Jaunumi

Programma

17.08-18.08.2018.

Lasīt tālāk...

Bildes no LR Čempionāta

BILDES

 

Programma

LRČ Programma

Lasīt tālāk...

APSVEICAM!

Apsveicam Ansi Grišānu no Brocēnu novada sporta skolas un Matīsu Ozolu no Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas ar izcīnīto 5. vietu C-2 1000m distancē Pasaules Junioru čempionāta. treneri Sergeju Bobkovu un Valēriju Korotkovu.

files/canoe/protokoli/Foto/bobiks18.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/bobs1812.jpg

 

ATKLĀŠANAS CEREMONIJA

Karognesējs - Roberts Akmens.

files/canoe/protokoli/Foto/plovdiv18.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/plovdiv181.jpg

Pasaules Junioru&U23 čempionāts.

Ceturtdien Plovdivā sāksies Pasaules junioru U23 čempionāts . Latvijas komandu pārstāvēs 20 sportisti un 6 treneri.
 
U23
  • Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m un 500m
  • Roberts Akmens k-1 200m
  • Sabīne Cirša k-1 200m; 500m; 1000m
  • Roberts Lagzdińš C-1 1000m
  • Jūlija Gutova C-1 200m un 500m
 
Juniori
  • Egils Kalns K-1 1000m;k-4 500m
  • Kristofers Lamberts K-1 500m
  • Edvards Ceipe K-1 200m
  • Nauris Tomsons k-2 1000m
  • Aigars Cīrulis k-2 1000m
  • Gints Markavičs k-4 500m
  • Zigmārs Cinovskis k-4 500m
  • Otto Gerbers k-4 500m
  • Margarita Oša k-1 200m;k-2 500m
  • Katrīna Smiltniece k-2 500m
  • Aleksejs Ševcovs c-1 1000m;c-4 500m
  • Ansis Grišāns c-1 200m;c-2 1000m
  • Matīss Ozols c-2 1000m; c-4 500m
  • Jurijs Ševcovs c-4 500m
  • Vitālijs Upenieks c-4 500m
 
treneri:
  • Juris Lauris
  • Raivo Aglenieks
  • Genādijs Zujevs
  • Kaspars Močāns
  • Sergejs Bobkovs

Apsveikums

LKF apsveic treneri Arti Baronu ar dēla piedzimšanu.

files/canoe/protokoli/Foto/bernins.jpg

Programma

Sacensību programma 20.07.-21.07.2018.

Lasīt tālāk...

Programma

Programma 11.07.

Lasīt tālāk...

Apsveicam!!!

Eiropas Junioru U23 čempionātā Itālijā šodien Roberts Akmens k-1 200m izcīnīja 3.vietu. Apsveicam Robertu un viņa treneri Aleksandru Timoškeviču un sporta klubu "Prestol".

Ansis Grišāns C-1 200m izcīnīja augsto 4.vietu. treneris- Valērijs Korotkovs Brocēnu novada sporta skola.

Aldis Atūrs Vilde K-1 500m izcīnīja 9. vietu. treneris- Genādijs Zujevs Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola.

files/canoe/protokoli/Foto/EC0107.jpg