Jaunumi

Jelgavas kauss

Jelgavas ūdens sporta klubs "Barons" un Jelgavas BJSS smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļa sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru, sestdien, 20.septembrī organizē "JELGAVAS KAUSU" maratonā ar pārskrējieniem.

Sacensību sākums plkst.12.00, starts - Jelgavā, Peldu ielā 4.

Būs interesanti!

Dāvis Iļjins Latvijai Olympic hopes sacensībās izcīnīja bronzas un sudraba medaļas 500 m un 200 m distancēs

Sestdien, startējot 500 m finālos C-1 U15 4.vietu izcīnīja Roberts Lagzdiņš, 4.vieta arī smailīšu K-2
U17 Dāvim Ciršam un Aldim Vildem, 4.vieta arī C-2 U17, kurā startēja Miks Galvanovskis un Kārlis Rusmanis.
Fināla braucienos startēja arī meitenes kanoistes - 8.vieta Jekaterinai harkovai, 9.vieta C-2 jekaterinai harkovai un tatjanai Tokarevai, bet 10.vieta U16 grupā Tatjanai Tokarevai.

200 m distancē, kura notika svētdien, 4.vietu savā fināla braucienā izcīnīja smailīšu K-4 Roberts Altmanis, Dāvis Ciršs, Aldis Vilde un Filips Ozolinkevičs, 5.vieta U17 K-1 Danielai Kondratovai, 8.vieta Robertam Lagzdiņam C-1 U15, 9.vietas savos fināla braucienos meitenēm kanoistēm Tatjanai Tokarevai un Jekaterinai Harkovai.

Olympic Hopes izcīnītas divas bronzas medaļas

Divas bronzas medaļas pirmajā sacensību dienā izcīnījuši Latvijas smaiļotāji un kanoe airētāji Olympic Hopes regatē.

Bronzas medaļu C-1 1000 m distancē U15 izcīnīja Jelgavas kanoists ROBERTS LAGZDIŅŠ.
Smaiļotāji DĀVIS CIRŠS (Limbažu/Salacgrīvas BJSS), ROBERTS ERNESTS LEVICS, FILIPS OZOLINKEVIČS (abi Jelgavas BJSS) un ALDIS VILDE (Limbažu/Salacgrīvas BJSS) bronzas medaļu izcīnīja K-4 1000 m distancē U15-17.

Apsveicam!

Olympic Hopes

Šodien Slovākijas pilsētā Piestani sākās starptautiskā smaiļošanas un kanoe airēšanas regate "Olympic Hopes".
27 valstu 650 jaunajie U15, U16 un U17 sportisti trīs dienas mērosies spēkiem 1000 m, 500m un 200 m distancēs.
Uz Slovākiju ir devušies arī 36 Latvijas labākie jaunie sportisti.

Vēlam veiksmi visiem sportistiem!

LR čempionāta sacensību programma

Latvijas Republikas čempionāta (22.-24.08) sacensību programmu iespejams lejuplādēt šeit.

LR Kauss III

15. un 16. augustā Brocēnos notiks LKF K-1 jaunatnes kauss un LR kauss III.
Sacensību sākums plkst. 12.00.

LKF Gludūdens apvienības Valde informē, ka dalībai LR kausa III sacensībās
tiek pielaisti arī 1996.g.dzimušie sportisti.

Smaiļotāju un kanoe airētāju panākumi Pasaules junioru čempionātā

Pagājušā nedēļas nogalē no 17.-20. jūlijam norisinājās Pasaules juniouru un U23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā Szegedā, kur savu kārtējo starptautisko sasniegumu izīnīja smaiļotājs Roberts Akmens, kļūstot par Pasaules vicečempionu 200 metru distancē junioru konkurencē, atpaliekot tikai no ungāra Bensa Nadasa par astoņām sekundes tūkstošdaļām. Vēlamies no sirds sveikt Robertu ar sudraba medaļu un gūtajiem panākumiem!

Čempionātā arī veicās smaiļotāju divniekam U23 konkurencē Kasparam Tīkleniekam un Denisam Volkovam, kas 200 metru distancē iekļuva finālā, kur palika 9. vietā. Kā arī kanoe divnieks Guntars un Guntis Kundziņi, vinnējot B finālu, ieņēma 10. vietu 1000 metru distancē junioru konkurencē.

LKF Klubu čempionāts

25. un 26.jūlijā Brocēnos notiks LKF Klubu čempionāts, kā arī sestdien 26. jūlijā Veterānu čempionāts (K-1, C-1, K-1 200 m distancē)
Sacensību sākums 25.jūlijā plkst.12.00, 26.jūlijā plkst.10.00.

Pieteikumi jāiesūta līdz 22.jūlijam elektroniski canoe@canoe.lv.

Roberts Akmens - Eiropas čempions!

Visai Latvijai priecīga vēsts - smaiļotājs Roberts Akmens Francijā notiekošajā Eiropas junioru čempionātā izcīnīja zelta medaļu 200m distancē, kļūstot par Eiropas junioru čempionu! Latvijas kanoe federācija un visa Latvijas airēšanas sabiedrība vēlas sirsnīgi sveikt Robertu ar gūtajiem panākumiem.