Jaunumi

Trešās dienas kopsavilkums.

Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m 4. vieta

Roberts Lagzdiņš c-1 1000m 5. vieta

Nauris Tomsons k-2 1000m 6. vieta

Aigars Cīrulis k-2 1000m 6. vieta

 

Cīņu turpina:

A finālā

Iļja Lučenkovs c-1 200m

Roberts Akmens k-1 200m

B finālā

Jēkabs Kalenda k-1 200m

files/canoe/protokoli/Foto/13072019.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720191.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720192.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720193.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720194.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720195.jpg

Eiropas U 23 čempionātā Čehijā noslēgušās pirmās divas sacensību dienas.

Mūsu izlases veikums:

A fināls Jūlija Gutova C-1 500m

Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m

Roberts Lagzdiņš C-1 1000m

Nauris Tomsons k-2 1000m

Aigars Cīrulis k-2 1000m

Ansis Grišāns C-1 200m

B fināls:

Laura Skukauska K-1 500m

Edvards Ceipe K-1 500m

Zigmārs Cinovskis k-4 500m

Rihards Silārs k-4 500m

Henrijs Horts k-4 500m

Kārlis Dumpis K-4 500m

files/canoe/protokoli/Foto/12072019.jpg

 

files/canoe/protokoli/Foto/120720191.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/120720192.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/120720193.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/120720194.jpg

Eiropas čempionāts

Šodien uz Eiropas junioru & U23 čempionātu ierodas Latvijas Komanda:

Sportisti:
  1. Roberts Akmens
  2. Aldis Artūrs Vilde
  3. Roberts Altmanis
  4. Egils Kalns
  5. Kristofers Lamberts
  6. Kristaps Laube
  7. Laura Skukauska
  8. Jūlija Gutova
  9. Roberts Lagzdiņš
  10. Ansis Grišāns
  11. Matīss Ozols
  12. Jēkabs Kalenda
  13. Otto Gerbers
  14. Edvards Ceipe
  15. Nauris Tomsons
  16. Aigars Cīrulis
  17. Zigmārs Cinovskis
  18. Kārlis Dumpis
  19. Rihards Silārs
  20. Henrijs Horts
  21. Iļja Lučenkovs
  22. Aleksejs Ševcovs
  23. Jurijs Ševcovs
  24. Santa Strode
  25. Linda Beidaka
  26. Margarita Oša
  27. Reina Rituma
Treneri:
Genādijs Zujevs, Juris Lauris, Kaspars Močāns,Sergejs Bobkovs, Raivo Aglenieks, Aivars Mackevičs.
 
Tiesnesis:
Ilze Bome.

Programma

Programma 05.07.-07.07.2019.

Lasīt tālāk...

LKF biedru Ārkārtas konference

LKF Ārkārtas konferencei 08.07.2019.
Pieteiktie Virsvaldes locekļu kandidāti:
  • Ivars Sīmanis
  • Aivars Kaulakalns
  • Ilze Plakane
  • Aivars Misiņš
  • Diāna Zaļupe
  • Aigars Aglenieks
  • Mārcis Laidiņš

Medaļa

Aleksejs Rumjancevs vakar saņēma medaļu!

Apsveicam!!!

files/canoe/protokoli/Foto/bakualeksejs1.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/bakualeksejs2.jpg

 

Eiropas spēles Baku

Priecīga ziņa.

Pēc Ungāru sportista diskvalifikācijas mūsu sportists Aleksejs Rumjancevs saņem bronzas medaļu pirmajās Eiropas spēlēs Baku.

files/canoe/protokoli/Foto/baku.jpg

Minska 2019

Rīt sākas saensības smaiļošanā un kanoe  II Eiropas spēlēs Minskā.
Latvijas komandu pārstāv:
Gatis Pranks C-2 1000m
Aivis Tints     C-2  1000m
Roberts Lagzdiņš C-1 1000m
Aleksejs Rumjancevs K1 200m
Madara Aldiņa k-1 500m; k-1 200m
 
Veiksmi un vieglu ūdeni!!!!!
files/canoe/protokoli/Foto/Minsk_2019_Logo_OLV-e1529574382825.jpg

Pieteikumi

Pieteikumi LR Jaunatnes olimpiādei ( smaiļošanā un kanoe ) jāiesūta līdz 1.jūlijam uz e-pastu: lelde@kanoe.lv
 
Pieteikuma forma atrodas: TE

Apsveikums

files/canoe/protokoli/Foto/lazdeniece.png