļu un laika patēriņu. Par saviem novērojumiem un galvenajām kļūdām. Savām un citu. Ar piemēriem un pāris vingrinājumiem. Ar prieku - Valdis

LR Čempionāts veterāniem

LKF vēlas informēt, ka LR čempionātā (19.-21.07), kas norisināsies Brocēnos, notiks sacensības 200m distancē veterāniem. 

Nolikumu skatīt šeit.