Ziņa

Olympic Hopes rezultāti

- Armands

No 13. līdz 15. septembrim Račičē (Čehija) norisinājās starptautiskā regate "Olympic Hopes" smaiļošanā un kanoe airēšanā jauniešiem - 1996-1998. gadā dzimušiem. Kur Latvijas godu devās aizstāvēt arī Latvijas jaunās cerības.

1000 metros ļoti labi veicās smaiļotāju četriniekam - LASMANIS Rinalds, OZOLINKEVIČS Filips, OZOLIŅŠ Raivis, BRUNEVICS Hedijs, ar finālā izcīnīto 6. vietu. Smaiļotājs Aldis VILDE K-1 1000m distancē izcīnīta 7. vietu. Savukārt kanoistu konkurencē ļoti augstu rezultātu sasniedza Dāvis IĻJINS, kurš 1000 metru finālā finišēja 4. vietā. Kanoistu divnieks LONSKIS Boriss un BAZARNIJS Dmitrijs arīdzen izcīnīja vietu finālā, kur sasniedza 7. vietu.

500 metros jauno dāmu konkurencē smaiļotāja Laura SKUKAUSKA finālā apsteidzot sāncensi no Francijas ierindojās austajā 8. vietā, kamēr Aldis VILDE arī 500 metru distancē spēja izcīnīt vietu A finālā, kur atpaliekot tikai no 3 sāncenšiem ierindojās 4. vietā. Sacensību gaitā distancei paliekot īsākai, kanoists Dāvis IĻJINS 500 metros kanoistiem izcīnīja bronzas medaļu.

Sacensību distancei paliekot vēl īsākai, Latvijas komandai izdevās izcīnīt divas cēlmetāla godalgas - kanoe vieniniekam Dāvim IĻJINAM zelts un smaiļotāju vieniniekam Robertam AKMENS sudrabs 200 metros. Sveicam sportistus! Finālam kvalificējās arī smaiļotāja Laura SKUKAUSKA un Dāvis CIRŠS, kas fināla braucienā ierindojās 9. vietā. A finālu sasniedza arī kanoe divnieks LONSKIS Boriss un BAZARNIJS Dmitrijs, kas apdzenot sāncenšus no Čehijas palika 8. vietā.