Jaunumi

Olymic Hopes

Apsveicam Alekseju Ševcovu un viņa treneri Sergeju Bobkovu ar izcīnīto 2.vietu Olympic hopes starptautiskajà regatē.

files/canoe/protokoli/Foto/olympichopes17.jpg

 

Olympic Hopes 2017

13. septembrī jaunie smaiļotāji un kanoe airētāji dosies uz starptautisko regati "Olympic Hopes" Čehijā-Račicē.

Rezultāti būs apskatāmi: http://sportis.cz/csv.php?id=1755&co=vysledky

 

APSVEICAM

Apsveicam Alekseju Rumjancevu ar 3. vietu K-1 200mPasaules čempionātā.

files/canoe/protokoli/Foto/rumjancevs k1200.jpg

Pasaules čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

Pašlaik norit 2017. gada  Pasaules čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā Čehijas pilsētā Račicē.
Latvijas komandu pārstāvēs:
Aleksejs Rumjancevs k-1 200m;
Deniss Volkovs k-4 500m;
Roberts Akmens k-4 500m;
Kaspars Tīklenieks k-4 500m;
Aldis Artūrs Vilde k-4 500m; k-1 1000m; k-1 5000m;
Madara Aldiņa k-1 200m; 500m;
Sabīne Cirša k-2 200m; k-2 500m;
Laura Skukauska k-2 200m; k-2 500m;
Jūlija Gutova c-1 200m;
Aivis Tints c-1 1000m; c-1 5000m; c-2 1000m;
Gatis Pranks c-2 1000m.
Vēlam veiksmi.

LR čempionāta programma

LR čempionāta programma

Lasīt tālāk...

Eiropas Olimpiskais festivāls

Šodien Eiropas Olimpiskajā festivālā sudraba medaļu k2 200m
Izcīnīja Edvards Ceipe un Nauris Tomsons.

files/canoe/protokoli/Foto/olimpiskais festivals1.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/olimpiskaisfestivals2.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/olimpiskaisfestivals3.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/olipiskaisfestivals.jpg

 

PASAULES JUNIORU & U23 ČEMPIONĀTS

Apsveicam Robertu Lagzdiņu un treneri Sergeju Bobkovu ar sudraba medaļu Pasaules Junioru & U23 čempionātā.

PASAULES JUNIORU & U23 ČEMPIONĀTS

RUMĀNIJAS PILSĒTIŅĀ PITESTI NO 26.07.-30.07. NORISINĀSIES PASAULES JUNIORU & U23 ČEMPIONĀTS LATVIJAS KOMADU PĀRSTĀVĒS 18 SPORTISTI:
 
MADARA ALDIŅA
DENISS VOLKOVS
DĀVIS IĻJINS
ALDIS ARTŪRS VILDE
ROBERTS LAGZDIŅŠ
MATĪSS OZOLS
ANSIS GRIŠĀNS
ROBERTS ALTMANIS
MĀRTIŅŠ GVAZDŽIAUSKS
MĀRIS CILINSKIS
RIHARDS KRAULIS 
ANSIS ALEKSANDRS ZIEMELIS
 ARTŪRS DERKUSOVS
KRISTAPS LAUBE
KRISTOFERS LAMBERTS
SABĪNE CIRŠA
SANTA DREIMANE
JŪLIJA GUTOVA