Ziņa

Dāvis Iļjins Latvijai Olympic hopes sacensībās izcīnīja bronzas un sudraba medaļas 500 m un 200 m distancēs

- Uldis Ķirsis

Sestdien, startējot 500 m finālos C-1 U15 4.vietu izcīnīja Roberts Lagzdiņš, 4.vieta arī smailīšu K-2
U17 Dāvim Ciršam un Aldim Vildem, 4.vieta arī C-2 U17, kurā startēja Miks Galvanovskis un Kārlis Rusmanis.
Fināla braucienos startēja arī meitenes kanoistes - 8.vieta Jekaterinai harkovai, 9.vieta C-2 jekaterinai harkovai un tatjanai Tokarevai, bet 10.vieta U16 grupā Tatjanai Tokarevai.

200 m distancē, kura notika svētdien, 4.vietu savā fināla braucienā izcīnīja smailīšu K-4 Roberts Altmanis, Dāvis Ciršs, Aldis Vilde un Filips Ozolinkevičs, 5.vieta U17 K-1 Danielai Kondratovai, 8.vieta Robertam Lagzdiņam C-1 U15, 9.vietas savos fināla braucienos meitenēm kanoistēm Tatjanai Tokarevai un Jekaterinai Harkovai.