Jaunumi

LR Čempionāts veterāniem

LKF vēlas informēt, ka LR čempionātā (19.-21.07), kas norisināsies Brocēnos, notiks sacensības 200m distancē veterāniem.

Nolikumu skatīt šeit.

Latvijas komandas panākumi Eiropas junioru un U23 čempionātā.

Šajā nedēļas nogalē (27.-30.06.) notika Eiropas junioru un U23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. 1000m distancē gandrīz laurus plūca kanoists Dagnis Iļjins, kurš A finālā izcīnīja 4. vietu, atpaliekot no 3. vietas tikai 2 sekundes desmitdaļas. Junioru konkurencē Arnolds Kudrjavcevs B finālā ierindojās 5. vietā (14. vieta).

500m distancē smaiļotāju divnieks Dāvis Ciršs un Hedijs Brunēvics B finālā ierindojās 9. vietā (18. vieta). Savukārt U23 konkurencē smaiļotāju divnieks Ģirts Alksnis un Jānis Andersons B finālā izcīnīja 6. vietu (15. vieta). Kanoe konkurencē junioriem Dāvids Alijevs B finālā ieņēma 6. vietu (15. vieta).

200m distancē junioru konkurencē laurus plūca smaiļotājs Roberts Akmens A finālā izcīnot 2. vietu. U23 konkurencē Kaspars Tīklenieks B finālā ieguva 2. vietu (11. vieta). Savukārt smailīšu divnieks Ģirts Alksnis un Jānis Andersons B finālā izcīnīja godpilno 1. vietu, kopvērtējumā ieņemot 10. vietu. Kanoe konkurencē Miķelis Ežmalis A finālā izcīnīja 7. vietu. Turpretī dāmu konkurencē Elīna Ēdole, izcīnot vietu A finālā, ierindojās 8. vietā.

Visus rezultātus var apskatīt šeit.

Visai Latvijai priecīga vēsts!

Šodien, 15. jūnijā, Montemor-o-Velho pilsētā Portugālē, notikušajā Eiropas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā, Dagnis Iļjins sasniedzot A finālu izcīnīja ļoti augsto 5. vietu. LKF vēlas sirsnīgi sveikt Dagni ar panākumiem un veiksmīgo startu. Rezultātus var skatīt šeit.

LJO Sacensību programma.

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
        2013.gada 13-15.jūnijā, Brocēnos
13.jūnijs
1 13:30 C-1 1000 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
2 13:37 C-1 1000 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
3 13:45 K-1 1000 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
4 13:52 K-1 1000 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
5 14:15 C-2 1000 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
6 14:22 C-2 1000 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.

1 9:45 K-2 500 m jaunietes FIN
2 10:00 K-1 200 m jaunieši 1.prbr. 1-FIN, 2-7  pfin.
3 10:05 K-1 200 m jaunieši 2.prbr. 1-FIN, 2-7  pfin.
4 10:10 K-1 200 m jaunieši 3.prbr. 1-FIN, 2-7  pfin.
5 10:15 C-1 200 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
6 10:20 C-1 200 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
7 10:25 K-1 200 m jaunietes 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
8 10:30 K-1 200 m jaunietes 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
9 11:00 K-1 200 m jaunieši 1.pfin. 1-3 1.FIN, 4-7+l.l. 2.FIN
10 11:05 K-1 200 m jaunieši 2.pfin. 1-3 1.FIN, 4-7+l.l. 2.FIN
11 11:10 C-1 200 m jaunieši pfin. 1 - 3 FIN
12 11:15 K-1 200 m jaunietes pfin. 1 - 3 FIN
13 11:40 K-2 200 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
14 11:45 K-2 200 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.

15.jūnijs
1 10:00 K-1 500 m jaunietes 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
2 10:05 K-1 500 m jaunietes 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.
3 11:00 K-1 500 m jaunietes pfin. 1 - 3 FIN
4 12:00 K-1 500 m jaunietes FIN

12:10 Apbalvošana

30+

Gribam informēt, ka Rīgas pilsētas čempionāta ietvaros notiks sacensības master klases (30+ gadi) smaiļotājiem un kanoistiem 200m distancē.

Latvijas komandas veikums Pasaules kausā Poznaņā.

Pasaules kausa III posma finālsacensību dienās 1000 m distancē Gatis Pranks C-1 A finālā izcīnīja 8.vietu, 8.vieta K-1 arī Låsmai Liepai.
A finālā 500 m distancē Gatim Prankam 5.vieta. L.Liepa 500 m iekłuva B finālā, tur izcīnot 8.vietu  (PK 16.v.).
A finālā 200 m distancē 7.vietu izcīnīja Mikelis Ežmalis, B finālā 1.vieta (PK 10.v.) K-1 200 m Kasparam Tīkleniekam, bet 2.vieta (PK 11.v) Kristam Straumem. K-2 200 m 5.vietu (PK 14.v.) izcīnīja Jānis Andersons un Girts Alksnis, bet L.Liepa ierindojās 7.vietā (PK 15.v.).
C-1 sievietēm Elīna Edole pusfinālā izcīnot 7.vietu, finālam nekvalificejās.

Pasaules kauss Poznaņā!

Sekmīgi Latvijas sportistiem noslēgusies Pasaules kausa III posma pirmā diena Poznańā, Polijā. Pēc priekšsacīkstēm 500m un 1000m distancēs A finālam kvalificējās kanoists Gatis Pranks.
Sestdien A finālå 1000 m distancē startēs arī Låsma Liepa. Pēc šodienas braucieniem  B finālam  500 m distancē kvalificējås Lásma Liepa un Krists Straume.

Sestdiena, 25. maijs!

Sestdien, 25. maijā Brocēnos norisinājās LR Kauss-II smaiļošanā un kanoe airēšanā, kā arī atlases sacensības sportistu dalībai Eiropas čempionātā (14.-16.06.13, Montemor-o-Velho, Portugāle) un Eiropas junioru un U23 čempionātā (27.-30.06.13, Poznaņa, Polija).

Lasīt tālāk...

Sudraba airi

LR kauss un EČ atlase.

Sestdien, 25.maijā Brocēnos notiks LR kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā, kā arī atlase
sportistu dalībai Eiropas čempionātā (Portugālē) un Eiropas junioru, U23 čempionātā (Polijā).
Atlases braucienu sākums plkst.11.00, sacensību sākums plkst.12.05.