Ziņa

LKF kross

- Uldis Ķirsis

Sestdien, 21.novembrī Rīga, Anniņmuižā notiks LKF kross. Sacensību sākums plkst.12.00

SACENSĪBU PROGRAMMA

BALTIE

1.skrējiens 12:00 E grupas zēni (2003. - 2005.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Miks Caune 2004 BJSS "Rīdzene"
2 Arnolds Paeglis 2004 BJSS "Rīdzene"
3 Rihards Zutis 2004 BJSS "Rīdzene"
4 Rolands Kalniņš 2005 BJSS "Rīdzene"
5 Lauris Kraučuns 2005 BJSS "Rīdzene"
6 Sandis Mamontovs 2005 BJSS "Rīdzene"
7 Jānis Pivkins 2005 BJSS "Rīdzene"
8 Patriks Līvmanis 2005 BJSS "Rīdzene"
9 Matīss Zabello 2005 BJSS "Rīdzene"
11 Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene"
12 Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene"
13 Ņikita Martjučenko 2003 BJSS "Rīdzene"
14 Alekss Engelbrehts 2005 BJSS "Rīdzene"
15 Adrians Kaufmanis 2003 BJSS "Rīdzene"
16 Maksims Mahālovs 2003 BJSS "Rīdzene"
17 Valentīns Ošmjans 2003 BJSS "Rīdzene"
18 Artis Žube 2003 BJSS "Rīdzene"
19 Maksims Suhačovs 2004 BJSS "Rīdzene"
20 Miks Leitāns 2005 BJSS "Rīdzene"
21 Ralfs Kārkliņš 2004 BJSS "Rīdzene"
22 Valentins Štremplers 2005 BJSS "Rīdzene"
23 Gļebs Čižovs 2005 BJSS "Rīdzene"
24 Iļja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene"
25 Toms Ozoliņš 2004 BJSS "Rīdzene"
26 Dāvids Kļemovskis 2005 BJSS "Rīdzene"
27 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene"
28 Ilija Sečko 2003 BJSS "Rīdzene"
29 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene"
30 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene"
31 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene"
32 Huga Gūtmanis 2004 BJSS "Rīdzene"
33 Marks Kacens-Adamovičs 2004 BJSS "Rīdzene"
34 Ņikita Štrauhs 2003 BJSS "Rīdzene"
35 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS
36 Artis Paslauskis 2003 Jelgavas BJSS
37 Daniils Baranos 2004 Jelgavas BJSS
38 Aleksejs Kovaļonoks 2004 Jelgavas BJSS
39 Iļja Muiziniks 2003 Jelgavas BJSS
40 Deniss Jurejevs 2003 Jelgavas BJSS
41 Valts Kalējs 2004 BJSS"Rīdzene"/slaloms
42 Henrijs Žoržs Ozoliņš 2005 BJSS"Rīdzene"/slaloms
43 Kristaps Projums 2003 BJSS"Rīdzene"/slaloms
44 Ervīns Riekstiņš 2005 BJSS"Rīdzene"/slaloms
100 Krišjānis Cukermanis 2003 BJSS"Rīdzene"/slaloms
46 Ralfs Landmanis 2003 Ventspils SS " Spars"
47 Kārlis Putniņš 2003 Ventspils SS " Spars"
48 Klāvs Gailis 2004 Ventspils SS " Spars"
49 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
50 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
51 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
52 Sergejs Timofejevs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
53 Ralfs Demidovs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
54 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
55 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
56 Sandis Riņķis 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
58 Roberts Špons 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
59 Ritvars Gūtmanis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
61 Mareks Višņevskis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
62 Kārlis Bālāboliņš 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
63 Rihards Alksnis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
64 Reinis Vanka 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
65 Kristofs Zaļupe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
66 Artūrs Rudzītis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
67 Kristaps Liepiņš 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
68 Mārcis Tomsons 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
69 Daniels Tālums 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
70 Arvīds Gertners 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
71 Tomass Popmanis 2003 Ventspils SS " Spars"
72 Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils SS " Spars"
73 Artemijs Aleksejevs 2003 Ventspils SS " Spars"
74 Iļja Oļiščuks 2003 Ventspils SS " Spars"
75 Daniēls Siders 2005 Ventspils SS " Spars"
76 Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils SS " Spars"
77 Kārlis Grunte 2003g. Talsu SS
78 Eduards Siliņš 2003g. Talsu SS
79 Renārs Berziņš 2004g. Talsu SS
80 Artūrs Ikšelis 2004g. Talsu SS
81 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ-SASS
82 Tomass Kreilis 2004 MSĢ-SASS
83 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ-SASS
84 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ-SASS
85 Māris Galenieks 2005 MSĢ-SASS
86 Dāvids Ļitovčenko 2004 MSĢ-SASS
87 Andrejevs Filips 2004 MSĢ-SASS
89 Arnis Grinvalds 2005 MSĢ-SASS
90 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu BJSS
91 Miks Štromanis 2003 Brocēnu BJSS
92 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu BJSS
93 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu BJSS
94 Emīls Eglītis 2003 Brocēnu BJSS
95 Jānis Šteigmanis 2004 Brocēnu BJSS
96 Kristaps Čerpinskis 2005 RAK
98 Deniss Fjodorovs 2003 RAK

2.skrējiens 12:15 E un D grupas meitenes, 1 aplis – 2,5 km

ZAĻIE

E grupas meitenes (2003.-2005.g.dz.)

1 Evelīna Bērziņa 2005 BJSS "Rīdzene"
2 Anete Priedniece 2003 BJSS "Rīdzene"
3 Krista Gūtšnapa 2004 BJSS "Rīdzene"
4 Ineta Kungule 2003 BJSS "Rīdzene"
5 Anete Kulpe 2004 BJSS "Rīdzene"
6 Laura Āboliņa 2004 BJSS "Rīdzene"
7 Margarita Sokolova 2003 BJSS "Rīdzene"
9 Nellija Paegle 2003 Ventspils SS " Spars"
10 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
11 Sanija Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
12 Elizabete Vīksne 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
13 Luīze Liepiņa 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
14 Sammere Ojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
15 Līva Sīlīte 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
16 Aelita Imaka 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
17 Laura Sproģe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
18 Sintija Grīnvalde 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
19 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
20 Velta Cīrule 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
21 Marika Kalniņa 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
22 Evelīna Šampiņa 2003 Brocēnu BJSS
23 Sonora Sergejeva 2003 Brocēnu BJSS
24 Elīna Ķezbere 2003 Brocēnu BJSS

SARKANI

D grupas meitenes (2001.-2002.g.dz.)

1 Annija Jēkabosne 2002 BJSS "Rīdzene"
2 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene"
3 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene"
4 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"
5 Kitija Pušķiere 2001 BJSS "Rīdzene"
6 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"
7 Laura Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"
8 Sanija Brūklena 2002 BJSS "Rīdzene"
9 Laura Jakobsone 2002 BJSS "Rīdzene"
10 Anna Dementjeva 2001 BJSS "Rīdzene"
11 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene"
12 Valerija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"
13 Elīna Klagiša 2002 BJSS "Rīdzene"
14 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS
15 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS
16 Marta Zandere 2002 BJSS "Rīdzene"/slaloms
17 Elīna Ļeščišina 2001 BJSS "Rīdzene"/slaloms
18 Alīna Mihailova 2002 Ventspils SS " Spars"
19 Marta Cepurīe 2002 Ventspils SS " Spars"
20 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS " Spars"
21 Elīza Budava 2001 Ventspils SS " Spars"
22 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
23 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
24 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
25 Aļona Baturina 2001 MSĢ-SASS
26 Linda Breidaka 2002 Brocēnu BJSS

3.skrējiens 12:30 D grupas zēni (2001. - 2002.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

dzeltenie+ tumši zaļi federācijas + rozā federacijas

1 Jānis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene"
2 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene"
3 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene"
4 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene"
5 Reinis Ivanovskis 2002 BJSS "Rīdzene"
6 Edijs Osis 2002 BJSS "Rīdzene"
7 Viesturs Paegle 2001 BJSS "Rīdzene"
8 Kristaps Kaņējevs 2002 BJSS "Rīdzene"
9 Gabriels Šūpulnieks 2001 BJSS "Rīdzene"
10 Kristaps Aksenoks 2002 BJSS "Rīdzene"
11 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene"
12 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene"
13 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene"
14 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene"
15 Aleksandrs Mičulens 2001 BJSS "Rīdzene"
16 Elgars Jevsejevs 2001 BJSS "Rīdzene"
17 Edavrads Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"
18 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene"
19 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"
20 Aleksandrs Titovs 2002 BJSS "Rīdzene"
21 Konstantins Novikovs 2001 BJSS "Rīdzene"
22 Daniils Uļnirovs 2002 BJSS "Rīdzene"
23 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene"
24 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene"
25 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene"
26 Timurs Eižvērtiņš 2002 BJSS "Rīdzene"
27 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene"
28 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene"
29 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene"
30 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS
31 Vadims Hrustaļovs 2002 Jelgavas BJSS
32 Zigmārs Conovskis 2002 Jelgavas BJSS
33 Stefans Gricenko 2002 Jelgavas BJSS
34 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas BJSS
35 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS
36 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS
37 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS
38 Aleksejs Čerkuns 2001 Jelgavas BJSS
39 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS
40 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS
41 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS
42 Ralfs Kalniņš 2001 BJSS "Rīdzene"/slaloms
43 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS " Spars"
44 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils SS " Spars"
45 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS " Spars"
46 Rainers Švecs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
47 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
48 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
49 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
50 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
81 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
82 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
83 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
84 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
85 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
86 Reinis Brunēvics 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
87 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
88 Ričards Gailis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
90 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
91 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
92 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
93 Sandis Voseklans 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
94 Daniels Zviedrs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
95 Andis Kranciņš 2001 Ventspils SS " Spars"
96 Maikls Smaļko 2001 Ventspils SS " Spars"
97 Jonatāns Siders 2002 Ventspils SS " Spars"
98 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils SS " Spars"
99 Krists Znotiņš 2001g. Talsu SS
100 Edijs Bajārs 2001 MSĢ-SASS
176 Henrijs Horsts 2001 MSĢ-SASS
180 Ričards Matuševics 2001 MSĢ-SASS
70 Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ-SASS
71 Arsenijs Zaičenko 2001 MSĢ-SASS
72 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ-SASS
73 Alekss Ramīns Šengelija 2001 MSĢ-SASS
74 Timurs Murzins 2001 MSĢ-SASS
76 Sergejs Igoļņikovs 2001 MSĢ-SASS
77 Marko Kampanella 2002 MSĢ-SASS
78 Artemijs Fomins 2002 MSĢ-SASS
79 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ-SASS
R2 Augusts Melderis 2002 Brocēnu BJSS
R3 Āris Ārnieks 2002 Brocēnu BJSS

4.skrējiens 12:50 A,B,C grupas sievietes, juniores, jaunietes, 2 apļi - 5 km

A grupas sievietes (1996.g.dz. un vec.) sarkani federācijas

51 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
52 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene"/slaloms
54 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
56 Paula Kondratova 1994 MSĢ-SASS
57 Marta Kondratova 1995 MSĢ-SASS

B grupas juniores (1997.-1998.g.dz.) dzelteni federācijas

26 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ
27 Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene"
28 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"
29 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
30 Amanda Opalā 1997 BJSS "Rīdzene"
32 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS
33 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
34 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
36 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
37 Anete Elīze Neretniece 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
38 Laura Reine 1997 Talsu SS

C grupas jaunietes (1999.-2000.g.dz.) zaļi federācijas

2 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene"
3 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ
4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
5 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
6 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene"
7 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"
8 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS
9 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS
11 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS " Spars"
13 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
14 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
15 Līga Kariņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
16 Elīna Veispale 2000 MSĢ-SASS
18 Elizabete Ļitovčenko 1999 MSĢ-SASS
19 Kitija Holšteine 2000 Brocēnu BJSS
46 Sandija Megi 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS

5.skrējiens 13:20 C grupas jaunieši (1999. - 2000.g.dz.), 2 apļi - 5 km

baltie slēpošanas

1 Emanuels Šūpulnieks 2000 BJSS "Rīdzene"
2 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene"
3 Vjačeslavs Mičulens 2000 BJSS "Rīdzene"
4 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene"
5 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
6 Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene"
7 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"
8 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene"
9 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"
10 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
11 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
12 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
13 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
14 Kristaps Gailums 2000 BJSS "Rīdzene"
15 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene"
16 Eduards Kāpostiņš 2000 BJSS "Rīdzene"
17 Ričards Zaķis 2000 BJSS "Rīdzene"
18 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
19 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene"
20 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"
21 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"
22 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"
23 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
24 Juris Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene"
25 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"
26 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"
27 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
35 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
36 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
37 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
38 Arturs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
39 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
40 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS
99 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS
R4 Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS
R5 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
28 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
29 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS
30 Ruslans Muiziniks 1999 Jelgavas BJSS
41 Stefans Romanoss 2000 BJSS "Rīdzene"/slaloms
46 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils SS " Spars"
47 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils SS " Spars"
48 Valts Vīgerts 1999 Ventspils SS " Spars"
49 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
50 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
51 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
52 Oskars Imaks 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
54 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
55 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
56 Artis Veldre 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
58 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
59 Edvards Jānis Zaķis 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
71 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS " Spars"
72 Kristaps Buks 2000 Ventspils SS " Spars"
73 Natanaels Siders 2000 Ventspils SS " Spars"
74 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS " Spars"
75 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS " Spars"
76 Ēriks Freibergs 2000 Ventspils SS " Spars"
77 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS
78 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS
79 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu SS
81 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ-SASS
90 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS
91 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS
92 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS
93 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu BJSS
94 Gints Markavičs (MSĢ) 2000 Brocēnu BJSS
95 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS
R2 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS
96 Olavs Rāciņš 2000 RAK

6.skrējiens 13:50 A, B grupas vīrieši, juniori, 3 apļi - 7,5 km

A grupas vīrieši (1996.g.dz. un vec.) zaļie

25 Rihards Čakstiņš 1993 BJSS "Rīdzene"
26 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
27 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
28 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene"
29 Staņislavs Ļesčinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
30 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"
31 Marks Ozolinkevics 1994 Jelgavas BJSS - USK Barons
32 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS - USK Barons
33 Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons
34 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
35 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
36 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
37 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils SS " Spars"
38 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils SS " Spars"
39 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils SS " Spars"
40 Toms Izmailovs 1996 Ventspils SS " Spars"
41 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ-SASS
42 Valters Veispals 1995 MSĢ-SASS
43 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ-SASS
44 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ-SASS
45 Oskars Rikters 1977 MSĢ-SASS

PARASTIE SARKANIE

B grupas juniori (1997.-1998.g.dz.)

27 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene"
28 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"
29 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"
30 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene"
31 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"
32 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
33 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
34 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
35 Pauls Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
36 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
37 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS " Spars"
38 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils SS " Spars"
39 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils SS " Spars"
40 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
41 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
42 Alvis Veldre 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
43 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS " Spars"
44 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS
45 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu SS
46 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS
47 Edvards Likovskis 1997 MSĢ-SASS
49 Nikita Nečajevs 1998 MSĢ-SASS

Rezūltāti

Saulainā rudens sestdiena Anniņmuižā dalībai LKF krosā, pulcēja 392 sportistus piecās vecuma grupās. Garāko distanci 7,5 km skrēja A grupas vīrieši un B grupas juniori. Vīriešiem ātrākais bija G.Pranks (Liepāja), 2.vieta J. Karlsonam (Igaunija), bet trešais - A.Tints (Liepāja). 4.v ierindojās A.Gersamija (JAK Zemgale), 5.v. P.Viļums (MSĢ), 6.v. M.Ozolinkevičs (Jelgavas BJSS/ŪSK Barons).

Junioriem šajā distancē ātrākais bija U.Zemturis (Talsu NSS), otrais - D.Pupuriņš (BJSS Rīdzene), trešais - A.Kleins (BJSS Rīdzene), 4.v. K.Smilgainis (Talsu NSS), 5.v. - G.Rubīns (BJSS Rīdzene), 6.v. E.Kalenda (Ventspils SS Spars).

 

A grupas sievietes sacentās 5 km distancē, kur par uzvarētāju kļuva A.Bērziņa (Limbažu un Salacgrīvas NSS), 2.vieta M.Kondratovai (MSĢ SASS), 3.vieta S.Kraujai (BJSS Rīdzene).

Juniorēm 5 km distancē 1.vieta D.Kondratovai (Jelgavas BJSS/MSĢ), 2.vieta L.Reinei (Talsu NSS), bet 3.vieta D.Liepiņai (Jelgavas BJSS), 4.v. - J.Andersone (BJSS Rīdzene/MSĢ), 5.v. - B.Petrovska (Jelgavas BJSS), 6.v. - G.Zeile (Jelgavas BJSS).

 

5 km distanci skrēja arī C grupas jaunieši un jaunietes, kur ātrākais finišēja R.Lagzdiņš (Jelgavas BJSS), otrais - I.Miļuhins (Jelgavas BJSS), trešais - M.Cilinskis (Limbažu un Salacgrīvas NSS), 4.v. - R.Kagans (BJSS Rīdzene), 5.v. A.Derkusovs (Jelgavas BJSS), 6.v. U.Arbidāns (Limbažu un Salacgrīvas NSS). Jaunietēm ātrākā - L.Parfenkova (BJSS Rīdzene) , otrā - S.Dreimane (Limbažu un Salacgrīvas NSS), trešā - E.Veispale (SASS MSĢ), 4.v. D.Zemzare (Jelgavas BJSS), 5.v. N.Lejiņa (BJSS Rīdzene), 5.v. L.Krivovska (Ventspils SS Spars).

 

D grupas (2001.-2002.dz.g.) zēni skrēja 2,5 km un 1.v. izcīnīja A.Ševcovs (Jelgavas BJSS), 2.v. R.Švecs (Limbažu un Salacgrīvas NSS), 3.v. A.Čerkuns (Jelgavas BJSS), 4.v. R.Abasovs (BJSS Rīdzene), 5.v. A.Zeinalovs (Limbažu un Salacgrīvas NSS), 6.v. A.Melderis (Brocēnu NBJSS).

D grupas meitenēm ātrākā L.Matisone, 2.v. R.Rituma (abas BJSS Rīdzene), 3.v. E.Budava (Ventspils SS Spars), 4.v. A.Dementjeva, 5.v. J.Matisone (abas BJSS Rīdzene), 6.v. A.Baturina (SASS MSĢ).

 

Arī 2003. - 2005.g.dz. E grupas zēni un meitenes skrēja 2,5 km un godalgoto vietu ieguvēji - 1.v. I.Vincāns (BJSS Rīdzene), 2.v. M.Caune (BJSS Rīdzene), 3.v. E.Eglītis (Brocēnu NSS), savukārt 4.v. A.Fomenko (BJSS Rīdzene), 5.v. E.Dombrovskis (Brocēnu NSS), bet 6.v. O.Gubers (Jelgavas BJSS).

 

Meitenēm - ātrākā S.Ojarkova (Limbažu un Salacgrīvas NSS), otrā - E.Ķezbere (Brocēnu NBJSS), trešā - A.Imaka (Limbažu un salacgrīvas NSS), 4.v. S.Markaviča (Brocēnu NBJSS), 5.v. E.Šampiņa (Brocēnu NBJSS), 6.v. S.Segejeva (Brocēnu NBJSS).

 

Paldies visiem par dalību!

21.11.2015 Rīga

E grupas zēni (2003. - 2005.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Iļja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene" 10:29:16
2 Miks Caune 2004 BJSS "Rīdzene" 10:30:15
3 Emīls Eglītis 2003 Brocēnu BJSS 10:36:34
4 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene" 10:38:00
5 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu BJSS 10:53:46
6 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 10:54:02
7 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu BJSS 10:54:33
8 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 11:01:14
9 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:09:01
10 Māris Galenieks 2005 MSĢ-SASS 11:11:09
11 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:23:29
12 Rihards Alksnis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:41:41
13 Sandis Riņķis 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:43:04
14 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:44:10
15 Huga Gūtmanis 2004 BJSS "Rīdzene" 11:57:10
16 Ritvars Gūtmanis 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:00:01
17 Rodrigo Kalniņš 2003 BJSS"Rīdzene"/slaloms 12:01:59
18 Kārlis Grunte 2003 Talsu SS 12:07:15
19 Artūrs Rudzītis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:10:33
20 Miks Štromanis 2003 Brocēnu BJSS 12:16:19
21 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ-SASS 12:17:23
22 Alekss Engelbrehts 2005 BJSS "Rīdzene" 12:19:31
23 Deniss Jurejevs 2003 Jelgavas BJSS 12:27:03
24 Kārlis Putniņš 2003 Ventspils SS " Spars" 12:28:35
25 Kristofs Zaļupe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:30:16
26 Renārs Berziņš 2004 Talsu SS 12:34:39
27 Ņikita Štrauhs 2003 BJSS "Rīdzene" 12:41:29
28 Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 12:48:47
29 Toms Ozoliņš 2004 BJSS "Rīdzene" 12:54:19
30 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 12:56:53
31 Adrians Kaufmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 12:57:29
32 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ-SASS 12:58:07
33 Eduards Siliņš 2003 Talsu SS 13:02:32
34 Kristaps Liepiņš 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:05:29
35 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:10:27
36 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ-SASS 13:19:47
37 Arvīds Gertners 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:27:05
38 Matīss Zabello 2005 BJSS "Rīdzene" 13:50:38
39 Andrejevs Filips 2004 MSĢ-SASS 13:53:19
40 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:55:29
41 Artis Paslauskis 2003 Jelgavas BJSS 13:56:28
42 Sandis Mamontovs 2005 BJSS "Rīdzene" 14:11:43
43 Ervīns Riekstiņš 2005 BJSS"Rīdzene"/slaloms 14:24:36
44 Gļebs Čižovs 2005 BJSS "Rīdzene" 15:14:09
45 Artūrs Ikšelis 2004 Talsu SS 15:25:13
46 Kristers Ābels 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:33:17
47 Marks Kacens-Adamovičs 2004 BJSS "Rīdzene" 15:40:19
48 Aleksejs Kovaļonoks 2004 Jelgavas BJSS 15:53:29
49 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu BJSS 16:32:04
50 Klāvs Gailis 2004 Ventspils SS " Spars" 17:06:45
51 Daniils Baranos 2004 Jelgavas BJSS 17:13:23
52 Iļja Oļiščuks 2003 Ventspils SS " Spars" 17:15:14
53 Dāvids Kļemovskis 2005 BJSS "Rīdzene" 17:15:42
54 Maksims Mahālovs 2003 BJSS "Rīdzene" 17:16:26
55 Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils SS " Spars" 17:40:52
56 Arnolds Sidorenkovs   Jelgavas BJSS 17:41:17
57 Lauris Kraučuns 2005 BJSS "Rīdzene" 17:44:37
58 Artemijs Aleksejevs 2003 Ventspils SS " Spars" 17:52:54
59 Iļja Muiziniks 2003 Jelgavas BJSS 17:55:14
60 Valentīns Ošmjans 2003 BJSS "Rīdzene" 18:17:48
61 Artis Žube 2003 BJSS "Rīdzene" 18:23:08
62 Mārcis Tomsons 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 25:05:67

E grupas meitenes (2003.-2005.g.dz.) 1aplis 2,5 km

1 Sammere Ojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:11:27
2 Elīna Ķezbere 2003 Brocēnu BJSS 11:47:18
3 Aelita Imaka 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:49:21
4 Sallija Markeviča   Brocēnu BJSS 11:57:08
5 Evelīna Šampiņa 2003 Brocēnu BJSS 11:57:27
6 Sonora Sergejeva 2003 Brocēnu BJSS 12:20:27
7 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:43:59
8 Elizabete Vīksne 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:48:34
9 Nellija Paegle 2003 Ventspils SS " Spars" 13:12:15
10 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:58:41
11 Margarita Sokolova 2003 BJSS "Rīdzene" 14:15:03
12 Sintija Grīnvalde 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 14:31:51
13 Laura Sproģe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 14:37:33
14 Krista Gūtšnapa 2004 BJSS "Rīdzene" 17:13:36
15 Marika Kalniņa 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 17:13:54
16 Velta Cīrule 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 21:24:38
17 Anete Priedniece 2003 BJSS "Rīdzene" 22:00:18

D grupas meitenes (2001.-2002.g.dz.) 1 aplis 2,5 km

1 Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 11:03:09
2 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 11:41:05
3 Elīza Budava 2001 Ventspils SS " Spars" 11:47:23
4 Anna Dementjeva 2001 BJSS "Rīdzene" 11:54:40
5 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 11:58:55
6 Aļona Baturina 2001 MSĢ-SASS 12:18:18
7 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 12:19:06
8 Linda Breidaka 2002 Brocēnu BJSS 12:27:36
9 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:30:26
10 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 12:32:31
11 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS " Spars" 12:58:08
12 Marta Cepurīte 2002 Ventspils SS " Spars" 13:05:19
13 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:09:35
14 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:07:31
15 Valerija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 15:42:01
16 Alīna Mihailova 2002 Ventspils SS " Spars" 15:46:17
17 Elīna Klagiša 2002 BJSS "Rīdzene" 17:10:01
18 Sanija Brūklena 2002 BJSS "Rīdzene" 22:00:08

D grupas zēni (2001. - 2002.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 9:15:20
2 Rainers Švecs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 9:16:17
3 Aleksejs Čerkuns 2001 Jelgavas BJSS 9:26:14
4 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 9:40:44
5 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 9:44:01
6 Augusts Melderis 2002 Brocēnu BJSS 9:45:42
7 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 9:59:21
8 Sandis Voseklans 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:00:06
9 Edavards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 10:01:58
10 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:03:08
11 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:14:39
12 Gabriels Šūpulnieks 2001 BJSS "Rīdzene" 10:24:26
13 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS 10:28:24
14 Zigmārs Conovskis 2002 Jelgavas BJSS 10:32:47
15 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS " Spars" 10:36:04
16 Henrijs Horsts 2001 MSĢ-SASS 10:40:00
17 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 10:41:28
18 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 10:46:11
19 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:48:02
20 Jānis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 10:51:27
21 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 10:54:11
22 Jonatāns Siders 2002 Ventspils SS " Spars" 10:56:29
23 Artemijs Fomins 2002 MSĢ-SASS 10:57:06
24 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:01:27
25 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ-SASS 11:04:01
26 Vadims Hrustaļovs 2002 Jelgavas BJSS 11:04:20
27 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 11:07:27
28 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS " Spars" 11:09:31
29 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:10:01
30 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 11:22:14
31 Timurs Eižvērtiņš 2002 BJSS "Rīdzene" 11:23:11
32 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 11:24:32
33 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 11:26:20
34 Ričards Gailis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:33:30
35 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ-SASS 11:35:03
36 Daniils Uļnirovs 2002 BJSS "Rīdzene" 11:43:16
37 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils SS " Spars" 11:47:05
38 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 11:50:14
39 Konstantins Novikovs 2001 BJSS "Rīdzene" 11:52:17
40 Ralfs Kalniņš 2001 BJSS "Rīdzene"/slaloms 11:52:23
41 Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ-SASS 12:06:09
42 Stefans Gricenko 2002 Jelgavas BJSS 12:41:00
43 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 12:48:39
44 Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 13:11:53
45 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils SS " Spars" 13:53:15
46 Āris Ārnieks 2002 Brocēnu BJSS 14:05:27
47 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 14:33:32
48 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 14:52:47
49 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:09:07
50 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 15:19:42
51 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas BJSS 15:36:39
52 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:36:39

A grupas sievietes (1996.g.dz. un vec.) 2 apļi 5 km

1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 22:33:00
2 Marta Kondratova 1995 MSĢ-SASS 26:32:00
3 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene"/slaloms 26:33:00
4 Paula Kondratova 1994 MSĢ-SASS 28:50:00
5 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 29:15:00

B grupas juniores (1997.-1998.g.dz.) 2 apļi 5 km

1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 19:47:00
2 Laura Reine 1997 Talsu SS 25:13:00
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 25:15:00
4 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 25:32:00
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 26:07:00
6 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 26:43:00
7 Anete Elīze Neretniece 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 28:47:00
8 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 29:09:00

C grupas jaunietes (1999.-2000.g.dz.) 5 km

1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 24:44:00
2 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 25:11:00
3 Elīna Veispale 2000 MSĢ-SASS 26:48:00
4 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 27:22:00
5 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" 28:38:00
6 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS " Spars" 28:45:00
7 Kitija Holšteine 2000 Brocēnu BJSS 29:41:00
8 Līga Kariņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 34:27:00

C grupas jaunieši (1999. - 2000.g.dz.), 2 apļi - 5km

1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 17:57:20
2 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 18:24:23
3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 18:36:01
4 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 18:45:36
5 Arturs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 18:47:31
6 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 19:30:16
7 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 19:40:10
8 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 19:49:15
9 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS " Spars" 20:07:58
10 Lukass Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 20:10:53
11 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 20:12:30
12 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 20:22:34
13 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 20:35:37
14 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 20:39:08
15 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ-SASS 20:40:08
16 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 21:00:31
17 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 21:03:14
18 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 21:27:64
19 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 21:44:64
20 Gints Markavičs (MSĢ) 2000 Brocēnu BJSS 21:59:24
21 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 22:00:95
22 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 22:02:17
23 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS 22:09:06
24 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils SS " Spars" 22:11:70
25 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 22:18:78
26 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 22:26:23
27 Oskars Imaks 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 22:29:59
28 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 22:35:80
29 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 22:41:16
30 Juris Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 22:48:81
31 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 23:10:06
32 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 23:16:11
33 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 23:56:68
34 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 24:04:61
35 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 24:14:08
36 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils SS " Spars" 24:29:55
37 Emanuels Šūpulnieks 2000 BJSS "Rīdzene" 24:52:45
38 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS " Spars" 25:03:64
39 Kristaps Buks 2000 Ventspils SS " Spars" 25:26:25
40 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 25:39:16
41 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 26:23:85
42 Stefans Romanoss 2000 BJSS "Rīdzene"/slaloms 26:29:89
43 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS " Spars" 27:31:41
44 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 28:10:70
45 Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS 28:38:26
46 Ēriks Freibergs 2000 Ventspils SS " Spars" 34:10:11
47 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS " Spars" 34:10:25

A grupas vīrieši (1996.g.dz. un vec.) 7,5 km

1 Gatis Pranks 1986 Attekas sala 26:27:00
2 Josep Karlson 1995 Igaunija 27:00:00
3 Aivis Tints 1987 Attekas sala 27:15:00
4 Andrejs Gersamija 1985 Jelgavas AK "Zemgale" 28:03:00
5 Pēteris Viļums 1995 MSĢ 28:42:00
6 Marks Ozolinkevics 1994 Jelgavas BJSS - USK Barons 28:49:00
7 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils SS " Spars" 30:18:00
8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 30:47:00
9 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils SS " Spars" 31:05:00
10 Oskars Rikters 1977 MSĢ-SASS 31:31:00
11 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 32:03:00
12 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils SS " Spars" 32:37:00
13 Valters Veispals 1995 MSĢ-SASS 33:31:00
14 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ-SASS 35:01:00
15 Roberts Brālis 1996 Talsu SS 38:12:00
16 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 38:35:00
17 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 41:25:00
18 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 41:26:00

B grupas juniori (1997.-1998.g.dz.) 7,5 km

1 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS 31:13:00
2 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 33:20:00
3 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 33:20:00
4 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS 33:34:00
5 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 35:10:00
6 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS " Spars" 35:31:00
7 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils SS " Spars" 35:32:00
8 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 35:44:00
9 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 36:39:00
10 Alvis Veldre 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 38:05:00
11 Rūdolfs Hohs 1998 Ventspils SS " Spars" 38:12:00
12 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 39:59:00
13 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils SS " Spars" 40:48:00

Galv. tiesnesis: A.Aglenieks

Iet atpakaļ