Jaunumi

Apsveicam Alekseju Rumjancevu

Pirmajās  Eiropas spēlēs Baku  Olimpiskā centra ''Limbaži'' smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs izcīnīja ļoti augsto ceturto vietu k-1 200m distancē.
Apsveicam sportistu un viņa treneri Genādiju Zujevu.

Eiropas I spēļu sastāvs

Trešdien, 10.jūnijā "Baku 2015" komandas sastāvā uz Eiropas I spēlēm dodas smaiļotāji Aleksejs Rumjancevs, Aldis Artūrs Vilde, Madara Aldiņa un kanoists Miķelis Ežmalis, kā arī sportistu treneri Genādijs Zujevs un Aigars Aglenieks. Spēles norisināsies no 12.jūnija līdz 28.jūnijam, savukārt smaiļošana un kanoe airēšana no 14.jūnija līdz 16.jūnijam Airēšanas centrā Mingačaurā.

Veiksmi sportistiem!

LKF GA Valdes sēde

Sestdien, 6.jūnijā plkst. 16.45 notiks LKF GA Valdes sēde, Limbažu airēšanas bāzē.(pēc apbalvošanas).

Lasīt tālāk...

Par pierakstu kartiņām Pasaules junioru atlasei

LKF GA 18.maija valdes sēdē tika nolemts,ka pierakstu kartiņas atlasei uz Pasaules junioru U-23 čempionātu Portugālē jāiesūta federācijā līdz 2015.gada 1.jūnijam.

LKF Jaunatnes meistarsacīkstes, LR kauss -I, LR Veterānu kauss- I smaiļošanā un kanoe airēšanā

Sestdien, 16.maijā Brocēnos notiks LKF jaunatnes meistarsacīkstes, LR kausa un LR Veterānu kausa I posma sacensības smailošanā un kanoe airēšanā. Sacensību sākums plkst.12.00.

Veiksmīgi noslēdzies Eiropas čempionāts Račicē, Čehijā. 200 m distancē Aleksejs Rumjancevs izcīnīja 5. vietu

1000 m distancē kanoists Dagnis Iļjins ierindojās 12. vietā, bet 200 m distancē Miķelis Ežmalis - 19. vietā. Smaiļotāja Madara Aldiņa, pirmo reizi startējot Eiropas čempionātā, gan 200 m, gan 500 m distancēs ierindojās 20.vietā.

Apsveicam Alekseju un viņa treneri!

Pavasara kauss un LR čempionāts

Piektdien, 1.maijā Jelgavā notiks tradicionālais Pavasara kauss un LR čempionāts garajās distancēs smaiļošanā un kanoe airēšanā.