Jaunumi

Rio Test Event rezultāti

Rio Test Event sacensībās, kuras notika no 4. - 6.augustam Brazīlijā, Rio olimpiskajā kanālā kanoists Dagnis Iljins pārvarēja  pirmās divas sacensību kārtas un iekļuva finālā, tur izcīnot 8. vietu.

Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs tika diskvalificēts un no tālākām sacensībām izstājās.

Šodien Brazīlijā, Rio de Janeiro startē Rio Test Event sacensības smaļošanā un kanoe airēšanā

Arī kanoists Dagnis Iljins un smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs piedalīsies sacensībās, startējot C-1 1000 m un K-1 200 m distancēs.

Pasaules čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

Ceturtdien, 20.augustā Milānā, Itālijā startēs Pasaules čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas būs īpaši spraigs, jo tiks izcīnītas pirmās Rio Olimpisko spēļu kvotas. Latvijas komanda uz Milānu ir devusies kuplā skaitā - 14 sportisu sastāvā.
Vēlam veiksmi sportistiem čempionātā un Rio kvalifikācijā!

LR junioru U23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

14.-16.augstam OC Limbaži airēšanas bāzē notiks LR junioru U23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Sacensību programma nedēļas nogalei

Nedēłas nogalē Brocēnu novada sporta skolas airēšanas bāzē notiks LKF Komandu čempionāts, LR kauss un Veterānu kauss smaiłošanā un kanoe airēšanā.

Lasīt tālāk...

U23 čempionāta noslēgums

Svētdien Portugālē, Montemor-o-Velho  Pasaules junioru, U23 čempionāta noslēguma dienā smaiļotājs Roberts Akmens k-1 200 m distancē sīvā cīņā izcīnīja 5.vietu, par Pasaules U23 čempionu kļuva šī gada Eiropas čempions sprintā serbs - Marko Dragosavlejvics.

U23 smaiļotāji K-2 200 m distancē Deniss Volkovs un Kaspars Tīklenieks izcīnīja 8.vietu.

Startējot B finālā C-1 200 m distancē U23 Rahmads Stromanis izcīnīja 9.vietu, juniorēm Daniela Kondratova 500 m distancē B finālā - 9.vietu, bet 200 m distancē C finālā ierindojās 3.vietā.

Pasaules junioru čempionāts

Sestdienas rīta programmas fināla braucienos Pasaules junioru, U23 čempionātā 1000 m distancē sekmīgi nostartējuši kanoists Dagnis Iļjins, izcīnot 5.vietu U23 un smaiļotājs Aldis Artūrs Vilde izcīnot 6.vietu junioru grupā.

Pasaules junioru, U23 čempionāts smaiļošanā un kanoe

Ceturtdien, 23.jūlijā Portugālē, Montemor-o-Velho sākās Pasaules junioru, U23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Uz Portugāli ir devušies 14 Latvijas sportisti. Pēc pirmās dienas startiem 1000 m distancē U23 A finālā ir iekļuvis kanoists Dagnis Iļjins, junioriem smaiļotājs Aldis Artūrs Vilde.

Atlase LR komandas veidošanai dalībai Pasaules čempionātā

No 10. līdz 12. jūlijam OC Limbaži airēšanas bāzē notika LR čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas vienlaikus bija arī atlase LR komandas veidošanai dalībai Pa saules čempionātā, kas notiks Milānā, Itālija, no 19. lidz 23. augustam.

Informācijai

Sestdien, 4.jūlijā plkst.14.30 OSC Limbaži airēšanas bāzē notiks treneru sanāksme par atlases kritērijiem uz Olimpiskām spēlēm.

Aicināti visi federācijas treneri un interesenti.