Ziņa

LJO Sacensību programma.

- Armands

LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
        2013.gada 13-15.jūnijā, Brocēnos  
13.jūnijs          
1 13:30 C-1 1000 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
2 13:37 C-1 1000 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
3 13:45 K-1 1000 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
4 13:52 K-1 1000 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
5 14:15 C-2 1000 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
6 14:22 C-2 1000 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
7 15:00 C-1 1000 m jaunieši pfin. 1 - 3 FIN      
8 15:07 K-1 1000 m jaunieši pfin. 1 - 3 FIN      
9 15:40 C-2 1000 m jaunieši pfin. 1 - 3 FIN      
10 16:10 K-1 1000 m jaunieši FIN        
11 16:20 C-1 1000 m jaunieši FIN        
12 16:40 K-4 500 m jaunietes FIN        
13 17:00 K-2 1000 m jaunieši FIN        
14 17:10 C-2 1000 m jaunieši FIN        
15 17:50 K-4 1000 m jaunieši FIN        
               
  18:00 Apbalvošana          
               
14.jūnijs          
1 9:45 K-2 500 m jaunietes FIN        
2 10:00 K-1 200 m jaunieši 1.prbr. 1-FIN, 2-7  pfin.      
3 10:05 K-1 200 m jaunieši 2.prbr. 1-FIN, 2-7  pfin.      
4 10:10 K-1 200 m jaunieši 3.prbr. 1-FIN, 2-7  pfin.      
5 10:15 C-1 200 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
6 10:20 C-1 200 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
7 10:25 K-1 200 m jaunietes 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
8 10:30 K-1 200 m jaunietes 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
9 11:00 K-1 200 m jaunieši 1.pfin. 1-3 1.FIN, 4-7+l.l. 2.FIN      
10 11:05 K-1 200 m jaunieši 2.pfin. 1-3 1.FIN, 4-7+l.l. 2.FIN      
11 11:10 C-1 200 m jaunieši pfin. 1 - 3 FIN      
12 11:15 K-1 200 m jaunietes pfin. 1 - 3 FIN      
13 11:40 K-2 200 m jaunieši 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
14 11:45 K-2 200 m jaunieši 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
15 12:25 K-2 200 m jaunieši pfin. 1 - 3 FIN      
               
16 16:00 K-1 200 m jaunieši FIN        
17 16:05 K-1 200 m jaunieši 2.FIN        
18 16:10 C-1 200 m jaunieši FIN        
19 16:15 K-1 200 m jaunietes FIN        
20 17:00 K-2 200 m jaunieši FIN        
               
  17:15 Apbalvošana          
               
15.jūnijs          
1 10:00 K-1 500 m jaunietes 1.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
2 10:05 K-1 500 m jaunietes 2.prbr. 1-3 FIN, 4-7 +l.l. pfin.      
3 11:00 K-1 500 m jaunietes pfin. 1 - 3 FIN      
4 12:00 K-1 500 m jaunietes FIN        
               
  12:10 Apbalvošana          

Iet atpakaļ